Fortuna 1 Liga. Spore rozczarowanie w Niecieczy. W pierwszym meczu po przerwie dziewiąta w tabeli Bruk-Bet Termalica nie była w stanie pokonać czternastego Chrobrego Głogów. Widowisko zakończyło się remisem 1:1. Oto skrót najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów

Strzelanie powinien był rozpocząć Wiktor Biedrzycki, ale w 30 minucie po zagraniu ręką nie wykorzystał rzutu karnego. Jego intencje czyli strzał bliżej lewego słupka wyczuł Damian Węglarz. A to był dopiero początek problemów gospodarzy.

Tuż przed przerwą po analizie VAR sędzia za faul na Mikołaju Lebedyńskim wyrzucił bramkarza Tomasza Loskę i przyznał jedenastkę Chrobremu. Tę okazję na gola zamienił Szymon Bartlewicz, uderzając precyzyjnie przy prawym słupku. Zaraz po zmianie stron wynik ustalił Kacper Karasek - po szybkim kontrataku.