5/15
Kwiecień 2014, Dani Alves je banana...

Kwiecień 2014, Dani Alves je banana

Podczas ligowego meczu Barcelony z Villarreal w ówczesnego piłkarza FCB spadł banan. Dani Alves... wziął go i po prostu zjadł. Afera, przy okazji trochę śmiechu.

6/15
Styczeń 2014, Boateng schodzi z boiska...

Styczeń 2014, Boateng schodzi z boiska

Towarzyski mecz Milanu z Pro Patrią został przerwany, gdy zawodnicy zeszli z boiska na znak protestu przeciwko rasistowskim okrzykom z trybun. Sparing został przerwany po 26 minutach, gdy Kevin-Prince Boateng odpowiedział na rasistowskie zaczepki widzów. Złapał piłkę i kopnął ją w kierunku kiboli.

7/15
Październik 2014, polityczny dron...

Październik 2014, polityczny dron

Eliminacje do Euro 2016. Na meczu Serbia - Albania nad murawą w Belgradzie pojawił się dron z flagą Kosowa. Na boisku awantura, zatrzymano brata premiera Albanii. Rok później Trybunał Arbitrażowy do spraw Sportu (CAS) w Lozannie ukarał Serbów walkowerem.

8/15
Październik 2019, dron na meczu Ligi Europy...

Październik 2019, dron na meczu Ligi Europy

Mecz fazy grupowej Ligi Europy między Dudelange i Karabachem został przerwany, gdy goście z Azerbejdżanu prowadzili 2:0. Wszystko przez dron, do którego była przywiązana flaga górskiego Karabachu. Kibice gości uznali to za prowokację i wtargnęli na murawę.