Piotr Rzepecki
od 16 lat
Jak zaczynać, to z przytupem. Legia wysoko wygrała swój pierwszy sparing w austriackim Kossen. Rywalem stołecznego klubu była dwunasta drużyna rumuńskiej ekstraklasy FC Botosani. Gole padały tylko w 1. połowie - dwa strzelił Marc Gual, a hat-trickiem popisał się Blaz Kramer. Zobaczcie skrót prawdziwego lania, jakie sprawił rywalom z Rumunii wicemistrz Polski.

Legia Warszawa - FC Botosani 5:0 (5:0)

Bramki: Kramer 10', 38', 39', Gual 11', 42'.

Skład Legii Warszawa w I połowie: Cezary Miszta - Maik Nawrocki, Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk - Paweł Wszołek, Josue, Ilay Emlkies (zawodnik testowany), Jakub Jędrasik, Marc Gual, Ernest Muci - Blaz Kramer.

Skład w II połowie: Gabriel Kobylak - Radovan Pankov, Ihor Kharatin, Yuri Ribeiro - Makana Baku, Patryk Sokołowski, Filip Rejczyk, Patryk Kun - Maciej Rosołek, Tomas Pekhart - Carlitos.

Lista sparingów Legii Warszawa na obozie w Austrii:

• 1 lipca, godz. 18:00 z Karabachem FK
  • 4 lipca, godz. 18:00 z Red Bullem Salzburg

Wszystkie mecze będą transmitowane przez TVP Sport. Będzie je można obejrzeć w telewizji, w aplikacji mobilnej oraz w aplikacji Smart TV.