Rolnik szuka żony 6: Co wydarzy się 20.10? Odcinek 6 - 20 października [ZAPOWIEDŹ] [KANDYDATKI] [UCZESTNICY]

Zaktualizowano 
Rolnik Szuka Żony 2019 to kultowa produkcja TVP, która przyciąga przed ekrany tłumy Polaków. Czy tak samo będzie i tym razem? Kim są uczestnicy 6. edycji programu "Rolnik szuka zony"? Gdzie i kiedy można oglądać reality show? Co wydarzyło się w odcinku 5? 20 października w telewizji wyemitowany zostanie odcinek 6.

Rolnik szuka żony 2019 UCZESTNICY

Na drodze castingów wybrano pięciu rolników, którzy otrzymają szansę na znalezienie miłości. Są to: Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir. W naszej galerii znajdziecie szczegółowe opisy każdego z nich. Który wydaje się być najciekawszą osobą? Który ma największe szanse na znalezienie szczęścia?

Rolnik szuka żony 2019. Gdzie i kiedy oglądać? Kiedy powtórki?

Premierowe odcinki programu "Rolnik Szuka Żony" emitowane są od 8 września w każdą niedzielę o godz. 21:15 na antenie TVP 1. Powtórki programu można oglądać w internecie na stronie rolnikszukazony.vod.tvp.pl, a także w soboty w TVP 1 o godz. 15:05.

Rolnik szuka żony 6 [KANDYDATKI 2019] Kim są kobiety, które ...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 6, 20 października

Miesz­ka­nie pod jed­nym da­chem, dłu­gie roz­mo­wy, wspól­ne po­ran­ki i wie­czo­ry, a do te­go pra­ca w go­spo­dar­stwie - wszyst­ko to zbli­ża i sprzy­ja po­zna­wa­niu się. Nad­cho­dzi czas na po­dej­mo­wa­nie de­cy­zji.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 5, 6 października

Po długich przygotowaniach rolnicy powitali kandydatki w swoich gospodarstwach. W 5. odcinku "Rolnik szuka żony" panie miały wiele okazji, aby pobrudzić ręce i zasmakować prawdziwego wiejskiego życia. Rolnicy przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji.

Jakub dyskretnie obudził swoje kandydatki. -Aż się tym speszyłem - przyznał przed kamerą. Panie czują się u niego bardzo dopieszczone. Zamysłem rolnika było pokazanie dziewczynom, jak wygląda jego typowy poranek. -Nie wymagam od nich, aby wykonywały te czynności - stwierdził Jakub. Dziewczyny były jednak podekscytowane wizytą w chlewie. Podpatrywały, jak rolnik kolczykuje prosiaki. -Najbardziej nadaje ta, która ma tatuaże - żartował z wrażliwości Ani Jakub. Po południu w domu Jakuba zapanowała grobowa atmosfera. Ania zauważyła, że rolnik jest względem niej trochę nieobecny. -*Dużo emocji. Nic się nie martw - zapewniał ją Jakub.

Do pracy rodacy zakomunikował rankiem paniom Seweryn. Potem wspólnie udali się do obrządku gospodarstwa. Było dojenie krowy i karmienie zwierząt. Panie musiały też oczyścić z odchodów oborę. Na Dianie nie zrobiło to żadnego wrażenia. Marlena również dzielnie sobie radziła. Panie zgodnie stwierdziły, że ich stosunki uległy ociepleniu. Tego poranka nie ominęło ich również sadzenie kwiatów. Seweryn miał okazję porozmawiać przez chwilę na osobności z Dianą, co nie umknęło uwadze Marleny, która zaczęła planować już małe brzdące biegające po podwórku. Po pracy przyszedł czas na gotowanie. Dziewczyny musiały najpierw ustalić, co przygotują.

Po wspólnym obiedzie dziewczyny miały okazję lepiej poznać Seweryna dzięki grze. Marlena zapytana o to, która z kandydatek jest najładniejsza stwierdziła po namyśle, że Diana.

