Prasówka 25.10.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 24.10. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Zmiana czasu z letniego na zimowy 2021. Kiedy przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy? Czy to właśnie teraz: 25.10.2021”?

Prasówka 25.10: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Zmiana czasu z letniego na zimowy 2021. Kiedy przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy? Czy to właśnie teraz: 25.10.2021

Tak, w czwartą w październiku niedzielę nawet jeśli nie zerwiemy się w środku nocy do przestawiania czasu to i tak spać będziemy mogli o godzinę dłużej. Jaka to dokładnie data?

Nie przegap promocji!

📢 Msze święte w telewizji i online. Poniedziałek, 25.10.2021. Gdzie oglądać msze święte? Godziny i informacje o transmisjach

Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce wierni są zachęcani przez GIS i Ministerstwo Zdrowia do uczestniczenia we mszy świętej za pośrednictwem telewizji, radia lub internetu. Gdzie oglądać msze święte w poniedziałek 25.10.2021? O której godzinie zaczyna się transmisja? W naszym artykule znajdziesz wszystkie potrzebne linki i informacje o nabożeństwach online na YouTube.

📢 GIS ostrzega: 25.10.2021. Kolejne popularne produkty wycofane z obrotu

Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) poinformował w komunikacie o wycofywaniu popularnych produktów spożywczych oraz suplementów diety.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

miejsce #1

Samsung

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4'' 64GB WiFi Szary (SM-P610NZAAXEO)

2 508,90 zł1 498,00 zł-40%
miejsce #3

Apple

Apple iPad 64GB Wi-Fi Gwiezdna szarość (MK2K3FDA)

1 799,00 zł1 699,00 zł-6%
miejsce #4

Huawei

Huawei MediaPad 2/32GB T5 10 WIFI

569,99 zł
Materiały promocyjne partnera

Prasówka 25.10: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop miesięczny dla Koziorożców na listopad 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Koziorożce! Sprawdźcie horoskop miesięczny na listopad 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Koziorożców czeka cię w listopadzie i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Strzelców na listopad 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Miesięczny horoskop dla Strzelców na listopad wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Strzelce to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Strzelcu, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na listopad 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Skorpionów na listopad 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Miesięczny horoskop dla Skorpionów na listopad wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Skorpiony to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Skorpionie, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na listopad 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Wag na listopad 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Wagi! Sprawdźcie horoskop miesięczny na listopad 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Wag czeka cię w listopadzie i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Panien na listopad 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Miesięczny horoskop dla Panien na listopad wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Panny to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Pannie, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na listopad 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop miesięczny dla Lwów na listopad 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Sprawdź horoskop miesięczny dla Lwów na listopad 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na listopad? Horoskop miesięczny dla Lwów pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Lwów dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Raków na listopad 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Raki! Sprawdźcie horoskop miesięczny na listopad 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Raków czeka cię w listopadzie i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop miesięczny dla Bliźniąt na listopad 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Miesięczny horoskop dla Bliźniąt na listopad wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Bliźnięta to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Bliźnięciu, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na listopad 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop miesięczny dla Byków na listopad 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Byki! Sprawdźcie horoskop miesięczny na listopad 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Byków czeka cię w listopadzie i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Baranów na listopad 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Barany! Sprawdźcie horoskop miesięczny na listopad 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Baranów czeka cię w listopadzie i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop miesięczny dla Ryb na listopad 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Miesięczny horoskop dla Ryb na listopad wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Ryby to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Rybie, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na listopad 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Wodników na listopad 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Sprawdź horoskop miesięczny dla Wodników na listopad 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na listopad? Horoskop miesięczny dla Wodników pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Wodników dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dzienny na dziś (25.10, poniedziałek). Które znaki zodiaku powinny zostać w domu?

Zobacz horoskop na poniedziałek dla wszystkich znaków zodiaku. Co dla Twoich bliskich przygotowały gwiazdy na dziś? Przeczytaj, co według horoskopu wydarzy się w poniedziałek 25.10.2021. Czy Cię to zasmuci? Przeczytaj Poznaj horoskop na dziś (poniedziałek, 25.10.2021) dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Najmodniejsze spodnie na jesień 2021. To hit sezonu! Kobiece i stylowe woskowane spodnie na jesień [zdjęcia - 25.10.21]

Najmodniejsze spodnie na jesień 2021. To hit sezonu! Woskowane spodnie ponownie podbijają serca kobiet. Te spodnie idealne na jesień są eleganckie, wygodne, kobiece i dodają charakteru każdej stylizacji. Takie spodnie to absolutny "must have" na jesień 2021. W kobiecej szafie nie może zabraknąć woskowanych spodni. Wygodne, klasyczne, eleganckie, seksowne i ponadczasowe - takie właśnie są najmodniejsze spodnie na jesień 2021. Zobacz koniecznie w naszej galerii, jakie spodnie wybrać i z czym je zestawić.

📢 W takich sytuacjach ZUS zabierze ci zasiłek chorobowy. Sprawdź za jaki okres stracisz pieniądze [25.10.21]

Nie tylko Zakład Ubezpieczeń Społecznych może kontrolować zwolnienia lekarskie. Takie prawo mają również niektórzy pracodawcy. Jeśli okaże się, że pracownik korzystał z L4 niezgodnie z jego celem, albo w tym czasie pracował, traci zasiłek chorobowy.

📢 Takie są proponowane zasady emerytur stażowych 2022. Oto Nowy Wiek Emerytalny dla chętnych [25.10.21]

Kancelaria Prezydenta RP informuje, że projekt emerytur stażowych na pewno powstanie. Projekt ustawy o emeryturach stażowych przygotowany został też przez NSZZ „Solidarność”. Według najnowszych informacji, uzgodnione zostały już warunki przejścia na emeryturę stażową.

📢 To się dzieje z organizmem, gdy jesz kurkumę. Kto ją powinien spożywać, a kto unikać i dlaczego? [25.10.21 r.]

Kurkuma to azjatycka przyprawa, która stosowana już była w medycynie Dalekiego Wschodu i od dawien dawna uznawana jest za środek, który wpływa kojąco na ludzki organizm. Dlaczego tak się dzieje i kto oraz w jakich ilościach powinien stosować kurkumę. Informujemy, kto jej powinien unikać.

📢 Czternasta emerytura będzie wypłacana szybciej - tabela wyliczeń. Zobacz, kto i kiedy dostanie pieniądze [25.10.21]

Czternasta emerytura będzie wypłacana szybciej. Już wkrótce rozpocznie się wypłata długo oczekiwanych czternastych emerytur. Do niektórych pieniądze trafią jeszcze w październiku. Zobacz, kiedy możesz liczyć na pieniądze.

📢 Czternasta Emerytura - ostateczne wyliczenia. Oto nowe terminy wypłaty świadczenia [25.10.21]

Dla większości emerytów czternasta emerytura wyniesie tyle, co emerytura minimalna, czyli 1250,88 złotych brutto, a więc 1022,30 zł na rękę. Ale nie wszyscy mogą liczyć na taką kwotę. Niektórzy nie dostaną nawet ani grosza!

📢 Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Aktor miał 70 lat

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Aktor miał 70 lat. O jego śmierci poinformował Tomasz Mędrzak, dyrektor warszawskiego teatru TM.

📢 Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. PiS notuje wzrost, a KO spadek

Z najnowszego badania przeprowadzonego dla wp.pl wynika, że Prawo i Sprawiedliwość odnotowało wzrost poparcia i gdyby wybory parlamentarne odbyły się dzisiaj, partia Jarosława Kaczyńskiego wygrałaby je. Druga jest Koalicja Obywatelska, dla której z kolei poparcie spadło. Trzecie miejsce zajmuje Polska 2050 Szymona Hołowni.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS. Uwaga na zanieczyszczoną czekoladę i inne szkodliwe produkty. Sklepy wycofują je ze sprzedaży (24.10.2021)

Najnowsze ostrzeżenia GIS z 24 października 2021 roku. Główny Inspektor Sanitarny informuje o szkodliwych dla zdrowia i życia produktach, które zostały wycofane ze sklepów. Aktualne ostrzeżenia GIS dotyczą m.in. czekolady, dania liofilizowanego, suplementów diety i pasty z łososia zanieczyszczonych tlenkiem etylenu. Sprawdź też inne niebezpieczne produkty, które znikają ze sklepowych półek. Zobacz także wyniki kontroli oraz nowe ostrzeżenia Głównego Inspektora Sanitarnego w naszym raporcie. Jeżeli kupiłeś te szkodliwe dla zdrowia i życia produkty, wyrzuć je lub oddaj do sklepu. Lista niebezpiecznych produktów aktualizowana jest na bieżąco i znajdziesz na niej artykuły wycofane ze sprzedaży w ostatnich miesiącach (24.10.2021).

📢 Zmieniasz pracę? Możesz dostać pieniądze z ZUS. Niewiele osób o tym wie! Czym jest renta szkoleniowa?

Renta szkoleniowa to mało popularne, przez wielu wręcz nieznane świadczenie, które jest wypłacane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych od 20 lat. Wynosi ono co najmniej 938,16 zł i jest przyznawane tylko na określony czas. Kto i na jakich zasadach może liczyć na dodatkowe pieniądze od ZUS? Poznajcie szczegóły!

📢 31-letnia bydgoszczanka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Aresztowano 38-latka

31-letnia kobieta została znaleziona martwa 19 października w mieszkaniu w Kettering w Wielkiej Brytanii. Biegli ocenili, że nie żyje od 15 października. Do sprawy aresztowano 38-letniego mężczyznę.

📢 Tatry. Potężna lawina kamienna nad Morskim Okiem. Leciały ogromne głazy. "Obryw ma ok. 100 metrów wysokości"

W Tatrach zeszła potężna kamienna lawina. Do obrywu doszło w rejonie Mięguszowieckich Szczytów. Głazy, które spadały były sporych rozmiarów. TOPR sprawdził teren. Na razie nie ma informacji, by ktoś ucierpiał.

📢 Rekordowa inflacja, Polacy chwytają się za portfele. Jest drogo, a w najbliższym czasie może być jeszcze drożej

Tak wysokiej inflacji nie było w Polsce od 20 lat. Płacimy więcej za chleb, masło, sery, wędliny. Więcej pieniędzy zostawiamy na stacjach benzynowych, w supermarketach, restauracjach. Czy ograniczamy zakupy? Nie, po prostu coraz mniej odkładamy na przyszłość. Problem wzrastających cen żywności dotyczy jednak całego świata. Jeśli wzrostowy trend utrzyma się przez kolejne miesiące - będą one najwyższe w najnowszej historii

📢 Castorama dołączyła do sieci świadczących usługi pocztowe. Które sklepy są otwarte w niedziele? Lista

19 października Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę uszczelniającą zakaz handlu w niedziele. Pozwoli ona na otwarcie w niehandlowe niedziele sklepów, które świadczą świadczą także usługi pocztowe, ale pod warunkiem, że przychody z tej działalności przekroczą 40 proc. przychodów danej placówki. Nie przeszkadza to zawierać kolejnym sklepom umów z Pocztą Polską. Od 24 października otwarta jest sieć Castorama.

📢 Kiedy likwidacja Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego? Rzecznik rządu Piotr Müller podał możliwy termin

– Wydaje mi się, że przedstawienie stosownego projektu to kwestia tego roku. Trwa dyskusja w jaki sposób ma to się odbyć w kontekście szerszej reformy wymiaru sprawiedliwości – powiedział w wywiadzie dla polskatimes.pl rzecznik prasowy rządu, minister Piotr Müller. Cała rozmowa ukaże się w poniedziałkowym wydaniu magazynu „Polska Times” oraz na polskatimes.pl.

📢 Tajwan: Potężne trzęsienie ziemi na wyspie [WIDEO] Wstrząsy były odczuwalne w całym kraju, epicentrum w okolicach okręgu Yilan

Jak na razie nie wiadomo, czy potężne trzęsienie ziemi, które nawiedziło Tajwan, spowodowało ofiary i zniszczenia.

📢 Koronawirus w Polsce. Ministerstwo podało dane o zakażeniach. Ponad 4,7 tysiąca nowych przypadków. Skąd najwięcej?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4728 nowych zakażeniach. Najwięcej pochodzi z województwa mazowieckiego. Ostatniej doby zmarło 13 osób. W ciągu doby wykonano ponad 33,7 tys. testów/

📢 Pierwsze damy spotkały się ze strażą graniczną w Michałowie. Jolanta Kwaśniewska: "Były łzy. Zarówno po naszej i po ich stronie" (ZDJĘCIA)

Sobotni protest "Matki na granicę" w Michałowie wspierały pierwsze damy. Anna Komorowska i Jolanta Kwaśniewska podziękowały wszystkim, którzy starają się nieść pomoc migrantom uwięzionym na granicy. Spotkały się również z przedstawicielami Straży Granicznej w miejscowej jednostce. Wyszły stamtąd poruszone.

📢 Wybory w Platformie Obywatelskiej. Oficjalne wyniki. Donald Tusk nowym szefem PO. Kto będzie rządził w poszczególnych regionach?

W Platformie Obywatelskiej odbyły się wybory do struktur partii. Zaskoczeniem mogą być wyniki na Pomorzu, gdzie przegrała Agnieszka Pomaska oraz na Dolnym Śląsku, gdzie nie zwyciężył Roman Szełemiej- oboje otrzymali poparcie Donalda Tuska, który został wybrany na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Zdobył 97,4 proc. głosów. - Najważniejsza gra dopiero przed nami- napisał w mediach społecznościowych Tusk.

📢 Artur "Waluś" Walczak w śpiączce. Strongman z Gniezna walczy o życie po gali PunchDown. Federacja wydała oficjalne oświadczenie

Po piątkowej gali PunchDown 5 we Wrocławiu Artur „Waluś” Walczak, strongman pochodzący z Gniezna, walczy o życie. Federacja PunchDown wydała oficjalne oświadczenie w związku z tym zdarzeniem. Do wydarzenia odniósł się w mediach społecznościowych jego przyjaciel, Piotr Witczak znany jako "Bonus BGC", który uważa, że czekanie na karetkę było zbyt długie.

📢 Najnowsze informacje z ZUS (24.10.2021). Sprawdź, co ważnego dzieje się z Twoimi pieniędzmi

24.10.2021 na profilu ZUS-u pojawił się tweet: "🥁 24 października 1934 r. prezydent RP Ignacy Mościcki podpisał rozporządzenie, którym utworzył Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Poznajcie karty historii #ZUS⬇️#historia #UbezpieczeniaSpołeczne #IIRP . ".

📢 Samochód wjechał w przystanek w centrum Krakowa. Jedna osoba ranna

Samochód wjechał w przystanek w centrum Krakowa - przy rondzie Grzegórzeckim (w stronę Ronda Mogilskiego). Wpadł prosto w jedną z dwóch wiat, na szczęście na tym mocno obleganym przez podróżnych przystanku nie było akurat tłoku. Jedna osoba została ranna.

📢 Bezpruderyjna Iwona z Sanatorium Miłości mówi o seksie po menopauzie! Iwona z Sanatorium Miłości o seksie dojrzałych kobiet! 24.10.2021

Nasze ciała domagają się seksu mówią Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości! Para seniorów z Sanatorium Miłości opowiada szczerze o seksie w dojrzałym wieku: "wciąż mamy okres godowy, a nasze ciała domagają się seksu!". Iwona i Gerard uczestnicy Sanatorium Miłości! Dzielą się swoim szczęściem i nie krępują się mówić o seksie.

📢 Kraków. Wstrząsające morderstwo w środku wielkiego kryzysu

Jan i Maria Maliszowie żyli w czasach, gdy jedni z nędzy rzucali się pod pociągi, a inni potrafili zabić za parę złotych. Tak zrobiło małżeństwo mieszkające przy ulicy Pańskiej w Krakowie. Ich sprawa stała się symbolem desperacji, ale także dziwnej miłości i przywiązania. Wszystko działo się w 1933 roku.

📢 Dom Iwony z Sanatorium Miłości. Jak mieszka Gerard z ukochaną Iwoną? Prywatne zdjęcia domu Iwony z Sanatorium Miłości! 24.10.2021

Jak mieszkają Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości? Iwona z Sanatorium Miłości zaprosiła nas do siebie i pokazała urocze zakątki swojego domu. Najpopularniejsza uczestniczka programu Sanatorium Miłości ma piękny ogród. Zobacz jak mieszka tam z ukochanym Gerardem. Podobają wam się wnętrza?

📢 Historia Polski zbudowana z 1,5 milionów klocków LEGO. Od piątku, 22 października wystawę HistoryLand można zwiedzać na targach w Poznaniu

9 utworzonych makiet przedstawiających historię Polski, do której użyto 1,5 miliona klocków LEGO. Tak w skrócie wygląda największa zbudowana wystawa z klocków LEGO "HistoryLand", która przybliża najważniejsze wydarzenia w dziejach Polski. Mieszkańcy Poznania moga ją podziwiać od piątku, 22 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Potrwa ona do 30 czerwca 2022 roku.

📢 Kiedy będzie ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości? Zaręczyny Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości! 24.10.2021

Film z zaręczyn Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Kiedy ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości? Iwona i Gerard z programu TVP Sanatorium Miłości chwalą się filmami z urodzin połączonych z zaręczynami. Jak wypadły oświadczyny? Jak Iwona przyjęła oświadczyny Gerarda?

📢 Międzynarodowe Święto Roweru: Oto najciekawsze aplikacje dla rowerzystów. Sprawdź, jaką wybrać

24 października obchodzimy Międzynarodowe Święto Roweru. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS dla rowerzystów. Lubisz podróżować rowerem? Sprawdź, jaką aplikację wybrać.

📢 Najlepsze MEMY o grzybiarzach! Żarty z grzybiarzy są naprawdę śmieszne! MEMY o grzybobraniu. Internet śmieje się z grzybobrania! 24.10.2021

MEMY o grzybiarzach i grzybobraniu! Internet śmieje się z grzybobrania! Aby odpowiednio przygotować się do sezonu zafundujcie sobie dawkę śmiechu i na dobry początek pooglądajcie MEMY o grzybiarzach i grzybobraniu. Jak Internauci komentują tę pasję? Żarty z grzybiarzy są naprawdę śmieszne. Zapaleni grzybiarze mają już pierwsze, owocne grzybobrania za sobą.

📢 Paznokcie na jesień 2021. Najmodniejsze trendy i inspiracje manicure na tegoroczną jesień [PAZNOKCIE - WZORY Z INSTAGRAMA] 24.10.21

Paznokcie na jesień. Przed nami kolejna pora roku, a to oznacza zmianę obecnej mody. Zastanawiasz się, jakie będą najgorętsze trendy w stylizacji jesiennych paznokci? Na jaki kolor się zdecydować? Otóż w nadchodzącym czasie na topie pozostanie klasyka. Dla pań, które wolą nieco bardziej odważny i błyszczący manicure również coś się znajdzie. Jakie paznokcie będą modne jesienią? Przejdź do galerii, aby poznać modne wzory z Instagrama.

📢 Bukowno może stracić największy walor turystyczny. Sztoła zniknie z mapy?! Jakie będą konsekwencje braku rzeki?

Sztoły płynącej przez Bukowno nie trzeba nikomu przedstawiać. Rzeka zasłynęła głównie z przepięknych krajobrazów oraz spływów kajakowych. W pogodne dni wielu mieszkańców spędza tam wolny czas. Sama dolina rzeki Sztoły to główny walor turystyczny gminy Bukowno. Co roku przyciąga on wielu turystów oraz spacerowiczów. To może się zmienić już niebawem.

📢 GIF: Nowa lista wycofanych leków z aptek w całej Polsce. Najnowsze rozporządzenie zakazanych leków 24.10.2021

Najnowsza lista wycofanych leków z aptek w całej Polsce. Sprawdź, które leki zostały wycofane z obrotu z aptek w całym kraju, gdyż znaleziono w ich składzie lub etykietach nieprawidłowości. Warto zapoznać się z powodami dla których te leki zostały wycofane z aptek, i sprawdzić czy macie je w swojej apteczce. Leków z tej listy lepiej nie zażywać. Przypominamy również, że leków nie należy wyrzucać do śmieci. Najlepiej odnieść je do najbliższej apteki. W przypadku wątpliwości do do serii oraz nazwy leków radzimy skonsultować się z lekarzem.

📢 GIS wycofuje produkty ze sklepów w całej Polsce Te rzeczy mogą być toksyczne, natychmiast je wyrzuć! Ostrzeżenia 24 PAŹDZIERNIK - NOWA LISTA

Wycofane produkty przez GIS w całej Polsce z popularnych sklepów takich jak Biedronka i Lidl, ale także z tych mniej popularnych. Sprawdź listę wycofanych produktów wycofanych we wrześniu 2021 oraz poprzednich miesiącach przez GIS. Sprawdź które serie produktów zostały w trybie pilnym wycofane z obrotu. Warto sprawdzić, czy nie macie ich w swojej kuchni. Najnowsze ostrzeżenia GIS dotyczą m.in. suplementy diety i napoje zanieczyszczone tlenkiem etylenu. Zobacz też inne niebezpieczne produkty, które są wycofywane ze sprzedaży 20 PAŹDZIERNIK 2021

📢 Kiedy zmieniamy czas? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2021 zbliża się wielkimi krokami. Czy wiesz, kiedy przestawiamy zegarki?

Zmiana czasu z letniego na zimowy zbliża się wielkimi krokami. Kiedy wypada ta data, w której przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu? To ostatnia niedziela października, a dokładniej noc z 30 na 31 października. Ta zmiana czasu jest zdecydowanie bardziej lubiana, gdyż będziemy mogli pospać o godzinę dłużej. Niekoniecznie jednak zmiana czasu dobrze wpływa na nasze zdrowie. Pojawia się też pytanie, czy nadchodząca zmiana czasu będzie ostatnią w ogóle.

📢 Co COVID zrobił z ciałami? Wyniszczone płuca, przewlekłe zmęczenie, zaniki pamięci

Poznałam ostatnio kilka osób, które jeszcze do niedawna pukały się w czoło i mówiły, że żadnej czwartej fali koronawirusa nie będzie. Teraz słyszę od nich: byłem głupi, miałem za mało danych.

📢 Michałowo. Protest "Matki na granicę". Zamanifestowali swój sprzeciw wobec sytuacji na granicy (ZDJĘCIA)

Z Lublina, Gdańska, Warszawy, Olsztyna i wielu innych miejscowości. Autokarami, bla bla carem, całymi grupami i rodzinami. Polacy, dotknięci sytuacją migrantów na polsko-białoruskiej granicy, spotkali się w Michałowie. To był protest pełen emocji. Na miejscu uczestników wspierały pierwsze damy - Anna Komorowska i Jolanta Kwaśniewska.

📢 Nauczyciel płakał jak sprawdzał. Nowe hity ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek. Najlepsze kwiatki ze szkolnych zeszytów! [24.10.2021]

Najnowsze hity ze sprawdzianów, klasówek oraz kartkówek 2021. Nauczyciele łamią sobie głowy nad sprawdzaniem uczniowskich prac. Obejrzyj najśmieszniejsze kwiatki z zeszytów uczniów, ale uważaj. Robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ tego nie da się odzobaczyć.

📢 W domu w Dąbrowie Górniczej straszy? Zobaczcie, co nagrała ekipa Last Urbex. Cała historia jest niecodzienna i mroczna

Mamy dla was kolejne spotkanie z tajemniczymi, wyjątkowymi domami, które wyszukują i prezentują na swoim kanale na You Tube Adrian i Patryk z Sosnowca, czyli ekipa Last Urbex. Dziś będzie to spotkanie faktycznie niecodzienne, bowiem zobaczycie dom, w którym miały miejsce makabryczne wydarzenia. To wszystko działo się przed laty w Dąbrowie Górniczej. Cała historia chyba nie całkiem przeminęła z wiatrem, bowiem podczas wizyty eksploratorów w budynku doszło do mrożących krew w żyłach zdarzeń...

📢 Król i królowa disco polo pokazali swoje domy. Tak mieszkają Zenek Martyniuk i Magda Narożna [23.10.2021]

Podlascy celebryci pokazują swoje domy. Zenek Martyniuk (Akcent) i Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) to obecnie dwie największe gwiazdy disco polo z Podlasia. Dzięki ciężkiej pracy każde z nich dorobiło się wspaniałych posiadłości. Zenek mieszka pod Białymstokiem, a Magda pod Łomżą. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie, która rezydencja podlaskich gwiazd muzyki disco-polo robi większe wrażenie.

📢 W tym domu urodził się Zenek Martyniuk. Zobacz, jak wygląda rodzinny dom króla disco polo 23.10.2021 [ZDJĘCIA]

Oto rodzinny dom Zenka Martyniuka. Król disco polo to obecnie największa gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej. Zawsze uśmiechnięty i choć ma na koncie mnóstwo hitów nigdy nie zadziera nosa. Nigdy też nie zapomniał skąd pochodzi i chętnie o tym opowiada nie tylko w piosence „Rodzinny dom”.

📢 Najtańszy sklep w Polsce? Nie jest to Lidl ani Biedronka. Oto nowy ranking 2021! Gdzie wartość koszyka zakupowego jest najmniejsza?

Jaki jest najtańszy supermarket w Polsce? Agencja marketingowa ASM Sales Force opublikowała najnowsze wyniki swojej analizy średniej wartości koszyka zakupowego w najpopularniejszych w Polsce sieciach handlowych. Inflacja daje się we znaki w wielu dyskontach. W siedmiu z pośród jedenastu analizowanych sklepów we wrześniu ceny były wyższe niż w sierpniu.

📢 Tak mieszka Magda Narożna. Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" prezentuje na Instagramie swój dom i samochód 23.10.2021

Magda Narożna ma piękny dom pod Łomżą. Dom jest otoczony lasem, ale wokalistka nie boi się tam mieszkać, gdyż posesji strzegą dwa olbrzymie owczarki środkowoazjatyckie. Magda Narożna może się także pochwalić wspaniałym samochodem - lexusem. Zobacz zdjęcia

📢 Katowice. Boże Narodzenie w Ikei. Zobaczcie, jakie świąteczne ozdoby można już kupić w firmowych sklepach

W sobotę, 23 października, sklepy Ikei w regionie były zwyczajowo oblężone. Tym razem jednak sporo klientów wychodziło z bożonarodzeniowymi ozdobami. Zobaczcie, co kupowali.

📢 To musisz wiedzieć o czternastych emeryturach 2021 - ostateczne wyliczenia. Kto dostanie, ile wyniesie i kiedy wypłaty?

To musisz wiedzieć o czternastych emeryturach 2021. Już wkrótce rozpocznie się wypłata długo oczekiwanych czternastych emerytur. Do niektórych pieniądze trafią jeszcze w październiku. Zobacz, kto może liczyć na dodatkowe pieniądze i kiedy pojawią się wypłaty.

📢 Konkurs Chopinowski 2021. Transmisja na żywo, 23 października. III koncert laureatów. Wystąpi Bruce (Xiaoyu) Liu i inni [PROGRAM 23.10]

Bruce (Xiaoyu) Liu z Kanady, który zdobył główną nagrodę Konkursu Chopinowskiego 2021, zagra koncert e-moll op. 11. W sobotę, 23 października 2021 r., III koncert laureatów. Kto wystąpi i co zagra?

📢 Ekstremalnie zimno na Śnieżce. Temperatura odczuwalna -35,5 stopnia

Temperatura odczuwalna na szczycie Śnieżki spadła do -35,55 stopnia - poinformował na Twitterze Karkonoski Park Narodowy.

📢 Masz takie dwa złote w portfelu? Ta moneta może być warta gigantyczną- fortunę. Ważny jest jeden szczegół. Zobacz!

Kilka razy obróć pieniądz w palcach, zanim go wydasz – radzą oszczędni. Ale przyjrzeć się monecie przed zapłaceniem nią w sklepie warto z innego jeszcze powodu. Masz taką monetę o nominale 2 złote w portfelu? Ważny jest ten jeden szczegół. Można zarobić fortunę! Sprawdź, co jest istotne!

📢 To lepsze niż memy! Najnowsze śmieszne hity z klasówek i sprawdzianów. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał! 23.10.2021

Czy kreatywność ludzka zna granice? Często okazuje się, że nie. Szczególnie, jeżeli do czynienia mamy z uczniami szkół podstawowych lub średnich. To co potrafią napisać na sprawdzianie często wprawia w osłupienie, ale równie często powoduje uśmiech. Jakie najciekawsze "kwiatki" znajdziemy w internecie? Niektóre są śmieszniejsze niż memy!

📢 Mija siedem lat od tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. W centrum Katowic przy ul. Chopina 18 wybuchł gaz

23 października minęło dokładnie siedem lat od wybuchu gazu w kamienicy przy ulicy Chopina w Katowicach. Pod gruzami budynku zginęli dziennikarze Brygida Frosztęga-Kmiecik, Dariusz Kmiecik, a także ich dwuletni syn, Remigiusz. W wyniku tego tragicznego zdarzenia dach nad głową straciło kilkanaście osób.

📢 Nie jedz tych rzeczy. Biedronka, Lidl, Żabka i Auchan wycofują ze sklepów nowe partie żywności

Żywność na sklepowych półkach w Auchan, Lidlu, Żabce i Biedronce często nie nadaje się do jedzenia. Podobnie jest z żywnością w innych sklepach. Jest skażona toksynami i bakteriami oraz zawiera niedozwolone substancje. Nasze zdrowie jest w niebezpieczeństwie. Potwierdziły to najnowsze badania Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który natychmiast nakazał usunięcie tych produktów ze sklepowych półek i wysłał ostrzeżenie dla klientów. Absolutnie nie wolno ich jeść i trzeba je zutylizować, bo mogą bardzo zaszkodzić, zwłaszcza żywność przeznaczona dla dzieci. W popularnych produktach wykryte zostały bakterie, pleśń, a nawet szkoło. Zebraliśmy aktualne ostrzeżenia GIS w jednym miejscu. Główny Inspektor Sanitarny wydał nowe pilne decyzje wycofania ze sklepów żywności. Wyniki kontroli zostały upublicznione w aktualnym raporcie i podlegają natychmiastowej wykonalności. Wycofane artykuły to głównie żywność, napoje i używki.

📢 Wypadek w Buszkowiczkach. Ford Mustang GT roztrzaskany na drodze pod Przemyślem. Dwie osoby zostały ranne [ZDJĘCIA]

Do wypadku w Buszkowiczkach pod Przemyślem doszło w piątek po godz. 22. Kierujący Fordem Mustangiem GT, 38-latek z Przemyśla, jadąc w kierunku Bolestraszyc, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu po przeciwnej stronie drogi i uderzył w betonowy przepust. Pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala kierującego i 33-letniego pasażera z Przemyśla. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

📢 Wiatr przewrócił ciężarówkę, kierowca nie żyje. Jest nagranie z wypadku na krajowej piątce na Dolnym Śląsku [FILM]

Podczas czwartkowej wichury na Dolnym Śląsku doszło do wielu wypadków, w których zginęły w sumie 4 osoby. Jedną z ofiar jest kierowca ciężarówki, którą wiatr zdmuchnął z drogi niedaleko Strzegomia. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie z tego zdarzenia. Zobaczcie poniżej.

📢 Roksana Węgiel w stroju kąpielowym. Brrrrrr! Od patrzenia robi się zimno. ZDJĘCIA 22.10.2021

Namieszała! Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie, które wprowadziło spore zamieszanie w sieci. Znana piosenkarka młodego pokolenia zapozowała w bikini na śniegu. Poszła za nowym trendem i rozpoczęła morsowanie tak modne ostatnimi czasy.

📢 Daniel Obajtek wygrał z wyborcza.pl. „Druzgocący wyrok, media nie mogą perfidnie i świadomie kłamać”

Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Warszawie zapadł druzgocący dla wyborcza.pl wyrok, dotyczący publikacji na mój temat – przekazał prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Jak dodał, „media mają pełne prawo do krytyki, ale nie mogą perfidnie i świadomie kłamać”.

📢 Najlepszy Dom Świata stoi pod Krakowem! Zobacz, jak wygląda! [ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE] 22.10.21

Projekt domu o powierzchni 362 m2, który stoi pod Krakowem, został wyróżniony prestiżową nagrodą Rethinking the Future Awards jako jedyna realizacja z całego świata w kategorii Prywatna Rezydencja. Za ten sukces odpowiada BXB Studio, biuro architektoniczne z Krakowa prowadzone przez Bogusława Barnasia. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia tej inwestycji.

📢 Restauracja Roberta Lewandowskiego w Warszawie. Jak wygląda? Co w menu? Jakie ceny? Zobacz [mamy zdjęcia!]

Lokal NINE's Restaurant & Sports Bar, którego współwłaścicielem jest Robert Lewandowski, został już otwarty. To niemała atrakcja dla fanów sportu, w końcu oprócz niezłej kuchni jest tam mnóstwo pamiątek sportowych oraz przeprowadzane będą transmisje meczów. Co możemy zjeść w restauracji Lewandowskiego? Jakie są ceny? Oto szczegóły. Zobaczcie zdjęcia z wewnątrz!

📢 Śmierć na planie filmu "Rust", nie żyje Halyna Hutchins. Czy Alec Baldwin poniesie konsekwencje? Jak mogło dojść do tragedii?

Zapłakany Alec Baldwin, który śmiertelnie postrzelił odpowiedzialną za zdjęcia filmowe Halynę Hutchins i ranił reżysera. Ofiary opłakuje Hollywood i cała Ameryka. Jak doszło do tragedii na planie filmu "Rust"?

📢 Długi weekend w listopadzie 2021: gdzie warto pojechać? Oto niezwykłe miejsca w Polsce w sam raz na listopadowy wypoczynek

W 2021 r. listopad układa się wyjątkowo pomyślnie dla fanów turystyki i podróżowania. Wszystkich Świętych wypada w poniedziałek, co daje nam pierwszy długi weekend w listopadzie: trzy dni wolnego. Z kolei Święto Niepodległości obchodzić będziemy w czwartek, a więc wystarczy wziąć wolne w piątek, by mieć cztery dni na odpoczynek. Zwłaszcza ten drugi długi weekend w listopadzie to dobra okazja, by wyrwać się gdzieś z domu, nie myśląc jednak o śmierci i grobach, tylko o atrakcjach i pięknych krajobrazach, których w Polsce jest bez liku. Prezentujemy listę miejsc, które warto odwiedzić w długi weekend w listopadzie 2021 r.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS. Suplementy diety, chałwa i pasta z łososia wycofane ze sprzedaży. Artykuły są szkodliwe dla zdrowia [22.10.2021]

GIS wycofuje produkty ze sklepów i popularnych dyskontów, jak np. Lidl, Biedronka, Aldi, czy Lewiatan. Pracownicy Głównego Inspektoratu Sanitarnego znaleźli uchybienia w żywności i artykułach spożywczych, przeznaczonych do sprzedaży. GIS wycofał ze sklepów nowe partie produktów szkodliwych dla zdrowia. Wykryto różne nieprawidłowości - wyniki kontroli podano w najnowszym raporcie GIS. Zobaczcie, jakie produkty zostały wciągnięte w ostatnich dniach na czarną listę GIS.

📢 Wkrótce nie kupisz ekogroszku? Jest odpowiedź Ministerstwie Klimatu i Środowiska

Trwają konsultacje projektu rozporządzenia w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych- poinformował w środę wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska w stanowisku zamieszczonym na stronie MKiŚ. - W toku prac Zespół zaproponował zmianę nazwy „ekogroszek”, gdyż nazwa tego paliwa wprowadza konsumentów w błąd odnośnie jego ekologicznego charakteru i braku oddziaływania na środowisko- wskazano.

📢 Czechy i Słowacja wprowadzają nowe obostrzenia. Co zmieni się dla turystów?

Władze Czech i Słowacji zdecydowały o zaostrzeniu restrykcji. Wszystko z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem w obu krajach. Co te obostrzenia oznaczają dla turystów planujących wyjazd do Czech lub na Słowacje?

📢 Gdzie na grzyby w październiku i listopadzie? Oto lista miejsc, które polecają grzybiarze

Sezon grzybowy trwa. Jakich grzybów szukać w październiku i listopadzie? Gdzie najłatwiej je znaleźć? W galerii zebraliśmy listę miejsc polecanych przez grzybiarzy z różnych regionów Polski.

📢 Konkurs Chopinowski 2021: Kto wygrał i zdobył nagrodę główną? Jak finalistów oceniali jurorzy i publiczność?

W środę zakończyły się finałowe przesłuchania XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Do ostatniego etapu jury dopuściło dwunastu, a nie dziesięciu - jak stanowi regulamin – pianistów. Wszyscy wykonywali jeden z dwóch koncertów kompozytora. Zwycięzcą został Bruce (Xiaoyu) Liu z Kanady.

📢 Konkurs Chopinowski 2021. Wyniki: Bruce (Xiaoyu) Liu z Kanady zdobył główną nagrodę! [GALERIA ZDJĘĆ] Pełna lista laureatów

XVIII Konkurs Chopinowski wygrał Bruce (Xiaoyu) Liu z Kanady. W nagrodę otrzyma 40 tys. euro. Ogłoszenie wyników odbyło się tradycyjnie w foyer głównym Filharmonii Narodowej w Warszawie chwilę po godz. 2 w nocy ze środy na czwartek.

📢 Opuszczony dom niedaleko Przemyśla. Zobacz, co skrywają jego wnętrza [ZDJĘCIA]

W Polsce zauważyć można wzrost zainteresowania urbexem (urban exploration). To nic innego jak skrót od miejskich poszukiwań, najczęściej opuszczonych miejsc. Opuszczone miejsca są porzuconymi fragmentami historii wielu pokoleń. Zobacz zdjęcia domu, który znajduje się niedaleko Przemyśla. Co skrywają jego wnętrza?

📢 Paweł Nowisz nie żyje. Znany m.in. z serialu "Barwy szczęścia" aktor zmarł w wieku 81 lat

Paweł Nowisz nie żyje. O śmierci popularnego aktora poinformowała produkcja serialu "Barwy Szczęścia". - Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego przyjaciela - napisano w komunikacie. Artysta miał 81 lat.

📢 Najlepsi nauczyciele, szkoły i przedszkola - już w poniedziałek o godz. 12:00 początek głosowania

Znasz dobrego nauczyciela, którego cenią i lubią uczniowie oraz ich rodzice? Albo nauczyciela przedszkola, który nie tylko świetnie uczy, ale ma też wyjątkowe podejście do maluchów? A może wykładowcę z uczelni, którego chwalą studenci? Wiesz, które przedszkole jest najlepsze i w której szkole panuje najlepsza atmosfera? Nominuj kandydatów do nagród na każdym szczeblu edukacji w wielkim plebiscycie edukacyjnym.

📢 Tajemnicza Dolina Sztoły to ukryta turystyczna perła w Małopolsce. Mało kto ją zna! ZDJĘCIA

Szlak Sztoły. Niesamowite miejsce, które schowało się przed turystycznym zgiełkiem na północno-zachodnim krańcu Małopolski, w Bukownie. Znajdziecie tu klimaty pustynne, znajdziecie strome, piaszczyste skarpy, przypominające nadmorskie wydmy, a u ich stóp - meandrującą rzekę, po której można pływać kajakami (bezpiecznie, bo płytko). W Dolinie Sztoły jest zalew z niesamowitą, lazurową wodą i ciekawe, urozmaicone szlaki, splecione w gęstą sieć. Tak, nad Sztołę możesz wpaść na krótki spacer, ale i na całodzienną turystyczną wyprawę. WIĘCEJ >>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Które sklepy Lidl są otwarte w niedzielę? Lista. Tu zrobisz zakupy w niedziele niehandlowe: Warszawa, Kraków, Gdańsk i inne miasta

Lidl, niedziela. Sieć dyskontów otworzyła swoje sklepy mimo zakazu handlu. Zakupy w niedziele będzie można zrobić w 42 placówkach na terenie kraju. Poniżej pełna lista sklepów Lidl otwartych w niedziele niehandlowe.

📢 MISTRZOWIE AGRO Wielki plebiscyt rozpoczęty! Głosuj na sołtysów i sołectwa, rolników, KGW i gospodynie oraz gospodarstwa agroturystyczne

Tegoroczna edycja największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego rozpoczęta! Zwycięzcy odbiorą nagrody już pod koniec listopada podczas Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo - najważniejszej w Polsce imprezy w branży agro, która odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

📢 Najlepsze i modne fryzury dla 50-latki i 60-latki. W 2021 roku to najpopularniejsze damskie fryzury dla dojrzałych kobiet [10.09.2021]

Fryzury dla 50-latek i 60-latek wcale nie muszą być nudne! Jeśli wciąż wierzysz w to, że w dojrzałym wieku pozostaje ci tylko skrócić włosy i ukrywać siwiznę, pora raz na zawsze rozprawić się z tym mitem! Fryzury dla dojrzałych pań wcale nie muszą odstawać od bieżących trendów fryzjerskich, bo te są uniwersalne, a nie skierowane tylko dla osób w konkretnym wieku. Poza tym dobrze dobrana fryzura może odjąć kilka lat i poprawić samopoczucie. Jeśli czeka cię wizyta u fryzjera, zobacz, jakie są teraz modne fryzury damskie po 50. i 60.

📢 Które Biedronki są otwarte w niedziele? Lista sklepów omijających zakaz handlu: Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław i inne miasta

Biedronki otwarte w niedziele? Sieć sklepów Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską i w ten sposób ominęła zakaz handlu. Poniżej lista sklepów Biedronka, w których zrobicie zakupy w każdą niedzielę.

📢 Gotowe domy z AliExpress za 60 tys. zł? Sprawdź te projekty! Docierają z Chin nawet w kilkanaście dni. Zobacz najtańsze domy modułowe

Domy modułowe w chińskim serwisie aukcyjnym można kupić już za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wraz z dostawą. Stworzone z prefabrykowanych elementów kontenery mieszkalne, domki jednopiętrowe, a nawet całe wille, są przeznaczone do szybkiego złożenia na miejscu. Zamówienie potrafi dotrzeć do Polski nawet w ciągu 15 dni! Jak wyglądają najciekawsze i najtańsze projekty? Zobacz w galerii.

📢 Roksana Węgiel i jej niesamowita przemiana. Od dziewczynki do młodej kobiety ZDJĘCIA Roxie triumfowała w The Voice Kids i Eurowizji Junior

Roksana Węgiel to utalentowana wokalistka młodego pokolenia. Jej przygoda ze sceną rozkręciła się na dobre po triumfach w The Voice Kids i Eurowizji Junior. Każdy kojarzy zapewne przebój "Anyone I want to be", który podbił serca europejskich słuchaczy. Zobacz w galerii zdjęć, jaką drogę przeszła Roxie, a także jak zmieniała się wraz z czasem.

📢 Tych zwierząt już nie spotkasz. Gatunki, które wyginęły w ciągu twojego życia. Niektóre pożegnaliśmy przed chwilą

W ciągu ostatnich 50 lat wyginęło 60 proc. dzikich zwierząt - te porażające dane przytoczył raport Living Planet, opublikowany przez World Wildlife Fund w 2018 r. Liczba wymierających osobników rośnie w zastraszającym tempie, co niestety doprowadziło do unicestwienia wielu gatunków. Niektóre odeszły do nas dosłownie przed chwilą. Jakie? Zobacz w galerii.

📢 Wstrząsające słowa pilotów nagrane tuż przed katastrofą. Zapisy z czarnych skrzynek z ostatnim przesłaniem

Katastrofa lotnicza to ogromna tragedia, która dotyka bezbronnych ludzi i ich bliskich. Ostatnie słowa wypowiedziane przez pilotów chwytają za serce. Dzięki czarnym skrzynkom możemy odtworzyć zapis rozmów z kabiny. Ci, którzy mają świadomość nadchodzącej katastrofy, często żegnają się z bliskimi. W tych kilku słowach zawiera się ogromna miłość i troska o tych, którzy czekali na szczęśliwe lądowanie. Oto jedne z najbardziej wzruszających słów, jakie kiedykolwiek wypowiedział człowiek chwilę przed katastrofą lotniczą.

📢 Dzwonią do ciebie te numery? Nie oddzwaniaj - możesz słono zapłacić. Tajemnicze telefony z Senegalu, Kuby, RPA to próba oszustwa

Jednym ze sposobów na oszustwo jest wykonanie połączenia z numeru o podwyższonej płatności. Niebezpieczeństwo pojawia się wtedy, gdy postanowimy na nieodebrane połączenie oddzwonić. Każda sekunda "rozmowy" może nas sporo kosztować. Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega, że często naciągacze celowo przedłużają połączenia, emitując sygnał rozłączania. Połączenie zostaje przerwane dopiero w momencie, w którym sami naciśniemy czerwoną słuchawkę. Zobaczcie w galerii najczęstsze numery kierunkowe, z których dzwonią oszuści - i w żadnym wypadku na nie nie oddzwaniajcie!

📢 Kto zmarł na COVID? Artyści, sportowcy, politycy i inni znani ludzie, którzy zmarli przez koronawirusa w 2020 i 2021 r. [LISTA]

Pandemia koronawirusa, która rozpoczęła się pod koniec 2019 r., pochłonęła już ponad trzy miliony ofiar na całym świecie. Z powodu choroby wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2 straciliśmy wielu wybitnych artystów, sportowców, polityków. Przypominamy sylwetki znanych osób, które zmarły z powodu powikłań związanych z COVID-19.

📢 Nie uwierzysz! Tak kiedyś wyglądały "Królowe Życia": Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Izabela Macudzińska, Kasia Alexander [17.05.2021]

„Królowe życia” cieszą się niesłabnącą popularnością. Fanom tego programu nie trzeba przedstawiać barwnych bohaterek, które zdecydowały się zaprosić widzów do swoich domów i swojego życia. Jak przez lata zmieniały się niektóre gwiazdy telewizyjnego hitu: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Izabela Macudzińska-Borowiak i Katarzyna Alexander? Zobaczcie zdjęcia.

📢 Tekst i formuła spowiedzi. Kiedy trzeba się spowiadać? 5 warunków dobrej spowiedzi. Czy możliwa jest spowiedź online?

Formuła spowiedzi. Jak powinna wyglądać spowiedź? Kiedy i z jakich grzechów trzeba się wyspowiadać? Czy możliwa jest spowiedź online? 5 warunków dobrej spowiedzi. Jaki jest TEKST SPOWIEDZI? Zobaczcie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące spowiedzi.

📢 Te fryzury odejmą ci lat. Jak się czesać, by się odmłodzić? Dzięki tym trikom cofniesz się w czasie i podkreślisz naturalne atuty

Przepisów na odmładzające cięcie jest całe mnóstwo, jednak kluczem do dobrego wyglądu jest odpowiednie dobranie fryzury do kształtu twarzy. Jak określić własny typ? Oto krótki poradnik modnych, odmładzających stylizacji dla każdego.

📢 Fryzury wyszczuplające, które optycznie wysmuklą twarz. Te uczesania odejmą ci kilka kilogramów. Trendy na 2021 rok

By wyglądać szczuplej, wcale nie musisz katować się rygorystyczną dietą. Istnieje kilka trików, dzięki którym efekt będzie natychmiastowy! Mowa o fryzurach wyszczuplających. Okazuje się, że dobrze dobrana fryzura może odjąć nam nawet kilka kilogramów. Jak się czesać, by optycznie wysmuklić rysy twarzy? Oto najbardziej przydatne wskazówki.

📢 Kto zmarł w 2020 roku? Ich pożegnaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Zmarli artyści, sportowcy, aktorzy, muzycy, politycy...

W 2020 roku pożegnaliśmy zaskakująco wielu wybitnych artystów, polityków, sportowców i dziennikarzy. Przypominamy sylwetki tych, którzy zmarli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

📢 Groby znanych ludzi na Powązkach. Mapa Powązek Warszawa. Gdzie na cmentarzu są groby znanych artystów, sportowców i polityków?

Groby znanych osób na Powązkach. Warszawskie Powązki to jeden z najbardziej znanych polskich cmentarzy. Znajdują się na nim groby wielu wybitnych osób z najróżniejszych środowisk. Znajdziemy tu miejsca spoczynku sportowców, polityków, pisarzy, ludzie ze świata muzyki i wojskowych. 1 listopada to idealna okazja, żeby zapalić świeczkę na grobie znanej osoby, którą ceniliśmy za jej życia i pamiętamy o niej po jej śmierci.

ZOBACZ KONIECZNIE

Wkrótce ruszą zapisy na szczepienie trzecią dawką

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie