Przemysław Frankowski zaliczył ładną asystę w meczu Reims - Lens [WIDEO]

Jacek Czaplewski
Z tego miejsca asystował Przemysław Frankowski
Z tego miejsca asystował Przemysław Frankowski Eleven Sports
Liga francuska. Przemysław Frankowski znów błysnął w barwach Lens. Wahadłowy reprezentacji Polski zanotował ładną asystę w wyjazdowym meczu z Reims. Dzięki jego zagraniu zespół zszedł na przerwę przy wyniku 1:1.

Ligue 1. Asysta Frankowskiego w meczu Reims - Lens

Przemysław Frankowski wykazał się w drugiej z czterech doliczonych minut do pierwszej połowy. Najpierw zbiegł z piłką bliżej środka, a zaraz potem idealnie z prawej nogi wrzucił w pole karne. Nabiegający Wesley Said bez przyjęcia, po uderzeniu głową skierował ją do siatki.

- Kapitalne dośrodkowanie. Prosto na głowę Saida - recenzowali asystę komentatorzy Eleven Sports. - On dokładnie tak chciał zagrać - przekonywali Eryk Szpruch i Mateusz Majak.

To druga asysta Frankowskiego w tym sezonie Ligue 1, ale już czwarta dla Lens. Dwie kolejne zaliczył bowiem w Lidze Mistrzów, z której zespół odpadł, ale kontynuuje europejską przygodę w Lidze Europy. W czwartek remisem 0:0 zakończył pierwszy mecz 1/16 finału sędziowany przez Bartosza... Frankowskiego (zbieżność nazwisk przypadkowa).

Legia Warszawa planuje sensacyjny transfer z MLS

Przemysław Frankowski dla Lens:

• 26 meczów
  • 3 gole
  • 4 asysty

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Nie Lech Poznań jak zazwyczaj, nie lider tabeli z jesieni Śląsk Wrocław, ani nie mistrz Polski Raków Częstochowa. To Legia Warszawa głównie dzięki wspaniałej przygodzie w Lidze Konferencji sprzedała zimą piłkarzy za największe kwoty. Oto ranking obowiązujący na połowę lutego.

Kto ile zarobił na transferach? Rekord Legii Warszawa. Tak w...