Prowadzisz biznes? Wspieraj go korzystając z usług, których aktualnie potrzebujesz

Materiał informacyjny Orange
Jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś dowolnie dobierać i zmieniać usługi w trakcie umowy, bez dodatkowych opłat? Pomogą ci w tym nowe Plany Firmowe Orange. To pierwsza oferta na rynku, w której sam zdecydujesz z jakich usług w danym czasie będziesz korzystał. Do wyboru jest siedem praktycznych paczek usług, np. Bezpieczna firma, Połączenia na Ukrainę czy W podróży.

Biznes zmienia się tak szybko, jak otaczający go świat a przedsiębiorcy muszą być cały czas przygotowani na te zmiany. To jednak jest trudne, gdy zobowiązują ich długie umowy na usługi, których po jakimś czasie już nie potrzebują a nie mogą nic zmienić. Dlatego nadszedł czas na rewolucję na rynku usług telekomunikacyjnych. Dzięki nowym Planom Firmowym od Orange właściciel firmy może co miesiąc zmieniać usługi, których aktualnie potrzebuje, np. planując kilkudniowy wyjazd na międzynarodowe targi czy spotkanie biznesowe, może wykorzystać pakiet z nawigacją GPS na telefonie i dodatkowe minuty w roamingu.

W sumie do wyboru jest 7 paczek usług:

  • Bezpieczna firma,
  • Serwis telefonu,
  • W podróży,
  • W biurze,
  • W internecie,
  • Połączenia na Ukrainę
  • Połączenia międzynarodowe.

Co możesz zyskać? Cyberbezpieczeństwo!

Atak hakerski może na kilka dni wstrzymać działalność firmy, zniszczyć jej reputację, a nawet doprowadzić do upadku. Można temu zapobiec wybierając paczkę Bezpieczna firma. Zawiera ona m.in. mobilną CyberTarczę, czyli usługę zwiększającą bezpieczeństwo korzystania z internetu w telefonie. Usługa po wykryciu zagrożenia blokuje je oraz powiadamia o próbie cyberataku.

W 2019 roku Orange zapobiegł ponad 2 milionom cyberataków w sieci mobilnej i stacjonarnej dzięki usłudze CyberTarcza.

Na portalu cybertarcza.orange.pl można zarządzać usługą oraz na bieżąco śledzić raporty bezpieczeństwa. Paczka zawiera także podstawowe wsparcie IT, czyli zdalną pomoc informatyczną. Usługa zapewnia wsparcie i konsultacje zespołu informatyków w ramach bezpłatnej infolinii oraz zdalną pomoc w problemach z oprogramowaniem.

Co możesz zyskać? Bezpieczeństwo telefonu

Przydatną usługą dla osób, którym zależy na sprawnym, nieuszkodzonym smartfonie, , może być Serwis telefonu, czyli Orange Smart Care Premium.

Jak wynika z badań, co druga osoba przynajmniej raz doświadczyła uszkodzenia telefonu, a aż 80 proc. awarii dotyczy wyświetlacza.

Urządzenia są naprawiane w autoryzowanych serwisach producentów, a przy poważnej awarii, bez możliwości naprawy, raz do roku przysługuje prawo do wymiany telefonu. Usługą objęte są również urządzenia zakupione poza Orange. Tę paczkę można wybrać tylko w momencie podpisywania umowy. Nie można jej wymienić w trakcie umowy, ale w każdym momencie można z niej zrezygnować.

Co możesz zyskać? Inteligentna nawigacja

Większość podróżujących autem korzysta z nawigacji GPS w telefonie. Paczka W podróży może okazać się strzałem w dziesiątkę dla osób, które dużo jeżdżą i podróżują po Polsce lub za granicę. W ramach tej paczki klienci otrzymują dostęp do Nawigacji Orange, która pomoże szybko i bezpiecznie dojechać do celu, podpowie, jak ominąć korki, gdzie na drodze są fotoradary czy kontrole drogowe. Każdego dnia aktualizowane są informacje drogowe, a w samym 2019 roku w Nawigacji Orange wdrożono 33 tysiące aktualizacji. Paczka zawiera także 100 minut na rozmowy w roamingu. Usługa działa w jednym z 10 krajów: Ukraina, Rosja, Szwajcaria, Chiny, Białoruś, Turcja, Izrael, USA, Serbia i Kanada. Minuty można wymienić na SMS-y lub MMS-y.

Ile kosztują Nowe Plany Firmowe Orange?

Najbogatszy Plan Firmowy XL kosztuje 100 zł plus VAT miesięcznie. W jego ramach przedsiębiorca otrzymuje aż 150 GB internetu (ponad 13 GB do wykorzystania w UE) i trzy paczki usług do wyboru. Plan Firmowy L (75 zł miesięcznie) zawiera 70 GB internetu (prawie 10 GB do wykorzystania w UE) i dwie paczki usług. Plan Firmowy M (60 zł miesięcznie) to 30 GB internetu (i blisko 8 GB do wykorzystania w UE) oraz jedną paczkę do wyboru. Plan Firmowy S (45 zł) nie zawiera paczek, a jedynie 20 GB danych (plus prawie 6 GB w UE). Wszystkie Plany Firmowe mają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y

Orange sprawdzonym partnerem przedsiębiorców

Jak wynika z badania przeprowadzonego wśród konsumentów przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, Orange jest najczęściej wybieranym i najlepiej ocenianym przez przedsiębiorstwa dostawcą usług komórkowych i internetu mobilnego w Polsce.

Firmowe telefony w korzystnych cenach

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na nowy Plan Firmowy może wybrać także potrzebny mu telefon, który będzie opłacał w 24 miesięcznych ratach. W planie firmowym XL możemy wybrać m.in. iPhona 11 (64GB) w cenie 105 zł miesięcznie. W tańszym planie L, za 54 zł miesięcznie będziemy mogli korzystać z Samsunga Galaxy A71. Wystarczy 38 zł miesięcznie i plan firmowy M, aby móc cieszyć się smartfonem Samsung Galaxy A51, a w najtańszym planie S możemy wybrać Huawei Y6s w cenie jedynie 17 zł miesięcznie.

Wideo

Dodaj ogłoszenie