1

Górnik Zabrze

2

• Koniec meczu! Śląsk Wrocław przegrywa i ich sytuacja mocno się komplikuje!

• Ależ teraz było blisko wyrównania! Wojciech Golla uderzył z 5 metrów, tylko że ofiarnie interweniuje Wiśniewski!

• Dobry strzał Wolsztyńskiego! Zabrakło dosłownie centymetrów!

• 7 minut dolicza Szymon Marciniak.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale zawodnik Śląska fauluje i jego drużyna traci posiadanie.

• Zmiana także w Górnika. Kamil Zapolnik opuszcza boisko, a melduje się na niej Łukasz Wolsztyński.

• Igors Tarsovs ukarany żółtą kartką.

• Schodzi również Krzysztof Mączyński, a w jego miejsce wchodzi Daniel Gąska.

• Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Łukasz Broź zmieniony przez Daniela Szczepana.

• Walerian Gwilia dograł idealnie na głowę kapitana gości i ten pewnie pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo daje prowadzenie Górnikowi!

• Nieudana próba przewrotki Mateusz Hołowni. Lewy obrońca Śląska przypadkiem kopnął rywala.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale bardzo dobrze interweniuje Dani Suarez.

• Hiszpan również trafia do notesu sędziego.

• Mała przepychanka pomiędzy Jakubem Słowikiem, a Igorem Angulo. Bramkarz gospodarzy ukarany żółtą kartką.

• Nie do złamania jest dzisiaj Jakub Słowik! Kolejna świetna interwencja golkipera z Wrocławia.

• Słabiutkie dośrodkowanie Mateusza Matrasa. Od bramki zaczną gospodarze.

• Płaskie uderzenie Jimeneza. Znowu górą bramkarz Śląska.

• Igor Angulo przegrywa pojedynek sam na sam z Jakubem Słowikiem! To powinno być 1:2 dla Górnika!

• Mateusz Cholewiak nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce pojawia się Igors Tarasovs.

• Mateusz Cholewiak potrzebuje pomocy medycznej.

• Zakotłowało się w polu karnym Śląska. Suarezowi udało się oddać strzał, ale bardzo dobrze broni Jakub Słowik.

• Szymon Matuszek wchodzi na murawę, a schodzi z niej Adam Orn Arnarson.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Krzysztof Mączyński.

• Dani Suarez bardzo dobrze interweniuje. W pole karne Górnika dogrywał Musonda.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewny strzał Igora Angulo! Mamy remis!

• Rzut karny dla Górnika! Kamil Zapolnik faulowany!

• Łukasz Broź mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Ostatecznie wylądowała w rękawicach Chudego.

• Przemysław Wiśniewski ukarany żółtą kartką.

• Zawodnicy Górnika rozpoczynają drugą połowę!

• Po przerwie na boiska nie wróci Adrian Gryszkiewicz. Na murawie pojawia się Dani Suarez.

• Koniec pierwszej części meczu! Wracamy za 15 minut!

• Zamieszanie w polu karnym Górnika. Wojciech Gollla huknął w stronę bramki, ale spokojnie broni bramkarz gości.

• 3 minuty doliczył Szymon Marciniak.

• Marcin Robak znakomicie wywalczył sobie pozycję do strzału, tylko że świetnie broni Martin Chudy.

• Lubambo Musonda leży na murawie. Potrzebna pomoc medyczna.

• Fatalne uderzenie Mariusza Pawelca. Od bramki zacznie Chudy.

• Adrian Gryszkiewicz ukarany żółtą kartką.

• Mocny strzał Roberta Picha! Znowu świetnie interweniuje jednak Martin Chudy.

• Adam Orn Arnarson ukarany żółtą kartką.

• Dobra indywidualna akcja Jimeneza. Akcja w ostatniej chwili została przerwana.

• Marcin Robak uprzedzony przez Pawła Bochniewicza.

• Walerian Gwilia uderza bardzo mocno z dystansu, ale znowu Jakub Słowik był na posterunku.

• Martin Chudy spokojnie broni strzał rywala.

• Jakub Słowik ratuje swój zespół! Wygrywa pojedynek 1vs1 z Igorem Angulo!

• Adrian Gryszkiewicz zdejmuje piłkę z głowy Roberta Picha! Było bardzo blisko.

• Znakomite prostopadłe podanie do Angulo, tylko że doświadczony snajper nie trafia w światło bramki.

• Igor Angulo miał przed sobą już tylko bramkarza, ale nagle jak spod ziemi wyrósł Mariusz Pawelec, który świetnie interweniuje.

• Mariusz Pawelec ogląda żółtą kartkę.

• Jesus Jimenez uderzył z dystansu, jednak spokojnie broni Martin Chudy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Robak pewnie wykorzystuje 11!

• Rzut karny dla gospodarzy! Szymon Marciniak obejrzał całą sytuację na monitorze i wskazał na wapno!

• Robert Pich przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Szymon Marciniak wyprowadza obie ekipy.

• Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami 12 dni temu. Wtedy górą był Górnik Zabrze, który po bramce Jesusa Jimenza wygrał 1:0.

• Śląsk Wrocław niespodziewanie wylądował w strefie spadkowej. W ostatnich trzech meczach nie zdobyli nawet gola. Teraz tylko zwycięstwo pozwoli im wydostać się ze strefy zagrożenia. Czy uda im się pokonać Górnika Zabrze?

• Dobry wieczór Państwu! Śląsk notuje fatalną serię porażek i wylądował w strefie spadkowej. Aby się odkuć chociaż trochę muszą dzisiaj pokonać Górnik Zabrze. Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski.