Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 11godz.
  • 39min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Seriale lekarstwem na szarą jesień. Te produkcje obejrzysz dzięki nowym pakietom w T-Mobile

Materiał partnera zewnętrznego T-mobile
Choć za oknem jeszcze wciąż złota, polska jesień, to nieuchronnie zbliżają się do nas co raz krótsze dni i dłuższe wieczory. Te ostatnie w połączeniu ze słotną aurą mogą spowodować spadek naszej energii. Jak nie dać się jesiennej chandrze? Najlepszym sposobem jest rozrywka. A rozrywkę z wysokiej półki zapewnia T-Mobile, który w swoich nowych pakietach oferuje dostęp do najnowszych produkcji takich platform jak Netflix, czy Amazon Prime Video.

Seriale lekiem na szarość jesieni

Jesień to dobry czas, aby zadbać o dobre samopoczucie. Długie, jesienne wieczory nie muszą jednak oznaczać sięgania po medykamenty. Wręcz przeciwnie. Środkiem, który pozwoli lepiej się poczuć, może być rozrywka z najwyższej półki. O czym mowa? O serialach. Wcale nie trzeba być ich maniakiem, aby dać się wciągnąć w niecodzienną historię i z zapartym tchem śledzić losy serialowych bohaterów. Teraz jest to niezwykle proste dzięki nowej ofercie T-Mobile.

Miłośnicy rzeczy nieoczywistych śledzić mogą historie z lat osiemdziesiątych nawiązujące do ówczesnej, amerykańskiej popkultury. Mowa oczywiście o dostępnym na Netflixie serialu „Stranger Things”, będącym swoistym hołdem złożonym filmom Stevena Spielberga.

Miłośnicy produkcji biograficznych mogą natomiast zachwycić się jednym z najdroższych obrazów w historii telewizji. Mowa o biograficznym serialu The Crown, który traktuje o życiu królowej Elżbiety II, z budżetem na jeden odcinek wahającym się od 5 do nawet 13 milionów dolarów.

Netflix nie jest jedyną platformą dostępną w T-Mobile. Sieć zdecydowała się bowiem na udostępnienie swoim klientom biblioteki filmów i seriali Amazon Prime Video. Co w niej znajdziemy? Choćby ośmioodcinkowa produkcja „Modern Love” utrzymana w konwencji komedii romantycznej, opowiadająca osiem, zupełnie różnych historii. Brzmi dobrze, prawda?

Spragnieni mocniejszych wrażeń mogą natomiast liczyć na niezawodnego Al'a Pacino w serialu „The Hunt”, który opowiada o grupie nazistów planujących utworzenie Czwartej Rzeszy na terenie USA. Czy ten plan dojdzie do skutku? Sprawdź sam.

Czytaj także: Jak zmniejszyć liczbę rachunków?

Netflix i Amazon Prime Video na wyciągnięcie ręki

T-Mobile wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwia im skorzystanie z bibliotek seriali Netflix, Amazon Prime Video. Po co zatem rozmieniać się na drobne, skoro najlepiej wyselekcjonowana rozrywka jest na wyciągniecie ręki? Dzięki tym możliwościom w ofercie T-Mobile ulubiony serial możesz oglądać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Wideo

Dodaj ogłoszenie