9/17
Resovia była faworytem rozgrywek i sprostała oczekiwaniom. W...

Województwo podkarpackie - Resovia

Resovia była faworytem rozgrywek i sprostała oczekiwaniom. W finale zespół ze stolicy województwa podkarpackiego był bezlitosny i wygrał z rezerwami Siarki Tarnobrzeg 6:1.

Siarka II Tarnobrzeg - Resovia 1:6
Mateusz Janeczko 45 - Michał Ogrodnik 5, 18, Paweł Hass 27, Radosław Adamski 58, 85, David Kwiek 70

10/17
Finał w województwie podlaskim miał niespodziewany przebieg....

Województwo podlaskie - Tur Bielsk Podlaski

Finał w województwie podlaskim miał niespodziewany przebieg. Po regulaminowym czasie gry widniał remis 3:3. Krótko po rozpoczęciu dogrywki Marcin Fiedorowicz strzelił decydującą bramkę i puchar trafił w ręce zawodników Tura.

Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów 4:3 pd.
Andrzej Kosiński 60, Piotr Kosiński 83, Karol Kosiński 85, Marcin Fiedorowicz 92 - Michał Hryszko 39, Kamil Jackiewicz 69, Mateusz Jastrzębski 75

11/17
Historia triumfu KP Starogardu Gdańskiego jest niezwykle...

Województwo pomorskie - KP Starogard Gdański

Historia triumfu KP Starogardu Gdańskiego jest niezwykle ciekawa, bowiem w półfinale przegrał 1:4 z Bałtykiem Koszalin. Jak się później okazało w zespole Bałtyku pojawił się nieuprawniony zawodnik i mecz został zweryfikowany jako walkower. W finale z GKS-em Przodkowo wygrał 1:0.

GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 0:1
Paweł Kowalczyk 20

12/17
Na Śląsku rządzi.. Śląsk. Zespół ze Świętochłowic w finale...

Województwo śląskie - Śląsk Świętochłowice

Na Śląsku rządzi.. Śląsk. Zespół ze Świętochłowic w finale skromnie, bo 1:0 wygrał z Polonią Łaziska Górne. Złotą bramkę zdobył Dawid Hewlik i historyczny triumf stał się faktem.

Polonia Łaziska Górne - Śląsk Świętochłowice 0:1
Dawid Hewlik 66

Kontynuuj przeglądanie galerii
WsteczDalej

Polecamy

Przerwano przesłuchanie Morawieckiego przed komisją śledczą. Co wyznał były premier?