Real Madryt

1

Manchester City

2

• Koniec meczu! Druga połowa spełniła nasze oczekiwania i po emocjonującym pojedynku Manchester City pokonuje Real Madryt!

• Ferland Mendy mógł wyrównać stan meczu, ale będąc na 7 metrze nieczysto uderzył w piłkę.

• 3 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

• Sergio Ramos wylatuje z boiska! Kapitan Realu fauluje pędzącego sam na sam z Courtois Gabriela Jesusa!

• A Isco zostaje zmieniony przez Lukę Jovicia.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Lukę Modricia zmienia Lucas Vazquez.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kevin De Bruyne pewnie zamienia karnego na bramkę i to City wychodzi na prowadzenie!

• Niewiarygodne! Carvajal fauluje w polu karny i sędzia wskazuje na wapno!

• Młody Brazylijczyk wygrał pojedynek główkowy z Sergio Ramosem i skierował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gabriel Jesus zdobywa bramkę wyrównującą!

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Gareth Bale melduje się w miejsce Viniciusa Juniora!

• Raheem Sterling zmienia Bernardo Silvę.

• Sergio Ramos podłączył się do akcji ofensywnej i zdecydował się na strzał. Kapitan Realu posłał piłkę w trybuny.

• Casemiro dogrywa w pole karne, ale Nicolas Otamendi zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Daniel Carvajal blokuje strzał Kevina De Bruyne.

• Znakomita akcja gospodarrzy! Vinicius wygrał pojedynek z Walkerem, wyłożył piłkę Isco, który bez żadnych skrupułów pokonuje Edersona!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Isco!

• Thibaut Courtois po raz kolejny znakomicie ratuje swój zespół! Belg popisuje się świetnym refleksem.

• Luka Modrić kolejnym graczem, który zostaje ukarany żółtą kartką.

• Kontratak City zakończył się niecelnym strzałem Mahreza.

• Federico Valverde ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie nie oglądaliśmy bramek, więc czekamy na drugie 45 minut!

• Piłka cudem nie wpadła teraz do bramki! Sergio Ramos z linii wybija pędzącą w stronę bramki piłkę!

• 2 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego meczu.

• Federico Valverde leży na murawie po zderzeniu z rywalem. Potrzebna pomoc medyczna.

• Thibaut Courtois uprzedza rywala i City traci szansę na zdobycie bramki.

• Real fatalnie rozegrał rzut wolny. Stracona szansa na zdobycie gola.

• Aymeric Laporte nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce pojawia się Fernandinho.

• Ależ było blisko! Vinicius Junior miał przed sobą pustą bramkę, ale nie trafił w piłkę! To musi skończyć się golem!

• Benjamin Mendy ukarany żółtą kartką.

• Bomba Kevina De Bruyne i piłka szybuje daleko od bramki.

• Znowu Gabriel Jesus wpada w pole karne, ale tym razem został zablokowany przez rywali.

• Znakomita okazja gości! Gabriel Jesus położył rywali i uderzył z 5 metra! Tylko znakomita interwencja Thibaut Courtois ratuje Los Blancos!

• Raphael Varane zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Ferlanda Mendy'ego, ale spokojnie łapie piłkę Ederson.

• Sergio Ramos świetnie przecina podanie Mahreza.

• Real szanuje posiadanie spokojnie wymieniając podania na własnej połowie.

• Bernardo Silva notuje pierwszy strzał w tym meczu, ale okazał się niecelny.

• Real rozpoczął mecz od środka!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Zapowiada się znakomite widowisko! Pep Guardiola jako trener FC Barcelony stoczył wiele pojedynków z Realem Madryt. Czy dzisiaj zdoła pokonać Królewskich na ich terenie i zbliżyć się do awansu?

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejny wieczór z Ligą Mistrzów! Na Santiago Bernabeu zmierzą się dwie wielkie marki - Real Madryt i Manchester City! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!