Rolnik szuka żony 2019: Kiedy odcinek świąteczny? Kto się pojawi? Które związki przetrwały? [ZAPOWIEDŹ]

DŚ, Adrianna Słowik
Udostępnij:
Rolnik Szuka Żony 2019 to kultowa produkcja TVP, która przyciąga przed ekrany tłumy Polaków. Czy tak samo będzie i tym razem? Kim są uczestnicy 6. edycji programu "Rolnik szuka zony"? Gdzie i kiedy można oglądać reality show? Co wydarzyło się w odcinku finałowym?
Aneta z programu "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż! Wielką miłość znalazła na Śląsku!

Aneta z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub. Swoją wielką miłość...

Rolnik szuka żony. Kiedy odcinek świąteczny?

Tradycyjnie w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia TVP wyemituje specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Bohaterowie 6. edy­cji pro­gra­mu spo­tka­ją się z Mar­tą Ma­now­ską w ro­dzin­nej, świą­tecz­nej at­mos­fe­rze, by po­roz­ma­wiać o tym, jak wy­glą­da­ła ich dro­ga do mi­ło­ści. Odcinek będzie można zobaczyć 25 grudnia na antenie TVP1 o godz. 20:15.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 12, 1 grudnia. Finał 6. edycji!

To już finał 6. edycji "Rolnik szuka żony". Jakub, Adrian, Seweryn, Sławomir i Waldemar po dwóch miesiącach od zakończenia zdjęć spotkali się ponownie z Martą Manowską. - Wybory, których dokonałem znowu bym powtórzył - zapewnił na początku Sławek. Z kolei Seweryn przyznał, że kilka rzeczy nie powinno pójść tak, jak poszły.

Ponownie zobaczyliśmy też Waldemara, który bardzo wcześnie zdecydował, że nie chce kontynuować znajomości z żadną z pań, które wysłały do niego listy. - Na dziś mam otwarte dwie, trzy relacje. Czas pokaże, co z tego będzie - zdradził.

Sławek przyznał, że jest sam, mimo że na początku bardzo chciał być z Martą. Okazało się jednak także, że zanim zaczął interesować się Martą, poważnie myślał o Natalii. Wszystkie kandydatki Sławka stwierdziły, że Sławek tak naprawdę nie był zainteresowany zbudowaniem relacji z którąś z nich. Według Marty Sławek źle wybrał i w ostateczności za bardzo poddał się naciskowi rodziców. Jego mama obdarzyła bowiem sympatią Natalię. Na koniec rolnik zdradził, że ma kontakt z kobietą, która zobaczyła go w programie. - Mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrą stronę - powiedział.

Jakub przyznał, że Ania i jej syn, Jaś, nadali jego życiu sens. - Byłam pewna, że jeśli Kuba nie zaakceptuje Jaśka i żadna rozmowa w tym nie pomoże to to po prostu utnę - stwierdziła Ania. Okazało się jednak, że Jaś i Jakub bardzo się polubili. Kuba zdradził, że powiedział Ani "kocham cię". Ona jednak nie odpowiedziała mu tego samego. - Jest dla mnie bardzo ważną osobą, zależmy mi na nim i chciałabym, żeby był szczęśliwy. Ze mną - podkreśliła wybranka rolnika. Oboje zaznaczyli, że potrzebują czasu, ale czują, że przed nimi piękna wspólna przyszłość.

Marta Manowska próbowała dowiedzieć się od Waldemara, jaka powinna być kobieta, w której mógłby się zakochać. Rolnik nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć. Wie jedynie, że powinna być młodsza od niego. - Odważna, spontaniczna, która będzie ciepłą osobowością - zaznaczył na koniec.

Adrian przyznał, że mógł postąpić inaczej, aby tak długo nie zwodzić Wioli i Agaty. Obie panie stwierdziły, że faktycznie wolałyby pożegnać się z rolnikiem wcześniej jeśli on wiedział, że chce pogłębiać relację z Iloną. - Nie mam żalu, ale nie potrzebuję takiego mężczyzny obok siebie - powiedziała Agata, życząc szczęścia Ilonie i Adrianowi. Jak teraz wygląda ich związek? - Lubię być u Adriana - przyznała Ilona. Oboje bardzo zaangażowali się w związek, Adrian - mając na uwadze pasję Ilony - kupił nawet dwa konie. - Myślę, że to jest ktoś, na kogo czekałam tyle czasu - oznajmiła wybranka rolnika.

W finałowym odcinku, spośród wybranej Seweryna pojawiły się Diana i Marlena. Z Joanną rolnik połączył się online. Okazało się, że dziewczyna jest zaręczona i spodziewa się dziecka! Podkreśliła, że Marlena nie powinna pokazywać jej wiadomości, które dostawała od Seweryna. Podczas spotkania z Dianą Seweryn przyznał, że w momencie ich ostatniej rozmowy, powinien zachować się inaczej. Oboje rozstali się w zgodzie. Czas na konfrontację z Marleną. - Seweryn chciał żebym kłamała - powiedziała dziewczyna, a rolnik przyznał, że to prawda. Pojawiły się łzy. Oboje podali sobie rękę, ale wciąż nikt nie wie, o co tak naprawdę poszło. Okazało się natomiast, że zarówno Marlena, jak i Seweryn są w nowych związkach! - Jestem przy niej innym człowiekiem. Lepszym - przyznał rolnik.

Rolnik szuka żony 6 [KANDYDATKI 2019] Kim są kobiety, które ...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 11, 24 listopada

Rolnicy nie tracąc czasu wyruszyli ze swoimi wybrankami w odległe zakątki Polski. Jakub z "Rolnik szuka żony" spodobał się synowi Ani. - To jest naprawdę bardzo duże wyzwanie. Nie poddam się, jest o co walczyć - powiedział. Ich randka została zorganizowana w wytwórni filmów. Ania odważyła się na szczere wyznanie: kobieta przyznała, że Jakubowi będzie trudniej wpuścić do swojego życia dwie osobą ( ją+syna). Rolnik zapewnił ją, że nie musi się o to martwić, bo on się nie boi.

Jestem pewna, że chcę, żeby on był w moim, naszym życiu - stwierdziła w końcu Ania.

Adrian z "Rolnik szuka żony jest już niemal przekonany, że znalazł swoją drugą połówkę. Razem z Iloną spędził romantyczny czas nad Bałtykiem. -Dużo się pozmieniało, jak to tylko jest możliwe to się widujemy. Zbliżamy się do siebie ocenił. Przed kamerą przyznali, że nie mieszkają jeszcze razem, ale wszystko w tę stronę zmierza. Rolnik przyznał, że przy Ilonie czuje się odprężony i wyczekuje każdego kolejnego spotkania z nią.

Przyjedziemy tu jeszcze w tym roku. Poważnie [...] Trzeba wszystko dalej rozwijać i będzie pięknie - zapewniał swoją wybrankę Adrian.

Jeszcze przed premiera odcinka, najciekawiej zapowiadała się randka Sławomira i Marty. -Biomet niekorzystny - przyznała dziewczyna w zapowiedzi odcinka, a jej słowa wywołały spore zamieszanie w sieci. Podczas randki w górach Sławomir z "Rolnik szuka żony przyznał, że wszystko dzieje się między nimi powolutku, ale nie liczy, że to spotkanie coś diametralnie zmieni.

Nie ma wielkiej euforii. Stopa towarzyska raczej - ocenił chłodno rolnik.

Marta przyznała później, że nie widzi z jego strony zainteresowania, dlatego ona też nie będzie podejmowała tematu. -Jego przyszła partnerka z nim nie zginie - oceniła podczas robienia oscypków dziewczyna, a podczas kolacji było jeszcze gorzej. -Zamknęliśmy się na siebie [...] Ciężko mi go sobie wyobrazić jako partnera po tej kolacji - dodała, ale Sławek stwierdził, że sprawa wciąż jest otwarta. Rolnik nadal utrzymywał, że chce, aby Marta do niego przyjechała.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 10, 17 listopada

Rolnicy wyruszyli w drogę z rewizytą, aby poznać rodziny swoich wybranek. -U siebie w domu człowiek czuje się pewnie, a tutaj... - mówił zdenerwowany Kuba jadąc do Ani. Dla rolnika najbardziej emocjonalne było spotkanie z synem Ani. Kuba poznał też znajomych swojej wybranki.

Seweryn i Marlena chcieli po ostatecznym wyborze spędzić ze sobą więcej czasu. Po dwóch dniach sytuacja w domu uległa jednak nagłemu pogorszeniu, a rolnik miał oznajmić ukochanej, że to już koniec. Przepraszam Marlenka, ale za bardzo się zaangażowałaś - cytowała go dziewczyna.

Marleną to wstrząsnęło. -Nie wie, co traci - przyznała zbulwersowana. Mimo napiętej sytuacji Seweryn zdecydował się jednak pojechać do niej z rewizytą. Przed kamerami opowiadał jednak, że dziewczyna groziła mu, że go zniszczy! Ich spotkanie przebiegało w napiętej atmosferze. Seweryn zarzucił dziewczynie, że powiedziała do niego kocham cię. To spowodowało, że musiał się wycofać. Nie przyjmował też tłumaczeń, że wpływ na to wyznanie miał alkohol. Wtedy zaczęli wyrzucać sobie wszystkie skrywane dotąd żale.

Jesteś oszustem i zachowałeś się jak gimbus. [...] Teraz jeszcze jedno pytanie: dlaczego chciałeś, żebym kłamała w wywiadzie? - kontynuowała sprzeczkę Marlena.

Dziewczynie chodziło o wywiady tuż po pierwszych spotkaniach. Padło wtedy pytanie o to, czy mieli ze sobą kontakt przed programem i czy była między nimi chemia. Rolnik miał poprosić ją, aby kłamała, że się ze sobą nie kontaktowali. -Nie wiem, dlaczego tak zrobiłem. Chyba w obawie przed produkcją, bo to złamanie regulaminu - tłumaczył Seweryn.

