Rozpoczęło się plenerowe Lato Konesera. W repertuarze spektakle teatralne, kino na leżakach i wielka wyprzedaż garażowa

Materiał informacyjny Centrum Praskie Koneser
Na ten moment warszawiacy czekali przez okrągły rok. W Centrum Praskim Koneser właśnie rozpoczęło się Lato Konesera – cykl codziennych wydarzeń i atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będą spektakle teatralne, kino na leżakach, koncerty, warsztaty, pokazy tańca, spotkania z artystami, warsztaty i zabawy dla dzieci, wystawy i wiele więcej.

Lato Konesera 2020 trwa!

Tegoroczna edycja Lata Konesera 2020 zapowiada się fantastycznie. Patrząc na program wydarzeń stwierdzamy, że będzie jeszcze lepiej niż rok temu! Od 1 lipca na warszawiaków czeka masa atrakcji i wydarzeń na świeżym powietrzu. Plac Konesera już teraz mianowano najciekawszym punktem na kulturalnej i rozrywkowej mapie Warszawy. Tutaj zawsze coś się dzieje. W poniedziałki możemy posłuchać muzyki na żywo. We wtorki spotkać się w galerii sztuki z artystami. W środy oglądać filmy w ramach kina plenerowego. W czwartki zobaczyć spektakl Och-Teatru i Teatru Polonia. Piątki to czas na Recitale Chopinowskie. Prawdziwa uczta wydarzeń czeka na nas w każdy wakacyjny weekend. W soboty organizowana jest wielka garażówka z retro perełkami, warsztaty upcyklingu, inspirujące rozmowy przy grillu czy spektakle teatralne dla dzieci. Z kolei niedziele to czas na weekendowy turniej gier i pokazy tańca Swing Step. Będzie się działo!

Wakacyjne strefy na Placu Konesera

Centrum Praskie Koneser jest w tym roku stolicą wydarzeń kulturalnych. Eventy w ramach Lata Konesera 2020 są bezpłatne dla wszystkich i potrwają do końca sierpnia. Na warszawiaków czeka naprawdę spora dawka kultury i rozrywki. W ramach wydarzeń będzie można m.in. uszyć torbę plażową z bannerów, założyć hodowlę kiełków z butelek PET, kupić coś nietuzinkowego na wyprzedaży garażowej, spotkać się z Czesławem Mozilem, Andrzejem Supron czy Wiesławem Tupaczewskim, wziąć udział w warsztatach i szkoleniach z pairingu wina lub obejrzeć prawie 20 różnych filmów. W planach są też ciekawe gry miejskie, turnieje z nagrodami, wycieczki po Warszawie i pokazy szkolenia psów.

Koneser przygotował kilka stref tematycznych:

Strefa kreatywna dla dzieci Triki Tashka

Strefa ART Domu ze Sztuką

Pokazy tańca Swing Step

Strefa MSWiA - Miejska Strefa Wycieczek i Animacji

Capoeira na placu Konesera

Kino Plenerowe On Art

Warsztaty DIY z Przerób-My dla dzieci

Wszystko o sztuce – spotkania z artystami w Domu ze Sztuką

Kino na Talerzach – plenerowe pokazy kina kulinarnego

Spektakle plenerowe Och-Teatru i Teatru Polonia

Sobotnia wyprzedaż garażowa z Przerób-my

Recitale Chopinowskie na placu Konesera

„Rozmowy przy Grillu” z Koneser Grill

Pełen repertuar, daty i godziny wydarzeń oraz informacje o zapisach można znaleźć na stronie Koneser.eu oraz na Facebooku Centrum Praskie Koneser.

Wideo

Dodaj ogłoszenie