• Karol Dybowski wykazał się po strzale Przemysława Sajdaka.

• Maksymilian Hebel wszedł w miejsce Jakuba Wróbla.

• Pirulo przymierzył z rzutu wolnego i trafił w... poprzeczkę!

• ŁKS atakuje bez pomysłu. Po wrzutce Pirulo interweniował Rafał Mikulec.

• Karol Twardowski został napomniany żółtą kartką.

• Cezary Demianiuk pojawił się na boisku w miejsce Adamskiego.

• Piotr Janczukowicz opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Przemysław Sajdak.

• Podwójna zmiana w ŁKS. Ricardinho wszedł w miejsce Michała Trąbki.

• Radosław Adamski wrzucił piłkę na bliższy słupek. Akcję skuteczną główką wykończył Jakub Wróbel. Resovia wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOOOL! JAKUB WRÓBEL! 1:0 DLA RESOVII!

• Zmiana w ataku Resovii. Karol Twardowski wszedł w miejsce Zdybowicza.

• Sztab medyczny udziela pomocy jednemu z zawodników Resovii.

• Uderzał Jan Sobociński, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Zmiana w zespole gości. Maksymilian Rozwandowicz wszedł w miejsce Nawotki.

• Koniec pierwszej połowy! Lepsze wrażenie zostawili po sobie piłkarze Resovii.

• Po rzucie rożnym Arkadiusz Malarz odbił piłkę z okolicy linii! Piłkarze Resovii reklamowali, że futbolówka minęła bramkę całym obwodem.

• Druga żółta kartka dla ełkaesiaka. Sędzia napomniał Tomasza Nawotkę.

• Huknął na bramkę Malarza Bartłomiej Wasiluk. Futbolówka minęła cel.

• Aktywny dzisiaj Radosław Adamski uderzył z dystansu. Ponad bramką.

• Strzelał z dystansu Piotr Janczukowicz. Piłka w rękach golkipera Resovii.

• Szansa dla Resovii! Uderzał głową Radosław Adamski, a piłka trafiła w poprzeczkę bramki ŁKS.

• Gospodarze ładnie wymienili kilka podań. Adam Marciniak ratował się faulem. Żółta kartka.

• Po akcji Radosława Adamskiego wybił Adam Marciniak.

• Było groźnie! Arkadiusz Malarz odbił futbolówkę po strzale Jakuba Wróbla.

• W grze obu drużyn brakuje płynności. Sporo walki w środku pola.

• Na bramkę Resovii uderzał Mikkel Rygaard. Futbolówka minęła cel.

• Gospodarze w natarciu. Zablokowany strzał Rafała Mikulca.

• Tomasz Wajda rozpoczął pierwszą połowę! Gramy!

• Aby pozostać w grze o pierwsze lub drugie miejsce w tabeli, czyli premiowane bezpośrednim awansem do PKO Ekstraklasy, ŁKS musi po prostu zgarnąć całą pulę. Rzeszów bywa jednak trudnym terenem. Przegrał tu lider Termalica Nieciecza (1:3). Punkty stracił także GKS Tychy remisując bezbramkowo.

• Resovia zajmuje przedostatnie, siedemnaste miejsce w tabeli i nadal nie ma pewności czy zdoła się utrzymać w pierwszoligowym towarzystwie. Obecnie podopieczni Radosława Mroczkowskiego mają dwa punkty przewagi nad miejscem spadkowym.