Przepis na święta pełne smaków, niespodzianek i radości. Znasz go?

Materiał promocyjny Grupy Eurocash
Przed nami święta, jakich jeszcze nie było. Niektórzy z nas spędzą Boże Narodzenie w mniejszym gronie, niż zazwyczaj. Niektórzy po raz pierwszy przygotują wigilię samodzielnie. Co zrobić, by nawet w takiej niecodziennej sytuacji, nadchodząca Gwiazdka była dla nas wyjątkowym czasem, pełnym ciepła, uśmiechu i apetycznych aromatów

Przygotuj święta pełne smaków

Bożonarodzeniowe potrawy smakują najlepiej, gdy przygotujemy je własnoręcznie. Nawet jeśli masz niewiele czasu, w te święta spróbuj przyrządzić samodzielnie przynajmniej część z nich. Może być to barszcz według przepisu babci lub makowiec w nowoczesnej odsłonie, czyli drożdżowa gwiazda makowo-bakaliowa. Przepis na nią znajdziesz na kanale YouTube sieci sklepów Groszek . A w samych sklepach Groszek kupisz wszystko, czego potrzeba, by wyczarować święta pełne smaków: ryby, grzyby suszone, bakalie, mąkę, pieczywo z lokalnej piekarni. Wszystko świeże, blisko i zawsze po drodze.

Wyczaruj święta pełne niespodzianek

Boże narodzenie to magiczny czas. Tym bardziej magiczny, kiedy w loterii świątecznej sklepów Groszek codziennie można wygrać 1000 zł. By wziąć w niej udział, zrób zakupy za 15 zł i wypełnij formularz online. Przy odrobinie szczęścia w te święta obdarujesz siebie i bliskich.

A w Groszku znajdziesz zawsze coś nowego. Dzięki cotygodniowym promocjom, nawet w ostatniej chwili kupisz domownikom słodkości pod choinkę, a w niektórych sklepach zbierzesz punkty, które później wymienisz na bony zakupowe.

Stwórz atmosferę pełną życzliwości

Przedświąteczna gonitwa bywa stresująca, ale łatwiej przez nią przejść w atmosferze pełnej pogody ducha i życzliwości. Odwiedzając lokalny osiedlowy sklep, uśmiechnij się więc do sprzedawcy, zamień dwa słowa z kasjerką, życz im wesołych Świąt. Rozejrzyj się wokoło – może przy okazji zrobisz też drobne świąteczne zakupy seniorowi z sąsiedztwa? To mały gest, który sprawi wiele radości starszej osobie w potrzebie. A Tobie zrobi się na sercu jeszcze cieplej.

Zakupy w lokalnym sklepie pomogą Ci przygotować pełne radości Święta. Ale to nie wszystko! Pamiętaj, że kupując w lokalnych sklepach i sklepach franczyzowych, wspierasz ich właścicieli i sprzedawców. To Twoi bliscy, znajomi i sąsiedzi. Wesołych, zdrowych i spokojnych świąt dla nas wszystkich!

Sieć Groszek jest zrzeszona w ramach Grupy Eurocash.

Dodaj ogłoszenie