Rolnik przyznał w końcu, że przerosło go tempo, w jakim rozwijała się relacja z Marleną. Ona stwierdziła z kolei, że Seweryn jest niedojrzały i ma problem z alkoholem, a do programu przyszedł tylko po to, aby zareklamować swoją agroturystykę. Para rozstała się w gniewie.

Rozmowy z twoją matką, o dzieciach i o ślubie. Co najmniej dziwne na ten moment znajomości - ocenił przyznając, że to już był dla niego stalking!

Marta miała dużo obaw, bo jeśli miałoby coś być, to by to były duże zmiany dla niej. Nie była pewna, dlaczego właśnie ją wybrał Sławek. Rolnik z kolei liczył, że uczucie wkrótce się narodzi. -Delikatnie zauroczony jestem. Mam nadzieję, że to się rozwinie - powiedział. Pierwsze spotkanie z teściami przebiegało w sympatycznej atmosferze. Wszyscy byli jednak bardzo zestresowani.

Luźniejszą rozmowę ze Sławkiem rozpoczął dopiero ojciec Marty. Podpytywał rolnika, co sądzi o jego córce. Marta wspominała, że chciałaby wyjechać do Anglii i zarobić trochę pieniędzy na własne mieszkanie. Sławek podpytywał, czy zdąży go jeszcze odwiedzić.

Adrian cieszył się z decyzji, która podjął w poprzednim odcinku. -Wszystko idzie w dobrym kierunku - oceniła Ilona. W domu wybranki Adrian mógł przekonać się, jak ważne są dla niej konie. Para oglądała później albumy Ilony z dzieciństwa, przy okazji uśpił psa. Następnie para wybrała się do palmiarni. Adrian poznał też najbliższych Ilony. Ci starali się go dość mocno przycisnąć.

Znam dobrze Ilonę i nigdy jej nie widziałam takiej radosnej - oceniła koleżanka dziewczyny.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 9, 10 listopada

W domu Adriana wciąż przebywały trzy dziewczyny: Agata, Wiola i Ilona. Na decyzję Sławka czekały natomiast Marta, Natalia i Małgorzata. Z kolei Seweryn i Jakub już od jakiegoś czasu przebywali sam na sam ze swoimi wybrankami - Seweryn z Marleną, a Kuba z Anią.

Marta Manowska przyjechała do Seweryna i Marleny. Rolnik przyznał, że decydującym momentem w czasie pobytu dziewcząt w jego gospodarstwie był konkurs z pytaniami. - To było potrzebne. Sytuacja się rozjaśniła - powiedział Seweryn. W rozmowie sam na sam z Martą wyznał natomiast, że najbardziej emocjonalnie zmęczyła go randka z Dianą, w czasie której na jaw wyszło, że Seweryn ją okłamał. Mówiąc o przyszłości z Marleną, Seweryn nie chciał za bardzo wybiegać w dal, ale zapewnił, że chce dalej poznawać Marlenę i pojechać do jej domu rodzinnego.

Jakub jest przekonany, że zaproszenie do siebie Ani było dobrą decyzją. - Bardzo mi się podobało. Nie można się z Anią nudzić - ocenił. Razem ze swoją wybranką i Martą Manowską wspominali czas, który spędzili razem po wyjeździe Ewy z jego domu. Rolnik z iskrami w oczach opowiadał o Ani. - Bardzo mi się podoba jej podejście do życia. Fajna, mądra kobieta - stwierdził. - To może być ten, na którego czekałam, bo jak sama wspomniałam w liście - na dobre rzeczy trzeba poczekać - powiedziała z kolei Ania po tym, jak zdecydowała się na kontynuowanie znajomości z Jakubem.

Po tym, jak w gospodarstwie pojawiła się Marta Manowska, Sławek wyglądał na zdecydowanego. Jeszcze przed ogłoszeniem jego decyzji, Małgosia przyznała, że nie jest pewna, czy chciałaby zamieszkać w jego domu, na wsi. Tak czy inaczej, Sławek miał już w głowie imię dziewczyny, którą chciałby odwiedzić w jej rodzinnym domu. Postanowił kontynuować znajomość z Martą. - Dotrzemy się - stwierdziła po ogłoszeniu decyzji wybranka Sławka.

Adrian powiedział, że starał się, aby wybrane przez niego dziewczyny czuły się zaopiekowane. Agata przyznała, że najlepiej wspomina jazdę kombajnem i randkę z Adrianem. Także Wiola opowiedziała, że będzie miło wspominać czas spędzony u Adriana. - Cieszę się, że przyjechałam - oznajmiła natomiast Ilona. - Miałem zjazd psychiczny na sam koniec - przyznał z kolei Adrian w rozmowie z Martą Manowską. Ostatecznie stwierdził, że to Ilona trafiła do jego serca. Później kobieta próbowała uspokoić rolnik mówiąc, że jego wybór niczego nie zmienia, bo przecież nie musi się jej oświadczać.

W kolejnym odcinku zobaczymy, jak wyglądały rewizyty rolników. Czy pary stęsknią się za sobą? Które związki przetrwają? Przekonamy się już wkrótce!

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 8, 3 listopada

Narzeczeni zawsze czują się lepiej, kiedy ich relacja cieszy się akceptacją bliskich. Rolnicy zaprosili znajomych i przyjaciół na spotkanie pod gołym niebem. Wspólne biesiadowanie może być idealną okazją, żeby poznać opinie najbliższych. Rolnicy usłyszą wiele rad, które pomogą im rozwiać wątpliwości i podjąć ostateczne decyzje.

Zaczęło się od randki Adriana i Agaty. Widać było, że pozostałe dwie wybranki rolnika są lekko zazdrosne. To była wyciszająca randka - po wszystkim przyznał Adrian. Agata również przyznała, że to wszystko ją uspokoiło oraz wyciszyło. Widać było, że po tej randce Adrian jest zdecydowany - chce związać się z Agatą, ale jeszcze nie chce wysłać pozostałych dziewczyn do domu. Za to Agata mniej spodobała się znajomym Adriana - nie jest mięsa, uznano ją za typowo miastową. Agata czy Ilona - oj, w głowie po kolacji chyba zaczął robić się mętlik.

Jakub i Ania postanowili pojechać do parku linowego. Kuba sam się dziwił, że zgodził się na takie rzeczy! Czego nie robi się dla miłości. Po raz pierwszy zobaczyłam strach w jego oczach - wyznała Ania. Na ten czas to, co nas łączy, nazwałbym przyjaźnią - powiedział Jakub. Czy narodzi się z tego coś więcej? Jest taka szansa, bo widać, że Jakub i Ania mają się ku sobie! Podczas kolacji znajomi Kuby od razu zaakceptowali Anię!

Seweryn i Marlena wybrali się razem nad jezioro, aby porozmawiać o tym, co może wydarzyć się w przyszłości. Porozmawiali również o swoich wadach - papierosy, papierosy i papierosy to twoja największa wyda - powiedział Marlenie Seweryn. Chociaż para ostatnio dogaduje się gorzej niż wcześniej, to widać, że chcą dać sobie szansę. Nie ma co sobie obiecywać, że weźmiemy ślub, bo najpierw musimy się poznać - przyznała Marlena. Podczas kolacji Marlena przypadła do gustu siostrze Seweryna, która stara się opiekować bratem. Czuję się jak dziewczyna Seweryna - powiedziała Marlena.

Sławomir wciąż zastanawia się, którą z kandydatek wybrać. Do kogo mocniej bije serce: Małgorzata? Natalia? A może Marta? Spotkanie z rodziną i znajomymi Sławka pokazało, że w towarzystwie bryluje Gosia. To zaowocowało, ponieważ rodzica i znajomi Sławka w większości uznali, że Gosia bardziej pasuje do Sławomira.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 7, 27 października

Walka o serca rolników nadal trwa! 8. odcinek rozpoczął się szczerą rozmową Diany i Seweryna. Kobieta miała wątpliwości co do szczerości rolnika. Otwarcie spytała go o relację z Marleną. Chciała wiedzieć czy Seweryn kontaktował się z rywalką poza programem. Mężczyzna zaprzeczył i tym samym okłamał Dianę, która postanowiła opuścić program. W jego domu została już tylko Marlena. Podczas rozmowy w cztery oczy próbowali wyjaśnić sobie niezręczną sytuację z Dianą.

Sławomir wybrał się na randkę z Małgorzatą nad jezioro. Na drugie spotkanie zaprosił Natalię, która spytała rolnika o typ jego kobiety. Odpowiedź, którą usłyszała trochę ją uspokoiła - "Szukam kobiety u której będę mógł liczyć na taki spokój jak u Ciebie." - powiedział Sławomir.

Adrian postanowił zapewnić dodatkowe atrakcje swoim wybrankom i nauczyć je prowadzić traktor. Ilona czuła się na kółkiem pewnie, w przeciwieństwie do Agaty. Kobieta była bardzo zestresowana, ale odważyła się spróbować. Po wspólnie spędzonym czasie Sławomir zabrał Wiolę na rozmowę w cztery oczy. "Z Wiolą się dobrze rozmawia, ale nie ma tej iskry, która by wybuchła." - podsumował randkę rolnik. Po południu Adrian zaprosił kandydatki na sesję fotograficzną w polu. Ilona nie była zachwycona tym pomysłem - nie czuła się pewnie przed obiektywem.

Jakub zabrał Anię na żniwa. Pokazał jej jak prowadzić ciągnik. Rolnik był zachwycony czasem spędzonym w towarzystwie wybranki. Później Kuba zabrał Anię na randkę na sushi. Kobieta pierwszy raz spróbowała japońskich przysmaków. Następnie para wybrała się na wycieczkę rowerową.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 6, 20 października

Po poznaniu realiów wiejskiego życia, kandydatki przystąpiły do walki o serce rolników. Wiele emocji wzbudziła gra, która w poprzednim odcinku zaproponował swoim paniom Seweryn. Diana uznała, że rolnik ma już wybraną dziewczynę (Marlena) i jest jej z tego powodu bardzo przykro. Marlena popłakała się na wieść o tym, że Seweryn coraz lepiej dogaduje się z Dianą. Wygląda na to, że jedna osobą, która traci póki co czas jest Asia. Dziewczyna czuła się bardzo niekomfortowo. -Myślę, że jest to już etap miłości - oceniła swoje szanse Marlena.

