Sebastian Kulczyk ożenił się we Francji

  Sebastian Kulczyk ożenił się we Francji

  Jacek Sobczyński, Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Jeszcze plotkarskie serwisy milczą, jeszcze tabloidy nie spekulują, ale już niedługo. W sobotę odbył się najgłośniejszy ślub w Polsce - Sebastian Kulczyk, syn multimilionerów - Grażyny i Jana Kulczyków, poślubił swoją wieloletnią przyjaciółkę - Katarzynę Jordan.
  Wprawdzie ślub i wesele męskiego potomka Kulczyków otoczone są - podobnie jak ich córki Dominiki w 2001 r. - głęboką tajemnicą, udało się nam kilka faktów potwierdzić i to u samego źródła. Sebastian Kulczyk zdradził, że zarówno kościelna ceremonia ślubu, jak i wesele odbędą się na francuskim Lazurowym Wybrzeżu w miejscowości Antibes, znanej m.in. z tego, że mieszkał tam i tworzył Pablo Picasso.

  Państwo młodzi zaprosili 200 osób, które - podobno - w zaproszeniach zostały poinstruowane, jakie kreacje będą obowiązywały podczas ceremonii. Otóż jednego dnia panowie mają przywdziać smokingi, a panie długie suknie wieczorowe, natomiast drugiego weselnego dnia obowiązują stroje białe. Dla gości będzie podstawiony specjalnie na tę okazję wynajęty samolot, którym także powrócą do Polski. A skoro ślub w Prowansji, to weselnicy spożywać mają specjały tej kuchni.

  Panowie - ponoć - wieczór kawalerski zaczęli na stadionie przy ul. Bułgarskiej, a potem polecieli na dalszą zabawę do Moskwy przez Skandynawię. Dziewczyny w tym czasie "opłakiwały" zamążpójście swej przyjaciółki w Barcelonie.

  Sebastian i Kasia znają się od dawna i już od kilku lat pokazują się wspólnie na nie tylko warszawskich salonach. On ma 30 lat, ona jest o rok młodsza. Sebastian jest - tak jak ojciec - biznesmenem, absolwentem Zarządzania i Marketingu na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Wiedzę dotyczącą zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi zdobył też, studiując w London's School Of Economics.

  Znajomi uważają go za niepoprawnego optymistę, jest kibicem Lecha (często widywany był na stadionie przy Bułgarskiej), lubi fotografować i nurkować. Uchodzi za smakosza. Weekendy lubi spędzać na dzikich wyprawach na quadzie.

  Katarzyna jest córką Anny Jordan i poznańskiego biznesmenem Krzysztofa Jordana, który wraz synem Michałem stanowi główną siłę napędową odbywającego się w Poznaniu turnieju tenisowego Porsche Open. Katarzyna obecnie pracuje jako doradca finansowy w Ernst&Young.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (21)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  slob w Francji

  Mirka francuska mieszkajaca w Belgi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 63 / 38

  TO my pomagamy Polakom w Polsce , a bogaci Polacy wyzucaja pieniadze na lux w Francji SKANDAL

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  slob w Francji

  Mirka francuska mieszkajaca w Belgi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 64 / 59

  TO my pomagamy Polakom w Polsce , a bogaci Polacy wyzucaja pieniadze na lux w Francji SKANDAL

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  fakt oblesny na maksa

  Ela (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 89 / 65

  co z tego ,że bogaty jak brzydki...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  OBRZYDLIWCY NA ŻYLETKI IM BRAK

  m (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 77 / 50

  Mordy takie spokojne jak diabelskiego jakiego nasienia.....

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Przyjaciel

  cia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 78 / 63

  A czy oddany przyjaciel Ryszard G. też tym razem udzielał ślubu?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Złodziej majątku Narodowego TPSA

  Czekam sprawiedliwości1535 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 140 / 131

  Kupił i sprzedał za nie swoje pieniądze udziały w Telekomunikacji Polskiej. Obiekty budowlane warte były więcej niż dali Francuzi a ten złodziej dogadał się z nimi i sprzedał moją firmę!!...rozwiń całość

  Kupił i sprzedał za nie swoje pieniądze udziały w Telekomunikacji Polskiej. Obiekty budowlane warte były więcej niż dali Francuzi a ten złodziej dogadał się z nimi i sprzedał moją firmę!! Złodziej!!! zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dr Jan ma Patałacha i innych...

  Obywatel RP (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 85 / 92

  To ma związek z powodziami, gdyż złodzieje rządzący zamiast myśleć o społeczeństwie to je rozkradali!!! W dziadowskim Państwie kombinatorzy robią wszystko aby oszukać społeczeństwo. W tym...rozwiń całość

  To ma związek z powodziami, gdyż złodzieje rządzący zamiast myśleć o społeczeństwie to je rozkradali!!! W dziadowskim Państwie kombinatorzy robią wszystko aby oszukać społeczeństwo. W tym "dziadowskim Państwie najlepiej mają się złodzieje majątku
  Narodowego. Gro pieniędzy wyprowadzane jest przez budowę dróg na wszystkich szczeblach administracji. A sposobów wyprowadzania pieniędzy są tysiące. Co miasto, co gmina co dyrekcja wojewódzka to inne metody. A to koncepcja poroniona albo projekt z góry wyrzucony do kosza, a to grubość nawierzchni lub podbudowy "z przymrużeniem oka" inspektora nadzoru. To jest największe dziadostwo i złodziejstwo w Polsce!!!! Burmistrze, Prezydenci i inna K. mać wszelkiej maści politycznej jest bezkarna w swoim mafijnym działaniu na tym polu w całej Rzeczpospolitej. Metody działania tych "niby" samorządowców są podobne a radni samorządów często umoczeni w różne gierki akceptują ten złodziejski proceder. To gorsze ścierwo niż mafia włoska. Wszyscy o tym wiedzą ale cicho sza!!!..
  Problem w tym, że kolorowa mafia czarna, czerwona biała, zielona i styropianowa dogaduje się super.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wazeliniarstwo

  belfer64 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 105 / 99

  Pięknie zaczynacie, dziennikarzyny. Nie zapomnijcie usunąć wazeliny z pośladków.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ohyda

  politolog (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 106 / 69

  Jakby "Głos" nie podał tej "ważnej" informacji, to tatuś wstrzymałby zamieszczanie u was reklam? Jesteście żenujący.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Prawdziwie ŚLEDCZY artykuł:)

  dw (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 105 / 76

  Normalnie za taki "śledczy" artykuł nagroda Grand Press powinna być już tylko formalnością! :P

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo