Prasówka 27.09.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 27.09.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop miesięczny dla Strzelców na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku”?

Prasówka 27.09: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Horoskop miesięczny dla Strzelców na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Miesięczny horoskop dla Strzelców na październik wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Strzelce to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Strzelcu, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na październik 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

Nie przegap promocji!

📢 Horoskop dla Skorpionów na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Skorpiony! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Skorpionów czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Wag na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Wagi! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Wag czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

Prasówka 27.09: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop dla Panien na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Sprawdź horoskop miesięczny dla Panien na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Panien pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Panien dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Lwów na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Miesięczny horoskop dla Lwów na październik wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Lwy to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Lwie, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na październik 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Bliźniąt na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Bliźnięta! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Bliźniąt czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Baranów na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Miesięczny horoskop dla Baranów na październik wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Barany to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Baranie, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na październik 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop miesięczny dla Ryb na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Ryby! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Ryb czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Wodników na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Sprawdź horoskop miesięczny dla Wodników na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Wodników pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Wodników dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dzienny na dziś (wtorek, 28.09). Które znaki zodiaku będą zadowolone z układu gwiazd?

Poznaj horoskop na wtorek dla wszystkich znaków zodiaku. Co dla Twoich znajomych przygotowały gwiazdy na dzisiaj? Zobacz, co zgodnie z horoskopem może się wydarzyć we wtorek 28.09.2021. Czy Cię to zasmuci? Zobacz horoskop na dziś (wtorek, 28.09.2021) dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Tak mieszka Kamila z Rolnik Szuka Żony. Gospodarstwo robi wrażenie [zdjęcia - 28.09.21]

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. W niedzielę 19 września ruszyła właśnie 8. edycja programu. Wśród uczestników pojawiła się między innymi piękna i młoda Kamila, która szybko zyskała sympatie zarówno widzów jak i kandydatów na jej męża. Zobaczcie, jak mieszka piękna 28-latka.

📢 Takie mają być zasady programu 500 Plus w 2022 roku. Wprowadzono zmiany [28.09.21]

500 plus to jeden z najpopularniejszych programów prorodzinnych, jaki obowiązuje w naszym kraju. Nie ma żadnych progów dochodowych. Każdy rodzic wychowujący dziecko może otrzymać pieniądze na swoją pociechę. 500 złotych wpływa regularnie co miesiąc. Konieczne jest złożenie wniosku. Zobaczcie, jak będzie wyglądało 500 plus w 2022 roku.

📢 „Orlen dla strażaków”. Premier Mateusz Morawiecki: To elita społeczności

W poniedziałek w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się gala finałowa programu „ORLEN dla strażaków”. W uroczystości wziął udział Mateusz Morawiecki. Premier stwierdził, że „każdy może zostać strażakiem i nie każdy może zostać strażakiem”. – To tylko pozornie jest sprzeczne zdanie – zaznaczył szef rządu.

📢 Najnowsze informacje (27.09.2021) GDDKiA na temat autostrad i dróg w Polsce

27.09.2021 na profilu GDDKiA pojawił się tweet: "RT @GDDKiA_Lublin: Ogłosiliśmy przetarg na budowę mostu🌉w ciągu #DK82 (#Łęczna). Nowa przeprawa nad rzeką #Wieprz powstanie obok istniejące…. ".

📢 Program „Nasz nowy dom” odwiedził Lubelszczyznę. Zobacz, jak wyremontowano dom w Wożuczynie. Zobacz zdjęcia przed i po!

Ekipa programu „Nasz nowy dom” ponownie odwiedziła województwo lubelskie. Tym razem wyremontowano dom rodziny z Wożuczyna - malowniczej wsi położonej w powiecie tomaszowskim. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Taka będzie zima 2021/2022 w Polsce. IMGW podaje nową prognozę pogody aż do stycznia

Jaka będzie zima 2021/2022 w Polsce? Kiedy spadnie śnieg? Pogoda jest już zdecydowanie jesienna praktycznie całej Polsce, a przed nami najzimniejsza pora roku. Jakiej możemy się spodziewać zimy? IMGW prognozuje, jaka będzie pogoda od listopada do stycznia i kiedy może spaść pierwszy śnieg w 2021 roku! Sprawdźcie najnowsze prognozy pogody IMGW na zimę 2021/22.

📢 Tragiczny wypadek na terenie budowy przy ul. Olechowskiej. Nie żyją dwaj mężczyźni

Do tragicznego wypadku doszło dziś w Łodzi przy ul. Olechowskiej 87/89. W miejscu, gdzie budowana jest kanalizacja deszczowa, ziemia przysypała 3 robotników. Dwóch z nich, 31-latka i jego 63-letniego kolegi, nie udało się uratować.

📢 Kiedy premiera filmu Dziewczyny z Dubaju? Doda ma kłopoty z powodu filmu Dziewczyn z Dubaju. Będzie skandal! 27.09.2021

Oparty na faktach film "Dziewczyny z Dubaju" opowiada o seksaferze z udziałem celebrytów. Premiera filmu Dziewczyny z Dubaju jest zagrożona?! Czy będzie skandal! Doda już ma problemy przez film "Dziewczyny z Dubaju"! Zobacz, które aktorki i którzy aktorzy zagrają w najbardziej wyczekiwanej produkcji 2021 roku. W galerii prezentujemy pierwsze kadry z filmu Dziewczyny z Dubaju opowiadającego o tzw. aferze dubajskiej. Już same zdjęcia budzą kontrowersje...

📢 W więzieniu jak w hotelu? Tak wyglądają więzienne cele w Polsce [ZDJĘCIA]

Zastanawialiście się, jak wygląda więzienie od środka? W jakich warunkach mieszkają więźniowie, co znajduje się w więziennych celach? Czy wyglądają jak w hotelach? Zajrzeliśmy do środka polskich więzień. Zobaczcie zdjęcia.

📢 Kryzys na granicy: Szokujące ustalenia służb ws. imigrantów. Jest odpowiedź wicemarszałek Senatu Gabrieli Morawskiej-Staneckiej

Materiały wskazujące na radykalizm i powiązania z grupami przestępczymi znaleziono u 50 z 200 zatrzymanych osób, które badały polskie służby. Portal polskatimes.pl spytał Gabrielę Morawską-Stanecką, wicemarszałek Senatu z Lewicy, czy gdyby wiedziała o tych danych, pojechałaby na granicę Polski z Białorusią i domagała się pomocy dla imigrantów, jak to robiła na początku kryzysu.

📢 Jest wyrok w głośnej sprawie kanibali spod Choszczna. "Kazał nam je upiec na ognisku. I zjeść"

Na 25 lat został w poniedziałek skazany Robert M. jeden z oskarżonych o dokonanie zabójstwa, a później częściowego zjedzenia swojej ofiary pod Choszcznem. Pozostali współoskarżeni nie zostali skazani - sąd postępowanie wobec nich umorzył. Wyrok nie jest prawomocny.

📢 Jest wyrok w sprawie kanibali. Jeden mężczyzna skazany za morderstwo. A inni?

Po dziewięciu miesiącach przed Sądem Okręgowym w Szczecinie zakończył się proces czterech mężczyzn, którzy prawie dwadzieścia lat temu mieli zabić, a potem zjeść fragmenty ciała ofiary.

📢 Aktualne ostrzeżenia GIS. Pozbądź się tego z lodówki! Najnowsze produkty wycofane ze sprzedaży ze sklepów! (27.09.2021)

Nowe aktualne ostrzeżenia Głównego Inspektora Sanitarnego z 27 września 2021 roku przed szkodliwymi dla zdrowia i życia produktami. Inspektor poinformował o usunięciu ich ze sklepów. Najnowsze ostrzeżenia GIS dotyczą m.in. sezamu i suplementów diety zanieczyszczonych tlenkiem etylenu. Zobacz też inne niebezpieczne produkty, które są wycofywane ze sprzedaży. Sprawdź także wyniki kontroli oraz nowe ostrzeżenia Głównego Inspektora Sanitarnego w naszym raporcie. Jeśli kupiłeś te niebezpieczne dla zdrowia i życia produkty, pozbądź się ich oddając do sklepu lub wyrzucając do kosza. Lista aktualizowana jest na bieżąco. W tym artykule znajdziesz szkodliwe produkty wycofane ze sprzedaży w ostatnich miesiącach (27.09.2021).

📢 Nie będzie zmiany czasu z letniego na zimowy? W Sejmie leży gotowa ustawa

Kłopoty ze snem, dekoncentracja, trudności w pracy sektora transportowego czy zużywanie zbyt wielkiej ilości energii elektrycznej to argumenty przeciw zmianie czasu z letniego na zimowy i na odwrót, które w projekcie ustawy przedstawili posłowie PSL. Jako pierwszy na absurd zmian czasu uwagę zwracał przed laty łódzki poseł John Godson, ale odprawiono go tłumaczeniem o unijnych przepisach.

📢 Kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej. "Są dowody na powiązania migrantów z Rosją i państwem islamskim"

Szef MSWiA Mariusz Kamiński przekazał, że sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest bardzo napięta. - Dochodzi do szeregu incydentów prowokacyjnych z udziałem funkcjonariuszy białoruskich. Dochodzi do masowych prób łamania integralności naszej granicy – mówił na konferencji prasowej, dodając, że będzie rekomendował rządowi przedłużenie stanu wyjątkowego. Z kolei Stanisław Żaryn, dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego w Kancelarii Premiera oświadczył, że część nielegalnych migrantów ma związki Rosją oraz tzw. państwem islamskim.

📢 GIS wycofuje produkty ze sklepów w całej Polsce. Te rzeczy mogą być toksyczne, natychmiast je wyrzuć! Najnowsze ostrzeżenia WRZESIEŃ 2021

Wycofane produkty przez GIS w całej Polsce z popularnych sklepów takich jak Biedronka i Lidl, ale także z tych mniej popularnych. Sprawdź listę wycofanych produktów wycofanych we wrześniu 2021 oraz poprzednich miesiącach przez GIS. Sprawdź które serie produktów zostały w trybie pilnym wycofane z obrotu. Warto sprawdzić, czy nie macie ich w swojej kuchni. Najnowsze ostrzeżenia GIS dotyczą m.in. suplementy diety i napoje zanieczyszczone tlenkiem etylenu. Zobacz też inne niebezpieczne produkty, które są wycofywane ze sprzedaży 27 WRZESIEŃ 2021

📢 Wielka Brytania: Czy premier Boris Johnson wykorzysta wojsko żeby dowoziło benzynę na stacje paliw?

Brytyjski premier nie wyklucza wykorzystania żołnierzy do dostarczania benzyny na stacje paliw.

📢 Najlepszy Dom Świata stoi pod Krakowem! Zobacz, jak wygląda! [ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE]

Projekt domu o powierzchni 362 m2, który stoi pod Krakowem, został wyróżniony prestiżową nagrodą Rethinking the Future Awards jako jedyna realizacja z całego świata w kategorii Prywatna Rezydencja. Za ten sukces odpowiada BXB Studio, biuro architektoniczne z Krakowa prowadzone przez Bogusława Barnasia. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia tej inwestycji.

📢 Najnowsze informacje z ZUS (27.09.2021). Sprawdź, co ważnego dzieje się z Twoimi pieniędzmi

27.09.2021 na profilu ZUS-u pojawił się tweet: "📢 Tylko do 3⃣0⃣ września można wziąć udział w #NarodowySpisPowszechny 2021.📃W placówkach #ZUS działają punkty, w których rachmistrze @GUS_STAT pomagają wypełniać ankiety spisowe.#spispowszechny #liczysiękażdy Lista punktów⬇️ . ".

📢 Kuba Wojewódzki- nowa dziewczyna. Kim jest dziewczyna dziennikarza? Jest od niego młodsza o 28 lat ZDJĘCIA 27.09.21

Nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego jest o niego młodsza o... 28 lat! Kim jest jego nowa partnerka dziennikarza? Wiadomo, że to modelka....

📢 Małpa na dachu technikum. Trwają poszukiwania sprytnego uciekiniera

Wczoraj, na dachu jednej ze szkół ponadpodstawowych w Zgorzelcu, mieszkańcy dostrzegli coś zaskakującego. Po budynku Technikum Górniczego biegała małpa. Nie wiadomo, jak się tam dostała i ile czasu spędziła w okolicy ul. Powstańców Śląskich, ale już wiadomo skąd uciekła. Trwa poszukiwanie sprytnego uciekiniera.

📢 Koronawirus w Polsce. Ponad 420 nowych przypadków. Rząd wprowadzi nowe obostrzenia?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 421 nowych przypadkach. Najwięcej pochodzi z województwa mazowieckiego. Ostatniej doby nie zmarła żadna osoba. W ciągu doby wykonano ponad 21,3 tys. testów. Rząd przygotował różne warianty postępowania, na wypadek przybrania na sile IV fali koronawirusa.

📢 Rząd wprowadzi nowe obostrzenia? Wiceminister nie pozostawia wątpliwości

Rząd przygotował różne warianty postępowania, na wypadek przybrania na sile IV fali koronawirusa. Wśród nich jest m.in. regionalizacja obostrzeń i przywileje dla zaszczepionych.

📢 Paznokcie na jesień 2021. Najmodniejsze trendy i inspiracje manicure na tegoroczną jesień [PAZNOKCIE - WZORY Z INSTAGRAMA] 27.09.21

Paznokcie na jesień. Przed nami kolejna pora roku, a to oznacza zmianę obecnej mody. Zastanawiasz się, jakie będą najgorętsze trendy w stylizacji jesiennych paznokci? Na jaki kolor się zdecydować? Otóż w nadchodzącym czasie na topie pozostanie klasyka. Dla pań, które wolą nieco bardziej odważny i błyszczący manicure również coś się znajdzie. Jakie paznokcie będą modne jesienią? Przejdź do galerii, aby poznać modne wzory z Instagrama.

📢 Sondaż: Jaką partią jest dziś PO? Polacy podzieleni

22,7 proc. ankietowanych nie potrafi jednoznacznie określić, czy Platforma Obywatelska jest partią prawicową, lewicową, czy centową – wynika z sondażu SW Research dla portalu rp.pl.

📢 Prasówka 26.09.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 26.09.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Msze święte w telewizji i online. Poniedziałek, 27.09.2021. Gdzie oglądać msze święte? Godziny i informacje o transmisjach”?

📢 Maraton Warszawski 2021. Zobacz zdjęcia uczestników biegu w stolicy. DUŻO ZDJĘĆ [część 3]

Yared Shegumo (AZS AWF Warszawa) i Monika Andrzejczak (RAZ Szczecin) wygrali 43. edycję Maratonu Warszawskiego, który przebiegł w niedzielę ulicami stolicy. Reprezentujący Polskę, a pochodzący z Etiopii Shegumo wygrał MW po ośmioletniej przerwie. W imprezie wzięli udział nie tylko profesjonaliści.

Uruchom galerię klikając w ikonę "następne zdjęcie", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

📢 Viktoria Odintcova dała kosza Cristiano Ronaldo, a Neymara i Lewisa Hamiltona ma we "friend zone". Poznaj zjawiskową modelkę [ZDJĘCIA]

Wielu z ponad pięciu milionów fanów Viktorii Odintcowej na Instagramie wzdycha do niej po nocach. Niektórzy próbują ją poderwać. 27-letnia modelka zdradziła, że był wśród nich nawet... Cristiano Ronaldo. - To było dawno temu. Napisał do mnie: "Hej, jak się masz?". Ale nie dałam mu szansy. Znałam inne dziewczyny, do których wypisywał na Instagramie. Od razu wiedziałam, o co mu chodzi. Skasowałam wiadomość i nigdy na nią nie odpowiedziałam - przyznała.

Rosyjska modelka przyznała też, że utrzymuje kontakt z Lewisem Hamiltonem. Sześciokrotnego mistrza świata Formuły 1 zamknęła jednak we "friend zone". Przez Brytyjczyka poznała Neymara, ale z nim również nie ma zamiaru romansować. Co stracili słynni sportowcy, którym Odintcova dała kosza? Zobacz jej gorące zdjęcia!

[i]Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu[/i]

📢 Maraton Warszawski 2021. Zobacz zdjęcia uczestników biegu w stolicy. DUŻO ZDJĘĆ [część 2]

Yared Shegumo (AZS AWF Warszawa) i Monika Andrzejczak (RAZ Szczecin) wygrali 43. edycję Maratonu Warszawskiego, który przebiegł w niedzielę ulicami stolicy. Reprezentujący Polskę, a pochodzący z Etiopii Shegumo wygrał MW po ośmioletniej przerwie. W imprezie wzięli udział nie tylko profesjonaliści.

Uruchom galerię klikając w ikonę "następne zdjęcie", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

📢 Maraton Warszawski 2021. Zobacz zdjęcia uczestników biegu w stolicy. DUŻO ZDJĘĆ [część 1]

Yared Shegumo (AZS AWF Warszawa) i Monika Andrzejczak (RAZ Szczecin) wygrali 43. edycję Maratonu Warszawskiego, który przebiegł w niedzielę ulicami stolicy. Reprezentujący Polskę, a pochodzący z Etiopii Shegumo wygrał MW po ośmioletniej przerwie. W imprezie wzięli udział nie tylko profesjonaliści.

Uruchom galerię klikając w ikonę "następne zdjęcie", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

📢 Ekstraliga rugby. Derby dla Lechii, emocje w Warszawie

Derby Trójmiasta nie zawiodły. Wynik starcia między Lechią i Arką ważył się do ostatnich sekund. Podobnie było w Warszawie, gdzie Up Fitness Skra podejmowała Master Pharm. Wysokie zwycięstwa Orkana i Ogniwa.

📢 Wybory w Niemczech. Wyniki wyborów: 25,7 proc. poparcia dla SPD. Na drugim miejscu CDU/CSU

Wybory w Niemczech. Zwyciężyli socjaldemokraci z SPD. Uzyskali oni wynik 25,7 proc. Na drugim miejscu CDU/CSU z poparciem 24,1 proc.

📢 Sowiecka baza rakietowa w środku Borów Dolnośląskich. Czy tu trzymano pociski atomowe? [ZDJĘCIA]

Położona wśród dolnośląskich lasów miejscowość Trzebień od 1967 roku była jedną z radzieckich baz w naszym województwie. W Trzebieniu stacjonowała Brygada Rakiet Przeciwlotniczych, a w okolicznych lasach znajdowały się składy amunicji i uzbrojenia. Z nieoficjalnych i nigdy niepotwierdzonych przez Rosjan informacji wynika, że być może były tam także przetrzymywane rakiety z głowicami jądrowymi. Ile w tym prawdy i co zostało z sowieckiej bazy do dziś?

📢 Podwyżki dla służb mundurowych od 1 stycznia 2022 r. Funkcjonariusze mają dostać po 500 zł "na rękę". Kto dostanie podwyżkę?

Szefostwo MSWiA ogłosiło w piątek po południu, co mogło umknąć wielu, porozumienie ze związkami zawodowymi policjantów. Jak przyznał minister Mariusz Kamiński, negocjacje były czasami trudne, ale doprowadziły w efekcie do, jego zdaniem, bardzo dobrego porozumienia.

📢 Polska Jest Jedna. Apel do prezydenta Dudy o powstrzymanie segregacji sanitarnej. Na czele ruchu stoi prezydent Siemianowic Śląskich

Ruch Polska Jest Jedna apeluje do prezydenta Andrzeja Dudy o "wetowanie wszystkich aktów prawnych, które godzą w prawa i wolności obywatelskie". Nie zgadza się na obowiązkowe szczepienia oraz dzielenie ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych. Z ruchem związany jest m.in. Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich.

📢 TOP 10 zawodów o niskim prestiżu. Nie każdy chce tak zarabiać. Ale czy słusznie? Zobaczcie, jak są opłacane

Zawody pogardzane - jaka praca kojarzy wam się z tym hasłem? Pewnie wymienicie kilka zawodów, w których nie chcielibyście z różnych powodów pracować. Jednak są osoby, które chcą lub muszą, jednak często przez stereotypowe myślenie są narażane na nieprzyjemne komentarze. Wybraliśmy 10 stanowisk pracy, o których często możemy usłyszeć niemiłe komentarze, a są potrzebne i powinny być szanowane. Jakie są w nich zarobki? Sprawdźcie.

📢 Domowe sposoby na przeziębienie. Podpowiadamy, jak skutecznie walczyć z przeziębieniem naturalnymi sposobami

Katar, kichanie, kaszel, gorączka, osłabienie. Kiedy przychodzą chłodniejsze dni, przeziębienie często daje się nam we znaki. Na szczęście są domowe sposoby, by przyspieszyć powrót do zdrowia i pełni sił. Zobaczcie, jak w naturalny sposób wesprzeć organizm w walce z chorobą.

📢 Nowe obostrzenia w Holandii. Żeby wejść do restauracji, muzeum czy kina trzeba mieć tak zwaną przepustkę covidową

Od soboty 25 września w Holandii obowiązują nowe zasady epidemiczne. By wejść do restauracji, muzeum czy kina konieczne jest okazanie przepustki sanitarnej.

📢 Oto MEMY po urodzinach Roberta Mazurka. Internauci bezlitośni. Śmieją się ze spotkania polityków na imprezie u znanego dziennikarza

Po publikacji zdjęć z imprezy urodzinowej znanego dziennikarza Roberta Mazurka wybuchła polityczna afera. Na imprezie pojawili się politycy, którzy po pierwsze powinni wziąć udział w posiedzeniu Sejmu, po drugie w mediach nie wyglądają zwykle na zaprzyjaźnionych. Internauci zareagowali memami - część wyraża swoje oburzenie, inni się śmieją.

📢 Pogrzeb rodziny tragicznie zmarłej w wypadku pod Tatarowcami. Ojca i trójkę dzieci żegnali bliscy

Na pogrzeb młodej rodziny, tragicznie zmarłej w wypadku pod Tatarowcami, przyszła niemal cała wieś, a także mieszkańcy okolic. W sobotę (25 września) pochowano ojca z trójką dzieci. Ciała spoczęły na Cmentarzu Parafialnym w Kopisku.

📢 Twoja pensja według "Nowego Ładu". Tyle zarobisz netto - kalkulator wynagrodzeń [25.09.2021 r.]

Zaproponowane przez rząd rozwiązania w ramach programu "Nowy Ład" wpłyną na pensje Polaków. Podniesiona zostanie kwota wolna od podatku oraz drugi próg podatkowy. W tym materiale zamieszczamy wyliczenia wynagrodzeń z uwzględnieniem zmian w ramach "Nowego Ładu" (dla kwot od 3000 zł). Ile zyska pracownik na zmianach podatkowych? Przejdź do galerii i sprawdź, jak już niebawem może wyglądać Twoja pensja netto.

📢 Wypadek w Krzynowłodze Małej. Zderzyły się 3 samochody. Jeden z pasażerów poniósł śmierć na miejscu. 24.09.2021

W piątek, 24 września tuż przed godz. 13.00 PSP w Przasnyszu otrzymała zgłoszenie o wypadku 3 samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Krzynowłoga Mała. Do zdarzenia zadysponowano 5 zastępów Straży Pożarnej. Niestety, jeden z pasażerów poniósł śmierć na miejscu.

📢 Elektromobilni. Każda podróż ma znaczenie dla ciebie, firmy i Ziemi

📢 Sławomir Cenckiewicz: wygrałem proces z Lechem Wałęsą

Wygrałem proces z Lechem Wałęsą – przekazał w mediach społecznościowych prof. Sławomir Cenckiewicz. Jednak Wałęsa nie poniósł kary finansowej, której domagał się historyk.

📢 Spada spożycie piwa w Polsce. "Przed pandemią piwo kosztowało w lokalu 12 zł, to teraz cena wzrośnie do 17 zł, a będzie jeszcze drożej"

Według danych Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA) konsumpcja piwa w Polsce w 2020 roku wyniosła 93,6 litra na jednego mieszkańca. To najniższa wartość od 10 lat. - Spadki są spowodowane tym, że Polacy coraz mniej chętnie piją piwo koncernowe, chociaż to właśnie ono odpowiada za największy procent sprzedaży piw- tłumaczy nam ekspert.

📢 ZDJĘCIE DO KALENDARZA Ważne informacje dla uczestników konkursu

Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Ci zdobyć jak najwięcej głosów w akcji ZDJĘCIE DO KALENDARZA.

📢 Zdalne nauczanie czeka szkoły od października? Lekarz epidemiolog: "Szkoły powinny być zamykane jako ostatnie"

W ubiegłym roku we wrześniu obserwowaliśmy podobny do obecnego wzrost poziomu zakażeń SARS CoV-2. Od 26 października 2020 r. została wprowadzona nauka zdalna w szkołach. Czy teraz też tak będzie? Minister edukacji Przemysław Czarnek zaznacza, że nie wiadomo, jak będzie się rozwijać sytuacja pandemiczna, jednak ma kilka planów awaryjnych. Według poznańskiego wirusologa nauczanie online byłoby lepszym rozwiązaniem w momencie, gdy osiągniemy próg tysiąca zakażeń dziennie, natomiast lekarz epidemiolog wskazuje na niewydolność służby zdrowia.

📢 Pogrzeb Bezczela. Michał Banaszek spoczął na cmentarzu parafialnym w Karakulach (zdjęcia)

W ostatniej drodze Michałowi Banaszkowi towarzyszyła rodzina i przyjaciele.

📢 Dramatyczny wypadek ojca aktorki Joanny Opozdy na Madagaskarze. “Błagam! Zabierzcie mnie stąd. Boję się, że umrę”. Drastyczne zdjęcia i film

Ścięgna i kość na wierzchu, brak części skóry na nodze, rozerwane przedramię i porozrywane żyły. Tata pochodzącej z Buska - Zdroju aktorki Joanny Opozdy i znany buszczanin Dariusz Opozda w ciężkim stanie przebywa w szpitalu misyjnym na Madagaskarze, gdzie przed wypadkiem prowadził hotel. Mężczyzna zgłosił się do redakcji “Echa Dnia” o pomoc w powrocie do Polski.

📢 Kiedy koniec pandemii koronawirusa? Szef Moderny podał datę. Mówi też o trzeciej dawce szczepionki i preparatach dla niemowląt

Szef koncernu Moderna Stéphane Bancel mówi o tym, kiedy - jego zdaniem- skończy się pandemia koronawirusa.

📢 Aktualne ostrzeżenia GIS. Sezam z salmonellą wycofany ze sprzedaży! Sprawdź, jakie jeszcze artykuły są szkodliwe dla zdrowia! [22.09.2021]

GIS wycofuje produkty ze sklepów i popularnych dyskontów, jak np. Lidl, Biedronka, Aldi, czy Lewiatan. Pracownicy Głównego Inspektoratu Sanitarnego znaleźli uchybienia w żywności i artykułach spożywczych, przeznaczonych do sprzedaży. GIS wycofał ze sklepów nowe partie produktów szkodliwych dla zdrowia. Wykryto różne nieprawidłowości - wyniki kontroli podano w najnowszym raporcie GIS. Zobaczcie, jakie produkty zostały wciągnięte w ostatnich dniach na czarną listę GIS.

📢 Koniec cyfrowej telewizji naziemnej w formacie DVB-T. Zastąpi ją DVB-T2/HEVC. Kiedy? Niektóre telewizory bez dekodera przestaną odbierać

Od marca przyszłego roku zmieni się standard nadawania programów naziemnej telewizji cyfrowej - dotychczasowy DVB-T zostanie zastąpiony przez DVB-T2/HEVC. Odbiór programów w starym formacie nie będzie już możliwy. Czeka nas wymiana telewizorów czy kupno specjalnych dekoderów?

📢 Pogrzeb Hani Terleckiej z Kielc. Rodzina dziewczynki oraz armia jej pomocników żegnają małą wojowniczkę [ZAPIS TRANSMISJI, ZDJĘCIA]

Maleńka trumna, na niej laleczka, a obok biały miś i piękne zdjęcie Haneczki. W środę, 22 września o godzinie 13, w Kościele Błogosławionego Jerzego Matulewicza w Kielcach rozpoczęła się msza pogrzebowa Hani Terleckiej z Kielc o której życie walczyła cała Polska. W ostatniej drodze małej wojowniczce towarzyszyła rodzina oraz cała arma pomocników, która tak mocno wspierała ją w walce z chorobą. Pod koniec mszy odczytany został rozdzierający serca list od małej kielczanki. Nikt nie był w stanie powstrzymać łez... W tym materiale oprócz transmisji, także relacja na bieżąco i zdjęcia.

📢 Nie jedz tych rzeczy. LIDL, Biedronka, Auchan wycofują z polskich sklepów toksyczną żywność

Żywność na sklepowych półkach w Lidlu, Auchan, Biedronce czy Żabce nie nadaje się do jedzenia. Potwierdziły to badania Głównego Inspektoratu Sanitarnego. To wina producentów. Ogromne partie żywności są wycofywane ze sprzedaży. Trzeba je zutylizować, bo mogą bardzo zaszkodzić, zwłaszcza żywność przeznaczona dla dzieci. W popularnych produktach wykryte zostały bakterie, pleśń, a nawet szkoło. Zebraliśmy aktualne ostrzeżenia GIS w jednym miejscu. Główny Inspektor Sanitarny wydał nowe pilne decyzje wycofania ze sklepów żywności. Wyniki kontroli zostały upublicznione w aktualnym raporcie i podlegają natychmiastowej wykonalności. Wycofane artykuły to głównie żywność, napoje i używki.

📢 La Palma: Czy erupcja wulkanu Cumbre Vieja na Wyspach Kanaryjskich wywoła mega tsunami, które uderzy w USA? [NA ŻYWO] [ZDJĘCIA]

Wybuch wulkanu Cumbre Vieja na Wyspach Kanaryjskich. Ewakuowano pięć tysięcy ludzi. Mówi się o groźbie wywołania mega tsunami, które uderzyłoby we wschodnie wybrzeże USA.

📢 Jaka będzie zima 2021/2022? Eksperymentalna prognoza długoterminowa temperatury i opadu według IMGW

Zakład Analiz Meteorologicznych i Prognoz Długoterminowych Centrum Modelowania Meteorologicznego IMGW-PIB przygotował eksperymentalną prognozę długoterminową temperatury i opadu na listopad 2021 r. – styczeń 2022.

📢 Nowe objawy koronawirusa są niepokojące. Prof. Maciejewski wymienia: kichanie, zaburzenie słuchu, brak koncentracji

Pojawiają się nowe odmiany koronawirusa, bo wirus mutuje, a wraz z nimi także kolejne objawy choroby. Jedne stają się rzadsze, inne częstsze. Co najgorsze, niektórych objawów w ogóle nie kojarzymy z wirusem COVID-19. Te, które występowały często na początku pandemii niekoniecznie uwidaczniają się teraz. Dr hab.n.med. Dariusz Maciejewski, prof. nadzw., Krajowy Konsultant w Dziedzinie Intensywnej Terapii wyjaśnia, jak zmieniają się objawy koronawrusa w ostatnim czasie.

📢 Szczepionki przeciw COVID-19 mają nowe skutki uboczne. Europejska Agencja Leków zaktualizowała listę AstraZeneca i Johnson&Johnson

Nie tylko zakrzepica, zatorowość czy wstrząs anafilaktyczny, ale także zespół Guillaina-Barrego czy powiększenie węzłów chłonnych. Europejska Agencja Leków (EMA) zaktualizowała listę niepożądanych odczynów poszczepiennych występujących po podaniu dwóch spośród czterech dostępnych na polskim rynku preparatów przeciw COVID-19. Chodzi dokładnie o skutki uboczne, jakie mogą wywoływać specyfiki firm AstraZeneca i Johnson&Johnson. Szczepionki przeciw COVID-19 to jednak wciąż jedyna broń, jaką mamy przeciw SARS-CoV-2. A na ponad 36 mln wykonanych w Polsce iniekcji inspektorzy sanitarni odnotowali dotąd tylko 15 tys. 115 powikłań. Na co uważać po podaniu szczepionki, podpowiadamy w galerii.

📢 Które Biedronki są otwarte w niedziele? Lista sklepów omijających zakaz handlu: Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław i inne miasta

Biedronki otwarte w niedziele? Sieć sklepów Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską i w ten sposób ominęła zakaz handlu. Poniżej lista sklepów Biedronka, w których zrobicie zakupy w każdą niedzielę.

📢 Podwyżki cen chleba, makaronu i wypieków na horyzoncie. Rosną koszty

Tym razem nadchodzą podwyżki cen pieczywa, makaronu czy choćby wypieków - i nie jest to przysłowiowe wróżenie z fusów. Skąd pewność, że codzienne zakupy jeszcze bardziej uderzą Kowalskiego po kieszeni?

📢 Marianna Schreiber w Top Model 10 w TVN. Kim jest? [ZDJĘCIA] To żona Łukasza Schreibera, ministra z PiS-u!

Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera, wzięła udział w castingu do "Top Model" w TVN. O tym pomyśle nie wiedział nawet sam minister. Jak poszło Mariannie Schreiber w "starciu" z jurorami?

📢 Wybieramy zdjęcia do wyjątkowego kalendarza na 2022 rok. GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE! Czekają wspaniałe nagrody w konkursie, a w finale - samochód

Lubisz robić zdjęcia? Masz w swoich zbiorach kilka ujęć, które są dla Ciebie powodem do dumy? Pochwal się nimi i prześlij je do wielkiej galerii i konkursu. Twoje zdjęcia mogą trafić na strony limitowanego kalendarza „Polski Metropolii Warszawskiej", "Tygodnika Ostrołęckiego" i "Echa Dnia Radomskiego" na 2022 rok! Fotografie ukażą się także w gazecie, a Ty możesz wygrać vouchery na zakup sprzętu elektronicznego i awansować do finału akcji, w którym nagrodą jest samochód.

📢 Oni zrobili to naprawdę! W tych filmach aktorzy uprawiali seks

Kinu od początków jego istnienia towarzyszą kontrowersje. Pikantnie wyglądające sceny w filmach są trudne do zrealizowania. Szczególnie, kiedy mają wyglądać realistycznie. Zdarzały się jednak filmy, w których aktorzy niczego nie udawali. Zobacz listę filmów, w których sceny seksu są autentyczne.

📢 Gotowe domy z AliExpress za 60 tys. zł? Sprawdź te projekty! Docierają z Chin nawet w kilkanaście dni. Zobacz najtańsze domy modułowe

Domy modułowe w chińskim serwisie aukcyjnym można kupić już za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wraz z dostawą. Stworzone z prefabrykowanych elementów kontenery mieszkalne, domki jednopiętrowe, a nawet całe wille, są przeznaczone do szybkiego złożenia na miejscu. Zamówienie potrafi dotrzeć do Polski nawet w ciągu 15 dni! Jak wyglądają najciekawsze i najtańsze projekty? Zobacz w galerii.

📢 Te grzyby mogą zabić. Strzeż się sobowtórów grzybów jadalnych! [PRZEGLĄD] 30.08

Sezon na grzyby ruszył pełną parą. Zbieranie owoców lasu to sama przyjemność. Niestety jedna pomyłka może doprowadzić do tragedii. Wiele grzybów jadalnych posiada swe groźne dla człowieka odpowiedniki. Ten materiał jest przestrogą nie tylko dla grzybiarzy-amatorów...

📢 Wycofane produkty z Lidla, Biedronki, Netto! Te produkty są według GIS groźne dla zdrowia i życia Sprawdź czy masz to w kuchni 21.08.2021

Prezentujemy najnowszą listę wycofanych produktów przez GIS ostatnich miesiącach. Na liście znajdziecie zarówno najnowsze produkty, wycofane przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny oraz archiwalne produkty, które zostały wycofane z obrotu w ostatnich miesiącach. Warto sprawdzić, czy nie masz tych produktów w szafce, kuchni, bo według Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Sprawdzamy powody dla których te przedmioty codziennie użytku, a także produkty spożywcze zostały wycofane ze sprzedaży w popularnych sklepach takich jak Biedronka, Lidl, Lewiatan, Netto. Listę wycofanych produktów będziemy aktualizować na bieżąco.

📢 Tych zwierząt już nie spotkasz. Gatunki, które wyginęły w ciągu twojego życia. Niektóre pożegnaliśmy przed chwilą

W ciągu ostatnich 50 lat wyginęło 60 proc. dzikich zwierząt - te porażające dane przytoczył raport Living Planet, opublikowany przez World Wildlife Fund w 2018 r. Liczba wymierających osobników rośnie w zastraszającym tempie, co niestety doprowadziło do unicestwienia wielu gatunków. Niektóre odeszły do nas dosłownie przed chwilą. Jakie? Zobacz w galerii.

📢 Plan lekcji 2021/2022 do pobrania za darmo (PDF) różne wzory. Wybierz ulubiony i wydrukuj

Plan lekcji 2020/2021 do pobrania za darmo - pliki PDF do wydruku. Przygotowaliśmy dla Was kilka wersji planu lekcji na nowy rok szkolny. Wystarczy wybrać ulubiony i wydrukować, aby mieć zawsze przy sobie pełny rozkład zajęć. W galerii dostępne są różne wzory - wybierzcie ten, który najbardziej wam odpowiada, wydrukujcie i bądźcie zawsze przygotowani do lekcji!

📢 Dzwonią do ciebie te numery? Nie oddzwaniaj - możesz słono zapłacić. Tajemnicze telefony z Senegalu, Kuby, RPA to próba oszustwa

Jednym ze sposobów na oszustwo jest wykonanie połączenia z numeru o podwyższonej płatności. Niebezpieczeństwo pojawia się wtedy, gdy postanowimy na nieodebrane połączenie oddzwonić. Każda sekunda "rozmowy" może nas sporo kosztować. Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega, że często naciągacze celowo przedłużają połączenia, emitując sygnał rozłączania. Połączenie zostaje przerwane dopiero w momencie, w którym sami naciśniemy czerwoną słuchawkę. Zobaczcie w galerii najczęstsze numery kierunkowe, z których dzwonią oszuści - i w żadnym wypadku na nie nie oddzwaniajcie!

📢 Plaże nudystów w Polsce [18+] Jak tam wygląda? [WIDEO] Jak dojechać? [MAPA] Gdzie są najlepsze plaże naturystów? Sprawdź

Plaże nudystów w Polsce mają się świetnie. Gdzie są? Praktycznie w każdym regionie kraju znajdziesz plażę nudystów, gdzie możesz swobodnie opalać się nago. Golasy jednak największy wybór mają nad morzem. Przygotowaliśmy listę TOP 10 plaż nudystów w Polsce wraz z mapą, jak dojechać na plażę.

📢 Bon turystyczny. LISTA OBIEKTÓW, w których można zrealizować płatność bonem liczy już 27 tys. miejsc. Jak uzyskać bon turystyczny?

Do 30 lipca 2021 r. Polacy aktywowali już ponad 2,6 mln bonów turystycznych o łącznej wartości 2,3 mld zł - informuje ZUS.

📢 Sylwia Bomba i Jacek nie są już razem. Gwiazda „Gogglebox” potwierdziła rozstanie z partnerem [24.07.2021]

Sylwia Bomba z „Googlebox. Przed telewizorem” potwierdziła rozstanie ze swoim partnerem, Jackiem. Internauci domyślali się tego już wcześniej, bo na Instagram od dawna nie trafiło żadne wspólne zdjęcie pary. Teraz wszystko jest jasne. Jak Sylwia Bomba skomentowała rozstanie z Jackiem?

📢 Jak widzą świat osoby z wadą wzroku? Zobacz wizualizacje

Zastanawialiście się kiedyś, jak widzi osoba z wadą wzroku? Stosunkowo łatwo jest sobie wyobrazić, że można mieć zamazany bliższy lub dalszy plan - ale co z innymi chorobami, takimi jak jaskra, zaćma, czy daltonizm? Oczywiście nigdy nie będziemy w stanie odgadnąć z pełną dokładnością cudzego widzenia, jednak możemy spróbować je zrekonstruować. Zobaczcie, jak w przybliżeniu patrzą na świat osoby z różnymi wadami wzroku.

📢 Tych owoców nie zbieraj! Poznaj trujące owoce rosnące w lesie i ogrodzie

Latem dojrzewają różne owoce – w tym bardzo trujące. Poznaj trujące jagody, na które trzeba uważać.

📢 Kim jest Khaby Lame, gwiazda TikToka? W ciągu roku zdobył 75 mln obserwujących

Khaby Lame to dziś jeden z najpopularniejszych influencerów na świecie. Szturmem podbił serca użytkowników TikToka i innych mediów społecznościowych, publikując krótkie satyryczne filmiki. Kim jest Khaby Lame i jak udało mu się tak szybko zdobyć sławę?

📢 Nie uwierzysz! Tak kiedyś wyglądały "Królowe Życia": Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Izabela Macudzińska, Kasia Alexander [17.05.2021]

„Królowe życia” cieszą się niesłabnącą popularnością. Fanom tego programu nie trzeba przedstawiać barwnych bohaterek, które zdecydowały się zaprosić widzów do swoich domów i swojego życia. Jak przez lata zmieniały się niektóre gwiazdy telewizyjnego hitu: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Izabela Macudzińska-Borowiak i Katarzyna Alexander? Zobaczcie zdjęcia.

📢 Tekst i formuła spowiedzi. Kiedy trzeba się spowiadać? 5 warunków dobrej spowiedzi. Czy możliwa jest spowiedź online?

Formuła spowiedzi. Jak powinna wyglądać spowiedź? Kiedy i z jakich grzechów trzeba się wyspowiadać? Czy możliwa jest spowiedź online? 5 warunków dobrej spowiedzi. Jaki jest TEKST SPOWIEDZI? Zobaczcie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące spowiedzi.

📢 Spis powszechny 2021: Jak się spisać online (aplikacja)? Na jakie pytania trzeba odpowiedzieć?

1 kwietnia 2021 rozpoczął się, przeprowadzany raz na 10 lat, spis powszechny. Dzięki niemu dowiemy się, m.in. ilu Polaków faktycznie mieszka w naszym kraju. Podczas spisu będziemy musieli odpowiedzieć na serię pytań. Jeśli ktoś nie chce czekać na kontakt rachmistrza, sam może zarejestrować się w systemie i wypełnić formularz przez internet.

📢 Najmniej inteligentne psy. Te rasy uchodzą za najgłupsze [RANKING]

Każdy właściciel psa uważa swojego czworonoga za najmądrzejszego. Istnieją jednak pewne rasy, które w rankingu opracowanym przez Stanleya Corena, nie bez powodu uplasowały się najniżej. Przedstawiamy 10 ras najbardziej odpornych na pracę i przyswajanie nauki przy szkoleniu.

📢 Te fryzury odejmą ci lat. Jak się czesać, by się odmłodzić? Dzięki tym trikom cofniesz się w czasie i podkreślisz naturalne atuty

Przepisów na odmładzające cięcie jest całe mnóstwo, jednak kluczem do dobrego wyglądu jest odpowiednie dobranie fryzury do kształtu twarzy. Jak określić własny typ? Oto krótki poradnik modnych, odmładzających stylizacji dla każdego.

📢 Fryzury wyszczuplające, które optycznie wysmuklą twarz. Te uczesania odejmą ci kilka kilogramów. Trendy na 2021 rok

By wyglądać szczuplej, wcale nie musisz katować się rygorystyczną dietą. Istnieje kilka trików, dzięki którym efekt będzie natychmiastowy! Mowa o fryzurach wyszczuplających. Okazuje się, że dobrze dobrana fryzura może odjąć nam nawet kilka kilogramów. Jak się czesać, by optycznie wysmuklić rysy twarzy? Oto najbardziej przydatne wskazówki.

📢 Polska mafia w latach 90. Oto luksusowe życie mafijnych bossów i gangsterów w Polsce [prywatne zdjęcia]

Drogie samochody, luksusowe rezydencje i niewyobrażalne bogactwo zdobyte dzięki haraczom, przemytowi narkotyków i korumpowaniu polityków. W latach 90. byli królami życia. Kulisy życia gangsterów ujawnił na zdjęciach Jarosław S. pseudonim Masa, jeden z kluczowych świadków w procesach Pruszkowa. Zdjęcia wykorzystane za zgodą Jarosława S. Obejrzyjcie kulisy życia polskiej mafii.

📢 Przepowiednie na 2021 rok. Proroctwa z całego świata, które pewnie się nie sprawdzą. Co przepowiedzieli Nostradamus i Baba Wanga?

Koniec roku to świetny czas na noworoczne przepowiednie. Jak doskonale wiemy, żadna z rewolucyjnych teorii się do tej pory nie sprawdziła. Nie było końca świata ani na przełomie tysiącleci, ani w 2012 roku, zaś aneksja Krymu w 2014 roku nie rozpętała III wojny światowej. Mimo tego złowróżbne przepowiednie, szczególnie autorstwa owianych legendą jasnowidzów, są cały czas w cenie. Jakie proroctwa wiążą się z 2021 rokiem, kim byli Nostradamus i Baba Wanga oraz dlaczego nie należy się tym wszystkim przejmować - wyjaśniamy w artykule. By zobaczyć przepowiednie na 2021 rok (i nie tylko), przejdź do galerii.

📢 Jeśli ci się to śniło - lepiej uważaj! Znasz znaczenie snów? Czy intuicji warto ufać? SENNIK

Jakie jest znaczenie snów? Czy uporczywie powracając koszmar może coś dla nas oznaczać? To, co dzieje się w naszej głowie jest wciąż niezbadane. Naukowcy są przekonani, iż sen jest momentem segregowania pamięci ludzkiej, także tej podświadomej. Na tej zasadzie obrazy senne stają się odzwierciedleniem przeżytych sytuacji i emocji. Jak je odczytywać? Nie ma na to jednoznacznej recepty, jednak można posiłkować się gotowymi interpretacjami. Oto one!

📢 Z tymi pamiątkami nie wrócisz do domu: zabiorą ci je na lotnisku albo... wsadzą cię do więzienia - LISTA

Planując urlop coraz chętniej decydujemy się na egzotyczne kraje. Udając się w daleką podróż, równie chętnie przywozimy nietypowe pamiątki. Czy będzie to muszla znaleziona na plaży, czy oryginalna biżuteria wyszukana na lokalnym bazarze - egzotyczny suwenir z pewnością wspaniale zaprezentuje się w naszym domu. Zanim jednak zdecydujecie się na zakup sprawdźcie, czy będziecie mogli legalnie wywieźć pamiątkę z danego kraju. Nie zawsze jest to tak oczywiste, jak się wydaje!

📢 Talenty Fotograficzne Mazowsza - zobacz galerię zdjęć liderów naszego plebiscytu, zagłosuj na swojego faworyta.

Odkrywamy Fotograficzne Talenty Mazowsza! Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody m.in. vouchery na zakup sprzętu fotograficznego oraz wyjazd na fotowyprawę do USA.

📢 Groby znanych ludzi na Powązkach. Mapa Powązek Warszawa. Gdzie na cmentarzu są groby znanych artystów, sportowców i polityków?

Groby znanych osób na Powązkach. Warszawskie Powązki to jeden z najbardziej znanych polskich cmentarzy. Znajdują się na nim groby wielu wybitnych osób z najróżniejszych środowisk. Znajdziemy tu miejsca spoczynku sportowców, polityków, pisarzy, ludzie ze świata muzyki i wojskowych. 1 listopada to idealna okazja, żeby zapalić świeczkę na grobie znanej osoby, którą ceniliśmy za jej życia i pamiętamy o niej po jej śmierci.

📢 Krótkie wiersze dla dzieci WIERSZYKI Krótkie wiersze o miłości. Krótkie wiersze Jana Brzechwy

Krótkie wiersze dla dzieci. Krótkie rymowanki to idealny sposób dla dzieci, aby poćwiczyć swoją pamięć i wzbogacić słownictwo. Wierszyki to świetna metoda nauki. W internecie można znaleźć całe mnóstwo krótkich wierszy dla dzieci, ale nie tylko. Sieć pełna jest krótkich wierszyków na wszystkie właściwie tematy.

📢 TOP 100 Polaków, którzy wpłynęli na losy świata. Oto Polacy, którzy zaznaczyli swoją obecność w dziejach globu

Dlaczego Kopernik jest ważniejszy od Piłsudskiego? Co się stało, że nie ma tu Mickiewicza ani Słowackiego? Z jakiego powodu pominęliśmy Mieszka I z Bolesławem Chrobrym? Otóż klucz naszego redakcyjnego rankingu jest jeden: Chodziło nam o stworzenie listy tych wielkich Polaków, którzy wpłynęli na historię nie tylko naszego kraju, ale całego świata.

📢 Irak: Bojownicy ISIS obcięli głowy trzem "zdrajcom". Nagranie z egzekucji umieścili w sieci [VIDEO]

Dżihadyści z Państwa Islamskiego znowu przerazili świat. W Internecie pojawiło się ich nagranie wideo z egzekucji w Iraku trzech „zdrajców”, jak ich określono, bo zamierzali opuścić szeregi tej organizacji. Za karę odcięto im głowy. Skazańców stracono w jakimś odludnym miejscu, do którego eskortowali ich strażnicy na koniach. ZOBACZ VIDEO i ZDJĘCIA.

ZOBACZ KONIECZNIE

Podatek od psa

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie