1 1 połowa

Korona Kielce

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! Wspaniała seria Sandecji trwa. Dziś zadecydowały piękne gole Walskiego. Drużyna okupiła to zwycięstwo kontuzją Szufryna, który pojechał karetką na badania do szpitala.

• Ajj! Ładny strzał Sandecji, ale broni Osobiński.

• Kartka dla Thiakane.

• Korona stara się przedzierać, ale nie ma zbyt wiele argumentów.

• Sędzia doliczył osiem minut.

• Dopiero po kilku minutach sędzia pozwolił grać dalej. Trzeba było zaczekać na wyjazd karetki, która objechała całe boisko.

• Pervan za Lisowskiego.

• Spotkanie wciąż nie zostało wznowione.

• Szufryn trafił do karetki.

• Sprint służb medycznych przez całe boisko. Szufryn na noszach opuszcza boisko. Za niego Kuźma.

st

• Bardzo długo trwa opatrywanie stopera Sandecji.

• Szufryn leży w polu karnym Korony. Boli go prawa noga.

• Ogorzały zamyka akcję na długim słupku. Bardzo zły strzał...

• Tego Sandecja chyba już nie wypuści.

• Kapitalny dzień dla Walskiego. Tym razem pomocnik skutecznie lobuje bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! WALSKI NA 2:1!

• W dalszym ciągu dobre warunki do gry. Atakuje Sandecja.

• Kartka dla Oliveiry.

• Błanik uderza, ale piłka zostaje podbita i przelatuje nad poprzeczką.

• A w Koronie Thiakane za Szpakowskiego.

• Schodzi też Rubio.

• Za Chmiela wchodzi Błanik.

• Korona stara się szanować wynik. Możliwa zmiana strategii na ostatnie minuty.

• Nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. W pierwszej akcji po stracie zawodnika Korona doprowadziła do remisu!

• łukowski

• Łukowski odbiera piłkę ostatniemu stoperowi, wjeżdża w pole karne i oddaje strzał przy lewym słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie! Łukowski na 1:1!

• Korona kończy w dziesiątkę! Za drugą żółtą kartkę wylatuje Szarek. Co za głupi faul!

• Przerwa spowodowana urazem piłkarza Sandecji.

• Korona potrafi znaleźć sobie miejsce na lewym skrzydle. Tam Sandecja ma wyraźne problemy.

• Na spalonym złapany jeden z graczy Sandecji. Wcześniej Walski składał się do strzału, ale piłka mu odskoczyła.

• Nie ma karnego, ale jest wolny dla Sandecji w dobrym miejscu.

• Danek z kartką. Po minięciu (szczęśliwym) dwóch rywali w polu karnym, trzeciego sfaulował wślizgiem.

• Stoper Sandecji to bez wątpienia kandydat na piłkarza meczu.

• Szufryn jako ostatni skutecznie zatrzymuje groźną akcję Korony.

• Żołądź za Sovsicia.

• Pietrzkiewicz uprzedza przedzierającego się rywala. Dobrze asekurowali również dwaj obrońcy.

• Wrzutka Podgórskiego zatrzymana. Będzie róg dla przyjezdnych.

• Korona stara się wysoko pressować rywala.

• Gramy dalej. Od środka Sandecja.

• Przerwa. Faworyt prowadzi, choć skromnie. Wracamy za kwadrans.

• Szufryn jest dziś ostoją Sandecji. Kolejna wygrana główka - tym razem pod własną szesnastką.

• Sandecja bezpośrednio z wolnego. Mocny strzał, ale nad bramką.

• Hajda podbił piłkę i uderzył. Zrobił to efektownie, ale niecelnie.

• Potworne zamieszanie w polu karnym Korony. Po rożnym uderzał Szufryn, ale... do kolegi. A ten nieczysto kopnął w piłkę.

• Nie dokręcił Kiełb. Piłka przechodzi o dwa metry obok bramki.

• Sandecja w porę kasuje wszystkie akcje Korony.

• Sandecja szybko przedostala się pod bramkę Korony. Danek uderzył, jednak nad poprzeczką.

• Nie ma wyrównania. Zbyt mocno przeciągnięta piłka po wrzutce z wolnego.

• Znów daleko od bramki interweniuje Pietrzkiewicz.

• Jeden z zawodników Sandecji wyjechał z piłką za linię końcową. Kontynuował atak, ale sędzia przerwał akcję.

• Rubio właśnie zmienia obuwie.

• Strzał Podgórskiego - celny, lecz za słaby.

• Korona stara się grać szeroko. Na razie niewiele z tego wynika.

• Szufryn! Ależ blisko drugiego gola. Stoper głową uderzył nad poprzeczką. Błąd popełnił Osobiński, który wypuścił piłkę po wrzutce z wolnego.

• Z tego miejsca padła bramka dla Sandecji: san

• Absolutnie znakomity strzał. Piłka została posłana z dalekiej odległości, nabrała dziwnej rotacji i wpadła pod poprzeczkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Walski na 1:0! Fantastyczna bomba z wolnego!

• Kartka dla Szarka.

• st

• Na razie jest to mecz pod znakiem walki.

• Piłka przelatuje metr nad poprzeczką po główce piłkarza Sandecji.

• Zawodnik Korony próbuje zamykać akcję na długim słupku, ale osaczył go bramkarz i ostatni obrońca.

• Szufryn walczy na całym boisku. Za rywalem pobiegł na jego połowę.

• Pietrzkiewicz interweniuje na 30 metrze. Dobrze wybił w aut - mimo pressingu.

• Sporo fauli na początku meczu.

• A rzekomo nabil rywala Rubio, który złożył się do woleja.

• Gospodarze reklamują rękę w polu karnym Korony. Decyzji o karnym nie ma.

• Znów akcja Korony kończy się na interwencji bramkarza.

• Sandecja "wpuszcza" Koronę na własną połowę.

• Pietrzkiewicz łapie piłkę po nieudanym dośrodkowaniu.

• Ofensywnie zaczęła właśnie Korona. Okazja na wrzutkę z wolnego.

• Gramy. Od środka zaczęli przyjezdni! Piękna pogoda w Nowym Sączu.

• Sandecja na biało z czarnymi pasami, Korona na żółto-czerwono.

• – Musimy poprawić koncentrację, musimy być indywidualnie bardziej odpowiedzialni. W Niecieczy popełniliśmy wiele prostych błędów związanych z ustawieniem i przede wszystkim z oceną sytuacji. Na tym poziomie nie mogą się zdarzyć naszej drużynie. Dostaliśmy srogą lekcję - mówił trener Dominik Nowak, opiekun kielczan.

• Dariusz Dudek zostanie w Nowym Sączu na dłużej. Jego umowa została automatycznie przedłużona wypełnieniu odpowiednich warunków określonych w kontrakcie. Ten 46-letni szkoleniowiec, który debiutował na trenerskim stołku Sandecji 14 listopada ub. roku, poprowadził „Dumę Krainy Lachów” w siedemnastu oficjalnych meczach i może pochwalić się świetnym bilansem, który wynosi aktualnie: 10 zwycięstw, sześć remisów i raptem jedną porażkę, tę poniesioną w debiucie.

• Sądeczanie pod batutą trenera Dudka grają bardzo dobry futbol i punktują jak dobrze naoliwiony mechanizm. Świadczy o tym seria szesnastu kolejnych meczów bez porażki w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi.

• W sobotę o godzinie 16 piłkarze Korony Kielce rozpoczną wyjazdowy mecz z Sandecją Nowy Sącz w ramach 29. kolejki Fortuna 1 Ligi. To gospodarze, którym do miejsca premiowanego grą w barażach o awans do ekstraklasy, brakuje dziewięć punktów, będą faworytem tego spotkania.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce!