OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
Raków Częstochowa po bardzo dobrym meczu z Lechem Poznań tym razem zaliczył wpadkę. "Medaliki" tylko zremisowały z beniaminkiem Ekstraklasy. Wyrównująca bramka padła w doliczonym czasie gry. Oto skrót meczu Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa.

Bramki z meczu Puszcza - Raków [WIDEO]

Dwie czerwone kartki w jednym meczu to nie jest częste zjawisko. Sędzia Damian Sylwestrzak w meczu Puszcza - Raków musiał wyrzucić dwóch zawodników z boiska. Najpierw wyleciał Ioan Calin Revenco, a później Fran Tudor.

Gole padały tylko po "strzałach"... zawodników Puszczy Niepołomice. W pierwszej połowie Artur Craciun głową wpakował piłkę do własnej bramki. To było już drugie samobójcze trafienie reprezentanta Mołdawii w tym sezonie. W doliczonym czasie gry drugiej połowy Bogdan Racovitan odbił ręką strzał Piotra Mrozińskiego i arbiter podyktował "jedenastkę". Jej pewnym egzekutorem okazał się Łukasz Sołowiej. Dzięki temu beniaminek niespodziewanie zremisował z mistrzem Polski. (PAP)

Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:1 (0:1)

• Bramki: 0:1 Artur Craciun (26-samobójcza), 1:1 Łukasz Sołowiej (90+2-karny).
  • Żółta kartka - Raków Częstochowa: Fran Tudor.
  • Czerwona kartka za drugą żółtą - Raków Częstochowa: Fran Tudor (49).
  • Czerwona kartka - Puszcza Niepołomice: Ioan-Calin Revenco (21-faul).
  • Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
  • Widzów: 2 264.
  • Puszcza Niepołomice: Oliwier Zych - Piotr Mroziński, Tomasz Wojcinowicz, Artur Craciun (46. Łukasz Sołowiej), Roman Jakuba – Ioan-Calin Revenco, Konrad Stępień (74. Michał Walski), Jakub Serafin (46. Artur Siemaszko), Wojciech Hajda (82. Hubert Tomalski), Lee Jin-hyun - Kamil Zapolnik (78. Jordan Majchrzak).
  • Raków Częstochowa: Vladan Kovacevic - Bogdan Racovitan, Zoran Arsenic (69. Kamil Pestka), Stratos Svarnas - Fran Tudor, Władysław Koczerhin, Gustav Berggren, Erick Otieno - Dawid Drachal (72. Jean Carlos), Bartosz Nowak (90+3. John Yeboah) - Ante Crnac (69. Łukasz Zwoliński).

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Daniel Stefański i Karolina Bojar-Stefańska to najbardziej znana para sędziów piłkarskich w Polsce. On jest arbitrem w Ekstraklasie, a ona w niższych ligach. Czy Karolina kiedyś także będzie arbitrem na najwyższym szczeblu rozgrywkowym?Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Oto najsłynniejsza para sędziów piłkarskich w Polsce. Daniel...