Śląska Grupa Bluesowa, Snowman, Tymon Tymański, Romek...

  Śląska Grupa Bluesowa, Snowman, Tymon Tymański, Romek Puchowski i Michał Kielak zagrają na początek sezonu koncertowego w HRPP w Toruniu

  Zdjęcie autora materiału

  Tomasz Dereszyński

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Hard Rock Pub Pamela otwiera nowy rok koncertowy. Tradycyjnie jako pierwsza w klubie w Toruniu zagra legendarna formacja Leszka Windera czyli Śląska Grupa Bluesowa. Koncert już 9 stycznia 2019 r.
  Śląska Grupa Bluesowa, Snowman, Tymon Tymański, Romek Puchowski i Michał Kielak zagrają na początek sezonu koncertowego w HRPP w Toruniu
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Wojciech Zillmann

  Hard Rock Pub Pamela otwiera nowy rok koncertowy. Tradycyjnie jako pierwsza w klubie w Toruniu zagra legendarna formacja Leszka Windera - Śląska Grupa Bluesowa (ŚGB). Ceniony gitarzysta zaprezentuje również swoją niedawno wydaną książkę noszącą tytuł "Śląski Blues". Toruński koncert będzie też pierwszym występem ŚGB w 2019 roku.

  Anieszka Łapka (ŚGB) zaprasza:


  Wieczór otworzy grupa Pokój Numer 3. Jest to bydgoski projekt założony wspólnie przez charyzmatycznego harmonijkarza - Michała Kielaka oraz wokalistę i gitarzystę młodego pokolenia - Jakuba Andrzejewskiego. Wydarzenie odbędzie się w środę, 9 stycznia 2019.

  Kolejnymi koncertami Hard Rock Pub Pamela wraca do formuły poniedziałkowych wydarzeń.

  Już 14 stycznia na scenie klubu pojawi się Michał Kowalonek, który po zakończeniu współpracy z Myslovitz reaktywował grupę Snowman. Zespół w ramach trasy "Serce w Butelce Tour" zaprezentuje nowy materiał, wsparty największymi hitami grupy. W roli supportu zadebiutuje formacja Poniżej Krytyki. Jej założycielem jest uznany wokalista, gitarzysta, autor tekstów i kompozytor - Mateusz Czyżniewski. Po zakończeniu działalności zespołu ABSURD, zdecydował się na powołanie do życia nowego projektu. Obok "Czyżyka" na scenie Hard Rock Pub Pamela wystąpią: Dawid "Łeber" Weber (gitara), Michał "Boras" Borowiak (gitara basowa) oraz Maciej "Buczas" Buczeń (perkusja).

  W trzeci styczniowy poniedziałek (21.01.2019) na scenie klubu wystąpi trio w składzie: Tymon Tymański, Romek Puchowski i Michał Kielak. Artyści określają siebie mianem "Ekscentrycznego Tercetu Okazjonalnego". Projekt łączący siły ikony polskiej muzyki alternatywnej z dwoma mistrzami bluesa akustycznego, zbiera pochlebne recenzje. Tymon Tymański deklaruje: "Łączymy stare dźwięki ze współczesnością, bo chcemy być uniwersalni." Pikanterii występowi dodaje zamiłowanie artysty do publicystyki i skandalu. Jako pierwszy tego wieczoru wystąpi duet Adam Majewski & Krzysztof Sieradzki. Muzycy znani z występów z zespołem Skołowani, zaprezentują się tym razem w akustycznym secie, złożonym z ulubionych kompozycji.

  Wydarzenia są biletowane. Liczba wejściówek jest ściśle limitowana. Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem.

  Styczniowe wydarzenia w Hard Rock Pubie Pamela

  Środa 9.01.2019: Śląska Grupa Bluesowa (support Pokój Numer 3):

  Poniedziałek 14.01.2019: Snowman (support Poniżej Krytyki)

  Poniedziałek 21.01.2019: Tymon Tymański, Romek Puchowski & Michał Kielak (support Adam Majewski & Krzysztof Sieradzki)

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  MUZOtokowe fotogalerie

  MUZOtokowe hity

  Nie przegap

  Victoria's Secret 2018.

  Victoria's Secret 2018. "Aniołki" w seksownej bieliźnie na wybiegu [ZDJĘCIA]

  Biologiczna Bzdura Roku. Kto zdobędzie tytuł? Zobacz kandydatów!

  Biologiczna Bzdura Roku. Kto zdobędzie tytuł? Zobacz kandydatów!

  Nie chciał jej rolnik, który szuka żony. Zobaczcie ZDJĘCIA wysportowanej Pauliny

  Nie chciał jej rolnik, który szuka żony. Zobaczcie ZDJĘCIA wysportowanej Pauliny