Santander Bank Polska zaprasza na „Domowe rozgrywki”

Materiał informacyjny
Santander Bank Polska namawia, by jak najwięcej osób dołączyło do akcji #zostańwdomu i zaprasza do wspólnego oglądania drugiego sezonu miniserialu rodzinnego „Domowe rozgrywki”. Program będzie można zobaczyć od 12 kwietnia na antenie telewizji Polsat.

W czasie izolacji wszyscy szukamy pomysłu na przyjemne spędzenie czasu w domowym zaciszu. I tu z odsieczą przychodzi rodzina Czechoskich, której perypetie śledzić będzie można ponownie, w drugim już sezonie serialu „Domowe rozgrywki”. Zwiastun programu jest od dziś do obejrzenia na profilach Santander Bank Polska na Instagramie i facebooku.

Zwłaszcza teraz, kiedy sytuacja zmusiła większość z nas do pozostania w domu, zabawne zwroty akcji i błyskotliwe dialogi serwowane w kilkuminutowych odcinkach będą znakomitą rozrywką dla całej rodziny. Motywem przewodnim serii jest niezmiennie piłka nożna.

W serialu ponownie zobaczymy aktorów dobrze już znanych z poprzedniego sezonu oraz nowe, nietuzinkowe postacie. Mama Agnieszka (Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny całej rodziny. Ona podejmuje najważniejsze domowe decyzje. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i jednocześnie zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują dwójkę dzieci – Helenkę (Karina Woźniak) i Tadzika (Maks Balcerowski). Nigdy nie mogli narzekać na nudę, ale tym razem w życiu Czechoskich nastąpi prawdziwa rewolucja! Już w pierwszym odcinku przeprowadzą się z kamienicy do własnego domu. Zmiana otoczenia to też zmiana dotychczasowego trybu życia i nowi sąsiedzi. Już na dzień dobry poznamy przemiłą sąsiadkę Majkę (Zuzanna Lit), vlogerkę kulinarną, o której urok osobisty będzie zazdrosna Agnieszka. Tymczasem Marek w końcu zdecyduje się na zatrudnienie pracownika do swojego przydomowego warsztatu. Tym sposobem poznamy Ryśka Pecha (Wojciech Solarz), którego nazwisko sporo zdradza, gdyż to za jego sprawą nastąpi wiele zwrotów akcji oraz miłosnych intryg i uniesień.

O dodatkowe atrakcje dla fanów „Domowych rozgrywek” zadba partner serialu – Santander Bank Polska. Aby zaangażować najbardziej spostrzegawczych telewidzów, bank przygotował konkursy z nagrodami. Należy czujnie obserwować konto banku na Facebooku, bo tam pierwsze wyzwanie dla widzów pojawi się już 14 kwietnia.

Drugi sezon miniserialu „Domowe rozgrywki” liczy 8 sześciominutowych odcinków i będzie emitowany w Polsacie w każdą niedzielę o godz. 18:40, począwszy od 12 kwietnia.

Wideo

Dodaj ogłoszenie