2 1 połowa

Inter Mediolan

2

• Koniec meczu! Real Madryt pokonuje Inter Mediolan 3:2

• Jeszcze Samir Handanović zdołał odbić piłkę na rzut rożny po uderzeniu Karima Benzemy z narożnika pola bramkowego!

• Thibaut Courtois z żółtą kartką za grę na czas.

• Za mocne dośrodkowanie Ashleya Younga w pole karne. Nikt nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Clement Turipn dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Samir Handanović łapie piłkę po nieudanej centrze Lucasa Vazqueza

• Casemiro ofiarnie wślizgiem blokuje strzał Marcelo Brozovicia zza pola karnego.

• Radja Nainggolan zmienia Arturo Vidala.

• Alexis Sanchez trafia w mur.

• Żółtą kartką upomniany Casemiro za faul na Lautaro Martiniezie blisko swojego pola karnego. Może być groźnie.

• Jak tego nie wykorzystał Karim Benzema?! Po centrze z prawej strony Francuz będący 4 metry od pustej bramki uderza z powietrza o ziemię... i trafia w... swoją rękę!

• Fede Valverde przedarł się lewą stroną i podaje płasko w pole karne do Rodrygo, który najpierw przyjął piłkę, a po chwili ze stoickim spokojem uderzył nie do obrony w prawy górny róg! Samir Handanović był bezradny!!!

• GOL DLA REALU! RODRYGO!!!

• ... a w Realu za Toniego Kroosa pojawia się Luka Modrić.

• ...Alexis Sanchez zmienia Ivana Perisicia...

• Roberto Gagliardini zmienia Nicolo Barellę...

• Real wywalczył rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Samira Handanovicia.

• Po chwili Ivan Perisić uderza płasko z "szesnastki" tuż obok słupka!

• Ależ bliski drugiej bramki był Lautaro Martinez! Technicznie uderza z linii 16. metra w stronę prawego (dalszego) okienka, ale piłka musnęła słupek !

• Po krótkim rozegraniu za nisko centruje Toni Kroos. Piłkę wybijają mediolańczycy.

• Zablokowany strzał Karima Benzemy. Gospodarze mają jednak rzut rożny.

• Nicolo Barella z żółtą kartką za niesportowe zachowanie. Po gwizdku sędziego kopnął piłkę poza boisko i jeszcze wdał się w dyskusje z arbitrem.

• Od kilku minut "Królewscy" grali nonszalancko i za to zostali skazani. Po zagraniu z głębi pola Lautaro Martinez zagrywa głową do Chorwata, który mierzonym uderzeniem z woleja przy prawym słupku trafia do siatki!

• IVAN PERISIĆ WYRÓWNUJE!!!

• Lucas Vazquez pojawił się na 18. metrze. Dostaje piłkę od Karima Benzemy i będąc na wprost bramki uderza tuż obok lewego słupka!

• ... a za Marco Asensio pojawia się Rodrygo.

• Podwójna zmiana w Realu. Vinicius Junior w miejsce Edena Hazarda...

• Atak Interu lewą stroną przynosi rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Toni Kroos z żółtą kartką za faul.

• Nicolo Barella podaje prostopadle do rozpędzonego Achrafa Hakimiego. Szybszy od niego był Thibaut Courtois.

• Z pomocnikiem Interu wszystko w porządku. Może wrócić do gry.

• "Setka" Ramosa!

• Pojedynek na prawej stronie Nicolo Barelli z Sergio Ramosem. Pomocnik Interu padł na murawę i przypadkowo korkami po jego ręce "przejechał" kapitan "Królewskich".

• Ręką ok. 25 metrów od własnej bramki zagrał Casemiro. Lautaro Martinez nie sięgnął piłki po centrze z rzutu wolnego.

• "Żółtko" na koncie Marcelo Brozovicia za "stempel" na nodze Edena Hazarda.

• Alessandro Bastoni centruje z rzutu wolnego. Obron Realu radzi sobie bez zarzutu.

• Żółtą kartką upomniany Ferland Mendy.

• Od razu środkiem przedzierał się Ashley Young. Jego strzał zza pola karnego został zablokowany przez... Ivana Perisicia.

• Inter zaczyna drugą połowę. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Madrytu na drugie trzy kwadranse meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, gdzie w grupie B Real prowadzi z Interem Mediolan 2:1. Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Real Madryt prowadzi z Interem Mediolan 2:1. Bramki dla "Królewskich" strzelili Karim Benzema (25') i Sergio Ramos (33'), a dla Interu trafił Lautaro Martinez (35').

• Arturo Vidal z żółtą kartką za faul na Lucasie Vazquezie.

• ... i posyła piłkę na dalszy słupek do Karima Benzemy, lecz ten faulował w walce o pozycję.

• Rzut wolny dla Realu z ok. 30 metrów. Toni Kroos ustawia piłkę...