Seweryn na na pierwszą i ostatnią randkę zaprosił Asię. -Co wpłynęło na ten brak chemii? - dopytywała zawiedziona dziewczyna, która zdecydowała się ostatecznie wrócić do domu. -Mamy wszystko wyjaśnione - dodała.

Sławomir przygotowywał w tym czasie dziewczyny na mocne wrażenia. Panie odwiedziły w specjalnych strojach pasiekę. Mimo, że Sławomir zapewniał dziewczyny o tym, że są bezpieczne, to spotkanie z pszczołami przeraziło wszystkie kandydatki. -Podoba się Sławek Natalii i może jej bardziej zależy - oceniła zachowanie koleżanki Małgorzata. Jednak to Martę zaprosił na pierwszą randkę. Natalia postanowiła nie tracić czasu i przepytać jego mamę o ulubione potrawy Sławka.

Adrian przegrał w kręgle, dlatego musiał przygotować dla swoich kandydatek śniadanie. Dziewczyny bacznie obserwowały jego pracę w kuchni, a następnie próbowały przygotowanych omletów. Oczekiwań pań nie zawiódł. Jako pierwsza na randkę z rolnikiem wybrała się Ilona. Dziewczyna szczerze przyznała, że gdyby Adrian nie zwrócił w końcu na nią uwagi, to była gotowa spakować już walizkę. Ilona mogła podzielić się z rolnikiem umiejętnością jazdy konno. Adrian przyznał w końcu, że przez swoje zdystansowane zachowanie zrobił swoim kandydatkom mętlik w głowie. Jak na razie nie jest jednak przekonany, z którą dziewczyną chciałby zakończyć program. -Najbardziej ciekawi mnie Ilona i Agata - zdradził.

Ewa wyszła z założenia, że przez żołądek do serca. Razem z Anią postanowiły przygotować śniadanie dla Jakuba. W międzyczasie panie rozmawiały o swoich planach i o tym, czy wyobrażają sobie życie w domu. Obie zgodnie stwierdziły, że chciałby mieć coś swojego.

- Starają się obydwie. Obydwie dobrze gotują, ale aurę robi tylko jedna. Zacząłem odczuwać przy jednej z nich ten komfort, o którym mówiłem w odcinku zerowym. - ocenił tajemniczo rolnik. Jakub na randkę zaprosił najpierw Ewę. W szczerej rozmowie przyznał, że jest zainteresowany Anią i to z nią chciałby dalej kontynuować znajomość. Ewa przyjęła to z pokorą. Ania się z kolei popłakała.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 5, 6 października

Po długich przygotowaniach rolnicy powitali kandydatki w swoich gospodarstwach. W 5. odcinku "Rolnik szuka żony" panie miały wiele okazji, aby pobrudzić ręce i zasmakować prawdziwego wiejskiego życia. Rolnicy przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji.

Jakub dyskretnie obudził swoje kandydatki. - Aż się tym speszyłem - przyznał przed kamerą. Panie czują się u niego bardzo dopieszczone. Zamysłem rolnika było pokazanie dziewczynom, jak wygląda jego typowy poranek. -Nie wymagam od nich, aby wykonywały te czynności - stwierdził Jakub. Dziewczyny były jednak podekscytowane wizytą w chlewie. Podpatrywały, jak rolnik kolczykuje prosiaki. -Najbardziej nadaje ta, która ma tatuaże - żartował z wrażliwości Ani Jakub. Po południu w domu Jakuba zapanowała grobowa atmosfera. Ania zauważyła, że rolnik jest względem niej trochę nieobecny. -*Dużo emocji. Nic się nie martw - zapewniał ją Jakub.

Do pracy rodacy zakomunikował rankiem paniom Seweryn. Potem wspólnie udali się do obrządku gospodarstwa. Było dojenie krowy i karmienie zwierząt. Panie musiały też oczyścić z odchodów oborę. Na Dianie nie zrobiło to żadnego wrażenia. Marlena również dzielnie sobie radziła. Panie zgodnie stwierdziły, że ich stosunki uległy ociepleniu. Tego poranka nie ominęło ich również sadzenie kwiatów. Seweryn miał okazję porozmawiać przez chwilę na osobności z Dianą, co nie umknęło uwadze Marleny, która zaczęła planować już małe brzdące biegające po podwórku. Po pracy przyszedł czas na gotowanie. Dziewczyny musiały najpierw ustalić, co przygotują.

Po wspólnym obiedzie dziewczyny miały okazję lepiej poznać Seweryna dzięki grze. Marlena zapytana o to, która z kandydatek jest najładniejsza stwierdziła po namyśle, że Diana.

U Sławka dziewczyny wstały o 5 rano. Najpierw ścinały kwiaty w ogrodzie. Najwięcej uwagi skupia na Marcie - oceniła Natalia. Następnie rolnik zaproponował swoim kandydatkom wyścig traktorem. Najszybsza w tym zadaniu okazała się Natalia. Po zabawie przyszedł czas na wypucowanie pojazdu. Kiedy dziewczyny szorowały traktor, Sławek wrzucał seksualne podteksty. -Szukam dziewczyny, która nie będzie się bała tego, co jest u mnie - zapowiedział Sławek po czym zaprosił panie do dźwigania ciężkich worków.

Adriana obudziła rano kawa. Po sympatycznym śniadaniu panie zajęły się pracami porządkowymi. Ilona stwierdziła, że po rolniku trudno poznać, którą panią jest najbardziej zainteresowany. -Na chwilę obecną chyba żadnej nie wybierze - żartowała. -Chciałabym poznać to, co drzemie w Adrianie - dodała Agata. Popołudniu Adrian zabrał dziewczyny na kręgle. Najbardziej marudna i niecierpliwa okazała się Ilona. Dziewczynom udało się wygrać, a rolnik musiał w związku z tym przygotować dla nich śniadanie.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 4, 29 września

Jakub wybrał tylko dwie kandydatki. Mężczyzna chciałby, żeby w programie "powstało coś, co będzie początkiem czegoś większego". Najpierw na miejsce dotarła Ewa, która spotkała się z Kubą po raz pierwszy. Kobieta przyjechała z rowerem i od razu poprosiła rolnika o pomoc z wypięciem z samochodu. Następnie pojawiła się Ania, którą Jakub określił jako "spokojną duszę". Panie zamieszkały razem w pokoju.

Do Seweryna najpierw przyjechała Diana. Jako druga pociągiem dotarła Marlena, natomiast ostatnia była Asia. Joanna decydując się na przyjazd na wieś wiele zaryzykowała - rzuciła prace, ponieważ nie mogła dostać bezpłatnego urlopu. To właśnie w Asi największą konkurencję widzi Marlena. Seweryn pokazał paniom gospodarstwo, a także zaprosił do wspólnej gry w siatkówkę.

Sławomirowi zależy, żeby partnerki zaakceptowały go takim jaki jest. Ma nadzieję, że kobiety będą dobrze czuły się w jego domu. Jego wybranki to Natalia, Marta i Małgosia. Oprócz Sławka gości witali także jego rodzice.

Adriana odwiedziły trzy kandydatki. Pierwsza przyjechała Ilona, która wcześniej nie miała okazji poznać Adriana. Jako jedyna z wybranek jest blondynką. Następnie dotarły Agata i Wioleta. O tym która z pań gdzie zamieszka decydowało losowanie. Agata musiała dzielić pokój z Iloną i jak od razu przyznała, nie było to dla niej komfortowe, ponieważ na co dzień mieszka sama.

W 4. odcinku programu "Rolnik szuka żony" można było dostrzec pierwsze oznaki rywalizacji między paniami, a to dopiero początek. Kandydatki wkrótce przekonają się co to znaczy praca na roli i poznają uroki wiejskiego życia...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 3, 22 września

Rolnicy w 6. edycji "Rolnik szuka żony" podjęli decyzje. - Nie było tego "wow" - przyznał Waldek. Każda z pań, które przyjechały na spotkanie z nim stwierdziła, że chciałaby kontynuować znajomość z rolnikiem. On jednak, mimo że nie poczuł motyli w brzuchu postanowił zaprosić do dalszej części programu tylko dwie kandydatki - Grażynę i Karolinę.

Adrian, który miał do wyboru najwięcej pań, postawił na 5 z nich. Jego wybranki to: Anna, Halina, Karolina, Agata i Wioleta. Seweryn także poczuł bliskość z piątką przybyłych do niego kobiet: z Joanną, Aleksandrą, Marleną, Marlenką i Dianą. Sławomir pożegnał się tylko z dwiema kandydatkami na jego żonę. Zostały: Katarzyna, Natalia, Małgorzata, Marta i Karolina. Jakub zaprosił obie z wcześniej wybranych pań: Annę i Ewę. - Sądzę, że dokonałem dobrych wyborów. Miałem czuja - oznajmił rolnik.

Czas na zadania specjalne! Wybranki Adriana przygotowywały naleśniki. Halina jako pierwsza podała swoje danie, dzięki czemu mogła dłużej porozmawiać z Adrianem. Waldek chłodno powitał się z Grażyną i Karoliną. Później razem rzucali do celu rzutkami. Dziewczyny Seweryna zagrały w koło trudnych pytań. Jakub z Anią przygotowywali sushi, a Sławomir przygotował dla dziewcząt budowanie karmników.

Każdy z panów mógł zaprosić do siebie maksymalnie trzy panie. Do rolników pojadą: Anna i Ewa (Jakub), Diana, Joanna i Marlenka (Seweryn), Agata, Wioleta i Ilona (Adrian) oraz Marta, Natalia i Małgorzata (Sławomir). Waldemar postanowił pożegnać się z obiema paniami.

W piątek 21 września w cerkwi w Mielniku wybrance swego serca "tak" powiedział Mikołaj Korol, właściciel winnicy, który zasłynął ze swego udziału w programie TVP „Rolnik szuka żony”. Zobacz też:Ile kosztuje wesele? Cennik sal weselnych za osobę 2018/2019 w województwie podlaskim. Gdzie najtaniej? [31.08]Ile kosztuje wesele w Białymstoku? Cennik sal weselnych za osobę 2018/2019 w Białymstoku i okolicachIle kosztuje ślub w Podlaskiem? Cennik usług kościelnych 2018

Ślub Mikołaja Korola i Marty Wakuluk. Rolnik znalazł żonę! W...

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 2, 15 września

Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir poznali w 2. odcinku 6. edycji "Rolnik szuka żony" panie, które wybrali na podstawie nadesłanych przez nie listów.

Do Jakuba przyjechała tylko jedna kandydatka. Rolnik postanowił zagrać va banque. Spotkał się z 34-letnią Anią. - Muszę tobie zaimponować a mam make-up na twarzy - próbował rozładować napięcie rolnik. - W Ani bardzo podoba mi się jej podejście do życia. Chce rozwiązywać wszystkie problemy na bieżąco, chce rozmowy. Podekscytowanie czuję na pewno. Czuję, że coś się zmieni w moim życiu - przyznał Jakub. Z drugą panią udało mu się porozmawiać tylko za pośrednictwem komunikatora.

Iwona z Londynu spotkała się z Adrianem. W rozmowie z rolnikiem wtrącała angielskie zwroty i była zaskoczona, że rolnik nie bierze sobie dwóch dni wolnego w tygodniu. -Moim zdaniem była dobra randka - oceniła kandydatka. Następnie z Adrianem spotkała się wytatuowana kandydatka, która zostawiła ślady szminki na policzkach rolnika przy pożegnaniu. Anna przyznała, że nie ma nic do ukrycia. Zdradziła Adrianowi, że to jej koleżanka ją zgłosiła do programu.

Paulina to jedna z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" w TVP w sezonie 2018. Widzowie obejrzeli bardzo przykre rozstanie Łukasza z Pauliną, który ostatecznie wybrał Agatę. W finale sezonu doszło do spięcia między Pauliną a Łukaszem. Kobieta miała do niego wielki żal o to jak się zachował. Ten z kolei stwierdził, że Paulina jest "drapieżną kobietą" i ostrzegł innych mężczyzn przed nią...➤ Wiedzieliście, że Paulina to zapalona miłośniczka fitness? Na następnych zdjęciach możecie zobaczyć WIĘCEJ ZDJĘĆ wysportowanej Pauliny. Jej sylwetka robi wrażenie! ➤Zobacz również: Fitness - wielka pasja Sylwii z Fordonu [zdjęcia]

Nie chciał jej rolnik, który szukał żony. Zobacz zdjęcia wys...

Sewerynowi serce zabiło szybciej już na pierwszej randce z Marleną. Dziewczyna zrobiła na nim ogromne wrażenie. Joanna okazała się bardzo zdecydowana w rozmowie z rolnikiem, do dziewczyn wróciła jednak ze łzami w oczach. Widać było, że bardzo zależy jej na tym, aby Seweryn ją wybrał. Aleksandra jest samotną mamą i marzy o pełnej rodzinie. -Masz piękny uśmiech - komplementował ją Seweryn. 29-letnia Aleksandra z Olkusza nie przypadła mu do gustu. Marlena z nerwów niemal całą randkę się śmiała. Następnie rolnik spotkał się z czarnowłosą Dianą. -Pozytywna dziewczyna - ocenił rolnik.

Sławomir spotkał się najpierw z Katarzyną z Krakowa. -Niestety, kolejne dziewczyny też czekają - zakończył ich pierwszą rozmowę rolnik. Duże wrażenie zrobiła na nim Natalia. -Uroda jest bez dwóch zdań wyjątkowa - ocenił. Lucyna była bardzo zestresowana podczas pierwszego spotkania. Halina próbowała nakłonić Sławka do rzucenia palenia. Z Karoliną analizował rysunek, który nadesłała w liście. Jedna z dziewczyn nie dojechała na spotkanie. Rolnik porozmawiać z nią przez Internet.

Waldemar nie był zadowolony z ilości listów. Rolnik postanowił jednak dać sobie szansę i poznać kilka kandydatek, które w rzeczywistości wyglądały jednak inaczej niż na zdjęciach. Wioletta przed spotkaniem z rolnikiem przyznała, że nie chce mu powiedzieć o pewnej pomyłce. Okazało się, że chciała napisać do... Jakuba, ale pomyliła imiona. - Może to jest jakieś przeznaczenie - stwierdziła. 45-letnia Aneta próbowała z nim rozmawiać o pasjach syna. 52-letnia Małgorzata po rozmowie z Waldemarem przyznała, że jej zależy. Następnie rolnik spotkał się z Grażyną, która wierzy w opatrzność.

Rolnik szuka żony 2019: Odcinek 1, 8 września

Na początku 1. odcinka 6. edycji "Rolnik szuka żony" zobaczyliśmy, co słychać u Piotra i Kasi z 4. edycji "Rolnik szuka żony. Para, która wychowuje już razem synka stanęła w sierpniu na ślubnym kobiercu. Na weselu bawili się uczestnicy wszystkich edycji programu i Marta Manowska. Wśród gości weselnych byli m.in. Zbyszek z 3. edycji, Adam Kraśko z 1. edycji, Zbyszek z 4. edycji, Łukasz z 5. edycji, Krzysztof z 5. edycji, Grzegorz z 5. edycji, Mikołaj z 4. edycji oraz Karol z 4. edycji.

Pięciu nowych bohaterów otworzyło w końcu listy. Zanim jednak przeczytali, co napisały kandydatki, wszyscy usłyszeli rady rodziny i przyjaciół. Jako pierwszy skrzynkę z kopertami otrzymał od Marty Manowskiej Seweryn. Rolnik, który od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie szuka w programie kobiety, która będzie przede wszystkim szczera. Rolnika poruszył m.in. list Marleny, której mama choruje na nowotwór. W trudnym wyborze próbowała mu pomóc Marta Manowska, która zaproponowała, że zadzwoni do jednej z kandydatek. Seweryn miał okazję usłyszeć głos Diany z Podlasia. - Jest kilka fajnych dziewczyn, ale jeszcze nie trafiłem na taką, żeby strzał był - ocenił w końcu Seweryn.

Rolnik szuka żony 2019 UCZESTNICY

Na drodze castingów wybrano pięciu rolników, którzy otrzymają szansę na znalezienie miłości. Są to: Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir. W naszej galerii znajdziecie szczegółowe opisy każdego z nich. Który wydaje się być najciekawszą osobą? Który ma największe szanse na znalezienie szczęścia?

Rolnik szuka żony 2019. Gdzie i kiedy oglądać? Kiedy powtórki?

Premierowe odcinki programu "Rolnik Szuka Żony" emitowane są od 8 września w każdą niedzielę o godz. 21:15 na antenie TVP 1. Powtórki programu można oglądać w internecie na stronie rolnikszukazony.vod.tvp.pl, a także w soboty w TVP 1 o godz. 15:05.

Rolnik szuka żony 2019. To już 6. sezon hitu TVP!

"Rolnik szuka żony" to jedna z kultowych pozycji w ramówce Telewizji Polskiej. Każda z dotychczasowych edycji przyciągała przed ekrany tłumy Polaków. Nic więc dziwnego, że lada moment ruszy 6. odsłona tego show. Widzowie znów będą mogli śledzić losy panów, którzy szukają swojej drugiej połówki. Każdy z nich to inna historia. Rolnicy są w różnym wieku, wywodzą się z różnych rodzin i domów rozsianych po całej Polsce. Każdy ma też inny bagaż doświadczeń i wnosi coś innego do tego programu.

Za nami ostatni odcinek "Rolnik szuka żony. Piąty sezon popularnego programu dobiegł końca. Internauci żywo komentują program po każdym odcinku. Zobaczcie najśmieszniejsze memy o obrazki!

Rolnik szuka żony 5 - MEMY. Internauci komentują program TV...

Rolnicy otrzymują listy od pań zainteresowanym tym, żeby ich poznać. Każdy z uczestników będzie musiał spośród kilku kobiet wybrać tę, która najbardziej do niego pasuje i z którą będzie chciał spróbować zbudować coś trwałego. "Rolnik szuka żony" to wiele chwil wzruszenia i szczęścia, ale także smutku. Dlatego właśnie widzowie tak polubili ten program.

- Czeka nas bomba emocji, bo to jest konglomerat wzruszeń, szczęścia, radości i łez - mówi prowadząca Marta Manowska w zapowiedzi nowej edycji "Rolnik szuka żony".

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Złotousta Jessica z Rolnik szuka żony podbija serca dosłownie wszystkich widzów. Niektórzy w jej wypowiedziach dopatrują się sentencji godnych najwspanialszych filozofów. Czy słusznie? Oto najlepsze cytaty z zaledwie jednego odcinka Rolnik szuka żony. Poznajcie Jessicę.

Jessica z Rolnik szuka żony [MEMY] Każde jej słowo powinno b...

ZOBACZ TEŻ | Jessica o udziale w programie "Rolnik szuka żony"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

B
Barbara

Gdyby Jakub był biednym rolnikiem nawet by na niego nie spojrzał.. Te jej oczy nie są szczere.... A Jakub facet przeciętny ale inteligentny... Ta 2 kandydatka b. Pasowała do niego tylko kiepsko w tej fryzurze wyglądała ale b.

Więcej informacji na stronie głównej PolskaTimes
Dodaj ogłoszenie