U Sławka dziewczyny wstały o 5 rano. Najpierw ścinały kwiaty w ogrodzie. Najwięcej uwagi skupia na Marcie - oceniła Natalia. Następnie rolnik zaproponował swoim kandydatkom wyścig traktorem. Najszybsza w tym zadaniu okazała się Natalia. Po zabawie przyszedł czas na wypucowanie pojazdu. Kiedy dziewczyny szorowały traktor, Sławek wrzucał seksualne podteksty. -Szukam dziewczyny, która nie będzie się bała tego, co jest u mnie - zapowiedział Sławek po czym zaprosił panie do dźwigania ciężkich worków.

Adriana obudziła rano kawa. Po sympatycznym śniadaniu panie zajęły się pracami porządkowymi. Ilona stwierdziła, że po rolniku trudno poznać, którą panią jest najbardziej zainteresowany. -Na chwilę obecną chyba żadnej nie wybierze - żartowała. -Chciałabym poznać to, co drzemie w Adrianie - dodała Agata. Popołudniu Adrian zabrał dziewczyny na kręgle. Najbardziej marudna i niecierpliwa okazała się Ilona. Dziewczynom udało się wygrać, a rolnik musiał w związku z tym przygotować dla nich śniadanie.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 4, 29 września

Jakub wybrał tylko dwie kandydatki. Mężczyzna chciałby, żeby w programie "powstało coś, co będzie początkiem czegoś większego". Najpierw na miejsce dotarła Ewa, która spotkała się z Kubą po raz pierwszy. Kobieta przyjechała z rowerem i od razu poprosiła rolnika o pomoc z wypięciem z samochodu. Następnie pojawiła się Ania, którą Jakub określił jako "spokojną duszę". Panie zamieszkały razem w pokoju.

Do Seweryna najpierw przyjechała Diana. Jako druga pociągiem dotarła Marlena, natomiast ostatnia była Asia. Joanna decydując się na przyjazd na wieś wiele zaryzykowała - rzuciła prace, ponieważ nie mogła dostać bezpłatnego urlopu. To właśnie w Asi największą konkurencję widzi Marlena. Seweryn pokazał paniom gospodarstwo, a także zaprosił do wspólnej gry w siatkówkę.

Sławomirowi zależy, żeby partnerki zaakceptowały go takim jaki jest. Ma nadzieję, że kobiety będą dobrze czuły się w jego domu. Jego wybranki to Natalia, Marta i Małgosia. Oprócz Sławka gości witali także jego rodzice.

Adriana odwiedziły trzy kandydatki. Pierwsza przyjechała Ilona, która wcześniej nie miała okazji poznać Adriana. Jako jedyna z wybranek jest blondynką. Następnie dotarły Agata i Wioleta. O tym która z pań gdzie zamieszka decydowało losowanie. Agata musiała dzielić pokój z Iloną i jak od razu przyznała, nie było to dla niej komfortowe, ponieważ na co dzień mieszka sama.

W 4. odcinku programu "Rolnik szuka żony" można było dostrzec pierwsze oznaki rywalizacji między paniami, a to dopiero początek. Kandydatki wkrótce przekonają się co to znaczy praca na roli i poznają uroki wiejskiego życia...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 3, 22 września

Rolnicy w 6. edycji "Rolnik szuka żony" podjęli decyzje. - Nie było tego "wow" - przyznał Waldek. Każda z pań, które przyjechały na spotkanie z nim stwierdziła, że chciałaby kontynuować znajomość z rolnikiem. On jednak, mimo że nie poczuł motyli w brzuchu postanowił zaprosić do dalszej części programu tylko dwie kandydatki - Grażynę i Karolinę.

