Zygmunt Kalinowski (ur. 2.05.1949)

mecze: 4
bramki: 2 wpuszczone
lata gry: 1973 - 1974
debiut: 10 października 1973, Holandia - Polska 1:1 (1:1) (wszedł na boisko w 46 min. za Jana Tomaszewskiego)
ostatni mecz: 15 maja 1974, Polska - Grecja 2:0 (1:0) (wszedł w 46 min. za Andrzeja Fischera)

Kolejny bramkarz w tym zestawieniu. Uczestnik legendarnych dla polskiej piłki mistrzostw świata 1974, z których reprezentacja Polski przywiozła brązowe medale. W samym turnieju Kalinowski nie rozegrał jednak ani minuty. Był zmiennikiem Jana Tomaszewskiego.

6/37
mecze: 7...

Józef Kwiatkowski (ur. 30.11.1950)

mecze: 7
bramki: 1
lata gry: 1974 - 1975
debiut: 13 kwietnia 1974, Haiti - Polska 2:1 (1:0) (mecz kadry U-21 rozegrany pod szyldem reprezentacji A)
ostatni mecz: 9 lipca 1975, Kanada - Polska 1:4 (1:4) (Kwiatkowski strzelił pierwszą bramkę w 16 minucie)

Pierwszy reprezentant Polski w historii Śląska Wrocław, który zdobył bramkę w narodowych barwach.

7/37
mecze: 3...

Zygmunt Garłowski (ur. 5.10.1949)

mecze: 3
bramki: 0
lata gry: 1974 - 1976
debiut: 15 maja 1974, Polska - Grecja 2:0 (1:0)
ostatni mecz: 26 maja 1976, Polska - Irlandia 0:2 (0:2) (grał pierwsze 45 minut)

8/37
mecze: 45...

Władysław Żmuda II (ur. 6.06.1954)

mecze: 45
bramki: 1
lata gry: 1975 - 1979
debiut: 19 kwietnia 1975, Włochy - Polska 0:0 (był to jego 12 występ w pierwszej reprezentacji)
ostatni mecz: 2 maja 1979, Polska - Holandia 2:0 (1:0) (56 występ)

Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli Śląska Wrocław w kadrze. Rekordzista pod względem ilości wstępów w reprezentacji narodowej jako zawodnik WKS-u.