Punkt MKS Ruch Wysokie Mazowieckie w zaległym meczu

ma
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował z rezerwami Legii Warszawa
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował z rezerwami Legii Warszawa Wojciech Wojtkielewicz
W zaległym meczu III ligi MKS Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował 0:0 na wyjeździe z rezerwami Legii Warszawa.

W warszawskim zespole zagrali między innymi piłkarze, którzy trenują na co dzień z pierwszym składem: Cezary Miszta, William Remy, Mateusz Praszelik, Maciej Rosołek. Pomimo to gospodarze nie zdołali zdominować drużyny z Podlasia. A że MKS Ruch także skupił się raczej na defensywie to pierwsza połowa była nieciekawym widowiskiem. Drużyny nie oddały ani jednego celnego strzału na bramkę.

Przeczytaj także o derbowym meczu Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków

Trochę lepiej wyglądała druga połowa. Dłużej przy piłce utrzymywali się legioniści i to oni mieli najlepszą okazję bramkową. Sam na sam z bramkarzem Ruchu Erykiem Niemirą znalazł się Łukasz Łakomy, ale nie wykorzystał tej sytuacji.

W sobotę MKS Ruch zagra w Zambrowie z Olimpią.

Legia II Warszawa - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0