9/13
- W przewadze wcale nie grało nam się łatwiej - przyznał po...

Domagoj Antolić (Legia Warszawa)

- W przewadze wcale nie grało nam się łatwiej - przyznał po spotkaniu Waldemar Fornalik. Trener Piasta Gliwice być może miał na myśli dobrą postawę Chorwata. To on strzelił gola na 1:0, a później nakręcał wiele akcji przegranej drużyny.

W naszej jedenastce Antolić znalazł się po raz czwarty.

10/13
Dla niego można było stworzyć komin płacowy. W spotkaniu z...

Filip Starzyński (Zagłębie Lubin)

Dla niego można było stworzyć komin płacowy. W spotkaniu z Lechią Gdańsk wykorzystał jedenastkę i strzelił gola z gry. To jednak nie wystarczyło, by trzy punkty zostały u "Miedziowych".

W naszej jedenastce Starzyński znalazł się po raz czwarty.

11/13
Doczekał się swojego momentu. W spotkaniu z Cracovią zdobył...

Erik Jirka (Górnik Zabrze)

Doczekał się swojego momentu. W spotkaniu z Cracovią zdobył bramkę na 2:1. I to jaką! Po ostatnim gwizdku młyn skandował jego nazwisko, a koledzy z zespołu wypchnęli przed szereg, by raz jeszcze pokazał się publiczności.

W naszej jedenastce Jirka znalazł się po raz pierwszy.

12/13
Ma szczęście do meczów z Legią Warszawa. Tylko w tym sezonie...

Gerard Badia (Piast Gliwice)

Ma szczęście do meczów z Legią Warszawa. Tylko w tym sezonie zdobył zwycięską bramkę w lidze i z jej rezerwami w Pucharze Polski. W poprzedniej edycji również jego trafienie zaważyło o wygranej przy Łazienkowskiej.

W naszej jedenastce Badia znalazł się po raz trzeci.

Kontynuuj przeglądanie galerii
WsteczDalej

Polecamy

Przerwano przesłuchanie Morawieckiego przed komisją śledczą. Co wyznał były premier?