0

Zagłębie Lubin

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Śląsk miał momenty, ale Zagłębie zasłużenie wygrało to spotkanie. W tej chwili wydaje się, że Zagłębie jest na dobrej drodze do utrzymania.

• Koniec meczu we Wrocławiu! Zagłębie Lubin rozbija Śląsk aż 3:0!

• Młody gracz Zagłębia dostał piłkę w okolicach pola karnego Śląska, wpadł w "szesnastkę", minął rywala i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Tomasz Pieńko pieczętuje wynik zdobywając gola na 3:0!!!

• W końcówce meczu naciska Śląsk Wrocław, ale nie ma pomysłu, jak przedostać się w pole karne rywali.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dziewięć minut.

• Jasmin Burić broni uderzenie z rzutu karnego Patricka Olsena!

• Mateusz Bartolewski jeszcze ukarany czerwoną kartką!

• Rzut karny dla Śląska Wrocław!

• Po akcji Śląska Wrocław jeden z zawodników gości prawdopodobnie zagrał ręką we własnym polu karnym. Arbiter na pewno będzie tę sytuację sprawdzał!

• Oraz Tomasz Pieńko zastąpił Filipa Starzyńskiego.

• Zmiana także w Zagłębiu Lubin. Tornike Gaprindaszwili pojawił się w miejsce Kacpra Chodyny.

• Ostatnia zmiana w Śląsku Wrocław. Piotr Samiec-Talar zmienił Dennisa Jastrzembskiego

• Kacper Chodyna stanął przed szansą na swoją drugą bramkę, ale uderzył wprost w bramkarza!

• Diogo Verdasca ukarany żółtą kartką za protesty w kierunku arbitra.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce rywali.

• Łukasz Łakomy oddał strzał z dystansu, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Natomiast Victor Garcia pojawił się w miejsce Łukasza Bejgera.

• Kolejne dwie zmiany w Śląsku Wrocław. Karol Borys zmienił kontuzjowanego Petra Schwarza

• Petr Schwarz doznał kontuzji i raczej nie będzie w stanie kontynuować gry.

• Natomiast Michał Rzuchowski pojawił się w miejsce Nahuela Leivy.

• Dwie zmiany w Śląsku Wrocław. Erik Exposito zmienił Cayetano Quintanę

• Bartłomiej Kłudka popędził prawą stroną boiska, dośrodkował do Sasy Żivca, ten przyjął piłkę i oddał mocny strzał, który znalazł drogę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Sasa Żivec podwyższa na 2:0!!!

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Sasa Żivec zmienił Damjana Bohara.

• "Miedziowi" dłuższą chwilę utrzymują się przy piłce, ale nie mają zamiaru atakować.

• John Yeboah oddał strzał z dystansu, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Gospodarze na początku drugiej połowy meczu całkowicie zdominowali rywali, ale nic z tego nie wynika.

• Cayetano Quintana zdobył bramkę dla Śląska, jednak arbiter po analizie VAR nie uznał bramki i odgwizdał spalonego.

• Śląsk Wrocław dobrze rozpoczął drugą połowę meczu. Wrocławianie naciskają na rywali.

• Rozpoczynamy drugą połowę widowiska!

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy we Wrocławiu. Do przerwy Zagłębie prowadzi ze Śląskiem 1:0.

• Kolejny kontratak "Miedziowych", ale tym razem bez zagrożenia.

• Duża chaosu w ostatnich minutach pierwszej połowy meczu. Żaden z zespołów nie może skonstruować składnej akcji.

• Próba dośrodkowania w pole karne gości zupełnie bez zagrożenia.

• Znakomity kontratak Zagłębia Lubin, piłkę dostał Kacper Chodyna i oddał precyzyjny strzał, z którym nie poradził sobie bramkarz gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Zagłębie Lubin obejmuje prowadzenie po trafieniu Kacpra Chodyny!!!

• Nahuel Leiva zdecydował się na strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Jasmin Burić.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Śląska.

• Rafał Adamski pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Patryk Janasik popędził przy linii bocznej, ale niedokładnie dośrodkował w pole karne gości.

• Nieco spadło nam tempo spotkania. Obie drużyny teraz znacznie uważniej spisują się w defensywie.

• Po świetnej szansie Zagłębia, gospodarze zaczęli się wycofywać. Obecnie częściej przy piłce utrzymują się "Miedziowi".

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Aleks Ławniczak, ten uderzył mocno, ale wprost w bramkarza!

• John Yeboah dostał piłkę w polu karnym Zagłębia, oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał.

• Coraz większa przewaga Śląska Wrocław w tym meczu. Gospodarze coraz bardziej naciskają rywali.

• Kolejna wrzutka w pole karne gości, ale bez zagrożenia.

• W odpowiedzi koronkowa akcja gospodarzy, ale żaden z graczy Śląska nie zdołał oddać celnego strzału.

• Damjan Bohar oddał strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Rafał Leszczyński.

• Rozpoczynamy pojedynek we Wrocławiu!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Za chwilę rozpoczniemy batalię!

• Oba zespoły przygotowywały się do wiosny w Turcji. Śląsk nie ściągnął żadnego nowego piłkarza, w Zagłębiu czekamy na debiuty bramkarza Sokratisa Dioudisa i Mateusza Grzybka.

• Na inaugurację w derbach nie padły bramki. Widowisko obejrzało blisko 10 tys. kibiców.

• Śląsk przystąpił do rundy rewanżowej z jedenastego miejsca, natomiast Zagłębie z dopiero piętnastego.

• Czas na pierwsze derby w rundzie rewanżowej - Dolnego Śląska. To zarazem debiut trenerski Waldemara Fornalika na ławce Miedziowych. W sektorze gości zabraknie kibiców z Lubina.