Prasówka 2.08.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 2.08.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop miesięczny dla Koziorożców na sierpień 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku”?

Prasówka 2.08: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Horoskop miesięczny dla Koziorożców na sierpień 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Miesięczny horoskop dla Koziorożców na sierpień wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w tym miesiącu. Jeśli Koziorożce to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Koziorożcach, sprawdź, jak wygląda ich horoskop miłosny na sierpień 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

Nie przegap promocji!

📢 Horoskop miesięczny dla Strzelców na sierpień 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Miesięczny horoskop dla Strzelców na sierpień wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w tym miesiącu. Jeśli Strzelce to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Strzelcach, sprawdź, jak wygląda ich horoskop miłosny na sierpień 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Skorpionów na sierpień 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w tym miesiącu?

Skorpiony! Sprawdźcie horoskop miesięczny na sierpień 2021. Co przydarzy się Wam w tym miesiącu? Jakie wydarzenia przewidują dla Was gwiazdy? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Skorpionów czeka cię w jeszcze w sierpniu i przygotuj się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

Prasówka 2.08: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop dla Wag na sierpień 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w tym miesiącu?

Wagi! Sprawdźcie horoskop miesięczny na sierpień 2021. Co przydarzy się Wam w tym miesiącu? Jakie wydarzenia przewidują dla Was gwiazdy? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Wag czeka cię w jeszcze w sierpniu i przygotuj się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Panien na sierpień 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w tym miesiącu?

Panny! Sprawdźcie horoskop miesięczny na sierpień 2021. Co przydarzy się Wam w tym miesiącu? Jakie wydarzenia przewidują dla Was gwiazdy? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Panien czeka cię w jeszcze w sierpniu i przygotuj się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Lwów na sierpień 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w tym miesiącu?

Lwy! Sprawdźcie horoskop miesięczny na sierpień 2021. Co przydarzy się Wam w tym miesiącu? Jakie wydarzenia przewidują dla Was gwiazdy? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Lwów czeka cię w jeszcze w sierpniu i przygotuj się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Raków na sierpień 2021. Sprawdź, co czeka Cię w tym miesiącu według gwiazd

Sprawdź horoskop miesięczny dla Raków na sierpień. Co spotka cię w tym miesiącu? Jakie porady mają dla Ciebie gwiazdy w sierpniu 2021? Horoskop miesięczny dla Raków pozwoli ci dobrze zaplanować najbliższy okres. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Raków dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Bliźniąt na sierpień 2021. Sprawdź, co czeka Cię w tym miesiącu według gwiazd

Sprawdź horoskop miesięczny dla Bliźniąt na sierpień. Co spotka cię w tym miesiącu? Jakie porady mają dla Ciebie gwiazdy w sierpniu 2021? Horoskop miesięczny dla Bliźniąt pozwoli ci dobrze zaplanować najbliższy okres. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Bliźniąt dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Byków na sierpień 2021. Sprawdź, co czeka Cię w tym miesiącu według gwiazd

Miesięczny horoskop dla Byków na sierpień wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w tym miesiącu. Jeśli Byki to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Bykach, sprawdź, jak wygląda ich horoskop miłosny na sierpień 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Baranów na sierpień 2021. Sprawdź, co czeka Cię w tym miesiącu według gwiazd

Barany! Sprawdźcie horoskop miesięczny na sierpień 2021. Co przydarzy się Wam w tym miesiącu? Jakie wydarzenia przewidują dla Was gwiazdy? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Baranów czeka cię w jeszcze w sierpniu i przygotuj się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Ryb na sierpień 2021. Sprawdź, co czeka Cię w tym miesiącu według gwiazd

Miesięczny horoskop dla Ryb na sierpień wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w tym miesiącu. Jeśli Ryby to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Rybach, sprawdź, jak wygląda ich horoskop miłosny na sierpień 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Wodników na sierpień 2021. Sprawdź, co czeka Cię w tym miesiącu według gwiazd

Wodniki! Sprawdźcie horoskop miesięczny na sierpień 2021. Co przydarzy się Wam w tym miesiącu? Jakie wydarzenia przewidują dla Was gwiazdy? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Wodników czeka cię w jeszcze w sierpniu i przygotuj się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dzienny na dziś (3.08). Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop na wtorek

Horoskop na wtorek dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewiduje dla ciebie na dziś (3.08.2021) w horoskopie wróżka Xandra. Przekonaj się, co przyniesie ci kolejny dzień. Dzięki znajomości swojego horoskopu na dzisiaj, możesz zaplanować podejmowanie ważnych decyzji lub odłożyć je na później. Być może horoskop na dziś (wtorek, (3.08.2021) pomoże ci zmobilizować się do działań, które od dawna odkładasz. Pamiętaj, że to od ciebie zależy, co zrobisz wiedząc, jak brzmi horoskop na dzisiaj dla twojego znaku zodiaku.

📢 To dzieje się z organizmem, gdy regularnie pijesz zieloną herbatę. Zaskakujące skutki

Czy zielona herbata jest tak zdrowa, jak się o niej mówi? Wiele osób rezygnuje z kawy i czarnej herbaty na rzecz zielonej herbaty. Jakie są zalety i wady picia zielonej herbaty? Co dzieje się z organizmem, gdy regularnie pijesz zieloną herbatę? Zobacz, co mówią na ten temat eksperci.

📢 Modne fryzury na lato 2021. Te krótkie ścięcia są hitem tegorocznych wakacji [zdjęcia]

Wiele kobiet na wakacje szuka pomysłu na fryzurę, która odejmie im lat. Fryzura na wakacje są przede wszystkim wygodne, mają się świetnie układać i zapewniać swobodę w upalne dni. Zobaczcie propozycje fryzur na tegoroczne wakacje.

📢 Wariant Delta atakuje układ pokarmowy. Kto jest najbardziej zagrożony?

Wariant Delta jest najbardziej niebezpieczną odmianą koronawirusa. W Polsce słychać już o powolnym wzrośnie zachorowań ta odmianą Covid-19. Objawy zakażenia koronawirusem Delta są dość specyficzne i obejmują nie tylko układ pokarmowy!

📢 Wiadomości z polskich dróg: GDDKiA 2.08.2021 na Twitterze. Co nowego?

2.08.2021 na profilu GDDKiA pojawił się tweet: "RT @GDDKiA_Szczecin: Zespół Opiniowania Przedsięwzięć Inwestycyjnych #GDDKiA O/Szczecin przyjął projekt budowlany dla #S11 #Bobolice-#Szcze…. ".

📢 Dramatyczny wypadek w powiecie chełmskim. Dwie osoby nie żyją, a kilka jest rannych [ZDJĘCIA, 2.08.2021]

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano. Niedaleko miejscowości Bezek Kolonia w powiecie chełmskim doszło do wypadku z udziałem ciężarówki, samochodu osobowego i busa. Zginęły dwie osoby.

📢 W Zamościu podpalono punkt szczepień i sanepid. Zobacz zdjęcia!

Do zdarzenia doszło w nocy około godziny 1 z niedzieli na poniedziałek. - Punkt nie może funkcjonować - komentuje jedna z pracownic. Minister zdrowia zapowiedział konferencję w Zamościu.

📢 Nowy Dwór Gdański: 67-letnia kobieta wrzuciła do rzeki trzy koty w worku foliowym. Inna kobieta rzuciła się do wody i wyłowiła kocięta

67-letnia kobieta w Nowym Dworze Gdańskim wrzuciła do rzeki torebkę foliową z trzema kociętami. Po kilku minutach inna kobieta która wskoczyła do rzeki i wyłowiła pakunek.

📢 Sprawdź, czego lepiej nie sadzić w ogrodzie. Te rośliny zarosną ogród błyskawicznie i mogą być niebezpieczne dla środowiska

Są takie rośliny, które raz posadzone są bardzo trudne do opanowania. Podpowiadamy, jakich roślin lepiej nie sadzić w ogrodzie.

📢 10 tys. zł nagrody za pomoc we wskazaniu sprawcy podpalenia punktu szczepień w Zamościu

W Zamościu trwa konferencja prasowa z udziałem ministra Niedzielskiego. Odbywa się przed zniszczonym punktem szczepień.

📢 Ostatnie tweety ZUS-u z 2.08.2021. Sprawdź, co nowego i ważnego w kwestii ubezpieczeń

2.08.2021 na profilu ZUS-u pojawił się tweet: "Pobierasz #emerytura, #renta albo #zasiłek❓Potrzebujesz dokumentu, który potwierdzi np. wysokość #świadczenia z #ZUS❓🆕 Takie potwierdzenie możesz teraz utworzyć samodzielnie na swoim koncie w #PUE ZUS. Dokument ma elektroniczną pieczęć.Więcej👉 . ".

📢 Urlop: 2.08.2021. Zmiany w przepisach: czy teraz zaległy urlop przepadnie, czy pracodawca może odmówić zaplanowanego urlopu

Wielu Polaków planuje już wakacyjny wypoczynek. Jakie zmiany w przepisach urlopowych zaszły w wyniku wprowadzenia stanu epidemii, kiedy pracodawca może nie zgodzić się na urlop lub odwołać z niego pracownika oraz jak wykorzystać zaległe dni wolne za poprzedni rok?

📢 Zabójcze pożary atakują Europę: płoną Pescara we Włoszech, Patras i Rodos w Grecji, Antalya w Turcji. Przybywa śmiertelnych ofiar [WIDEO]

Temperatury w południowo-wschodniej Europie przekraczają 40 stopni Celsjusza. Sprzyja to powstawaniu pożarów, które zabijają ludzi, niszczą lasy i domy.

📢 Tak właściciele mieszkań zmieniają życie lokatorów w piekło. Bronią swoich praw czy łamią prawo?

Dużo się słyszy o problematycznych lokatorach, ale właściciele mieszkań też potrafią szokować swoim zachowaniem. Przypominamy najgłośniejsze przypadki.

📢 Najnowsze wiadomości z Unii Europejskiej (2.08.2021). O czym musisz wiedzieć, żyjąc w Unii?

2.08.2021 na profilu Komisji Europejskiej pojawił się tweet: "Obchodzimy Europejski Dzień Pamięci o Holokauście Romów i Sinti.Oddajemy hołd setkom tysięcy romskich ofiar i wznawiamy nasze wysiłki na rzecz równości. Te wydarzenia przypominają nam o potrzebie walki z dyskryminacją.Oświadczenie @vonderleyen, @VeraJourova, @helenadalli. ↓. ".

📢 Atak na zamojski punkt szczepień i sanepid! Mieszkańcy: ''Chyba ktoś rozum postradał"

Mobilny Punkt Szczepień stanął na zamojskim Rynku Solnym, w sąsiedztwie zamojskiego Ratusza. Dzisiaj, ok. godz. 1 w nocy nieznany sprawca wybił w nim szybę, wrzucił do środka jakąś płynną łatwopalną substancję i podpalił. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu punkt nie nadaje się do użytku. Podpalono także... sanepid.

📢 Google zablokuje dostęp do niektórych modeli telefonów. Na wymianę jest czas do września

Google już pod koniec września zablokuje dostęp do telefonów ze starym oprogramowaniem. Użytkownicy są zobowiązani do tego czasu zaktualizować urządzenia do Androida 3.0 lub wyższego. Jeśli nie jest to możliwe, konieczna będzie zmiana smartfonu.

📢 Tokio: Białoruska biegaczka Kryscina Cimanouska uciekła trenerom. "Boję się, że na Białorusi trafię do więzienia"

Dramat białoruskiej biegaczki Krysciny Cimanouskiej. Skrytykowała trenerów, chciano ją odesłać do kraju, ale uciekła "opiekunom" i szukała azylu w polskiej ambasadzie. W poniedziałek otrzymała polską wizę humanitarną i znajduje się pod opieką polskich dyplomatów. O pomocy dla sportsmenki poinformował wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz.

📢 Podpalenie punktu szczepień w Zamościu [ZDJĘCIA] Premier Morawiecki zapowiada surowe kary dla sprawców

Kolejny groźny atak na punkt szczepień przeciw Covid. Tym razem nieznany sprawca w Zamościu podpalił mobilny punkt szczepień i siedzibę sanepidu. Premier polecił policji wzmożenie działań przeciw tego typu zdarzeniom.

📢 Wypadek w Katowicach. Są wyniki badań toksykologicznych kierowcy, który przejechał 19-latkę. Był pod wpływem leków

Kierowca autobusu, który przejechał dwa dni temu 19-letnią dziewczynę w Katowicach, zażył leki przeciwdepresyjne i przeciwbólowe - wynika z treści opinii toksykologicznej, która w poniedziałek rano, 2 sierpnia, wpłynęła do prokuratury. Na jej podstawie śledczy zlecą dalsze badania. Kluczowe będą ustalenia, jaki wpływ na stan psychofizyczny kierowcy mogły mieć zażyte przez niego preparaty.

📢 Wiadomości NIK z 2.08.2021. Najnowsze informacje Najwyższej Izby Kontroli

2.08.2021 na profilu Najwyższej Izby Kontroli (NIK) pojawił się tweet: "Ponad 22 hektary terenów uzbrojonych pod przyszłe inwestycje przez skontrolowanych beneficjentów – to plon Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Sprawdź w raporcie NIK, jak wydatkowano środki: . ".

📢 Zobacz jak mieszka Kazimierz Kowalski, były dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi

Kazimierz Kowalski, znany śpiewak operowy, były dyrektor łódzkiego Teatru Wielkiego, swój azyl znalazł na przedmieściach Łodzi. Mieszka w domu, który ma blisko 100 lat!

📢 Naukowcy alarmują: efektem przechorowania koronawirusa może być wypadanie włosów

Jedną z konsekwencji przechorowania Covid-19 może być utrata włosów, ostrzegają naukowcy.

📢 Dramatyczny wypadek w Katowicach. Kierowca autobusu wjechał w grupę osób. Na miejscu zginęła 19-letnia kobieta. W mieście wrze

Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Katowic. W centrum miasta przy ulicy Mickiewicza w sobotę 31 lipca autobus komunikacji miejskiej wjechał w grupę osób. Mimo iż na środku ulicy stali ludzie, 31-letni kierowca autobusu ruszył. Niestety, na miejscu zginęła 19-letnia kobieta. Kierowca został doprowadzony do prokuratury i przesłuchany. Śledczy wciąż czekają na wyniki badań toksykologicznych.

📢 Nie żyje Kazimierz Kowalski. Zmarł Kazimierz Kowalski, wieloletni dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi, jeden z najpopularniejszych śpiewaków

Trudno w to uwierzyć. W wieku 70 lat zmarł Kazimierz Kowalski, jeden z najpopularniejszych polskich artystów, wyjątkowy śpiewak, menedżer kultury, człowiek niepospolitej energii. I z sercem na dłoni.

📢 Ulewa w województwie podlaskim. Wypadki, kolizje, zalane ulice, piwnice, lokale. Strażacy mają pełne ręce roboty (RAPORT)

W nocy z niedzieli na poniedziałek województwo podlaskie nawiedziły intensywne opady deszczu. Strażacy interweniują w związku z zalanymi piwnica i garażami. Na drogach od rana dochodzi też do kolizji i wypadków.

📢 Życzenia urodzinowe 2021. Najpiękniejsze życzenia na urodziny. Krótkie wierszyki, rymowanki SMS. Najlepsze życzenia na urodziny

Zbliżają się urodziny bliskiej osoby i nie masz pomysłu na życzenia? Pomożemy ci! Sprawdź najciekawsze, śmieszne życzenia urodzinowe. Zobacz też wierszyki i smsy urodzinowe.

📢 Śmiertelny wypadek na drodze 381 między Wałbrzychem i Nową Rudą. Zginęły dwie młode osoby

W niedzielę wieczorem (1 sierpnia), na drodze wojewódzkiej nr 381,w miejscowości Głuszyca Górna (powiat wałbrzyski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. - Zderzyły się dwa samochody osobowe. Niestety, w wyniku tego wypadku zginęły dwie młode osoby, kierowca i pasażerka jednego z aut - mówi dyżurny wojewódzkiej drogówki. Droga jest zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracują służby.

📢 Pol'and'Rock Festival 2021 - już po. Można zorganizować festiwal tylko dla zaszczepionych? Można! Tegoroczny przystanek Woodstock - mniejszy

Festiwal Pol'and'Rock w 2021 roku był o wiele mniejszy niż z reguły. Pierwszy raz odbył się na lotnisku Makowice-Płoty, gdzie - jak planują organizatorzy - zagości na dłużej. Choć impreza mogłaby pomieścić znacznie więcej uczestników, ze względu na obostrzenia sanitarna, przeznaczona była dla 20 tysięcy - uwaga: zaszczepionych - fanów. Byliśmy tam!

📢 "Król antycovidowców" Bartosz T. z Torunia: ile lat spędzi w więzieniu? Może usłyszeć kolejne wyroki

Samozwańczy "król antycovidowców" czyli Bartosz T. pseudonim "Suweren" z Torunia został w lipcu skazany na 5 lat więzienia w sprawie narkotykowej. Niewykluczone, że czekają go kolejne wyroki karne. Ile lat może spędzić za kratami?

📢 Andrzej Zybertowicz: Świat znalazł się w dryfie i osuwa się w nieznane

Wygrana Bidena wygląda na chwilową mobilizację elit głównego nurtu politycznego USA. Ale te same elity nie są w stanie uporać się z głębokim kryzysem całego amerykańskiego systemu - mówi prof. Andrzej Zybertowicz, socjolog, doradca prezydenta Andrzeja Dudy

📢 Bursztynowa Miss Polski 2021. Finał konkursu w Jarosławcu. To już 18 edycja wydarzenia! [zdjęcia]

W Jarosławcu podczas 18 finału konkursu piękności wybrano Bursztynową Miss Polski. Na scenie letniej w pokazach brało udział 12 kobiet.

📢 Katowice. Kierowca autobusu, który wjechał w 19-latkę, usłyszał zarzuty. Odpowie za zabójstwo i usiłowanie zabójstwa dwóch osób

31-letni kierowca autobusu, który najechał w sobotę 19-letnią mieszkankę Świętochłowic w Katowicach, usłyszał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa dwóch innych osób, poinformowała prokurator Monika Łata z zespołu prasowego Prokuratury Okręgowej w Katowicach. Dziś, 1 sierpnia, został zaaresztowany na trzy miesiące.

