• Koniec spotkania.

• Mateusz Kochalski z żółtą kartką. Za dyskusje.

• Za Damiana Tronta pojawia się Wiktor Pleśnierowicz.

• Alain Ebwelle zmienia Leandro.

• Mogła paść trzecia bramka dla Miedzi! Po zagraniu Łukowskiego pudłuje jednak Śliwa!

• Wejście smoka Łukowskiego przybliża "Miedziankę" do wywiezienia z Pruszkowa kompletu punktów! Idealnie wystartował on do prostopadłego podania Tronta i w sytuacji sam na sam z Kochalskim wpisuje się na listę strzelców precyzyjnym lobem!

• GOL DLA MIEDZI! STRZELCEM JAKUB ŁUKOWSKI!!!

• Jakub Łukowski wchodzi za Krzysztofa Drzazgę, strzelca jedynego gola w tym meczu.

• Milan Kvocera wchodzi, Michał Kaput schodzi.

• Artur Bogusz z żółtą kartką.

• Maciej Śliwa zmienia Davida Plankę.

• Marcin Garuch z żółtą kartką.

• Dobra interwencja w defensywie Zielińskiego, który bez problemu poradził sobie z Angielskim.

• Adrian Purzycki z żółtą kartką.

• Kolejna okazja Podlińskiego! Tym razem piłkę zmierzającą do siatki wybija z linii bramkowej jeden z zawodników Miedzi!

• Mateusz Lewandowski upomniany żółtą kartką za nakładkę.

• Gospodarze nie mogą się "wstrzelić"! Tym razem z bliska pudłuje Podliński!

• Purzycki wyjaśnia sytuację we własnym polu karnym, wybijając piłkę po rzucie wolnym rywali.

• Leandro zza pola karnego wysoko nad bramką.

• Jak tego nie wykorzystał Panka?! Z trzech metrów nie trafia do siaki po centrze Tupaja! To musiał być gol dla Miedzi!

• Druga połowa rozpoczęta!

• ... a Damian Gąska zmienia Meika Karwota.

• Podwójna zmiana w Radomiaku. Mateusz Lewandowski w miejsce Miłosza Kozaka...

• Koniec pierwszej połowy

• Kozak powinien doprowadzić do remisu! Z bliskiej odległości nie zdołał skierować piłki do siatki po dośrodkowaniu Leandro!

• Meik Karwot z żółtą kartką

• Gospodarze domagali się rzutu karnego po rzekomym faulu na Podlińskim i po chwili, ich zdaniem, ręką zagrał Tront. Sędzia nakazał grać dalej.

• KRZYSZTOF DRZAZGA NIE MYLI SĘ Z "WAPNA"!!!

Uderzył mocno przy lewym słupku, zmylony Kochalski rzucił się do prawego!

• Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry Świdzikowski pudłuje z bliskiej odległości! To powinien być gol dla gospodarzy!

• Krzysztof Drzazga upomniany żółtą kartą za faul na Świdzikowskim.

• Hewelt bez problemu broni anemiczny strzał głową Angielskiego.

• Zarówno Podliński jak i Angielski nie mieli szans, by opanować piłkę po dośrodkowaniu Banasiaka.

• Za mocne podanie Leandro na wolne pole do Bogusza. Akcja Radomiaka straciła na tempie.

• Do górnej piłki w polu karnym Miedzi wyskoczyli Podlińśki i Mijusković. Górą ten drugi.

• Leandro wcielił się w Robbena, który "łamie' akcję do środka. W porównaniu z Holendrem, zawodnika Radomiaka... zgubił po drodze piłkę.

• Czas na pierwszą połowę!

• Rezerwowi Radomiaka: Mateusz Kryczka - Mateusz Lewandowski, Dominik Stępień, Jakub Nowakowski, Damian Gąska, Milan Kvocera, Alain Ebwelle, Marcel Szymański.
    Rezerwowi Miedzi
    : Jędrzej Grobelny - Marcin Pietrowski, Wiktor Pleśnierowicz, Krzysztof Danielewicz, Jakub Łukowski, Bartosz Bartkowiak, Bożo Musa, Maciej Śliwa, Mateusz Zatwarnicki.

• Po 5 rozegranych spotkaniach, a biorąc pod uwagę trwające spotkania 6. kolejki na innych boiskach, piłkarze Dariusza Banasika są na 8. miejscu z dorobkiem 9 punktów. Z kolei legniczanie, którzy uzbierali "oczko" mniej, są "piętro" niżej.

• 20 minut dzieli nas do gwizdka Pawła Pskita, który rozpocznie spotkanie 6. kolejki Fortuny 1. ligi między Radomiakiem Radom a Miedzią Legnica! Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego spotkania!