Adrian, który miał do wyboru najwięcej pań, postawił na 5 z nich. Jego wybranki to: Anna, Halina, Karolina, Agata i Wioleta. Seweryn także poczuł bliskość z piątką przybyłych do niego kobiet: z Joanną, Aleksandrą, Marleną, Marlenką i Dianą. Sławomir pożegnał się tylko z dwiema kandydatkami na jego żonę. Zostały: Katarzyna, Natalia, Małgorzata, Marta i Karolina. Jakub zaprosił obie z wcześniej wybranych pań: Annę i Ewę. - Sądzę, że dokonałem dobrych wyborów. Miałem czuja - oznajmił rolnik.

Czas na zadania specjalne! Wybranki Adriana przygotowywały naleśniki. Halina jako pierwsza podała swoje danie, dzięki czemu mogła dłużej porozmawiać z Adrianem. Waldek chłodno powitał się z Grażyną i Karoliną. Później razem rzucali do celu rzutkami. Dziewczyny Seweryna zagrały w koło trudnych pytań. Jakub z Anią przygotowywali sushi, a Sławomir przygotował dla dziewcząt budowanie karmników.

Każdy z panów mógł zaprosić do siebie maksymalnie trzy panie. Do rolników pojadą: Anna i Ewa (Jakub), Diana, Joanna i Marlenka (Seweryn), Agata, Wioleta i Ilona (Adrian) oraz Marta, Natalia i Małgorzata (Sławomir). Waldemar postanowił pożegnać się z obiema paniami.

Ślub Mikołaja Korola i Marty Wakuluk. Rolnik znalazł żonę! W...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 2, 15 września

Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir poznali w 2. odcinku 6. edycji "Rolnik szuka żony" panie, które wybrali na podstawie nadesłanych przez nie listów.

Do Jakuba przyjechała tylko jedna kandydatka. Rolnik postanowił zagrać va banque. Spotkał się z 34-letnią Anią. - Muszę tobie zaimponować a mam make-up na twarzy - próbował rozładować napięcie rolnik. - W Ani bardzo podoba mi się jej podejście do życia. Chce rozwiązywać wszystkie problemy na bieżąco, chce rozmowy. Podekscytowanie czuję na pewno. Czuję, że coś się zmieni w moim życiu - przyznał Jakub. Z drugą panią udało mu się porozmawiać tylko za pośrednictwem komunikatora.

Iwona z Londynu spotkała się z Adrianem. W rozmowie z rolnikiem wtrącała angielskie zwroty i była zaskoczona, że rolnik nie bierze sobie dwóch dni wolnego w tygodniu. -Moim zdaniem była dobra randka - oceniła kandydatka. Następnie z Adrianem spotkała się wytatuowana kandydatka, która zostawiła ślady szminki na policzkach rolnika przy pożegnaniu. Anna przyznała, że nie ma nic do ukrycia. Zdradziła Adrianowi, że to jej koleżanka ją zgłosiła do programu.

Nie chciał jej rolnik, który szuka żony. ZDJĘCIA wysportowanej Pauliny

Sewerynowi serce zabiło szybciej już na pierwszej randce z Marleną. Dziewczyna zrobiła na nim ogromne wrażenie. Joanna okazała się bardzo zdecydowana w rozmowie z rolnikiem, do dziewczyn wróciła jednak ze łzami w oczach. Widać było, że bardzo zależy jej na tym, aby Seweryn ją wybrał. Aleksandra jest samotną mamą i marzy o pełnej rodzinie. -Masz piękny uśmiech - komplementował ją Seweryn. 29-letnia Aleksandra z Olkusza nie przypadła mu do gustu. Marlena z nerwów niemal całą randkę się śmiała. Następnie rolnik spotkał się z czarnowłosą Dianą. -Pozytywna dziewczyna - ocenił rolnik.

Sławomir spotkał się najpierw z Katarzyną z Krakowa. -Niestety, kolejne dziewczyny też czekają - zakończył ich pierwszą rozmowę rolnik. Duże wrażenie zrobiła na nim Natalia. -Uroda jest bez dwóch zdań wyjątkowa - ocenił. Lucyna była bardzo zestresowana podczas pierwszego spotkania. Halina próbowała nakłonić Sławka do rzucenia palenia. Z Karoliną analizował rysunek, który nadesłała w liście. Jedna z dziewczyn nie dojechała na spotkanie. Rolnik porozmawiać z nią przez Internet.

