Sławków: dwóch mężczyzn pobiło 32-letniego Ukraińca

  Sławków: dwóch mężczyzn pobiło 32-letniego Ukraińca

  TOS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Sławków: dwóch mężczyzn pobiło 32-letniego Ukraińca
  Pieniądze i telefon komórkowy zabrali 32-letniemu obywatelowi Ukrainy dwaj mężczyźni ze Sławkowa. Swą ofiarę 19- i 42-latek zaatakowali przy ul. Westerplatte, gdy mężczyzna wracał z pracy. Bili go i kopali po całym ciele. Teraz sprawą napastników zajmie się sąd. 19-latek jego decyzją został już aresztowany na trzy miesiące.
  Sławków: dwóch mężczyzn pobiło 32-letniego Ukraińca
  Do zdarzenia doszło w Sławkowie w pobliżu rampy kolejowej przy ulicy Westerplatte. Wracający popołudniem z pracy 32-letni obywatel Ukrainy został w pewnym momencie zaczepiony przez dwóch mężczyzn. Obcokrajowiec znał "z widzenia" młodszego z nich. Po krótkiej rozmowie 19-latek i towarzyszący mu 42-letni mężczyzna zaatakowali swoją ofiarę przewracając ją na ziemię. Napastnicy dotkliwie pobili 32-latka, bijąc go i kopią po całym ciele, a następnie zabrali należącą do niego torbę, w której były pieniądze i telefon komórkowy.

  Z pozoru mało istotne informacje jakie przekazał obcokrajowiec pozwoliły sławkowskim policjantom wytypować, a w dalszej konsekwencji zatrzymać sprawców rozboju. Młodszego, kompletnie zaskoczonego sprawcę rozboju policjanci zatrzymali niedługo po zgłoszonym przestępstwie w jego domu w Sławkowie. Straszy z napastników wpadł kilka godzin później również w swoim mieszkaniu.

  Na wniosek policji i prokuratury dąbrowski sąd tymczasowo aresztował 19-letniego chuligana, jego starszy kompan objęty został policyjnym dozorem.


  *Pod Wałbrzychem odkryto podziemne miasto. Złoty pociąg będzie wydobyty ZDJĘCIA
  *Nowy Supersam w Katowicach zaprasza na wielkie otwarcie
  *Uchodźcy z Syrii już na Śląsku. Rodziny mieszkają w Chorzowie
  *Tak się okrada w sklepie. Uważajcie na zakupach WIDEO Z MONITORINGU

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo