Raków Częstochowa 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Koniec meczu! Raków Częstochowa awansuje do Lotto Ekstraklasy! Gratulujemy!

• Kibice bardzo się cieszą z osiągniętego wyniki. Odpalone race trochę zadymiły boiska i sędzia musiał na chwilę przerwać grę. Na szczęście nie trwało to długo.

• Franciszek Wróblewski melduje się na murawie w miejsce Miłosza Szczepańskiego.

• Dobre uderzenie Mystkowskiego, ale Michał Gliwa końcówkami palców odbija piłkę!

• Daniel Bartl zmienia Marcina Listkowskiego.

• Adrian Rakowski ogląda żółty kartonik.

• Chopi schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Jakub Bieroński.

• Kompletnie nieudany rzut wolny dla gospodarzy. Piłka ląduje wysoko ponad bramką.

• Valerijs Sabala zostaje zmieniony przez Przemysława Mystkowskiego.

• Kacper Gach ukarany żółtą kartką.

• Sebastian Musiolik wchodzi na murawę, a zmienia Szymona Lewickiego.

• Michał Gliwa ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Zablokowany strzał Kacpra Kostorza. Młody pomocnik zanotował dobrą akcję, ale nie zdołał jej wykończyć.

• Bartosz Jaroch zostaje ukarany żółtą kartką.

• Co by był za gol! Patryk Kun uderzył z 25 metrów i piłka prawie wpadła "za kołnierz" Leszczyńskiego! Bramkarz gości końcówkami palców sparował futbolówkę.

• Znowu Piotr Malinowski! Doświadczony zawodnik wpadł w pole karne Podbeskidzia, wyłożył piłkę Listkowskiemu, który na raty, ale zdobywa drugiego gola dla swojej drużyny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ bombowy początek drugiej połowy! Marcin Listkowski i jest 2:0!

• Piotr Malinowski dogrywa idealnie na głowę Lewickiego, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Lewicki wprawia w ekscytację kibiców z Częstochowy!

• Czas na drugą połowę! Od środka zaczęli gracze Rakowa.

• Koniec pierwszej części meczu! Raków bezbramkowo remisuje z Podbeskidziem. Czekamy na lepsze drugie 45 minut!

• Mocne uderzenie Kacpra Kostorza, jednak piłka nie zaskoczyła Michała Gliwy, który spokojnie broni strzał.

• Kompletnie nieudane zagranie zawodników Podbeskidzia. Gospodarze przejmują piłkę.

• Specyficznie rozegrany rzut wolny przez graczy Rakowa. Patryk Kun dograł w pole karne, a tam trzech zawodników stanęło niczym manekin bez ruchu. Żadnemu zawodnikowi nie udało się ostatecznie zagrozić bramce rywala.

• Mecz rozgrywany jest w bardzo spokojnym tempie. Oprócz dwóch poprzeczek sprzed kilkunastu minut wydarzyło się bardzo niewiele... Raków gra bardzo zachowawczo i czeka tylko na tą jedną jedyną okazje.

• Nie udało się Lewickiemu wykończyć akcji swojej drużyny! Była na to bardzo dogodna okazja!

• Mocne uderzenie Szczepańskiego. Piłka trafiła jednak prosto w bramkarza Podbeskidzia.

• Akcja indywidualna Kacpra Kostorza, który dogrywa jednak mocno niedokładnie.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, ale Tomas Petrasek został zablokowany.

• Patryk Kun próbował wyrwać się obrońcom rywala, jednak został przyłapany na spalonym.

• Piotr Malinowski minął bramkarza rywali, tylko że zbyt mocno się wyrzucił i nie zdołał już wpakować piłki do siatki.

• Co tu się teraz wydarzyło! W ciągu 30 sekund Marko Roginić dwa razy trafił w poprzeczkę! Bardzo dużo szczęścia miała teraz drużyna z Częstochowy!

• Faul w niedalekiej odległości od bramki Michała Gliwy. Będzie dogodna okazja dla gości.

• Znakomite prostopadłe podanie Szymona Lewickiego do Szczepańskiego! Młody pomocnik Rakowa miał przed sobą tylko bramkarza rywali, tylko że nie udało mu się skierować piłki do bramki.

• Zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia. Szymon Lewicki dobrze opanował piłkę, ale nie zdołał oddać strzału.

• Goście rozpoczęli mecz od środka!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Podbeskidzie gra już tak naprawdę tylko o "pietruszkę". Nie będzie to jednak łatwy pojedynek dla Rakowa. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami to seria trzech remisów z rzędu. Czy dzisiaj będzie podobnie?

• Gospodarze już w poprzednim spotkaniu mogli zapewnić sobie awans. Dość niespodziewanie jednak zremisowali swój mecz z Bytovią Bytów i świętowanie trochę się opóźniło. Dzisiaj są oczywiście faworytami i wydaje się, że za ok. 2 godziny powitamy ekipę Marka Papszuna w najwyższej klasie rozgrywkowej.

• Dzień dobry Państwu! Dzisiaj Raków Częstochowa może przypieczętować awans do Lotto Ekstraklasy. Musi tylko pokonać swojego dzisiejszego rywala - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Na relację LIVE z tego pojedynku serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!