reklama

Redakcja
Sieć drogerii Rossmann apeluje do klientów: "Chroń się przed słońcem!" i wycofuje ze sprzedaży kremy do opalania z niskim filtrem. Decyzja dotyczy kremów do opalania z filtrami poniżej 10 SPF. pixabay.com
Sieć drogerii Rossmann apeluje do klientów: "Chroń się przed słońcem!" i wycofuje ze sprzedaży kremy do opalania z niskim filtrem. Decyzja dotyczy kremów do opalania z filtrami poniżej 10 SPF.

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
G

G... Prawda między SP 30 a SP 50 jest tylko 2%różnicy w ochronie

G
Gość
2019-07-19T10:32:03 02:00, Gość:

Śmieszne to, jak ogłupia się ludzi, filtr 10,to 90% ochrony i każde kolejne 10 to jeden %więcej. Więc niewielka różnica.

Jakby ludzie wiedzieli czym się smarują, i że kremy z filtrem to jedna wielka ściema, jak z okularami przeciwsłonecznymi, to by nikt tego nie kupował. A tak, biznes się kręci a my myślimy, że dbamy o zdrowie.

2019-07-19T21:39:56 02:00, Nat:

Jasne😂😂

Ciekawe jaki SPF używają rolnicy pracujący na polu, ludzie na budowie albo drogowcy i jak często chorują na czerniaka?????!!!!🤔

G
Gość

Uwaga na nowość w Rossmańczyku BIAŁE PLASTIKOWE OPAKOWANIE KREMU DO OPALANIA - BRUDZI UBRANIA NA CIEMNO ŻÓŁTY NIE DO DOPRANIA OSTRZEGAM

G
Gość
2019-07-20T19:54:02 02:00, Gość:

https://youtu.be/KPqocgI1-kc

2019-07-20T19:56:35 02:00, Gość:

To prawda SPF 10 to 90% ochrony, 20 SPF to 95% ochrony, a 50 SPF to 98 % ochrony. Także nie ma aż tak dużej różnicy

2019-07-20T19:59:48 02:00, Gość:

No jasne 🙂 trzeba trochę poczytać, a nie wierzyć tylko w to, co mówią w telewizji. Są przecież filtry mineralne i fizyczne.

Chyba chemiczne... Ty doczytany...

G
Gość

takimi tytułami pukacie w dno od spodu - to już nie jest brukowiec, tylko śmierdząca szwabska szmata

P
Pracownikross

Bozeee. Nie wycofuje, tylko poprostu nie sprzedaje z filtem ponizej 10spf, od kiedy towar do opalania zaczal przychodzic do ross to nigdy nie bylo zadnego ponizej 10spf-a teraz wszyscy wielce ze wycofuje, ale nie ma co wycofywAć.. 😂

G
Gufno!

Nasrane tu tyle reklam że nie da się zobaczyć treści artykułu.

G
Gość
2019-07-20T19:54:02 02:00, Gość:

https://youtu.be/KPqocgI1-kc

2019-07-20T19:56:35 02:00, Gość:

To prawda SPF 10 to 90% ochrony, 20 SPF to 95% ochrony, a 50 SPF to 98 % ochrony. Także nie ma aż tak dużej różnicy

No jasne 🙂 trzeba trochę poczytać, a nie wierzyć tylko w to, co mówią w telewizji. Są przecież filtry mineralne i fizyczne.

G
Gość

Od czasu kiedy do reklamy zatrudnili te pszenno buraczane modelki nic tam nie kupuje.

G
Gość
2019-07-20T19:54:02 02:00, Gość:

https://youtu.be/KPqocgI1-kc

To prawda SPF 10 to 90% ochrony, 20 SPF to 95% ochrony, a 50 SPF to 98 % ochrony. Także nie ma aż tak dużej różnicy

G
Gość

https://youtu.be/KPqocgI1-kc

M
Marta

Ja po aplikacji olejku do opalania trafiłam do szpitala pod kroplówkę i to jeszcze za granicą ... masakra

N
Nat
2019-07-19T10:32:03 02:00, Gość:

Śmieszne to, jak ogłupia się ludzi, filtr 10,to 90% ochrony i każde kolejne 10 to jeden %więcej. Więc niewielka różnica.

Jakby ludzie wiedzieli czym się smarują, i że kremy z filtrem to jedna wielka ściema, jak z okularami przeciwsłonecznymi, to by nikt tego nie kupował. A tak, biznes się kręci a my myślimy, że dbamy o zdrowie.

Jasne😂😂

G
Gość
2019-07-19T10:32:03 02:00, Gość:

Śmieszne to, jak ogłupia się ludzi, filtr 10,to 90% ochrony i każde kolejne 10 to jeden %więcej. Więc niewielka różnica.

Jakby ludzie wiedzieli czym się smarują, i że kremy z filtrem to jedna wielka ściema, jak z okularami przeciwsłonecznymi, to by nikt tego nie kupował. A tak, biznes się kręci a my myślimy, że dbamy o zdrowie.