Waldemar nie był zadowolony z ilości listów. Rolnik postanowił jednak dać sobie szansę i poznać kilka kandydatek, które w rzeczywistości wyglądały jednak inaczej niż na zdjęciach. Wioletta przed spotkaniem z rolnikiem przyznała, że nie chce mu powiedzieć o pewnej pomyłce. Okazało się, że chciała napisać do... Jakuba, ale pomyliła imiona. - Może to jest jakieś przeznaczenie - stwierdziła. 45-letnia Aneta próbowała z nim rozmawiać o pasjach syna. 52-letnia Małgorzata po rozmowie z Waldemarem przyznała, że jej zależy. Następnie rolnik spotkał się z Grażyną, która wierzy w opatrzność.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 1, 8 września

Na początku 1. odcinka 6. edycji "Rolnik szuka żony" zobaczyliśmy, co słychać u Piotra i Kasi z 4. edycji "Rolnik szuka żony. Para, która wychowuje już razem synka stanęła w sierpniu na ślubnym kobiercu. Na weselu bawili się uczestnicy wszystkich edycji programu i Marta Manowska. Wśród gości weselnych byli m.in. Zbyszek z 3. edycji, Adam Kraśko z 1. edycji, Zbyszek z 4. edycji, Łukasz z 5. edycji, Krzysztof z 5. edycji, Grzegorz z 5. edycji, Mikołaj z 4. edycji oraz Karol z 4. edycji.

Pięciu nowych bohaterów otworzyło w końcu listy. Zanim jednak przeczytali, co napisały kandydatki, wszyscy usłyszeli rady rodziny i przyjaciół. Jako pierwszy skrzynkę z kopertami otrzymał od Marty Manowskiej Seweryn. Rolnik, który od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie szuka w programie kobiety, która będzie przede wszystkim szczera. Rolnika poruszył m.in. list Marleny, której mama choruje na nowotwór. W trudnym wyborze próbowała mu pomóc Marta Manowska, która zaproponowała, że zadzwoni do jednej z kandydatek. Seweryn miał okazję usłyszeć głos Diany z Podlasia. - Jest kilka fajnych dziewczyn, ale jeszcze nie trafiłem na taką, żeby strzał był - ocenił w końcu Seweryn.

Rolnik szuka żony 2019. To już 6. sezon hitu TVP!

"Rolnik szuka żony" to jedna z kultowych pozycji w ramówce Telewizji Polskiej. Każda z dotychczasowych edycji przyciągała przed ekrany tłumy Polaków. Nic więc dziwnego, że lada moment ruszy 6. odsłona tego show. Widzowie znów będą mogli śledzić losy panów, którzy szukają swojej drugiej połówki. Każdy z nich to inna historia. Rolnicy są w różnym wieku, wywodzą się z różnych rodzin i domów rozsianych po całej Polsce. Każdy ma też inny bagaż doświadczeń i wnosi coś innego do tego programu.

Rolnik szuka żony 5 - MEMY. Internauci komentują program TV...

Rolnicy otrzymują listy od pań zainteresowanym tym, żeby ich poznać. Każdy z uczestników będzie musiał spośród kilku kobiet wybrać tę, która najbardziej do niego pasuje i z którą będzie chciał spróbować zbudować coś trwałego. "Rolnik szuka żony" to wiele chwil wzruszenia i szczęścia, ale także smutku. Dlatego właśnie widzowie tak polubili ten program.

Czytaj także

- Czeka nas bomba emocji, bo to jest konglomerat wzruszeń, szczęścia, radości i łez - mówi prowadząca Marta Manowska w zapowiedzi nowej edycji "Rolnik szuka żony".

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Jessica z Rolnik szuka żony [MEMY] Każde jej słowo powinno b...

ZOBACZ TEŻ | Jessica o udziale w programie "Rolnik szuka żony"

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie