3

2 1 połowa

Widzew Łódź

1

• Koniec spotkania! Sandecja pokonała u siebie Widzew 3:1! Gospodarze grali w dziewiątkę, ale i tak byli w stanie zadać rozstrzygający cios. Dziękujemy za uwagę.

• Idealna sytuacja przed Michalskim, ale pomocnik Widzewa ma dzisiaj problemy ze skutecznością.

• Robert Prochownik zastępuje Błanika.

• Robak uderza obok słupka bramki Sandecji.

• Rezerwowy Victor otrzymał żółtą kartkę.

• Pietrzkiewicz zarobił kartkę.

• Aż 5 minut doliczył sędzia.

• Paweł Tomczyk za Poczobuta.

• Cały czas oglądamy mnóstwo fauli na murawie.

• Dodatkowo żółtą kartkę za protesty obejrzał członek sztabu Widzewa.

• GOOOOOOL!! 3:1!! PITER-BUCKO ZNOWU PEWNIE I SANDECJA PODWYŻSZA PROWADZENIE!!

• Będzie drugi rzut karny dla Sandecji!

• Żółty kartonik dla Poczobuta.

• Sandecja będzie kończyć mecz w dziewiątkę! Druga żółta kartka dla Hajdy.

• Żółta kartka dla jednego z członków sztabu szkoleniowego Sandecji.

• Dobra interwencja wprowadzonego Szufryna, który uprzedził Robaka.

• A Patryk Mucha zastąpi Hanouska.

• Łukasz Kosakiewicz wchodzi za Patryka Stępińskiego.

• Strzał Marcina Robaka nad poprzeczką, ale i tak w górze była chorągiewka bocznego arbitra.

• A Dawid Szufrym zmienia Bastę.

• Rafael Victor zmienia Rubio.

• Widzew coraz wyraźnie zaczyna dominować. Łodzianie poszukają tu jeszcze z pewnością wyrównania.

• Uderzenie Marka Hanouska jeszcze obronił Dawid Pietrzkiewicz, ale przy dobitce Michalskiego był już bezradny.

• GOOOOOOOL!! MICHALSKI NA 2:1 I WIDZEW ŁAPIE KONTAKT!!!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Ogorzałego! Sandecja w osłabieniu!

• Grudniewski nieprzepisowo zatrzymał kontrę. Żółta kartka.

• I kolejna kartka dla piłkarza z Nowego Sącza, tym razem dla Kasprzaka.

• Żółtą kartką ukarany Kamil Ogorzały.

• Źle trafił w piłkę Michalski i fatalnie przestrzelił! A była to bardzo dogodna sytuacja dla widzewiaków.

• Zszedł Piotr Samiec-Talar. W jego miejsce Michael Ameyaw.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Daniel Tanżyna potężnie uderza w poprzeczkę! Duże szczęście Sandecji w ostatniej akcji pierwszej połowy.

• Tym razem kartka dla Wojciecha Hajdy.

• Bartłomiej Poczobut podaje w uliczkę, ale prosto do bramkarza Sandecji.

• Piękne uderzenie Mateusza Możdzenia przeszło tuż obok spojenia!

• Żółta kartka dla Adriana Basty.

• Żółtą kartkę ogląda kierownik Widzewa, Marcin Pipczyński. Goście domagają się kartek dla graczy Sandecji za ostre faule.

• Widzew stracił tę bramkę zupełnie z niczego. Nic nie zapowiadało groźnej akcji Sandecji, a i faul na Błaniku był trochę dyskusyjny.

• GOOOOOOL!! PITER-BUCKO PEWNIE Z RZUTU KARNEGO I JEST 2:0!!

• Dawid Błanik przewracany w polu karnym przez Kacpra Gacha i będzie jedenastka dla Sandecji!

• Sandecja oddała nieco pole Widzewowi, ale łodzianom zdecydowanie brakuje konkretów pod bramką rywali.

• Bardzo mocne uderzenie Kamila Ogorzałego z ok. 11 metrów, ale fatalnie spudłował.

• Ostro gra dzisiaj Sandecja i z taką postawą mają spore kłopoty piłkarze gości.

• W ostatniej chwili powstrzymany Mateusz Michalski.

• Widzew stara się obudzić po pierwszym, słabym kwadransie w swoim wykonaniu.

• Piłka w zamieszaniu po rzucie rożnym spadła pod nogi Rubio, który z kilku metrów uderzył mocno po poprzeczkę.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA SANDECJI!! TYM RAZEM RUBIO TRAFIŁ!!!

• Świetne uderzenie Rubio, ale znakomicie spisał się między słupkami Jakub Wrąbel, który wybił piłkę na korner!

• Sandecja dłużej utrzymuje się przy piłce w pierwszych minutach, Widzew nierwowo.

• Michał Grudniewski mocno ucierpiał przy starciu z Boczkiem, który strzelał w kierunku bramki.

• Głową uderzał Michal Piter-Bućko, ale wysoko nad poprzeczką bramki Widzewa.

• Przepychanka między Tomaszem Boczkiem a Marcinem Robakiem. Rzut wolny dla Sandecji.

• Pierwszy gwizdek sędziego.

• W zeszłej kolejce Sandecja Nowy Sącz pokonała u siebie Zagłębie Sosnowiec (2:1) i wyśrubowała serię meczów bez porażki do trzynastu.

• Widzew w Nowym Sączu zagra pod wodzą dotychczasowego asystenta Marcina Broniszewskiego, który zastąpił Enkeleida Dobiego. Czarę goryczy przelały ostatnie wyniki drużyny, porażka z Zagłębiem Sosnowiec (0:3) oraz bezbramkowy remis z Puszczą Niepołomice.

• W Nowym Sączu piłkarze Widzewa zagrają z niepokonaną od trzynastu meczów Sandecją. Gości do boju poprowadzi nowy trener Marcin Broniszewski. Witamy w relacji LIVE! Początek meczu o godz. 16!