RAZEM NAJLEPIEJ! Wybieramy najsympatyczniejsze pary. Czekają wspaniałe nagrody, a wśród nich kabriolet.

Akcja specjalna RAZEM NAJLEPIEJ!
Wszystko jedno, jak długo jesteście razem - od miesiąca, od roku czy od wielu lat - jeśli zgadzasz się z tym, że RAZEM NAJLEPIEJ, prześlij Wasze wspólne zdjęcie do galerii szczęśliwych par w naszym serwisie. W głosowaniu zostaną wybrane najsympatyczniejsze pary, na które czekają wspaniałe nagrody - sesje fotograficzne i zaproszenia do SPA, a w finale akcji nagroda główna - piękny, modny i ekonomiczny samochód - kabriolet FIAT 500C.
KLIKNIJ i głosuj
- zobacz aktualne wyniki

____________________

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu otrzymają zaproszenie na profesjonalną sesję fotograficzną dla dwojga. O tym, kto awansuje do finału, w którym nagrodą jest samochód, i kto zdobędzie zaproszenia do SPA zdecyduje wojewódzki ranking liderów z miast i powiatów.

KLIKNIJ i zobacz
wojewódzki ranking liderów

____________________

Zobacz rozmowy wideo z liderami rankingów:

Anika i Paweł Sęk z Białobieli

Joanna i Krzysztof Makowieccy z Żyrardowa

Magdalena Górka i Jakub Skowroński z Radomia

Katarzyna Gromada i Norbert Myślak z Ostrołęki

Edyta i Michał Kubiak z Warszawy

Klaudia Wonatowska i Maciej Jeziorski z Warszawy

Magdalena i Bartosz Łyżwa ze Skłob

Monika Madrak i Wojciech Nowak z Ostrołęki

- Trudne czasy, w których przyszło nam żyć, zdecydowanie łatwiej jest przetrwać we dwoje - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji "Razem najlepiej". - Gdy tak dużo mówi się o kryzysie związków, o coraz większej liczbie rozwodów i modzie na bycie singlem, w naszej akcji chcemy pokazać, jak wiele jest szczęśliwych par.

Do naszej akcji mogą się zgłosić pary w każdym wieku i z dowolnym stażem. Chcemy zaprezentować zarówno tych, którzy niedawno się poznali, jak i tych, którzy przeżyli wspólnie wiele lat życia.

- Zdjęcie przesłane do galerii nie musi być profesjonalną fotografią - dodaje Bogusław Kaczmarek. - Może to być zwykłe zdjęcie, choćby selfie wykonane telefonem komórkowym. W ramach zgłoszenia można też napisać parę słów o historii znajomości, o jej początkach i czasie, który para wspólnie przeżyła.

Najsympatyczniejsze pary
wybiorą Czytelnicy

Spośród par, które zgłoszą się do akcji, osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, w głosowaniu Czytelników zostaną wybrane najsympatyczniejsze pary. Nagrodami dla nich będą zaproszenia na romantyczną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Zwycięzców z miast i powiatów zaprezentujemy też w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się na początku października. Zdjęcie pary, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa trafi na okładkę gazety, a pierwsze trzy pary ze szczytu wojewódzkiego rankingu zwycięzców z miast i powiatów otrzymają zaproszenia na weekendowy pobyt w SPA.

Szansa na zdobycie
kabrioleta FIAT 500C

Najważniejszą nagrodą będzie jednak awans do finału akcji "RAZEM NAJLEPIEJ", w którym główną nagrodą będzie samochód - kabriolet FIAT 500C z limitowanej serii Hybrid Launch Edition o wartości ponad 70 000 złotych.

KLIKNIJ i czytaj więcej
o samochodzie

____________________

W finałowym głosowaniu, które zostanie przeprowadzone w październiku, nasze województwo będzie reprezentować dziesięć par spośród zwycięzców z miast i powiatów, które zdobędą najwięcej głosów. Pary z naszego województwa będą rywalizować o głosy z parami z innych regionów. FIATA 500C zdobędzie para, która w finale zdobędzie najwięcej głosów. Poza samochodem na laureatów finału akcji będzie także czekać dziesięć tygodniowych pobytów w luksusowym hotelu ze SPA.

Ważne terminy
 • Głosowanie na najsympatyczniejsze pary rozpocznie się w środę, 26 sierpnia i będzie trwać do wtorku, 29 września o godz. 22:00.
 • Zgłoszenia par będą przyjmowane do niedzieli, 13 września.
 • Głosowanie w finale, w którym weźmie udział dziesięć par z naszego województwa, rozpocznie się w poniedziałek, 5 października i będzie trwać do czwartku, 15 października do godz. 21:00
Lista nagród

Nagrody w miastach i powiatach

W każdym mieście i powiecie pary, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • pamiątkowy dyplom związany z udziałem w akcji "RAZEM NAJLEPIEJ"
 • zaproszenie na profesjonalną sesję zdjęciową
 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku "RAZEM NAJLEPIEJ", który w połowie października będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem

_______________

Nagrody w rankingu wojewódzkim

Pary, które w wojewódzkim rankingu prezentującym zwycięzców z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają następujące dodatkowe nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w tym rankingu - awans do finału akcji "RAZEM NAJLEPIEJ", w którym główną nagrodą będzie FIAT 500C
 • za zajęcie miejsce od 1 do 3 w tym rankingu - zaproszenie na weekendowy pobyt w SPA
 • za zajęcie pierwszego miejsca w tym rankingu - publikację zdjęcia pary na okładce gazety

_______________

Nagrody w finale

W finale akcji na pary, które zdobędą najwięcej głosów czekają główne nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w finale - zaproszenie na tygodniowy pobyt w luksusowym hotelu ze SPA
 • za zajęcie pierwszego miejsca - samochód FIAT 500C w limitowanej wersji Hybrid Launch Edition

__________

Informacji o akcji udziela:
Bartłomiej Masiarz
tel. 510 026 915
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: plebiscyty@naszemiasto.pl

Regulamin akcji
Regulamin finału ogólnopolskiego

Wideo

Materiał oryginalny: RAZEM NAJLEPIEJ! Wybieramy najsympatyczniejsze pary. Czekają wspaniałe nagrody, a wśród nich kabriolet. - Polska Times

Dodaj ogłoszenie