Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Śmiertelny wypadek na ulicy Wojska Polskiego w Wieluniu. Nie żyje 31-letni kierowca forda

Zbigniew Rybczyński
Zbigniew Rybczyński
Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na ul. Wojska Polskiego w Wieluniu. Jadący fordem 31- letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn gwałtownie zjechał z jezdni na przydrożny parking, gdzie uderzył w zaparkowaną toyotę, a następnie w drzewo i słup energetyczny. Kierowca został ciężko ranny i niestety nie przeżył wypadku.Czytaj, zobacz ZDJĘCIA na kolejnych slajdach KP PSP Wieluń/D.Śmigielski
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na ul. Wojska Polskiego w Wieluniu. Jadący fordem 31- letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn gwałtownie zjechał z jezdni na przydrożny parking, gdzie uderzył w zaparkowaną toyotę, a następnie w drzewo i słup energetyczny. Kierowca został ciężko ranny i niestety nie przeżył wypadku.

31- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego z ciężkimi obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł – mówi asp. Katarzyna Grela, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Strażacy wyciągali kierowcę z rozbitego auta przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Na miejscu zdarzenia były trzy zastępy z wieluńskiej jednostki PSP.

- Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają wszelkie przyczyny i okoliczności zdarzenia - dodaje Grela.

Z kolei do poważnie wyglądającej kolizji doszło we wtorek rano, 30 czerwca, na skrzyżowaniu ulicy Glinianej i ul. Roosevelta w Piotrkowie Trybunalskim. Kierowca dostawczego busa nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu osobową skodą.

Jak podaje Dagmara Mościńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, kierowca volkswagena Lt wyjeżdżając z ul. Glinianej na ul. Roosevelta i kierując się do Żelaznej, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy skody fabii. Doszło do zderzenia, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca busa został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji.

Oto najnowsze informacje o frekwencji

Wideo

Materiał oryginalny: Śmiertelny wypadek na ulicy Wojska Polskiego w Wieluniu. Nie żyje 31-letni kierowca forda - Express Ilustrowany

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie