Sparingi. Skrót meczu RB Lipsk - Śląsk Wrocław 1:2. Waldemar Sobota trafił z własnej połowy [WIDEO]

etc
od 16 lat
Sparingi. Niespodzianka? Z całą pewnością. Śląsk Wrocław wygrał w meczu kontrolnym z aktualnym wicemistrzem Niemiec i uczestnikiem Ligi Mistrzów, RB Lipsk 2:1. Spotkanie rozegrano w Niemczech, na jednym z boisku treningowych rywala. Z własnej połowy trafił Waldemar Sobota. Zobaczcie, jak padły bramki.

RB Lipsk 1:2 Śląsk Wrocław (1:2)

Bramki: Nkunku 42' - Sobota 14', Exposito 16'

RB Lipsk (pierwszy skład):
Martinez (66' Tschauner) - Simakan (46' Klefisch), Angelino, Mukiele (60' Kostka), Henrichs - Raebiger, Moriba, Kampl (46' Lelle), Wosz (83' Kohl) - Nkunku (46' Friedrich), Novoa (83' Winter)

Śląsk Wrocław:
Putnocky (46' Szromnik) - Lewkot, Golla (85' Michalski), Poprawa - Janasik (72' Boruń), Praszelik, Makowski (62' Pich), Stiglec (62' Pawłowski) - Łyszczarz (85' Borys) , Sobota (85' Młynarczyk), Exposito (65' Zylla)

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Rozegraliśmy już sześć kolejek nowego sezonu PKO Ekstraklasy. To nie przeszkodziło klubom w pozyskiwaniu piłkarzy. 1 września jest ostatnim dniem okienka w polskiej lidze. Zobaczcie transfery LAST MINUTE, przeprowadzone dosłownie w (przed)ostatnich chwilach.

Dołączyli w środku rundy. Transfery LAST MINUTE w Ekstrakla...