Jakub Jabłoński
od 16 lat
Fortuna 1. Liga. Polonia Warszawa zremisowała kolejny mecz na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Beniaminek od 60. minuty wygrywał, ale nie zdołał dowieźć jednobramkowego prowadzenia do końca meczu. Polecamy skrót z najciekawszych sytuacji z tego spotkania.

Fortuna 1. Liga. Bramki z meczu Polonia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Na pierwszą bramkę w spotkaniu w Warszawie musieliśmy czekać, aż do 60 minuty, kiedy to Bartosz Biedrzycki świetnie odnalazł się w polu karnym i osamotniony oddał strzał na bramkę Tomasza Loski.

Gospodarzom jednak nie udało się dowieźć tego prowadzenia do końca. W 83. minucie swojego szczęścia spróbował z najbliższej odległości Tomas Poznar, który wykorzystał dogranie z prawej strony skrzydłowego i bezwględnie zmieścił piłkę w bramce.

Ten remis nikogo tak naprawdę nie usatysfakcjonował. "Czarne Koszule" wciąż zajmują 11. lokatę, czyli za Bruk-Bet Termalicą, która jest dwa miejsca wyżej z trzema "oczkami" więcej. W następnej kolejce Polonia zmierzy się w Dzień Niepodległości na wyjeździe z Górnikiem Łęczna, a Termalica podejmie u siebie Stal Rzeszów.

Polonia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)

Bramki: Biedrzycki 60' - Poznar 83'
Żółte kartki: Okhronchuk 22' - Biedrzycki 3', Trubeha 15'
Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin)

Polonia: Kuchta - Kowalski-Haberek, Grudniewski, Kołodziejski - Zawistowski, Marciniec, Okhronchuk (Pawłowski 65'), Biedrzycki - Kluska (Kobusiński 76'), Michalski (Wojciechowski 76') - Tomczyk (Piątek 86')

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska - Zaviysky (Jakubik 69'), Kasperkiewicz, Biedrzycki, Hilbrycht - Dombrovskiy, Ambrosiewicz (Poznar 80'), Karasek (Fassbender 69') - Trubeha (Wolski 61'), Branecki, Polyarus (Radwański 61')