Red Bull Salzburg 2 - 6 Bayern Monachium

2

Bayern Monachium

6

2 1 połowa

• Koniec spotkania! Bayern wygrał z Salzburgiem 6:2, ale ten wynik kompletnie nie oddaje przebiegu tej rywalizacji. Dziękujemy za uwagę.

• GOOOOOOL!!! HERNANDEZ NA 5:2!!!

• Jamal Musiala za Muellera.

• Douglas Costa w miejsce Gnabry'ego.

• "Lewy" wyskoczył do dośrodkowania Javiego Martineza i strzałem z główki podwyższył prowadzenie monachijczyków.

• GOOOOOOOOL!!! LEWANDOWSKI PO RAZ DRUGI!!

• Żółta kartka dla Mwepu.

• Cudowny gol Sane z dystansu (druga asysta Kimmicha), który przymierzył nie do obrony. Bayern już chyba rozstrzygnął to spotkanie.

• GOOOOOL!!! 4:2!!! SANE!!!

• Mueller sprawdził bramkarza gospodarzy, ale ten nie popełnił błędu.

• GOOOOOOL!!! JEROME BOATENG GŁOWĄ PO RZUCIE ROŻNYM I BAYERN ZNOWU PROWADZI!!

• Jeszcze jedna próba Lewandowskiego z wolnego i znowu taki sam rezultat - tylko w mur.

• Jerome Onguene za Berishę.

• Leroy Sane za Comana.

• Javi Martinez zastępuje na placu gry Tolisso.

• Bouna Sarr za Pavarda.

• A teraz strzał Okafora i znowu musiał wykazać się Neuer!

• Teraz Okugawa sprawdził bramkarza Bayernu.

• Strzał Andreasa Ulmera w sam środek, gdzie czekał na piłkę Neuer.

• Gnabry zarobił kartkę.

• Bayern naciskał, ale rezerwowy Okugawa z bliska zamknął akcję swojego zespołu. Wszedł na boisko kilkadziesiąt sekund wcześniej!

• GOOOOOOL!!! 2:2!! WEJŚCIE SMOKA OKUGAWY!!!

• Także Masaya Okugawa za Zlatko Junuzovicia.

• Sekou Koita schodzi, a w jego miejsce pojawia się Noah Okafor.

• Coman trafił w poprzeczkę!

• Ależ okazja! Gnabry wpadł w pole karne, uderzył kąśliwie, ale perfekcyjnie interweniował Stanković! Będzie tylko rzut rożny.

• Odważnie przymierzył z dystansu Joshua Kimmich i pomylił się nieznacznie!

• Cican Stanković spokojnie broni strzał Serge'a Gnabry'ego.

• Z rzutu wolnego uderzał Lewandowski, ale trafił prosto w mur.

• Mohamed Camara ukarany żółtą kartka.

• Dalekie wyjście z bramki Neuera ratuje Bawarczyków. W świetnej formie jest dzisiaj 34-latek.

• Fantastyczna parada Neuera po strzale z bliska Mwepu!

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Po dośrodkowaniu z rogu obrońca Salzburga niefortunie zaskoczył głową własnego bramkarza.

• GOOOOOL!! SAMOBÓJ RASMUSA KRISTENSENA!!

• Znakomita sytuacja przed "Lewym"! Polak uderzył jednak nad bramką Austriaków. Szkoda.

• Lewandowski sfaulował środkowego obrońcę Salzburga, Ramalho.

• Kolejny zablokowany strzał, tym razem próbował szczęścia Kingsley Coman.

• Moment zdecydowanej przewagi Bayernu, ale brakuje klarownych sytuacji.

• Żółtą kartkę ogląda Benjamin Pavard.

• GOOOOOOL!!! 1:1!! LEWANDOWSKI POKONUJE BRAMKARZA SALZBURGA!!

• Enock Mwepu sfaulował w polu karnym Thomasa Muellera i to już na pewno będzie jedenastka!

• Zablokowany strzał z narożnika pola karnego Corentina Tolisso.

• Manuel Neuer znakomicie broni strzał po rzucie rożnym w wykonaniu Andre Ramalho!

• Jednak po analizie VAR karny anulowany!

• Karny dla Bayernu! Lucas Hernandez został sfaulowany w szesnastce przez Szoboszlaia!

• Pierwsza próba strzału Roberta Lewandowskiego, ale Polak był na spalonym.

• Potężnie kropnął Dominik Szoboszlai, ale bardzo wysoko nad bramką.

• Zablokowany strzał sprzed pola karnego wylądował pod nogami Berishy, który płaskim uderzeniem pokonał bramkarza Bayernu!

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA GOSPODARZY!! MERGIM BERISHA!!

• Początek spotkania.

• Osłabieniem dla Bayernu, który ma za sobą 13 zwycięstw z rzędu w rozgrywkach Ligi Mistrzów, będzie brak Alphonso Daviesa, Leona Goretzki i Niklasa Suele. Kanadyjczyk doznał niedawno kontuzji i najprawdopodobniej w tym roku już nie zagra. Goretzka ma problemy z łydką, a Suele miał pozytywny test na koronawirusa. Czuje się dobrze, ale musiał poddać się obowiązkowej izolacji domowej.

• "Lewy" w dwóch pierwszych meczach bieżącej nie trafił do siatki. W Austrii powinien mieć na to sporo okazji. Defensywa Salzburga nie jest monolitem, na razie w fazie grupowej Ligi Mistrzów straciła pięć goli. W europejskich rozgrywkach czyste konto ostatnio zachowała w sierpniu 2018 r. Kolejne 11 meczów przyniosło Salzburgowi 22 stracone bramki.

• Witamy! Zapraszamy na relację live z meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Red Bull Salzburg zmierzy się u siebie z Bayernem Monachium. Robert Lewandowski zagra od pierwszej minuty.