• Lucas Vazquez w roli prawoskrzydłowego zagrywa w pole karne. Samir Handanović pewnie chwyta piłkę.

• Kapitalne podanie Nicolo Barelli w pole karne do Lautaro Martineza, który z bliska strzelca bramkę kontaktową! Będzie ciekawie, będzie się działo!

• INTER "ŁAPIE" KONTAKT! LAUTARO MARTINEZ!!!

• Idealne dośrodkowanie Toniego Kroosa z lewego narożnika na 5. metr, skąd Sergio Ramos głową, po koźle w stronę dalszego słupka, podwyższa prowadzenie!

• GOL! SERGIO RAMOS!!!

• Eden Hazard przedarł się lewą flanką, urządzając sobie slalom między zawodnikami w niebiesko-czarnych koszulkach. Uprzedził go Samir Handanović, który wybija piłkę na korner.

• Ashleyowi Youngowi nie udało się przedrzeć lewą flanką. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - wywalczył rzut wolny po tym, jak sfaulował go Lucas Vazquez.

• Fatalne zagranie Achrafa Hakimiego ze środka boiska do własnego bramkarza. Piłkę przechwycił Francuz, który z zimną krwią pokonuje Samira Handanovicia!

• GOL DLA REALU! STRZELCEM KARIM BENZEMA!!!

• Po chwili Federico Valverde w sobie tylko znany sposób pudłuje z 12 metrów! Zupełnie niepilnowany, miał mnóstwo czasu, przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Niewiele brakowało, by miała miejsce kuriozalna bramka samobójcza! Po centrze Lucasa Vazqueza Samira Handanovicia, który czekał na piłkę z "koszyczkiem", pokonał Stefan de Vrij!

• Obaj zawodnicy mogą grać dalej. Skończyło się na strachu.

• Przerwa w grze. Ferland Mendy, który pilnował do końca Achrafa Hakimiego, okupił to zderzeniem z Thibaut Courtois.

• W odpowiedzi Arturo Vidal trafia w boczną siatkę po atomowym uderzeniu z ok. 25 metrów! Chilijczyk pomylił się o centymetry!

• Samir Handanović bez trudu radzi sobie z anemicznym strzałem Toniego Kroosa. Piłka leciała w środek bramki, przez co bramkarz Interu miał znacznie ułatwione zadanie.

• Poprzeczka ratuje Real przed utratą bramki! Ivan Perisić przejmuje piłką na lewej stronie pola karnego gospodarzy, poradził sobie z rywalem i centruje przed bramkę do Lautaro Martineza. Ten dziwnie złożył się do główki, ale zdołał uderzyć w bramkę, a nie do bramki!

• Na strzał z ok. 23 metrów zdecydował się Fede Valverde. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Lucas Vazquez w roli prawoskrzydłowego centruje w pole karne, gdzie Karimowi Benzemie zabrało centymetrów, by sięgnąć piłkę.

• Goście radzą sobie z dośrodkowaniem Toniego Kroosa z prawego narożnika.

• To mogła być bramka "Królewskich" Po podaniu Edena Hazarda Marco Asensio uderza z pola karnego pod "ladę", ale Samirowi Handanoviciowi udało się przenieść piłkę nad poprzeczką!

• Clement Turpin gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• W drugim meczu tej grupy (B) Borussia M'Gladbach rozbiła na wyjeździe Szachtar Donieck 6:0. Trzy bramki zdobył Plea, a po jednej dołożyli Bondar (samobój(, Stindl i Bensebaini.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W ekipie gospodarzy nie zagrają zmagający się z urazami Daniego Carvajala, Nacho, Martina Odegaarda i Alvaro Odirozoli. Z kolei Eder Militao jest jest na kwarantannie.

Z kolei w barwach Interu nie ma Romelu Lukaku, Stefano Sensiego oraz Matiasa Vecino. Ich występ uniemożliwiły kontuzje.

• Co więcej, byłym zawodnikiem "Królewskich" jest Achraf Hakimi, który ostatnio był wypożyczony do Borussii Dortmund, a teraz nosi koszulkę w niebiesko-czarne pasy.

• Smaczku meczowi z Interem dodaje to, że Zinedine Zidane i Antonio Conte przez pięć lat grali razem w Juventusie. Jako trenerzy spotkają się po raz pierwszy.

• Chyba nikt nie spodziewał się, że po dwóch kolejkach w grupie B Ligi Mistrzów stawkę zamykać będą Real Madryt (1 pkt) i Inter Mediolan (2 pkt). Zwłaszcza Królewscy grają tak, że ich kibicom przybywa siwych włosów. Z Szachtarem Donieck przegrali 2:3, z Borussią Moenchengladbach było już 0:2, ale w ostatnich minutach udało im się uratować remis.

• Witamy! Zapraszamy na relację live z meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Będący pod ścianą Real Madryt podejmuje na własnym boisku Inter Mediolan.