1 1 połowa

Cracovia

1

0 1 połowa

• Arbiter główny bardzo długo analizował całą sytuację, ale ostatecznie zakończył spotkanie! Nie było mowy o rzucie karnym! Śląsk Wrocław znowu wygrywa swoje spotkanie i umacnia się na pozycji lidera!

• Daniel Stefański słucha jeszcze podpowiedzi z wozu VAR! Strzał Janusza Gola został zablokowany ręką przez Dino Stigleca!

• Janusz Gol kolejnym zawodnikiem, który ogląda żółtą kartkę.

• Zamieszanie w polu karnym Cracovii i tym razem to Pesković jest bohaterem swojej drużyny!

• Znowu świetna interwencja Matusa Putnockiego! Golkiper Śląska jest dzisiaj bohaterem!

• Sędzia doliczył 4 minuty, a później pokazał żółtą kartkę Rubio.

• W ekipie Śląska wchodzi Adrian Łyszczarz, a schodzi Michał Chrapek.

• Zmiany w obu drużynach. Sylwester Lusiusz zostaje zmieniony przez Daniela Pika.

• Rezerwowy Śląska oddał świetny strzał z 25 metra! Piłka wpadła prosto w okienko! Kandydat na bramkę kolejki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Cholewiak! Co za trafienie!

• Pelle van Amersfoort opuszcza murawę, ponieważ Michał Probierz na ostatnie minuty wpuszcza Filipa Piszczka.

• Co się teraz wydarzyło pod bramką Cracovii! Mateusz Cholewiak mógł minąć bramkarza rywali, ale Pesković w ostatniej chwili wybił mu piłkę spod nóg. Jeszcze próbował dobijać Szczepan, ale golkiper gości zdołał uratować swój zespół!

• Daniel Szczepan zmienia Erkia Exposito.

• Śląsk miał świetną okazję do zdobycia gola, ale Michał Chrapek uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

• Oleksiej Dytyatev dopadł do piłki zagranej z rzutu rożnego, ale znowu świetnie interweniuje Putnocky!

• Przemysław Płacheta ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Cholewiak melduje się na murawie w miejsce Lubambo Musondy.

• Pierwszy gol brata Carlitosa w PKO Ekstraklasie! Oleksiej Dytyatev wygrał pojedynek z Gollą, a Rubio nożycami pakuje piłkę do bramki! Ładny gol zawodnika Cracovii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rubio strzelcem gola!

• Piłkarze Cracovii domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką przez jednego z zawodników Śląska. Daniel Stefański posłuchał podpowiedzi z wozu VAR i jasnym gestem pokazał, że piłka odbiła się od pleców gracza w zielonej koszulce.

• Na trybunach zrobiło się bardzo gorąco. Kibice Cracovii zaczęli rzucać jakieś przedmioty w stronę fanów gospodarzy.

• David Jablonsky notuje świetną, ofiarną interwencję! Znakomicie zablokował strzał Musondy.

• Pelle van Amersfoort uderzył w stronę bramki i Matus Putnocky miał duże problemy z obroną tego strzału.

• "Centrostrzał" Łukasza Brozia ląduje minimalnie obok bramki! Mogło być naprawdę groźnie!

• Lubambo Musonda otrzymał świetne podanie przed pole karne, tylko że jego strzał był bardzo słaby. Od bramki zaczną goście.

• Michał Chrapek ukarany żółtą kartką.

• Przemysław Płacheta ułożył sobie piłkę do strzału, ale piłka trafia prosto w Peskovicia.

• "Pusty przelot" piłki zagranej przez Łukasza Brozia. Cracovia w posiadaniu.

• No i rezerwowy Rubio notuje pierwszy strzał w drugiej części meczu. Piłka znacznie minęła jednak bramkę.

• Goście rozpoczęli od środka drugą część meczu!

• Mateusz Wdowiak nie wyjdzie już na drugą połowę. Zmienia go Rubio.

• Koniec pierwszej części meczu! Śląsk po 45 minutach prowadzi 1:0 z Cracovią!

• Matus Putnocky uratował swój zespół przed stratą gola! Znakomita interwencja po strzale Pelle van Amersfoorta!

• Świetny powrót Jakuba Łabojko, który swoją interwencją zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Śląska.

• Przemysław Płacheta uderzył w stronę bramki Cracovii, a piłka po rykoszecie opuściła pole gry.

• Strzał Jakuba Łabojko został zablokowany.

• Dużo szczęścia mieli w tej sytuacji gracze Śląska! Piłka spadł pod nogi Roberta Picha, a ten bez zastanowienia obrócił się i uderzył w stronę bramki rywala! Michal Pesković nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Pich otwiera wynik meczu!

• Kompletnie niecelny strzał Israela Puerto. Piłka wylądowała w trybunach.

• Zakotłowało się pod bramką Cracovii, jednak nikt z zawodników Śląska nie zdołał oddać strzału.

• Niezłe dośrodkowanie Łukasza Brozia, które zostało jednak zablokowane przez defensora Pasów.

• Rafael Lopes świetnie ułożył sobie piłkę do strzału, ale Wojciech Golla zdołał zablokować lecącą futbolówkę.

• Pelle van Amersfoort próbował technicznego uderzenie, ale piłka minęła bramkę Śląska.

• Teraz powinno być 0:1 dla Cracovii! Mateusz Wdowiak otrzymał znakomite podanie, wyszedł sam na sam z bramkarzem i.... trafił prosto w Matusa Putnockiego! Próbował jeszcze dobijać, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką!

• Sergiu Hanca miałby przed sobą tylko Matusa Putnockiego, ale to Dino Stiglec pierwszy dopadł do piłki.

• Fatalne podanie Łukasza Brozia do Roberta Picha i z dużą łatwością Cracovia przejmuje piłkę.

• Erik Exposito powalczył w powietrzu z Davidem Jablonsky, ale zawodnik Śląska sfaulował rywala.

• Mateusz Wdowiak został świetnie powstrzymany przez defensywę gospodarzy.

• Autorem pierwszego strzału w tym mecz został Dino Stiglec, jednak jeden z defensorów Cracovii ofiarnie blokuje lecącą w stronę bramki piłkę.

• Daniel Stefański daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn meldują się na murawie!

• Cracovia również nie ma prawa narzekać na start nowego sezonu. Mimo trudnego początku, odpadnięcia z Europejskich Pucharów, a także remisie i porażce w lidze przyszły dwa zwycięstwa. Drużyna Pasów może dzisiaj nawet dogonić Śląska Wrocław, ale tylko w przypadku zwycięstwa.

• Śląsk Wrocław znakomicie rozpoczął sezon 2019/2020. Drużyna z Wrocławia po 4 kolejkach przewodzi ligowej stawce. Podopieczni Vitezslava Lavicki jeszcze nie dali się pokonać, a tydzień temu zdołali łatwo pokonać Lecha Poznań na ich stadionie. Jak będzie dzisiaj?

• Dzień dobry Państwu! Czas na pierwszy sobotni pojedynek 5 kolejki Lotto Ekstraklasy! Na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Cracovia zaprasza Bartłomiej Modzelewski!