1/4
Lech Poznań remisuje ze Śląskiem Wrocław 3:3. Kolejorz...

Lech Poznań remisuje ze Śląskiem Wrocław 3:3. Kolejorz kolejny raz stracił gole po stałych fragmentach gry (łącznie 7 w tym sezonie, najwięcej w lidze). Podopieczni Dariusza Żurawia potrafili odwrócić losy meczu, ale kolejny raz podali rywalom pomocną dłoń, prokurując rzut karny. Sprawdźcie, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha za spotkanie w 3. kolejce PKO Ekstraklasy przeciwko Śląskowi.

Zobacz oceny -->

2/4
FILIP BEDNAREK 4...

BRAMKARZ I OBROŃCY

FILIP BEDNAREK 4
Jego niepewność na przedpolu nie pomaga kolegom. Dwa gole z rzutów rożnych po raz kolejny pokazują, że Bednarek słabo rozumie się z defensywą i kolejny raz Kolejorz traci bramki po wrzutkach oraz rzutach rożnych. W drugiej połowie nie miał większych okazji do wykazania się, ale był czujny.

ALAN CZERWIŃSKI 4
Jego gra nie przypomina jeszcze tego, co prezentował w Zagłębiu Lubin. Był bardzo niedokładny. Starał się zabezpieczać swoją stronę, ale bardzo mu w tym pomagał często wracający Michał Skóraś.

THOMAS ROGNE 4
Przy pierwszej bramce był pogubiony. Zresztą przy drugiej wraz z kolegami nie potrafili poradzić sobie w zamieszaniu pod bramką. Brak Lubomira Satki było widać już po 15 minutach… Widać sporą różnicę pomiędzy Norwegiem a Słowakiem.

DJORDJE CRNOMARKOVIĆ 5 (grał do 81. minuty)
Nie popełnił większych błędów, ale przy stałych fragmentach nie istnieje. Grał na tyle, na ile umie. Brakowało zrozumienia w bloku defensywnym. Po jednym z rzutów rożnych przeżegnał się po niecelnym strzale gospodarzy. Zszedł z boiska, bo poprosił o zmianę.

TYMOTEUSZ PUCHACZ 3
Miał problemy z dynamicznym Musondą i zanotował kilka strat. Najwięcej akcji szło jego stroną, a dodatkowo sprokurował rzut karny właśnie na… Musondzie. W meczu z Wisłą Płock Gumny, teraz Puchacz.

Zobacz kolejnych piłkarzy ------>

3/4
JAKUB MODER 6...

POMOCNICY

JAKUB MODER 6
Pracował w odbiorze i skupił się na asekuracji wysoko grających Tiby oraz Ramireza. Notował sporo przechwytów. Musi dalej pracować nad wykonywaniem stałych fragmentów gry. W końcówce meczu popisał się świetnym rajdem. O dziwo w sobotni wieczór bez żadnej bomby ze strony Kuby na bramkę Putnockiego.

PEDRO TIBA 7
Przypadkowa pierwsza asysta, ale asysta. Kilka minut później dorzucił drugą. Rozrzucał piłki do bocznych sektorów i pracował w odbiorze.

MICHAŁ SKÓRAŚ 6 (grał do 71. minuty)
Błysnął na początku meczu i „podzielił się” asystą z Tibą. Mógł mieć drugą, ale Kamiński z jego podania minimalnie przestrzelił. Był bardzo niebezpiecznym piłkarzem dla defensywy Śląska Wrocław. Dodatkowo sporo pomagał w defensywie. Były wątpliwości co do jego obecności w wyjściowej jedenastce po ostatnim meczu z Wisłą Płock, ale pokazał, że zasłużył. W drugiej połowie zgasł.

DANI RAMIREZ 7(grał do 81. minuty)
Znalazł się tam, gdzie powinien. Dobił strzał Ishaka i dał wyrównanie. Podobnie jak Tiba regulował tempo gry. Aktywny i zagrał poprawnie. Szkoda, że jego strzały w drugiej połowie nie były celniejsze, bo Putnocky nie miał z nimi większych problemów.

JAKUB KAMIŃSKI 6
Dobry mecz młodego lechity. Był aktywny i pokazywał się do gry. Pogubił się trochę w kryciu przy drugim straconym golu dla Lecha. Miał jedną swoją okazję, ale jej nie wykorzystał. Pomagał w destrukcji i jest w tym coraz lepszy.

4/4
MIKAEL ISHAK 9...

NAPASTNIK I REZERWOWI

MIKAEL ISHAK 9
Kolejny mecz, kolejny gole. W pełni wypełnia lukę po Gytkjaerze, a do tego jeszcze asystuje. Świetnie odgrywa piłki do kolegów i od razu pokazuje się do odegrania. Cały czas jest aktywny. Jego gra wymusza podanie, ale on sam przyspiesza rozgrywanie piłki. Fantastyczny mecz Szweda i czołowy kandydat do gracza kolejki. Jaka szkoda, że nie trafił w końcówce po świetnym podaniu Sykory...