Rejestr pedofili i gwałcicieli ONLINE listopad 2018...

  Rejestr pedofili i gwałcicieli ONLINE listopad 2018 AKTUALIZACJA Pedofile i gwałciciele w rządowym rejestrze NAZWISKA + ZDJĘCIA

  red

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Rejestr pedofili i gwałcicieli 2018
  Rejestr pedofilów i gwałcicieli. Przestępcy seksualni z województwa śląskiego ujawnieni. Przeglądaj kolejne slajdyW Rejestrze publicznym znajdziemy między
  1/82

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Rejestr pedofili i gwałcicieli ONLINE LISTOPAD 2018 AKTUALIZACJA BAZY DANYCH Ministerstwo sprawiedliwości prowadzi rejestr przestępców seksualnych i na bieżąco go aktualizuje. Najnowsza aktualizacja dotyczy listopada 2018. Jesienny, gdy szybko zapada zmrok jest wymarzonym okres aktywności pedofili i gwałcicieli, którzy mogą działać pod przykrywką mroku. Wykaz przestępców seksualnych wraz ze zdjęciami, adresami zamieszkania i konkretnymi przestępstwami, których się dopuścili, jest jawny. Każdy z nas może sprawdzić swojego sąsiada.

  Rządowy Rejestr pedofili i gwałcicieli  ZOBACZCIE ZDJĘCIA PRZESTĘPCÓW SEKSUALNYCH
  Zobacz galerię


  Gdzie mieszkają gwałciciele i pedofile? Możesz sprawdzić ich nazwiska, adres zamieszkania i artykuł kodeksu karnego, z którego zostali skazani. Rejestr jest aktualizowany na bieżąco. AKTUALIZACJA LISTOPAD 2018

  Dlaczego rejestr jest uaktualniany? Do rejestru stale dopisywani są kolejni przestępcy seksualni. Inni są wykreślani z uwagi na postanowienia sądów lub zgon. Tak stało się w marcu o śmierci jednego z pedofilów w Sosnowcu.

  Rejestr przestępców seksualnych od 1 stycznia 2018 jest dostępny online w internecie. Na specjalnej stronie internetowej możemy sprawdzić dane osobowe, adres zamieszkania przestępców seksualnych. Rejestr przestępców seksualnych dotyczy m.in. pedofilów czy gwałcicieli. Teraz każdy może sprawdzić w rejestrze przestępców seksualnych czy np. kandydat do pracy w przedszkolu, nie był skazany za molestowanie dzieci. Dane są publiczne.

  PEDOFIL Z KATOWIC ZŁAPANY

  Poniżej sprawdźcie, kto popełnił przestępstwo na tle seksualnym w Waszym mieście w woj. śląskim.

  KLIKNIJ PONIŻEJ I CZYTAJ: NAZWISKA, ZDJĘCIA, ZA CO SKAZANY

  Rejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ NAZWISKA I ZDJĘCIA  Przestępcy seksualni z województwa śląskiego są ujawnieni. W części ogólnodostępnej znalazły się imiona i nazwiska oraz fotografie 768 osób. To głównie pedofile, którzy dopuścili się gwałtów na dzieciach poniżej 15. roku życia i sprawcy gwałtów popełnionych ze szczególnym okrucieństwem. Sprawdziliśmy, jacy przestępcy seksualni z województwa śląskiego (m.in. pedofile i gwałciciele) znaleźli się w publicznym rejestrze przestępców seksualnych. Taki rejestr jest dostępny w internecie. Na specjalnej stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości możemy sprawdzić dane osobowe, adres zamieszkania przestępców seksualnych.
  1. Rejestr pedofilów i gwałcicieli KATOWICE
  2. Rejestr pedofilów i gwałcicieli CHORZÓW
  3. Rejestr pedofilów i gwałcicieli BYTOM
  4. Rejestr pedofilów i gwałcicieli ZABRZE
  5. Rejestr pedofilów i gwałcicieli GLIWICE
  6. Rejestr pedofilów i gwałcicieli SOSNOWIEC
  7. Rejestr pedofilów i gwałcicieli RUDA ŚLĄSKA
  8. Rejestr pedofilów i gwałcicieli MIKOŁÓW
  9. Rejestr pedofilów i gwałcicieli MYSŁOWICE
  10. Rejestr pedofilów i gwałcicieli TYCHY
  11. Rejestr pedofilów i gwałcicieli BIERUŃ
  12. Rejestr pedofilów i gwałcicieli CIESZYN
  13. Rejestr pedofilów i gwałcicieli BIELSKO-BIAŁA
  14. Rejestr pedofilów i gwałcicieli PYSKOWICE
  15. Rejestr pedofilów i gwałcicieli ŻYWIEC


  REJESTR PRZESTĘPCÓW SEKSUALNYCH W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM


  Zobacz twarze na slajdach w galerii zdjęciowej
  Zobacz galerię

  REJESTR PRZESTĘPCÓW SEKSUALNYCH: Gdzie mieszka pedofil, gwałciciel, zwyrodnialec?
  W założeniu rejestr przestępców seksualnych ma zapobiegać tego typu przestępstwom. Podobne bazy danych pedofilów czy gwałcicieli działają już m.in. w Stanach Zjednoczonych czy w Wielkiej Brytanii, Francji i Kanadzie. Bowiem skazani za przestępstwa seksualne po opuszczeniu więziennych murów często znowu dopuszczają się podobnych przestępstw.  Rejestr przestępców seksualnych DWIE CZĘŚCI  Pierwsza część rejestru przestępców seksualnych
  Jest dostępna tylko dla organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości oraz instytucji, które zajmują się opieką nad dziećmi. Chodzi m.in. o to, aby osoby z przeszłością karną za przestępstwa seksualne mogły być weryfikowane już na etapie np. rekrutacji do pracy. Chodzi o nabory na wychowawców kolonii, wycieczek czy zajęć dla dzieci. Jeśli osoba odpowiedzialna za rekrutację przyjmie do pracy kogoś skazanego za przestępstwa seksualne, będą ją czekać konsekwencje karne w postaci ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.  Druga część rejestru przestępców seksualnych
  Ta będzie ogólnodostępna w internecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Sprawiedliwości. Znajdują się na niej dane najbardziej groźnych sprawców, którzy odsiedzieli wyrok, ale istnieje ryzyko, że znowu dopuszczą się przestępstwa na tle seksualnych. Chodzi o skazanych pedofilów czy gwałcicieli.

  Dane pedofilów i gwałcicieli z Białegostoku są już powszechnie dostępne w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Tutaj znajdziesz innych pedofilów

  Rejestr pedofilów i gwałcicieli online. Przestępcy seksualni z Białegostoku [ZDJĘCIA, LISTA]

  13

  Fot. Ministerstwo Sprawiedliwości / www.ms.gov.plPoprzednieNastępne  Kto trafił do ogólnodostępnej części rejestru przestępców seksualnych?
  W Rejestrze publicznym są zamieszczane przede wszystkim dane osób prawomocnie skazanych za przestępstwa seksualne m.in. pedofile i gwałciciele. Zwłaszcza sprawców gwałtów ze szczególnym okrucieństwem oraz gwałciciele, których ofiary nie miały więcej niż 15 lat. Szacuje się, że dotyczy to około 800 przestępców seksualnych. Do rejestru trafili też recydywiści oraz osoby parające się sutenerstwem dzieci i działające na ich szkodę.  Sprawcy wpisani do rejestru przestępców seksualnych publicznego będą mieli jednak prawo wystąpić do sądu z wnioskiem o wyłączenie ich danych z Rejestru publicznego.

  Rejestr przestępców seksualnych: Jakie dane są dostępne
  W Rejestrze publicznym znajdziemy między innymi takie dane jak:
  • nazwisko, w tym także przybrane,
  • imiona,
  • nazwisko rodowe,
  • płeć,
  • data i miejsce urodzenia,
  • państwo urodzenia,
  • obywatelstwo lub obywatelstwa.

  A także miejsce odbywania kary, miejsce popełnienia przestępstwa oraz jakiego czynu dopuścił się skazany oraz jego zdjęcie.  Rejestru przestępców seksualnych JAK KORZYSTAĆ


  Rejestr publiczny jest w całości jawny i bezpłatnie dostępny w internecie. Można z niego korzystać bez konieczności rejestrowania się na stronie i logowania. Strona umożliwi wyszukiwanie danych po nazwisku albo nazwie miejscowości.