📢 Znany antyszczepionkowiec Piers Corbyn chciał przyjąć łapówkę od youtuberów za odstąpienie od krytyki AstraZeneki

Znany, brytyjski antyszczepionkowiec, który neguje globalne ocieplenie oraz twierdzi, że koronawirus nie istnieje, zgodził się przyjąć 10 tys. funtów od youtuberów podających się za inwestorów AstraZeneki w zamian za zaprzestanie krytykowania tej firmy.

📢 Które Biedronki są otwarte w niedziele? Lista sklepów otwartych mimo zakazu handlu: Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław i inne miasta

Biedronki otwarte w niedziele? Sieć sklepów Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską i w ten sposób ominęła zakaz handlu. Poniżej lista sklepów Biedronka, w których zrobicie zakupy w każdą niedzielę.

📢 Pożary w Turcji. Nie żyje 6 osób, rannych zostało ponad 500. Turyści ewakuowani z hoteli nad Morzem Egejskim

Od kilku dni Turcja walczy z pożarami. Najgorsza sytuacja jest w pobliżu miast: Alanya, Adana, Mersin, Bodrum, Marmaris i Mugli. Do soboty zginęło 6 osób, natomiast ponad 500 zostało rannych. Prezydent państwa obiecuje pomoc poszkodowanym.

📢 Katowice. Kierowca autobusu wjechał w 19-latkę. Zginęła na miejscu. Został doprowadzony do prokuratury

W niedzielę, 1 sierpnia, o godzinie 10.30 policjanci doprowadzili 31-letniego kierowcę autobusu na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej Katowice - Północ. Mężczyzna wjechał w sobotę około godziny 6 rano w grupę osób. Na miejscu zginęła 19-letnia kobieta. 31-latek dziś usłyszy zarzuty.

📢 Gdzie jest burza 1.08? Ostrzeżenia IMGW NA ŻYWO! Aktualna mapa i radar burzowy - sierpień 2021: Warszawa, Mazowsze... Prognoza pogody

Gdzie jest burza teraz w Polsce? Czy najbliższe dni mogą przynieść opady deszczu i burze? Oto ostrzeżenia IMGW, radar i prognoza pogody na 1.08. Zobacz, jak wygląda aktualna mapa burzowa dla Polski na sierpień 2021!

📢 Tragiczny wypadek w Katowicach. Młoda dziewczyna zginęła potrącona przez autobus. Dlaczego kierowca ruszył? Mężczyznę zatrzymała policja

Potworny wypadek w Katowicach. W centrum miasta przy ulicy Mickiewicza autobus komunikacji miejskiej potrącił nastolatkę. Kierowca ruszył, mimo iż na jezdni przed autobusem byli ludzie. Potrącona dziewczyna zmarła na miejscu. Policja wyjaśnia okoliczności tej tragedii. Kierowca autobusu był trzeźwy. Zbada się, czy nie znajdował się pod wpływem innych środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

📢 Warszawa: Godzina "W". Mieszkańcy stolicy upamiętnili 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. ZDJĘCIA

W godzinę ''W'' Warszawa stanęła, by w skupieniu upamiętnić 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Zatrzymały się samochody, tramwaje, autobusy oraz przechodnie. Zobaczcie na naszych zdjęciach, jak mieszkańcy uczcili pamięć poległych bohaterów.

📢 Pol'and'Rock Festival 2021: polski Woodstock mniejszy, ale dzieje się jak zawsze. Kolejne koncerty i szaleni fani

Polski Woodstock 2021. Trwa kolejny dzień. Po raz pierwszy Pol'and'Rock Festival odbywa się na terenie lotniska Makowice-Płoty, wcześniej gościł w Kostrzynie nad Odrą. Na miejscu jest nasz fotoreporter. Zobacz zdjęcia z drugiego dnia festiwalu.

📢 Anna Kalczyńska pokazała piękny dom! ZDJĘCIA. Gwiazda TVN mieszka w luksusowej willi. Tak wygląda mieszkanie Anny Kalczyńskiej 31.07.2021

Anna Kalczyńska to najpopularniejsza dziennikarka stacji TVN. Jak sama o sobie mówi, jest spełniona zawodowo. Jest także aktywna w mediach społecznościowych i to dzięki nim możemy się wiele o gwieździe TVN-u dowiedzieć.

📢 Koniec tropikalnego lata. Nadciąga załamanie pogody. Będzie padało, lało i grzmiało, ale wciąż bardzo ciepło

Piątek 30 lipca to ostatnie chwile z upałami w województwie śląskim w perspektywie najbliższego tygodnia. Pogoda zmieni się diametralnie. Czego możemy się spodziewać?

📢 Muszyna. Najpiękniejsze Polki na sesji zdjęciowej w ogrodach. Finalistki Miss Polski 2021 rozpoczęły pierwsze zgrupowanie [ZDJĘCIA]

Trwają ostatnie przygotowania do finału Miss Polski 2021. W poniedziałek (26.07) dziewczyny wyruszyły w drogę do Małopolski, która jest partnerem głównym konkursu. W ciągu kilku najbliższych dni dziewczyny będą nie tylko zwiedzać Małopolskę, ale również nagrywać materiały video, które zobaczymy w trakcie finałowej gali oraz brać udział w oficjalnych sesjach zdjęciowych. Podczas ich wizyty w ogrodach w Muszynie sfotografował je Artur Królikowski, zaprzyjaźniony z redakcją fotograf z uzdrowiska.

📢 Powstanie Warszawskie dzień po dniu. Zobacz kalendarium wydarzeń i archiwalne zdjęcia. 63 dni heroicznej walki o Warszawę

1 sierpnia 1944 r. wybuchło Powstanie Warszawskie - największa akcja zbrojna podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. Przez 63 dni żołnierze Armii Krajowej prowadzili heroiczną i osamotnioną walkę, której celem była niepodległa Polska, wolna od niemieckiej okupacji i dominacji sowieckiej. Prezentujemy zdjęcia archiwalne i kalendarium wydarzeń.

📢 Pol'and'Rock Festival 2021: Rozpoczął się polski Woodstock. Impreza odbywa się w nowym miejscu. Festiwal zagości tu na dłużej! [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się polski Woodstock 2021. Organizatorzy imprezy po wielu latach opuścili Kostrzyn nad Odrą. Po raz pierwszy Pol'and'Rock Festival odbywa się na terenie lotniska Makowice-Płoty. - Zaprzyjaźnimy się z nowym miejscem na dłużej, na pewno na parę lat - przyznał w czwartek Jurek Owsiak. Na miejscu jest nasz fotoreporter. Zobacz zdjęcia z otwarcia festiwalu.

📢 Najbardziej utytułowani polscy olimpijczycy. Kto zdobył najwięcej medali? Najlepsi z najlepszych na letnich igrzyskach [ZDJĘCIA]

284 medale, w tym 67 złotych, 84 srebrnych i 133 brązowych - taki jest dorobek polskich sportowców na letnich igrzyskach olimpijskich. Dziewiętnastu z nich zdołało zdobyć więcej niż jeden krążek i co ciekawe, aż 15 przypadkach były to przynajmniej dwa złota. Kto jest najbardziej utytułowanym polskim olimpijczykiem? Sprawdźcie sami!

📢 Rybniki: Wypadek śmiertelny na DK8. Zderzenie osobówki i dwóch tirów. Zginął ks. Arkadiusz Pietuszewski (zdjęcia)

Jedna osoba zginęła i jedna została ranna w tragicznym wypadku w okolicach Rybnik (powiat białostocki) na krajowej ósemce

📢 Nadchodzi czwarta fala? Zakażenia koronawirusem idą w górę. W którym województwie jest najgorzej?

Czwarta fala pandemii puka do drzwi Polski? Wiele na to wskazuje, ponieważ pierwszy raz kilku miesięcy tygodniowa liczba nowych przypadków zakażeń koronawirusem wzrosła w porównaniu do poprzedniego tygodnia, a wskaźnik R dla kraju przekroczył 1, a w niektórych województwach jest dużo wyższy, co zapowiada, że liczba nowych zakażeń będzie rosnąć. W którym województwie w niedługim czasie sytuacja może stać się szczególnie trudna? Sprawdź!

📢 Prof. Piotr Kuna: To, co robimy, jest bardzo nieodpowiedzialne. Nie straszmy ludzi! Tłumaczmy im potrzebę szczepień

Nikogo nie straszę, a jakoś wszyscy moi pacjenci, którzy mają wątpliwości, po rozmowie ze mną zgadzają się na szczepienie. Nikogo nie straszę, tylko mówię prawdę. To, że szczepionka nie chroni przed ponownym zakażeniem wirusem, to fakt. To też trzeba jasno powiedzieć. Ale ryzyko zakażenia innych spada 10 razy, nie mówiąc o ryzyku rozwoju ciężkiej postaci COVID-19 - mówi prof. Piotr Kuna, pulmonolog, alergolog

📢 Rząd zastanawia się nad restrykcjami dla niezaszczepionych. Zobacz, co może czekać osoby, które nie zaszczepiły się na COVID-19

Spada liczba osób chętnych do tego, by zaszczepić się przeciwko koronawirusowi. Jak tłumaczą eksperci, szczepienia to jedyna droga do uniknięcia kolejnej fali zakażeń, a co za tym idzie wprowadzenia kolejnych obostrzeń. Przedstawiciele rządu wciąż zastanawiają się, jak namówić do szczepień jak największą część społeczeństwa. Na ten moment nie zapadły jeszcze żadne konkretne decyzje. Pojawiają się jednak pomysły dotyczące wprowadzenia restrykcji, które miałyby obowiązywać jedynie osoby niezaszczepione. Niektóre z nich obowiązują już w innych krajach Unii Europejskiej. Sprawdź w galerii, czego mogą dotyczyć ewentualne restrykcje dla osób niezaszczepionych.

📢 TOKIO 2020 - lekkoatletyka. Najpiękniejsze lekkoatletki igrzysk olimpijskich [ZDJĘCIA]

Tokio 2020 lekkoatletyka. Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio rozgrywane będą zawody "królowej sportu". Na bieżniach i skoczniach w Japonii rywalizować będzie kilkaset zawodniczek z różnych zakątków świata. Oto najpiękniejsze lekkoatletki, na Instagramie prezentują swoje smukłe, wysportowane ciała. Kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Tak wyglądają poszukiwani w związku z zabójstwami. Zobacz ich zdjęcia i nazwiska

Prezentujemy zdjęcia i nazwiska najgroźniejszych przestępców w Polsce. Wszyscy są poszukiwani w związku z zabójstwem. Policja wystawiła za nimi listy gończe i opublikowała wizerunki. Widziałeś któregoś z nich? Wiesz, gdzie mogą może przebywać? Jeżeli masz jakieś informacje na ich temat, to koniecznie skontaktuj się z policją. Zdjęcia i dane poszukiwanych pochodzą z policyjnej bazy poszukiwani.policja.pl z dnia 8 grudnia 2020 roku. Zobacz zdjęcia i listy gończe poszukiwanych zabójców, którzy są na wolności.

📢 Bratanica Księżnej Diany, Kitty Spencer w najpiękniejszej sukni ślubnej świata! O kreacji Dolce&Gabbana mówi cały świat. Zobacz zdjęcia

Kitty Spencer, bratanica Księżnej Diany poślubiła o 30 lat starszego potentata mody Michaela Lewisa. Uroczystość odbyła się w Rzymie. Panna młoda zachwyciła spektakularną suknią ślubną domu mody Dolce&Gabbana. Kitty to również modelka i wielokrotnie występowała w pokazach mody D&G oraz kampaniach reklamowych. Zobacz jak prezentowała się suknia ślubna Kitty, o której mówi cały świat!

📢 STRAŻACY ROKU 2021 Ważne informacje dla strażaków, jednostek OSP i orkiestr strażackich

Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie STRAŻACY ROKU 2021. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji dla kandydatów.

📢 Bon turystyczny. LISTA OBIEKTÓW, w których można zrealizować płatność bonem liczy już 27 tys. miejsc. Jak uzyskać bon turystyczny?

Do 30 lipca 2021 r. Polacy aktywowali już ponad 2,6 mln bonów turystycznych o łącznej wartości 2,3 mld zł - informuje ZUS.

📢 AlterFest powrócił do Mysłowic. Koncerty muzyki alternatywnej odbyły się na terenie kościoła ewangelickiego

AlterFest znów bawił w Mysłowicach. Festiwal muzyki alternatywnej powrócił po roku nieobecności spowodowanej pandemią. Impreza ma niesamowity i niepowtarzalny klimat, gdyż odbywa się na terenie kościoła ewangelickiego. Tak jak podczas poprzedniej edycji festiwal trwa dwa dni - 23 i 24 lipca. Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia.

📢 Jak widzą świat osoby z wadą wzroku? Zobacz wizualizacje

Zastanawialiście się kiedyś, jak widzi osoba z wadą wzroku? Stosunkowo łatwo jest sobie wyobrazić, że można mieć zamazany bliższy lub dalszy plan - ale co z innymi chorobami, takimi jak jaskra, zaćma, czy daltonizm? Oczywiście nigdy nie będziemy w stanie odgadnąć z pełną dokładnością cudzego widzenia, jednak możemy spróbować je zrekonstruować. Zobaczcie, jak w przybliżeniu patrzą na świat osoby z różnymi wadami wzroku.

📢 Wojewódzki pokazał nową miłość. Kim jest nowa dziewczyna dziennikarza? Jest od niego młodsza o 28 lat ZDJĘCIA 22.07.21

Nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego jest o niego młodsza o - bagatela- ... 28 lat! Kim jest jego nowa partnerka? Wiadomo, że to modelka....

📢 Plaże bez tłoku i tłumów nad Bałtykiem [MAPA] 10 mniej znanych miejsc nad polskim morzem. Zobacz, gdzie jechać na wakacje 2021!

Wakacje nad polskim Morzem Bałtyckim. Gdzie warto jechać? Tym razem omijamy Władysławowo, Półwysep Helski, Łebę, Ustkę czy Świnoujście. Zaglądamy miejsca znacznie rzadziej odwiedzane, za to emanujące spokojem.

📢 STRAŻACY ROKU Głosowanie rozpoczęte! Nagrodzimy strażaków ochotników, jednostki i orkiestry OSP oraz dzieci i młodych zaangażowanych w OSP

Wielki plebiscyt strażacki pod patronatem Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP rozpoczęty!

📢 PKO BP ostrzega przed oszustami. Prawie wszyscy się na to łapią! Podszywają się pod pracowników banku, aby wyłudzić pieniądze

PKO BP ostrzega swoich klientów przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników banku i dzwoniąc proszą o poufne dane lub namawiają do zainstalowania aplikacji. W ten sposób można stracić pieniądze!

📢 Wielkie Greckie wakacje. Poznaj kompleks wysp Dodekanezu i wybierz idealną wyspę na swoje wymarzone wakacje!

Kompleks wysp Dodekanezu w południowo-wschodniej części Morza Egejskiego jest najbardziej słonecznym zakątkiem Grecji. Kompleks ten składający się z dwunastu dużych wysp oraz licznych mniejszych z krystalicznie czystą wodą, piaszczystymi lub kamienistymi plażami, wspaniałymi znaleziskami archeologicznymi, imponującymi bizantyjskimi i średniowiecznymi zabytkami oraz unikalnymi tradycyjnymi osadami tylko czeka aby go zwiedzić.

📢 10 miejsc, które niebawem znikną z powierzchni Ziemi. Pozostaną po nich tylko zdjęcia i wspomnienia. Śpiesz się, by je zobaczyć

Oto 10 miejsc o niezwykłej wartości przyrodniczej lub kulturowej, które niebawem znikną z powierzchni Ziemi. Być może to ostatni moment, by je odwiedzić - niektóre z nich prawdopodobnie przestaną być dostępne w ciągu najbliższych lat. Do dewastacji innych dojdzie za życia rodzącego się właśnie pokolenia. Świat, jaki znamy, zmienia się w zastraszającym tempie, są jednak miejsca, które jako pierwsze zostaną dotknięte katastrofą. Przejdź do galerii, by sprawdzić jakie to miejsca.

📢 Gotowe domy z AliExpress za 60 tys. zł? Zobacz te projekty! Docierają z Chin nawet w kilkanaście dni. Zobacz najtańsze domy modułowe

Domy modułowe w chińskim serwisie aukcyjnym można kupić już za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wraz z dostawą. Stworzone z prefabrykowanych elementów kontenery mieszkalne, domki jednopiętrowe, a nawet całe wille, są przeznaczone do szybkiego złożenia na miejscu. Zamówienie potrafi dotrzeć do Polski nawet w ciągu 15 dni! Jak wyglądają najciekawsze i najtańsze projekty? Zobacz w galerii.

📢 Dzwonią do ciebie te numery? Nie oddzwaniaj - możesz słono zapłacić. Tajemnicze telefony z Senegalu, Kuby, RPA to próba oszustwa

Jednym ze sposobów na oszustwo jest wykonanie połączenia z numeru o podwyższonej płatności. Niebezpieczeństwo pojawia się wtedy, gdy postanowimy na nieodebrane połączenie oddzwonić. Każda sekunda "rozmowy" może nas sporo kosztować. Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega, że często naciągacze celowo przedłużają połączenia, emitując sygnał rozłączania. Połączenie zostaje przerwane dopiero w momencie, w którym sami naciśniemy czerwoną słuchawkę. Zobaczcie w galerii najczęstsze numery kierunkowe, z których dzwonią oszuści - i w żadnym wypadku na nie nie oddzwaniajcie!

📢 Kapuś, świr czy mściciel: wiesz co oznaczają więzienne tatuaże? Te znaki symbolizują role, zdolności i cechy charakteru

Więzienne tatuaże przeważnie niosą w sobie specjalne przesłanie. W zależności od tego, w którym miejscu zostały wykonane - mają zupełnie inne znaczenie. Czy będzie to kropka na środku czoła, czy też między brwiami - przekaz diametralnie się od siebie różni. Sprawdźcie, co znaczą więzienne tatuaże wykonane na twarzy i co mówią o swoim posiadaczu.

📢 Kto zmarł na COVID? Artyści, sportowcy, politycy i inni znani ludzie, którzy zmarli przez koronawirusa w 2020 i 2021 r. [LISTA]

Pandemia koronawirusa, która rozpoczęła się pod koniec 2019 r., pochłonęła już ponad trzy miliony ofiar na całym świecie. Z powodu choroby wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2 straciliśmy wielu wybitnych artystów, sportowców, polityków. Przypominamy sylwetki znanych osób, które zmarły z powodu powikłań związanych z COVID-19.

📢 Fryzury na wesele 2021. Zobacz najciekawsze upięcia na ślub i wesele. To jest w modzie!

Fryzury na wesele największą popularnością cieszą się latem – wtedy sezon ślubny jest w pełni, a upalna pogoda sprawia, że tym chętniej panie decydują się na upięcia weselne. Nie wiesz, co jest teraz w modzie? Brakuje ci pomysłu na fryzurę na wesele w 2021 roku? Zobacz w naszej galerii najciekawsze upięcia na wesele i czerp inspiracje! Większość tych fryzur będzie idealna zarówno dla gości weselnych, jak i dla panien młodych.

📢 Zaginione dzieci w Polsce. Pomóż im wrócić do domu! Policja i rodziny apelują o pomoc [Zdjęcia]

Publikujemy bazę dzieci zaginionych w Polsce. Sprawdź, czy któreś z nich widziałeś. Pomóż rodzicom w odnalezieniu ich pociech! Co roku aż 5 proc. dzieci zaginionych w Polsce nie udaje się odnaleźć. Sprawdź ogłoszenia Fundacji ITAKA. Pomóż dzieciom wrócić do domu, ich rodziny wciąż czekają!

📢 Nowe prawo budowlane. O tych zmianach musisz wiedzieć, jeśli planujesz budowę domu

Od 19 września zaczęło obowiązywać nowe prawo budowlane, które wprowadza wiele istotnych zmian. Kolejne weszły w życie 1 stycznia 2021 r.

📢 Przerażające prognozy zmian klimatycznych. Czarne scenariusze dla Polski i świata to wcale nie tak odległa przyszłość

Jeśli nic nie zrobimy, by powstrzymać zmiany klimatyczne, w ciągu najbliższych lat zmieni się nie tylko pogoda, ale także ziemska fauna i flora. Skutki mogą być katastrofalne i to wcale nie w dalekiej przyszłości, lecz już w 2050 roku. Czarny scenariusz dotknie nie tylko Polskę, ale cały nasz glob, prowadząc do zagłady wielu istnień. Za większość negatywnych zmian odpowiada postępujące globalne ocieplenie. Co nas czeka, jeśli już dziś nie zaczniemy mu przeciwdziałać? W galerii przedstawiamy fakty, które prezentują naukowcy w debacie nad przyszłością naszej planety.

📢 TOP 50 najseksowniejszych sportsmenek! Która najpiękniejsza? Szarapowa, Domachowska, VanZant

SPORT. Są nie tylko świetne w swoim fachu, ale i piękne i seksowne. Zobaczcie najpiękniejsze i najseksowniejsze sportsmenki!

📢 Najpiękniejsze kobiety na świecie - zobacz ranking 20 krajów, gdzie najczęściej rodzą się piękności. Udało się to obliczyć

W którym kraju mieszkają najpiękniejsze kobiety? Uroda to rzecz względna, ale jednak udało się na podstawie obliczeń sprawdzić, w których krajach rodzą się najpiękniejsze kobiety świata. Serwis Missology.com przeanalizował wyniki konkursów piękności i na tej podstawie sporządził ranking 20 krajów, z których wywodzą się najpiękniejsze kobiety. W zestawieniu są też Polki. Zobacz ranking.

📢 Te fryzury odejmą ci lat. Jak się czesać, by się odmłodzić? Dzięki tym trikom cofniesz się w czasie i podkreślisz naturalne atuty

Przepisów na odmładzające cięcie jest całe mnóstwo, jednak kluczem do dobrego wyglądu jest odpowiednie dobranie fryzury do kształtu twarzy. Jak określić własny typ? Oto krótki poradnik modnych, odmładzających stylizacji dla każdego.

📢 Nietypowe objawy COVID-19 – sprawdź, czy to może być koronawirus! U kogo symptomy mogą różnić się od tych obserwowanych najczęściej?

Objawy koronawirusa to jeden z najważniejszych tematów pandemii. Na ich podstawie można rozpoznać wstępnie zakażenie, problem jednak w tym, że jego oznaki są tak zróżnicowane i występują w tak różnym czasie, że łatwo się pomylić. Wyjaśniamy, u kogo mogą wystąpić nietypowe symptomy infekcji, jak często ma to miejsce oraz w jaki sposób są odczuwane przez chorych. Sprawdź, czy też możesz mieć koronawirusa!

📢 Fryzury wyszczuplające, które optycznie wysmuklą twarz. Te uczesania odejmą ci kilka kilogramów. Trendy na 2021 rok

By wyglądać szczuplej, wcale nie musisz katować się rygorystyczną dietą. Istnieje kilka trików, dzięki którym efekt będzie natychmiastowy! Mowa o fryzurach wyszczuplających. Okazuje się, że dobrze dobrana fryzura może odjąć nam nawet kilka kilogramów. Jak się czesać, by optycznie wysmuklić rysy twarzy? Oto najbardziej przydatne wskazówki.

📢 Zdjęcia NASA pokazują, jak zmieniła się Ziemia. Wysychają zbiorniki, topnieją lodowce. Zmiany klimatyczne są widoczne jak na dłoni

Agencja NASA udostępniła ponad 500 fotografii ukazujących, jak zmienia się Ziemia. Na wielu z nich widać postępującą degradację naszej planety. Kurcząca się pokrywa śnieżna, topniejące lodowce i wysychające jeziora to coś więcej niż zwykłe zmiany klimatu, które dotykają nasza planetę od zarania. Niezwykle szybkie tempo obserwowanych obecnie zmian prowadzi do unicestwienia wielu gatunków zwierząt i roślin. Miliony ludzi zostanie dotkniętych suszą. Naukowcy już teraz mówią o kolejnym, wielkim wymieraniu. Nie wierzycie? Zobaczcie sami. Zdjęcia dostępne są w galerii. Użyjcie suwaka, by je porównać.

📢 Przepowiednie na 2021 rok. Proroctwa z całego świata, które pewnie się nie sprawdzą. Co przepowiedzieli Nostradamus i Baba Wanga?

Koniec roku to świetny czas na noworoczne przepowiednie. Jak doskonale wiemy, żadna z rewolucyjnych teorii się do tej pory nie sprawdziła. Nie było końca świata ani na przełomie tysiącleci, ani w 2012 roku, zaś aneksja Krymu w 2014 roku nie rozpętała III wojny światowej. Mimo tego złowróżbne przepowiednie, szczególnie autorstwa owianych legendą jasnowidzów, są cały czas w cenie. Jakie proroctwa wiążą się z 2021 rokiem, kim byli Nostradamus i Baba Wanga oraz dlaczego nie należy się tym wszystkim przejmować - wyjaśniamy w artykule. By zobaczyć przepowiednie na 2021 rok (i nie tylko), przejdź do galerii.

📢 Jeśli ci się to śniło - lepiej uważaj! Znasz znaczenie snów? Czy intuicji warto ufać? SENNIK

Jakie jest znaczenie snów? Czy uporczywie powracając koszmar może coś dla nas oznaczać? To, co dzieje się w naszej głowie jest wciąż niezbadane. Naukowcy są przekonani, iż sen jest momentem segregowania pamięci ludzkiej, także tej podświadomej. Na tej zasadzie obrazy senne stają się odzwierciedleniem przeżytych sytuacji i emocji. Jak je odczytywać? Nie ma na to jednoznacznej recepty, jednak można posiłkować się gotowymi interpretacjami. Oto one!

📢 Kto zmarł w 2020 roku? Ich pożegnaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Zmarli artyści, sportowcy, aktorzy, muzycy, politycy...

W 2020 roku pożegnaliśmy zaskakująco wielu wybitnych artystów, polityków, sportowców i dziennikarzy. Przypominamy sylwetki tych, którzy zmarli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

📢 Epidemie XXI wieku: jakie choroby nam zagrażają? Nie tylko koronawirus

Choroby towarzyszą człowiekowi od zawsze. Wiele z nich, ze względu na ogromną liczbę ofiar, na stałe zapisało się w historii. Niestety epidemie i pandemie to nie tylko smutne wydarzenia z przeszłości - pojawiają się także i dziś, czego niezbity dowód stanowi obecna sytuacja. Choć współczesna medycyna radzi sobie z chorobami coraz lepiej, istnieje pewien czynnik, który mocno komplikuje sprawy. Jest to ludzka mobilność, spotęgowana przez nowoczesne środki transportu. Przedostanie się wirusa z jednego końca świata na drugi dawniej było długim procesem - dziś może zająć kilkanaście godzin. Jakie choroby zagrażały i wciąż nam zagrażają w XXI wieku?

📢 Kim jest piękna blondynka, która ćwiczyła z piłkarzami Borussii Dortmund? To lekkoatletka Alica Schmidt, która odmówiła "Playboyowi"

Piłkarze Borussii Dortmund mieli ostatnio wyjątkowego gościa w centrum treningowym. To Alica Schmidt, biegaczka na krótkich dystansach. Przez część mediów okrzyknięta najseksowniejszą sportsmenką świata. Sesję zaproponował jej "Playboy", ale niespełna 22-letnia Niemka odmówiła. Na szczęście regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Tam pojawiły się zdjęcia ze wspólnych zajęć z m.in. Matsem Hummelsem. Nietypowe ćwiczenia to sprawka sponsora technicznego, który dostarcza odzież niemieckiemu klubowi i lekkoatletce.

📢 Rzeź Woli: Masowe egzekucje, gwałty, stosy ciał... Wstrząsające świadectwa [WIDEO] [POWSTANIE WARSZAWSKIE]

Po wybuchu powstania warszawskiego hitlerowcy zdecydowali o eksterminacji ludności Warszawy. Nie było litości. Bez wyjątku strzelano do starców, kobiet i dzieci. Tylko na Woli zginęło 50 tys. ludzi.

📢 Seks w filmach. Oto te, w których aktorzy naprawdę uprawiali seks

Kinu od początków jego istnienia towarzyszą kontrowersje. Pikantnie wyglądające sceny w filmach są trudne do zrealizowania. Szczególnie, kiedy mają wyglądać realistycznie. Zdarzały się jednak filmy, w których aktorzy nieczego nie udawali. Zobacz listę filmów, w których sceny seksu są autentyczne.

📢 Plaże nudystów w Polsce [18+] Jak tam wygląda? [WIDEO] Jak dojechać? [MAPA] Gdzie są najlepsze plaże naturystów? Sprawdź

Plaże nudystów w Polsce mają się świetnie. Gdzie są? Praktycznie w każdym regionie kraju znajdziesz plażę nudystów, gdzie możesz swobodnie opalać się nago. Golasy jednak największy wybór mają nad morzem. Przygotowaliśmy listę TOP 10 plaż nudystów w Polsce wraz z mapą, jak dojechać na plażę.

📢 Kim jest Magdalena K? List gończy za szefową gangu kiboli Cracovii, a internauci... zachwycają się jej urodą

Poszukiwana listem gończym i czerwoną notą Interpolu Magdalena Kralka, szefowa gangu kiboli Cracovii, zdaje się śmiać policji w nos. Jest podejrzana o kierowanie gangiem i handel narkotykami.

📢 Najpiękniejsze dziewczyny Woodstock 2015 i szalona zabawa ZDJĘCIA WIDEO PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015

DZIEWCZYNY WOODSTOCK 2015 | Trwa Przystanek Woodstock 2015. Do Kostrzyna przyjechały tysiące młodych ludzi, spragnionych dobrej zabawy i muzyki. Oto ładniejsza strona festiwalu - najpiękniejsze dziewczyny Woodstock 2015. Zobaczcie zdjęcia z Woodstock 2015.

ZOBACZ KONIECZNIE

Pocovidowa łysina

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie