Skoki – Rasnov KWALIFIKACJE WYNIKI NA ŻYWO, czwartek, o której godzinie skoki w Rasnovie TERMINARZ, STREAM ONLINE, kiedy skoki w Rasnov

DF, PJ
Piotr Żyła wygrał na mamucie w Kulm! Skoki narciarskie – Puchar Świata 2019/20 KULM, PIOTR ŻYŁA TERMINARZ, WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA transmisja, online program 15.02 16.02 FOT. ANDRZEJ BANAS
RASNOV SKOKI: skoki 2020, transmisja, czwartek, online, kiedy skoki w Rasnovie, 20.02 Kwalifikacje do piątkowego konkursu w Rasnovie wygrał Norweg Marius Lindvik. Za jego plecami uplasowali się Austriak Stefan Kraft oraz Niemiec Markus Eisenbichler. Dobrze wypadli Biało-Czerwoni. 6. był Dawid Kubacki, 7. Kamil Stoch, 11. Piotr Żyła, 22. Jakub Wolny, 30. Klemens Murańka, a 38. Aleksander Zniszczoł. Awansu do konkursu nie wywalczył 51. Paweł Wąsek.

Skoki narciarskie Rasnov: PŚ w Rasnovie 2020, transmisja, czwartek, online, kiedy skoki w Rasnovie 20.02

W ten weekend Puchar Świata po raz pierwszy zawita na skocznię w rumuńskim Rasnovie. Na czwartek zaplanowano treningi i kwalifikacje, natomiast na piątek i sobotę konkursy indywidualne.

Skoki Rasnov 2020 WYNIKI NA ŻYWO 20.02.2020

Zawody w Rumunii opuści kilku znanych skoczków. Największym nieobecnym będzie bez wątpienia aktualnie trzeci w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Ryoyu Kobayashi. W Rasnovie zabraknie także jego kolegów z reprezentacji Japonii: Junshiro Kobayashiego i Yukii Sato. W weekend na skoczni nie zobaczymy także Norwega Roberta Johanssona oraz Słoweńców: Timiego Zajca, Anze Laniska i Domena Prevca.

Puchar Świata – Kulm. TERMINARZ, WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA, TRANSMISJA, ONLINE, STREAM, WYNIKI NA ŻYWO – transmisje na antenach Eurosportu.

W składzie reprezentacji Polski doszło do jednej zmiany w porównaniu do ubiegłego tygodnia i rywalizacji w Bad Mitterndorf. Andrzeja Stękałę zastąpił Paweł Wąsek. W gronie Biało-Czerwonych powołanych na konkursy w Rasnovie są: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka oraz Jakub Wolny.

Skoki Rasnov program - o której godzinie loty narciarskie?

czwartek 20 lutego

  • 10:30 oficjalny trening
  • 12:00 kwalifikacje

piątek, 21 lutego

  • 13:00 seria próbna
  • 14:00 konkurs indywidualny

sobota 22 lutego

  • 11.00 kwalifikacje
  • 12.45 konkurs indywidualny

Skoki narciarskie – Rasnov. TERMINARZ, WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA transmisja, online, stream, wyniki, program

Klasyfikacja generalna Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2019/2020

M-ceZawodnikKrajPunkty
1.Stefan KraftAustria1113
2.Karl GeigerNiemcy1045
3.Dawid KubackiPolska940
4.Ryōyū KobayashiJaponia936
5.Marius LindvikNorwegia687
6.Kamil StochPolska673
7.Stephan LeyheNiemcy610
8.Peter PrevcSłowenia539
9.Daniel-Andre TandeNorwegia516
10.Yukia SatōJaponia487
14.Piotr ŻyłaPolska396
37.Maciej KotPolska37
41.Stefan HulaPolska31
42.Jakub WolnyPolska30
65.Klemens MurańkaPolska4

Klasyfikacja Pucharu Narodów

/td]
M-ceKrajPunkty
1.Austria3475
2.Niemcy3175
3.Norwegia3118
4.Polska3011
5.Japonia2658
6.Słowenia2450
7.Szwajcaria559
8.Czechy311
9.Rosja134
10.Finlandia98
11.Bułgaria35
12.Kanada17
13.Stany Zjednoczone14
14.Kazachstan9
15.Estonia6

Skoki narciarskie 2019/20 na żywo. Gdzie stream online z zawodów Pucharu Świata w Kulm?

SKOKI NARCIARSKIE 2019/2020 W Kulm. TERMINARZ: PUCHAR ŚWIATA KULM

  • 23 listopada 2019 (godz. 15): Wisła (Polska) - drużynowy
  • 24 listopada 2019 (godz. 11:30): Wisła (Polska)
  • 30 listopada 2019 (godz. 16:30): Ruka (Finlandia)
  • 1 grudnia 2019 (godz. 16:30): Ruka (Finlandia)
  • 7 grudnia 2019 (godz. 15:30): Niżny Tagił (Rosja)
  • 8 grudnia 2019 (godz. 15:30): Niżny Tagił (Rosja)
  • 14 grudnia 2019 (godz. 16): Klingenthal (Niemcy) - drużynowy
  • 15 grudnia 2019 (godz. 16): Klingenthal (Niemcy)
  • 21 grudnia 2019 (godz. 16): Engelberg (Szwajcaria)
  • 22 grudnia 2019 (godz. 15): Engelberg (Szwajcaria)
  • 29 grudnia 2019 (godz. 17:30): Oberstdorf (Niemcy) - Turniej Czterech Skoczni
  • 1 stycznia 2020 (godz. 14): Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) - Turniej Czterech Skoczni
  • 4 stycznia 2020 (godz. 14): Innsbruck (Austria) - Turniej Czterech Skoczni
  • 6 stycznia 2020 (godz. 17:15): Bischofshofen (Austria) - Turniej Czterech Skoczni
  • 11 stycznia 2020 (godz. 16): Predazzo (Włochy)
  • 12 stycznia 2020 (godz. 16:30): Predazzo (Włochy)
  • 18 stycznia 2020 (godz. 16): Titisee-Neustadt (Niemcy)
  • 19 stycznia 2020 (godz. 15:15): Titisee-Neustadt (Niemcy)
  • 25 stycznia 2020: Zakopane (Polska) - drużynowy
  • 26 stycznia 2020: Zakopane (Polska)
  • 1 lutego 2020: Sapporo (Japonia)
  • 2 lutego 2020: Sapporo (Japonia)
  • 8 lutego 2020: Willingen (Niemcy)
  • 9 lutego 2020: Willingen (Niemcy)
  • 15 lutego 2020: Bad-Mitterndorf (Austria)
  • 16 lutego 2020: Bad-Mitterndorf (Austria)
  • 21 lutego 2020: Rasnov (Rumunia)
  • 22 lutego 2020: Rasnov (Rumunia)
  • 29 lutego 2020: Lahti (Finlandia) - drużynowy
  • 1 marca 2020: Lahti (Finlandia)
  • 7 marca 2020: Oslo (Norwegia) - drużynowy - Turniej Raw Air
  • 8 marca 2019: Oslo (Norwegia) - Turniej Raw Air
  • 10 marca 2020: Lillehammer (Norwegia) - Turniej Raw Air
  • 12 marca 2020: Trondheim (Norwegia) - Turniej Raw Air
  • 14 marca 2020: Vikersund (Norwegia) - drużynowy - Turniej Raw Air
  • 15 marca 2020: Vikersund (Norwegia) - Turniej Raw Air

SKOKI NARCIARSKIE 2019/2020 TERMINARZ: MISTRZOSTWA ŚWIATA W LOTACH - WYNIKI KONKURSÓW

  • 20 marca 2020: Planica (Słowenia)
  • 21 marca 2020: Planica (Słowenia)
  • 22 marca 2020: Planica (Słowenia) - drużynowy

Ile zarabiają reprezentanci Polski ?Najwięcej Szczęsny i Lew

Wideo

Materiał oryginalny: Skoki – Rasnov KWALIFIKACJE WYNIKI NA ŻYWO, czwartek, o której godzinie skoki w Rasnovie TERMINARZ, STREAM ONLINE, kiedy skoki w Rasnov - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

A czemóż to sensacja co znowu miał wygrać niemiec? Po prostu wygrał POLAK.

G
Gość

W pelo znowu wielka smuta!! Sukces Polski, ajj a mogli przeciez przegrac!! Biedronka i grafini von jungingen ponoc dostali rozwolnienia z wscieklosci. Buhahaha..

G
Gość
23 stycznia, 17:12, Gość:

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

31 stycznia, 20:47, Home:

Precz z pisem i syfilisem bo kler to pisowskie swinie i pasożyty

Menelu z targowicy, jad cieknie tobie z mo.. dy

G
Gość
27 grudnia 2019, 09:48, Antysutryk:

We Wrocławiu ruszy turniej skoku na kasę miasta przez sutryka,nic więcej!!!!!

31 stycznia, 20:48, Precz z pisem i syfilisem:

A moze biskup z pis znowu naskoczy na dzieci zeby je zgwałcic?

1 lutego, 12:10, Gość:

A może reżyser z PO zgwałci jakąś dziewczynkę...

Targowica z pelo nikogo nie zgwalci,bo tam sa sami impotenci.. Hahaha..

G
Gość
27 grudnia 2019, 09:48, Antysutryk:

We Wrocławiu ruszy turniej skoku na kasę miasta przez sutryka,nic więcej!!!!!

31 stycznia, 20:48, Precz z pisem i syfilisem:

A moze biskup z pis znowu naskoczy na dzieci zeby je zgwałcic?

A może reżyser z PO zgwałci jakąś dziewczynkę...

P
Precz z pisem i syfilisem
27 grudnia 2019, 09:48, Antysutryk:

We Wrocławiu ruszy turniej skoku na kasę miasta przez sutryka,nic więcej!!!!!

A moze biskup z pis znowu naskoczy na dzieci zeby je zgwałcic?

H
Home
23 stycznia, 17:12, Gość:

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

Precz z pisem i syfilisem bo kler to pisowskie swinie i pasożyty

G
Gość

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

o
olek_01

BRAWO DAWID !!! :-)))

A
Antysutryk

We Wrocławiu ruszy turniej skoku na kasę miasta przez sutryka,nic więcej!!!!!

R
Ragnarok

Małysz chyba :-)

G
Gość

Skoki byly dobre za malysza teraz to parodia. Plus zyla smiejacy sie z byle czego ehh

G
Gość

Tak to jest jak Hongachera się pozbywa przez Tajnera

G
Gość

skoki ogladajcie tu: forom.pl/skoki

G
Gość

Znowu się zaczyna. Kolejne "super" emocje.

Dodaj ogłoszenie