  Przewidziana została również możliwość sprawdzenia, czy ktoś widnieje w Rejestrze z dostępem ograniczonym przez każdą indywidualną osobę (w tym skazanego). Warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie i dysponowanie kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP. W trybie tym można sprawdzić tylko i wyłącznie samego siebie.  Kontrola skazanych i mapa przestępczości
  Skazani, których dane trafiły bądź trafią do Rejestru, będą musieli informować policję o faktycznym adresie swego pobytu oraz o każdej zmianie tego adresu (ponad trzy dni). Jeśli tego nie zrobią, grozi im areszt, ograniczenie wolności lub grzywna. Wszystkie komisariaty zostaną wyposażone w aplikację, dzięki której informacja o aktualnym miejscu pobytu sprawcy natychmiast trafi do Rejestru.

  Ponadto policja będzie prowadzić na bieżąco uaktualnianą mapę przestępczości na tle seksualnym. Mapa, dostępna dla każdego na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Komendy Głównej Policji, wskazywać będzie miejscach szczególnego zagrożenia tego typu przestępczością.


  Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Wybory samorządowe w Zabrzu DRUGA TURA


  Wybory samorządowe w Dąbrowie Górniczej DRUGA TURA


  Wybory samorządowe w Bytomiu DRUGA TURA  Komentarze (85)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pedofile w sieci

  Gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Pedofile często szukają swoich ofiar przez Internet https://stop-oszustom.pl/dzialaja-pedofile-facebooku/

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Panstwo "prawa", "sprawiedliwosci" i "demokracji"

  mgr. Bożydar Rupieć-Wieczorczyszczykiewicz. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  A kiedy kaczorzad zarzadzi markowanie tych - z rzadowej listy - jakimis charakterystycznymi znakami na odzieniu (a moze wytatuolanymi na czole)?
  W koncu w polskim burdelu prawo jest tylko w...rozwiń całość

  A kiedy kaczorzad zarzadzi markowanie tych - z rzadowej listy - jakimis charakterystycznymi znakami na odzieniu (a moze wytatuolanymi na czole)?
  W koncu w polskim burdelu prawo jest tylko w nazwie zoliborskiej sitwy!zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zdemoralizowany kler

  ST (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Duchowni to jedna z najbardziej zdemoralizowanych grup społecznych - tak uważa prof. Tadeusz Bartoś. Polecam jego analizę:
  http://kkpp.blox.pl/strony/Bartos.html

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ...

  zjdcs (gość)

  Zgłoś naruszenie treści


  Dożywocie dla ofiary za zabicie księdza pedofila

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,24067291,morderstwo-czterech-osob-cial-nie-odnaleziono-sad-nie-mial.html

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  brakuje jednej osoby

  szfagier (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  Dziwne ze brakuje niejakiego o. rydzyka i biskupa krakowa

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A pedałów kościelnych

  Antykler (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6

  Nie ma? Takich jak kiwitt, burzan, W******* czyzewski z suchanina?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pedro

  Tymże (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  A gdzie rejestr pedokleròw???

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A kler gdzie ?

  wyborca (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8

  I u nas się sypnie, tak jak w Niemczech, tylko z 15 razy bardziej i będą kościoły puste. Kogo będą wtedy obwiniać ?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ksiądz pedofil ,to

  Sztajer (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9

  i jego trzoda też zostaje pedofilami. Z kim się zadajesz , takim się stajesz.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Jaki rzad takie SZAMBO

  Europejczyk (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Tak zyja Pedofile w KK -- czyli Ksiadz i jego kierowca, oraz cale rodziny ksiedza oplacane ze skladek zaslepionych pseudo-wiara darczyncow!!!

  Warto zobaczyc, a byc moze jest tak rowniez w waszych...rozwiń całość

  Tak zyja Pedofile w KK -- czyli Ksiadz i jego kierowca, oraz cale rodziny ksiedza oplacane ze skladek zaslepionych pseudo-wiara darczyncow!!!

  Warto zobaczyc, a byc moze jest tak rowniez w waszych kosciolach???

  https://www.youtube.com/watch?v=QhwfbSp2bNs
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gdzie

  Bożena (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 3

  Są księża ja się pytam???


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wykaz nie ujawnia "zawodu" przestępców

  Ależ oczywiście, że nie ma! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Przy okazji hecy z brakiem wielebnych w wykazie wyszło na jaw, że ksiądz to tytuł zawodowy, jak magister, inżynier itd.
  No to najwyższy czas zwracać się do nosicieli koloratek per pan, jak do...rozwiń całość

  Przy okazji hecy z brakiem wielebnych w wykazie wyszło na jaw, że ksiądz to tytuł zawodowy, jak magister, inżynier itd.
  No to najwyższy czas zwracać się do nosicieli koloratek per pan, jak do każdego faceta.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo