Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec

Sandecja Nowy Sącz

2

Zagłębie Sosnowiec

1

• Koniec meczu! Sandecja wytrzymała próbę nerwów. To trzynasty mecz z rzędu bez porażki!

• Mądre zachowanie Błanika, który pozwolił się sfaulować.

• Trwa trzecia doliczona minuta. Sandecja ofiarnie broni się pod własną bramką.

• Jeszcze kartka dla Błanika.

• Mnóstwo emocji w końcówce. Wszyscy mają pretensje do sędziego.

• Kartka dla Misaka.

• Danek otrzymał kartkę.

• GREGORIO marnuje sytuację sam na sam! Znakomite zachowanie i interwencja Pietrzkiewicza. To była piłka na wage remisu!!!

• Popczyk w miejsce Karbowego.

• Goście upatrują swoich szans po stałych fragmentach. Ostatni z nich zakończył się wybiciem piłki.

• Zagłębie reklamowało zagranie ręką. Sędzia Złotek tego nie dostrzegł.

• Schodzi także Kasprzak. Za niego pojawia się Małkowski.

• Seedorf schodzi, wchodzi Pisarek.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Sandecji! Długa piłka od bramkarza, dwóch zawodników przedłuża w polu karnym, a bramkarza pokonuje Błanik!

• Ależ blisko drugiego gola dla Zagłębia! Pietrzkiewicz na linii wybija strzał Ambrosiewicza.

• Pietrzkiewicz jedną ręką wybija piłkę na róg po dośrodkowaniu z wolnego.

• Do notesu trafił również Duriska.

• Gra się zaostrza. Kartką został ukarany Piter-Bućko.

• Dośrodkował jednak Oliveira, strzelał Karbowy, a niefortunnie interweniowali Piter-Bućko i Pietrzkiewicz.

• Pech Sandecji. Wprowadzony Błanik dośrodkował, strzał jego kolegi został zablokowany, ale piłka jak w bilardzie odbiła się od stopera i bramkarza, po czym wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie! Niefortunnie piłka odbija się od pleców bramkarza i wpada do siatki Sandecji!

• i jeszcze Błanik za Chmiela.

• Schodzi Rubio, za niego Rafael Victor.

• Zagłębie ma więcej do powiedzenia po przerwie. Odważniej walczy o wyrównanie.

• Faul w polu karnym Sandecji, ale na niekorzyść Zagłębia.

• Nieczysta główka po wrzutce Walskiego. Sandecja musi szybko wracać na własną połowę i to czyni.

• Dawid, czujnie! - krzyknęła ławka Sandecji. No i Dawid Pietrzkiewicz był czujny. Jedną ręką przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale z wolnego!

• Oliveira nie ma dziś życia z obrońcami Sandecji. Kolejny dość bolesny faul.

• Jeden z piłkarzy Zagłębia wyjechał z piłką za linię boczną.

• Gramy dalej. Obie drużyny bez zmian w składach.

• Koniec pierwszej połowy. Sandecja wykorzystała w zasadzie jedyną dogodną okazję i dzięki niej prowadzi.

• Karbowy nie opanował piłki po podaniu Polczaka. Pierwsze oznaki zmęczenia w obu drużynach.

• "Nic nie było!" - krzyczy ławka Zagłębia. Sędzia Złotek przerywa jednak akcję tego zespołu.

• Zepsuta akcja Zagłębia:

zepsuta akja

• Czy Karbowy zepsuł właśnie kontratak TRZECH na JEDNEGO? Owszem! Beznadziejne zagranie do nabiegającego, czwartego kolegi.

• Dwoma podaniami Sandecja "uwolniła" się.

• Szansa dla Zagłębia z rzutu wolnego. Będzie wrzutka na wysokości pola karnego.

• Chmiel dostał kartkę.

• Zagłębie na razie nie ma jak zaskoczyć Sandecji. Pełna kontrola gospodarzy.

• Chwila przerwy w grze z powodu urazu gracza Sandecji.

• Dla Rubio to trzecia bramka w sezonie.

• Zagłębie stara się odpowiedzieć po rożnym. Jest główka, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Z tego miejsca trafił Rubio:

Gol Rubio

• Bardzo ładne zachowanie Hiszpana! Rubio po dośrodkowaniu od Dziwniela obrócił się z rywalem i uderzył przy prawym słupku.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Rubio!

• I znowu: "press! press!". Sandecja atakuje już pod polem karnym Zagłębia. Nabiegający piłkarz zablokował wybicie. Aut na wysokości szesnastki.

• Na razie jest to mecz walki. Na palcach jednej ręki można policzyć wszystkie próby strzałów.

• Polczak pozwolił się sfaulować przy linii bocznej.

• "Press, press!" - słyszymy z ławki Sandecji. Piłkarze rzeczywiście wysoko atakują drużynę Zagłębia.

• Karbowy sfaulowany przy linii. Sędzia uspokaja tego, który przewinił.

• Nieudany strzał Zagłębia - z dystansu.

• Sandecja wysoko podchodzi pod rywala. Szybki faul, ale nie na kartkę, kasuje kolejną akcję.

• Sędzia z ekstraklasy przerywa akcję Zagłębia. Był zdaje się faul.

• Oliveira wymaga pomocy medycznej. Sfaulował go Kasprzak.

• Pietrzkiewicz skutecznie interweniował na 40. metrze. Próbował jeszcze podać na wolne pole, ale piłka została zbyt mocno zawieszona.

• Sandecja szuka sobie miejsca na prawej flance.

• W Nowym Sączu bardzo dobra pogoda. Jest ciepło i świeci słońce.

• Od początku to gospodarze starają się przeważać. Na razie nie wyszło im rozegranie wolnego i autu na połowie gości.

• Sandecja w białym komplecie z czarnymi pasami, Zagłębie na czerwono.

• Spotkanie właśnie się zaczęło.

• Jesienią w starciu obydwu ekip w Sosnowcu górą było Zagłębie zwyciężając pewnie 3:0 (gole Grudzińskiego, Szweda i Gregorio).

• Zagłębie Sosnowiec w trzech ostatnich meczach dwukrotnie wygrywało i raz podzieliło się z rywalem punktami. Wrażenie robi zwłaszcza ostatnia wygrana 3:0 nad Widzewem Łódź po dwóch golach Quentina Seedorfa i jednym Joao Oliveiry.

• Drużyna z Nowego Sącza w zeszłej kolejce rozbiła Stomil 5:0. Dla Sandecji było to pierwsze od trzynastu lat zwycięstwo w Olsztynie. Nad ostatnim GKS-em Bełchatów ma już 11 punktów zapasu.

• Zespół Dariusza Dudka jest niepokonany już od dwunastu spotkań. W sobotę rywalem Sandecji będzie walczące o ligowy byt Zagłębie. Początek meczu o godz. 16. Witamy w relacji LIVE!