Sanatorium Miłości 2. Odcinek 3 już 19 stycznia. Co się wydarzy 19.01? Oto uczestnicy nowej edycji programu TVP [STRESZCZENIE] [ZWIASTUN]

Redakcja Warszawa
Redakcja Warszawa

Wideo

Zobacz galerię (18 zdjęć)
Niebawem na antenę powróci program "Sanatorium miłości", który w ubiegłym roku podbił serca widzów telewizyjnej jedynki. Kim są uczestnicy drugiej edycji? Kiedy ruszy nowy sezon programu? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Sanatorium miłości 2 - kiedy emisja?

"Sanatorium miłości" po kilkumiesięcznej przerwie powraca do ramówki TVP1. Pierwszy odcinek drugiego sezonu programu mogliśmy obejrzeć 5 stycznia. Kolejne będą emitowane co niedzielę [b]o godz. 21.15. Co wydarzy się w nowej edycji? Kim są seniorzy, którzy zdecydowali się wystąpić w popularnym reality show?Sanatorium miłości 2. Uczestnicy

W nowym sezonie programu poznaliśmy dwunastu uczestników po 60. roku życia, pochodzących z różnych zakątków Polski. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn spędzi wspólnie 30 dni w sanatorium Równica w malowniczym Ustroniu.

Sanatorium miłości 2. Wiesia i Iwona o miłości i seksie seniorów

 1. Wojtek z Warszawy
 2. Stenia z Wrześni
 3. Gerard z Zabrza
 4. Iwona z Radomska
 5. Wiesława z Białegostoku
 6. Waldemar z Zielonej Góry
 7. Władysław B. z Łodzi
 8. Adam z Wolbromia
 9. Halina z Kielc
 10. Barbara z Sosnowca
 11. Władysław P. z Jastrzębia-Zdroju
 12. Bożena z Lombard koło Chicago

Bohaterowie programu będą uczestniczyć w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu - zapowiada producent. Na wszystkich czekają emocjonujące atrakcje, podnoszące kondycję fizyczną zabiegi oraz ekscytujące przygody. Podczas całego turnusu, dwunastką seniorów opiekować się będzie uwielbiana przez widzów Marta Manowska.

Sanatorium Miłości 2. Pani Iwona z Radomska bohaterką 2. edy...

Poznać mogliśmy już uczestniczkę programu - panią Iwonę z Radomska, która rok temu zdecydowała się wrócić do Polski po latach pracy za granicą. Jest aktywną seniorką, która swoją radością życia, optymizmem i aktywnością zaraża wszystkich dookoła. - To świetny program, nie tylko dlatego, że można tam znaleźć miłość. Ten program dał mi poczucie, że mogę komuś coś podarować, ale też coś od kogoś otrzymać - mówiła w wywiadzie. - Uczę się przyjmować, co jest mi dane. Dziś nawet młodzi ludzie zaczynają się interesować seniorami. To dobrze, każdego to czeka.

Na dwunastkę seniorów czeka głęboki relaks, moc prozdrowotnych zabiegów i wielka przygoda

ZOBACZ TEŻ:

Sanatorium miłości 2 - odcinek 3. Co się wydarzy 19.01?

Woj­tek ma dziś uro­dzi­ny. Ra­no ku­ra­cju­sze skła­da­ją mu nie­ocze­ki­wa­ną wi­zy­tę. Pod­czas po­ran­nej roz­mo­wy przy ka­wie zo­sta­nie po­ru­szo­ny te­mat zdra­dy. Po­wo­li roz­wi­ja się re­la­cja Ba­si i Ada­ma.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 2. Co się wydarzyło 12.01?

W 2. odcinku 2. sezonu "Sanatorium miłości" wyszły na jaw poranne rytuały każdego z dwunastki seniorów. Przy okazji okazało się, że Stenia i Wiesia nie do końca się dogadują. Stenia uznała, że jej współlokatorce nic się nie podoba, ale panie bardzo chętnie rozmawiały o panach. Po długim wyszykowaniu się kuracjusze spotkali się spotkaniu z Martą Manowską, by poznać wyniki głosowania.

Zanim na miejscu pojawiła się prowadząca, uczestnicy rozmawiali o miłości, którą próbowali zdefiniować. Kuracjusze poruszyli też temat seksu! Później dołączyła do nich Marta Manowska i ogłosiła, że Kuracjuszem Odcinka został Wojtek! Kuracjusz mógł zabrać na randkę osobę, która przypadła mu do gustu, ale przyznał, że nie chce nikogo wyróżniać i chętnie zaprosiłby wszystkie panie.

Następnie uczestnicy zostali powitani przez władze uzdrowiska i udali się na badania lekarskie, których wyniki zadecydowały o indywidualnych planach zabiegów. Potem Wojtek zdecydował, że nie potrafi wybrać żadnej pani, więc zorganizował losowanie, które wygrała Bożena. Para wybrała się wspólnie na zabieg, podczas którego dużo się o sobie dowiedzieli. Później kuracjuszka zaczęła wypytywać seniora o jego zarobki i ciągle mówiła o pieniądzach, co nie do końca podobało się jej towarzyszowi.

Bożena w rozmowie z Martą Manowską opowiedziała, że nie ma szczęścia do mężczyzn i nie spotkała takiego, który doceniłby jej niezależność. Przyznała, że jest osobą ciepłą, która potrzebuje drugiej osoby. Następnie kuracjusze udali się na zajęcia fitness. Ćwiczenia z partnerem spodobały się Wiesi, której partnerował Władysław P.

Iwona, Wojtek, Władysław B. i Gerard nie poszli na zajęcia z trenerem, tylko wybrali siłownię. Tam doszło do rywalizacji o Iwonę! Wojtek zaczął ją podrywać, co wyraźnie nie podobało się Gererdowi!

W trakcie wolnego czasu Basia i Adam wybrali się na spacer. Mieli dużo wspólnych tematów, a Basia opowiedziała o swoim przyjacielu. - Nie chcę gorszego człowieka [od niego] - powiedziała. - A ja ci to ofiaruję - zapewnił ją Adam. Kuracjuszka była pod wrażeniem kolegi, ale na razie chce poczekać z deklaracjami. - Może coś się z tego wyciśnie. Fajna dziewczyna - przyznał później Adam.

Następnie kuracjusze spotkali się na wieczorze karaoke. Największe show zrobił Wojtek i porwał wszystkich do tańca. Wspólne pląsy zbliżyły do siebie uczestników, którzy przyznali, że mają już swoje sympatie. Dzień tradycyjnie zamknęło głosowanie na kuracjusza odcinka.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 1. Co się wydarzyło 5.01?

Za nami 1. odcinek 2. sezonu "Sanatorium miłości", w którym poznaliśmy bohaterów nowej odsłony programu prowadzonego przez Martę Manowską. Jako pierwsze spotkały się Iwona i Stenia, które od razu przyznały, że są gotowe na nowe wyzwania miłosne. Wojtek opowiedział o swoim rozwodzie, a Adam przyznał, że jak spodoba mu się jakaś pani, to będzie o nią walczył. Barbara przyznała, że nie przyjechała do sanatorium rywalizować, bo to oznacza, że wtedy robi się coś na siłę. Władysław zdradził, że osoby starsze źle znoszą samotność, a Halina powiedziała wprost, że chce wrócić do domu z drugą osobą. Wiesława zaznaczyła, że ważne jest pierwsze wrażenie i na pewno będzie zwracała na to uwagę podczas spotkania.

Po pierwszym spotkaniu uczestników Marta Manowska ogłosiła, że turnus zaczynają od speed datingu. Okazało się, że pensjonariusze doskonale się bawili na tego typu randkach i dały one im okazję do bliższego poznania.

Następnie nadszedł czas na przydzielenie pokoi. Panie zamieszkały w następujących konfiguracjach: Stenia i Wiesia, Basia i Bożena, Iwona i Halina. Panie były w większości zadowolone, choć Basia i Bożena wyglądały na skonsternowane. Panowie natomiast zamieszkali w dwójkach: Wojtek i Władysław P., Władysław B. i Adam oraz Waldemar i Gerard.

Po zakwaterowaniu współlokatorzy zaczęli rozmawiać o pozostałych mieszkańcach. Gerard zdradził, że wpadła mu w oko Iwona, a Iwona zaś przyznała, że Gerard i Wojtek zrobili na niej pozytywne pierwsze wrażenie. Wojtek zdradził Władysławowi, że nie spodziewał się, że przyjadą takie fajne panie do sanatorium. Na Adamie największe wrażenie zrobiła Basia - mężczyzna nie przestawał uśmiechać się, kiedy mówił o kuracjuszce.

ZOBACZ TEŻ | Marta Manowska jest kochana przez widzów za naturalność. Rok 2020 będzie jej rokiem

Sanatorium miłości 2 - zwiastun

TVP udostępniło zwiastun drugiego sezonu, w którym zobaczyć możemy wszystkich uczestników Sanatorium miłości 2. Jak widać w zapowiedzi, kuracjuszom sanatorium w Ustroniu nie będzie brakowało atrakcji. Nudzić na pewno nie będą się też widzowie przed telewizorami.

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

G
Gość

Program na pi,iomis Kurka

Dodaj ogłoszenie