Prasówka 18.09.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 18.09.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop miesięczny dla Strzelców na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku”?

Prasówka 18.09: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Horoskop miesięczny dla Strzelców na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Sprawdź horoskop miesięczny dla Strzelców na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Strzelców pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Strzelców dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

Nie przegap promocji!

📢 Horoskop dla Skorpionów na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Skorpiony! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Skorpionów czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Wag na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Sprawdź horoskop miesięczny dla Wag na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Wag pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Wag dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

Prasówka 18.09: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop dla Panien na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Sprawdź horoskop miesięczny dla Panien na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Panien pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Panien dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Lwów na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Sprawdź horoskop miesięczny dla Lwów na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Lwów pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Lwów dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop miesięczny dla Raków na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Raki! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Raków czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Bliźniąt na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Bliźnięta! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Bliźniąt czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dla Baranów na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Sprawdź horoskop miesięczny dla Baranów na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Baranów pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Baranów dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Ryb na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Ryby! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Ryb czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dzienny na 19.09 (dziś, niedzielę). Które znaki zodiaku będą zadowolone z horoskopu?

Sprawdź horoskop na niedzielę dla wszystkich znaków zodiaku. Co gwiazdy przygotowały dla Twoich znajomych na dziś? Przekonaj się, co zgodnie z horoskopem może się wydarzyć w niedzielę 19.09.2021. Czy doda Ci to skrzydeł? Zobacz horoskop na dziś (niedzielę, 19.09.2021) dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Polska - Słowenia 1:3. Biało-Czerwoni nie awansowali do finału ME ZDJĘCIA

W Katowicach rozgrywany jest półfinał mistrzostw Europy siatkarzy, w których Polska grała ze Słowenią. Biało-Czerwoni chcieli zrewanżować się Słoweńcom za trzy ostatnie porażki w ME, a pomóc im w tym miała magia Spodka i fantastyczni polscy kibice. Sprawdźcie jak przebiegała rywalizacja w meczu Polska - Słowenia i zobaczcie zdjęcia ze Spodka.

📢 Tak mieszka Antek Królikowski! Aktor wziął niedawno ślub. Joanna Opozda jest w ciąży? Zobacz wnętrza mieszkania Królikowskiego

Antoni Królikowski jest najstarszym synem pary aktorskiej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Aktor ma aż czworo młodszego rodzeństwa. Zobaczcie na zdjęciach jak mieszka Antoni Królikowski! Warto zwrócić uwagę na jego charakterystyczny żółty skuter.

📢 FRYZURY, które brzydko cię postarzą. Unikaj tych fryzur, jeśli nie chcesz dodać sobie lat [18.09.2021]

Nawet naprawdę młoda buzia może zostać łatwo postarzona za pomocą fryzury. A jeśli masz już kilka wiosen na karku, może się okazać, że twoje nietrafione wybory fryzurowe będą wręcz legendarne. Dlatego zapamiętaj kilka zasad, które chcemy ci przekazać. Fryzura, która nie postarza, to przede wszystkim fryzura dobrze dobrana. Ważne jest wszystko - kształt twarzy, rodzaj włosów, styl ubioru. Jesteś jak obraz, który potrzebuje dobrej ramy. Ta odpowiednio dobrana sprawi, że poczujesz się dobrze we własnym ciele. Przedstawiamy zestaw najbardziej postarzających fryzur!

📢 Nie jedz tej żywności. LIDL, Biedronka i inne sklepy wycofują toksyczne produkty z Polski

Ogromne partie żywności są wycofywane obecnie ze sprzedaży w sklepach LIDL, Biedronka, Żabka i innych w całej Polsce po kontroli Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Produkty usunięte ze sklepów nie nadają się do jedzenia. Trzeba je zutylizować, bo mogą bardzo zaszkodzić, zwłaszcza żywność przeznaczona dla dzieci. W popularnych produktach wykryte zostały bakterie, pleśń, a nawet szkoło. Zebraliśmy aktualne ostrzeżenia GIS w jednym miejscu. Główny Inspektor Sanitarny wydał nowe pilne decyzje wycofania ze sklepów żywności. Wyniki kontroli zostały upublicznione w aktualnym raporcie i podlegają natychmiastowej wykonalności. Wycofane artykuły to głównie żywność, napoje i używki.

📢 Wypadek śmiertelny w Mikołowie na przejściu dla pieszych. Kierowca uciekł. Trwa obława policji

Wypadek śmiertelny w Mikołowie. Do tragicznego w skutkach potrącenia doszło w Mikołowie, przy ulicy Gliwickiej. Po godzinie 5 kobieta, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, została potrącona przez samochód. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia. Trwa akcja poszukiwawcza sprawcy wypadku. Prawdopodobnie jechał skodą fabią. Policja prosi o pomoc świadków wypadku.

📢 Ekipa programu „Nasz nowy dom” w Lubelskiem. Wyjątkowa metamorfoza w Wożuczynie. Mamy zdjęcia przed i po remoncie domu. Zobacz!

Ekipa programu „Nasz nowy dom” ponownie odwiedziła województwo lubelskie. Tym razem wyremontowano dom rodziny z Wożuczyna - malowniczej wsi położonej w powiecie tomaszowskim. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Porywacz chciał w Katowicach uprowadzić 5-letnią dziewczynkę z placu zabaw. Zareagował ojciec

Porywacz dzieci z Katowic złapany. Katowiccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o usiłowanie uprowadzenia 5-letniej dziewczynki. Do zdarzenia doszło w czwartek (16 września) na jednym z katowickich osiedli. Sprawca chciał porwać dziewczynkę z ogrodzonego placu zabaw.

📢 Nowe objawy koronawirusa są niepokojące. Prof. Maciejewski wymienia: kichanie, zaburzenie słuchu, brak koncentracji

Pojawiają się nowe odmiany koronawirusa, bo wirus mutuje, a wraz z nimi także kolejne objawy choroby. Jedne stają się rzadsze, inne częstsze. Co najgorsze, niektórych objawów w ogóle nie kojarzymy z wirusem COVID-19. Te, które występowały często na początku pandemii niekoniecznie uwidaczniają się teraz. Dr hab.n.med. Dariusz Maciejewski, prof. nadzw., Krajowy Konsultant w Dziedzinie Intensywnej Terapii wyjaśnia, jak zmieniają się objawy koronawrusa w ostatnim czasie.

📢 Dramatyczny wypadek w Bytomiu. Mały chłopiec wpadł pod samochód. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

Bardzo poważny wypadek w Bytomiu. Do wypadku doszło po godzinie 12. Komenda Miejska Policji w Bytomiu otrzymała zgłoszenie o potrąceniu przez samochód 9-letniego chłopca. Stan poszkodowanego był na tyle poważny, że został on przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

📢 Tragedia w Białym Miasteczku medyków pod KPRM. Nie żyje 94-letni mężczyzna, który dokonał samookaleczenia

W sobotę w czasie konferencji prasowej w kolejnym dniu protestu medyków pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów doszło do tragedii, w wyniku której zmarł 94-letni mężczyzna.

📢 Awaryjne lądowanie polskiego samolotu w Etiopii. Dym i strata silnika

Lecący z Kenii samolot polskich linii Enter Air w nocy z piątku na sobotę zmuszony był lądować awaryjnie na lotnisku w Etiopii. Na pokładzie było 167 osób. Jak relacjonują pasażerowie, dym wydobywał się z samolotu jeszcze przed startem z Kenii.

📢 Nowe zdjęcia tuneli hitlerowskiego kompleksu z czasu II WŚ. Obiekt był zamknięty 76 lat!

Poszukiwacze, którzy od tygodni usiłowali dostać się do wnętrza Kamiennej Góry w Lubaniu, eksplorują kolejne metry tuneli, które przez 76 lat były zamknięte przed ludźmi. Co skrywają! Oto najnowsze zdjęcia!

📢 THE LOOK OF THE YEAR. Gala finałowa w Łodzi. Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka laureatami konkursu dla modelek i modeli ZDJĘCIA

The Look of the Year 2021. Za nami gala finałowa polskiej edycji najstarszego konkursu dla modelek i modeli. Ogólnopolski finał odbył się w piątek (17 września) w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Znamy zwycięzców polskiej edycji!

📢 Szczepionki przeciw COVID-19 mają nowe skutki uboczne. Europejska Agencja Leków zaktualizowała listę AstraZeneca i Johnson&Johnson

Nie tylko zakrzepica, zatorowość czy wstrząs anafilaktyczny, ale także zespół Guillaina-Barrego czy powiększenie węzłów chłonnych. Europejska Agencja Leków (EMA) zaktualizowała listę niepożądanych odczynów poszczepiennych występujących po podaniu dwóch spośród czterech dostępnych na polskim rynku preparatów przeciw COVID-19. Chodzi dokładnie o skutki uboczne, jakie mogą wywoływać specyfiki firm AstraZeneca i Johnson&Johnson. Szczepionki przeciw COVID-19 to jednak wciąż jedyna broń, jaką mamy przeciw SARS-CoV-2. A na ponad 36 mln wykonanych w Polsce iniekcji inspektorzy sanitarni odnotowali dotąd tylko 15 tys. 115 powikłań. Na co uważać po podaniu szczepionki, podpowiadamy w galerii.

📢 Konwencja Krajowa PO. Tusk: PiS i Kaczyński chcą wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej

Politycy i działacze Platformy Obywatelskiej spotkali się w sobotę w Płońsku. - PiS i Kaczyński chcą wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej. Ja to wiem, mi się to nie wydaje. Byłem świadkiem, uczestnikiem rozmów wiele lat temu, w których ta niechęć do naszego członkostwa w Unii była wręcz manifestacyjna – mówił podczas Konwencji Krajowej Platformy Obywatelskiej lider PO Donald Tusk. Na słowa byłego premiera krytycznie zareagowali przedstawiciele koalicji rządzącej.

📢 Tak wygląda nowy partner Justyny Żyły - mamy zdjęcia. Kim jest tajemniczy nieznajomy? [18.09]

Justyna Żyła znowu zakochana! Najpierw były tajemnicze instastory z hasłem "Kocham być z Nim", potem namiętny pocałunek na ślubie córki Adama Małysza, a teraz była żona Piotra Żyły pokazała zdjęcia swojego nowego ukochanego. Kim jest nowa miłość Justyny Żyły?

📢 Wielki pożar w Sobolewie na Dolnym Śląsku. Płonie nielegalne wysypisko śmieci

Blisko 25 jednostek straży pożarnej bierze udział w gaszeniu pożaru, jaki dziś rano wybuchł na nielegalnym wysypisku śmieci w miejscowości Sobolew niedaleko Środy Śląskiej. Wielki pożar na Dolnym Śląsku.

📢 Dzień Batmana 2021. Top 10 komiksów z Mrocznym Rycerzem wydanych w Polsce. Co trzeba przeczytać?

Dzień Batmana 2021. Pierwszy komiks z Batmanem został wydany w 1939 r. Końca historii obrońcy Gotham nie widać. Przez ten czas powstało mnóstwo historii z nim w roli głównej. Oto top 10 mniej lub bardziej nieoczywistych komików, które warto przeczytać. Takie tytuły jak "Batman. Rok pierwszy" i "Powrót Mrocznego Rycerza" Franka Millera czy "Zabójczy żart" Alana Moore'a pominęliśmy, bo wiadomo, że to klasyka i znajdują się w każdym tego typu zestawienia. Ale którym historiom poświęcić czas?

[i]Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu[/i]

📢 Tragiczny wypadek w Chorzowie. 37-letnia kobieta wypadła z klatki schodowej

Do tragicznego wypadku doszło w Chorzowie na ulicy Jagiellońskiej 6. Z klatki schodowej kamienicy z wysokości trzeciego piętra wypadła 37-letnia kobieta. Na miejscu interweniował helikopter LPR, bo kobieta była reanimowana w bardzo ciężkim stanie.

📢 Dzień Batmana 2021. WSZYSCY aktorzy, którzy wcielili się w rolę Mrocznego Rycerza [ZDJĘCIA]

W sobotę 18 września obchodzimy Dzień Batmana. Trudno wyobrazić sobie, by ktoś nie znał superbohatera z Gotham. Choćby ze względu na różne ekranizacje, które powstawały już w 1943 r.! Do tej pory w większych produkcjach miało zaszczyt wcielić się w Mrocznego Rycerza ośmiu aktorów (niektórzy więcej niż jeden raz), dziewiąty właśnie bierze udział w nagraniu nowych przygód. Ponadto dwóch artystów swoim głosem sprawiło, że "ich Batmany" stały się klasyką. Zobacz wszystkich!

Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

📢 Ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości - kiedy będzie? Zobacz film z zaręczyn Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości! FILM 18.09.2021

Film z zaręczyn Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Jak wyglądały zaręczyny Iwony i Gerarda, którzy poznali się w programie Sanatorium Miłości? Kiedy ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości? Ile lat ma Gerard? Kim jest Iwona, jego wybranka? Iwona i Gerard z programu TVP Sanatorium Miłości chwalą się filmami z urodzin połączonych z zaręczynami. Które urodziny obchodził Gerard? Jak wypadły oświadczyny? Jak Iwona przyjęła oświadczyny Gerarda?

📢 Prasówka 17.09.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 17.09.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop miesięczny dla Koziorożców na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku”?

📢 Horoskop miłosny na październik 2021 dla Koziorożców. Co może Cię czekać w miłości?

Dowiedz się, co może Cię spotkać w miłości! Zobacz miłosny horoskop dla Koziorożców na październik. Jeśli szukasz odpowiedzi na miłosne rozterki i pytania, to gwiazdy mogą Ci w tym pomóc. Jesteś singlem i czekasz na wielką miłość? Może gwiazdy już mają co do Ciebie plany. Jakie miłosne przygody szykują gwiazdy dla Koziorożców na październik 2021? Sprawdź, czego możesz się spodziewać. Jesteś w związku? Zobacz, jak potoczą się Wasze losy i co jest Wam pisane. Gwiazdy mogą wiele wyjaśnić i dać wskazówki miłosne. Może szykują się ogromne zmiany w Twoim życiu?

📢 Horoskop miłosny na październik 2021 dla Skorpionów. Co może Cię czekać w miłości?

Dowiedz się, co może Cię spotkać w miłości! Zobacz miłosny horoskop dla Skorpionów na październik. Jeśli szukasz odpowiedzi na miłosne rozterki i pytania, to gwiazdy mogą Ci w tym pomóc. Jesteś singlem i czekasz na wielką miłość? Może gwiazdy już mają co do Ciebie plany. Jakie miłosne przygody szykują gwiazdy dla Skorpionów na październik 2021? Sprawdź, czego możesz się spodziewać. Jesteś w związku? Zobacz, jak potoczą się Wasze losy i co jest Wam pisane. Gwiazdy mogą wiele wyjaśnić i dać wskazówki miłosne. Może szykują się ogromne zmiany w Twoim życiu?

📢 Miłosny horoskop dla Panien na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy szykują dla Twojego znaku zodiaku

Zobacz, co gwiazdy szykują dla Ciebie w miłości! Sprawdź horoskop miłosny na październik dla Panien. Może czeka Cię romantyczna randka albo burzliwe rozstanie. Dowiedz się, jakie przepowiednie widać w gwiazdach. Jesteś singlem? Może gwiazdy podpowiedzą Ci najlepszy wybór ukochanej osoby. Jesteś w związku? Sprawdź, co czeka Twoją relację w przyszłości. Chcesz dowiedzieć się, czy ta osoba jest tą jedyną i na zawsze? W horoskopie miłosnym na październik 2021 możesz znaleźć odpowiedź na to pytanie.

📢 Horoskop miłosny dla Raków na październik 2021. Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Sprawdź horoskop miłosny dla Raków na październik 2021. Co przewidują dla Ciebie gwiazdy? Dowiedz się, co może Cię spotkać w sprawach miłosnych. Może czekają na Ciebie zmiany? Jeśli to Twój znak zodiaku to Raki, sprawdź, co widzą dla Ciebie gwiazdy na październik. Może gwiazdy znają już Twoją przyszłość? Przekonaj się, jakie czekają Cię miłosne plany. Może dowiesz się, czego spodziewać się po aktualnej romantycznej relacji. Czy czeka na Ciebie miłość?

📢 Miłosny horoskop na październik 2021 dla Baranów. Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy w temacie miłości?

Sprawdź horoskop miłosny dla Baranów na październik 2021. Co przewidują dla Ciebie gwiazdy? Dowiedz się, co może Cię spotkać w sprawach miłosnych. Może czekają na Ciebie zmiany? Jeśli to Twój znak zodiaku to Barany, sprawdź, co widzą dla Ciebie gwiazdy na październik. Może gwiazdy znają już Twoją przyszłość? Przekonaj się, jakie czekają Cię miłosne plany. Może dowiesz się, czego spodziewać się po aktualnej romantycznej relacji. Czy czeka na Ciebie miłość?

📢 Horoskop miłosny na październik 2021 dla Ryb. Co może Cię czekać w miłości?

Dowiedz się, co może Cię spotkać w miłości! Zobacz miłosny horoskop dla Ryb na październik. Jeśli szukasz odpowiedzi na miłosne rozterki i pytania, to gwiazdy mogą Ci w tym pomóc. Jesteś singlem i czekasz na wielką miłość? Może gwiazdy już mają co do Ciebie plany. Jakie miłosne przygody szykują gwiazdy dla Ryb na październik 2021? Sprawdź, czego możesz się spodziewać. Jesteś w związku? Zobacz, jak potoczą się Wasze losy i co jest Wam pisane. Gwiazdy mogą wiele wyjaśnić i dać wskazówki miłosne. Może szykują się ogromne zmiany w Twoim życiu?

📢 Horoskop miłosny dla Wodników na październik 2021. Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Zobacz, co gwiazdy szykują dla Ciebie w miłości! Sprawdź horoskop miłosny na październik dla Wodników. Może czeka Cię romantyczna randka albo burzliwe rozstanie. Dowiedz się, jakie przepowiednie widać w gwiazdach. Jesteś singlem? Może gwiazdy podpowiedzą Ci najlepszy wybór ukochanej osoby. Jesteś w związku? Sprawdź, co czeka Twoją relację w przyszłości. Chcesz dowiedzieć się, czy ta osoba jest tą jedyną i na zawsze? W horoskopie miłosnym na październik 2021 możesz znaleźć odpowiedź na to pytanie.

📢 Sejm przyjął ustawę antykorupcyjną. Kukiz: Tylko jeden zapis wchodzi od kolejnej kadencji

W wieczornym głosowaniu Sejm przyjął tzw. ustawę antykorupcyjną autorstwa Kukiz'15. – Gdyby zapis dotyczący niemożności sprawowania łączenia funkcji wójta, prezydenta, burmistrza, posła i senatora, z zasiadaniem w spółkach skarbu państwa i spółkach komunalnych wszedł w życie od 1 stycznia 2022 roku, to kto wie, czy nie mielibyśmy przyspieszonych wyborów samorządowych – powiedział polskatimes.pl Paweł Kukiz.

📢 GIF wycofał sporo leków z aptek. Sprawdź, czy nie masz ich w swojej apteczce. Są groźne!

Główny Inspektorat Farmaceutyczny opublikował właśnie nową listę leków wycofanych z aptek. Na liście preparatów, które znikną z półek aptek, znalazły się między innymi niektóre serie popularnych medykamentów stosowanych w leczeniu przeziębienia. Wycofano także lek na arytmię oraz preparaty stosowane w leczeniu choroby wrzodowej żołądka! Zobacz w naszej galerii, jakie preparaty wycofał w ostatnim czasie GIF i sprawdź, czy nie masz usuniętych z aptek leków w domu. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Hołd dla Sybiraków podczas otwarcia Muzeum Pamięci Sybiru. Prezydent Andrzej Duda: Polacy za każdym razem podnoszą się, by budować naszą RP

W hołdzie Sybirakom Rzeczypospolita Polska - ten napis znalazł się na wieńcu od Państwa Polskiego wspólnie złożonym przez najwyższych przedstawicieli władz państwowych, samorządowych, Sybiraków przed pomnikiem Matki Sybiraczki. Otwarcie Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku nie tylko upamiętniło tych, którym Sowieci zgotowali Golgotę Wschodu, ale było solidarnym pokazaniem światu, czym była sowiecka agresja na Polskę 17 września 1939 roku.

📢 Sklepy Carrefour będą otwarte w niedziele niehandlowe. Pracownicy i związkowcy protestują

Sprawdziły się zapowiedzi związkowców: Carrefour Polska jest 20. siecią handlową, która otworzy część swoich sklepów w niedziele niehandlowe. W niedzielę 26 września czynnych będzie siedem hipermarketów w kraju. Związkowcy i pracownicy protestują.

📢 Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Jedynym rozwiązaniem lockdown dla niezaszczepionych?

  • Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse - wynika z badania BIG InfoMonitor. Z 35 proc. unikających szczepień, 10 proc. informuje, że rozważyliby zmianę podejścia w sytuacji, gdyby brak szczepień zaczął utrudniać im dostęp do usług.

📢 Powódź w Nowym Sączu. Zalane Wólki, Nawojowska i Łukasińskiego. Samochody utknęły w wodzie [ZDJĘCIA]

Poważne skutki intensywnych opadów deszczu dotknęły mieszkańców Nowego Sącza. W miejscach, w których zazwyczaj w czasie opadów zbierała się woda, teraz sytuacja była dramatyczna. Strażacy musieli interweniować kilkadziesiąt razy między innymi przy ul. Nawojowskiej, Kolejowej, Królowej Jadwigi oraz Grottgera. Na ul. Łukasińskiego samochody utknęły w wodzie. Ruch w tym miejscu był wstrzymany. Poważna sytuacja była również na Wólkach - podtopione został domki przy potoku Żeglarka.

📢 W drodze z przedszkola 5-letnia Lena wysiadła w innej miejscowości. Rodzice powiadomili prokuraturę

Do Prokuratury Rejonowej w Słupsku trafiło zawiadomienie rodziców 5-letniej Lenki, która samotnie wysiadła na innym przystanku niż powinna. Rodzice uważają, że za narażenie ich dziecka na niebezpieczeństwo odpowiedzialna jest szkoła i przewoźnik.

📢 Karolina Małysz w bajecznej sukni olśniła gości weselnych. Córka Adama Małysza zachwyciła na ślubie i weselu w Szczyrku

Karolina Małysz na śłubie i weselu wyglądała jak księżniczka z bajki. Córka skoczka narciarskiego, Adama Małysza, wzięła ślub z przystojnym Kamilem Czyżem. Ślub w kociele i wesele w Szczyrku owiane były wielką tajemnicą. Gdy wrescie szczegóły wyszły na jaw, okazało się, że Karolina olśniła wszystkich cudowną suknią. Panna Młoda wyglądała olśniewająco w kreacji projektantki, Patrycji Kujawy. Na przyjęcie weselne młoda para i goście udali się do domu weselnego „Romeo i Julia". Impreza trwała do białego rana, a zdjęcia z przyjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych. Przedstawiamy zdjęcia kreacji.

📢 Włochy. Bez przepustki covidowej nie przychodź do pracy. Nowe obostrzenia i surowe kary finansowe

Włochy jako pierwsze państwo Unii Europejskiej wprowadzają surowe zasady dotyczące bezpieczeństwa m.in. w biurach, zakładach pracy, urzędach i lokalach usługowych. Będą one obowiązywać wszystkich pracowników od 15 października do co najmniej 31 grudnia.

📢 Najnowsze informacje z ZUS (17.09.2021). Sprawdź, co ważnego dzieje się z Twoimi pieniędzmi

17.09.2021 na profilu ZUS-u pojawił się tweet: "📌#ZUS uczestniczy w XIII @EECKatowice, który rozpoczyna się 2⃣0⃣ września.🎙️Pierwszego dnia, prof. Gertruda #Uścińska, prezes Zakładu weźmie udział w sesji "Wizja ochrony zdrowia po pandemii" oraz rozmowie o #PolskiŁad i zmianach w ZUS.Szczegóły⬇️ . ".

📢 Nadchodzi duża zmiana pogody. To już naprawdę koniec lata. Prognoza na weekend 17-19 września 2021. IMGW: Kolejne dni chłodne, a nawet zimne

Do końca astronomicznego lata pozostał jeszcze prawie tydzień, ale pogoda w jego ostatnich dniach nie będzie nas rozpieszczać. Prognoza na weekend 17 - 19 września 2021 nie napawa optymizmem. "Kolejne dni będą już chłodne, a nawet zimne" - przyznaje IMGW.

📢 Podwodne miasta na niezwykłych zdjęciach. Te miejsca przyciągają turystów z całego świata. Czyżby Atlantyda istniała?

Znana już w starożytnej Grecji Atlantyda miała być mityczną krainą, miejscem rozkwitu cywilizacji, tragicznie zniszczonym przez trzęsienia ziemi i pochłoniętym przez fale oceanu. Choć ruin miasta, opisywanego już przez Platona, nikt nigdy nie odnalazł, okazuje się, że podobnych miejsc jest na świecie więcej. Na skutek kataklizmów dziś znajdują się głęboko pod wodą, ściągając nurków, archeologów i turystów z całego świata. Oto zdjęcia niezwykłych, podwodnych miast. Zobacz je w galerii.

📢 Aktualne ostrzeżenia GIS. Zanieczyszczone suplementy wycofane ze sprzedaży! To są artykuły szkodliwe dla zdrowia! [17.09.2021]

GIS wycofuje produkty ze sklepów i popularnych dyskontów, jak np. Lidl, Biedronka, Aldi, czy Lewiatan. Pracownicy Głównego Inspektoratu Sanitarnego znaleźli uchybienia w żywności i artykułach spożywczych, przeznaczonych do sprzedaży. GIS wycofał ze sklepów nowe partie produktów szkodliwych dla zdrowia. Wykryto różne nieprawidłowości - wyniki kontroli podano w aktualnym raporcie GIS. Zobaczcie, jakie produkty zostały wciągnięte w ostatnich dniach na czarną listę GIS.

📢 Podwyżki cen gazu dla gospodarstw domowych jeszcze w tym roku. Klienci zapłacą nawet kilkanaście złotych więcej

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził zmianę taryfy spółki PGNiG Obrót Detaliczny. Chodzi o odbiorców w gospodarstwach domowych. Podwyżki cen zaczną się już w od przyszłego miesiąca.

📢 Tragiczny wypadek w Opatowie. Uczniowie jechali do szkoły, audi uderzyło w drzewo. Nie żyje 18-latek, dwie osoby ranne

Ogromna tragedia rozegrała się w piątek rano na ulicy Świętokrzyskiej w Opatowie. Audi, którym troje młodych ludzi jechało do szkoły, wypadło z drogi i wbiło się w drzewo. Na miejscu zginął 18-latek, a jego rówieśnica i 15-letni kolega zostali ranni.

📢 Prezydent Andrzej Duda dla polskitimes.pl: Jestem zdumiony, jak załatwiła to administracja Angeli Merkel

  • Nie mam żalu, mogę wyrazić tylko zdumienie, że w ten sposób tę sprawę załatwiano. Faktycznie było tak, że zostaliśmy o terminie spotkania z Angelą Merkel poinformowani poprzez media – mówił Andrzej Duda w wywiadzie dla polskatimes.pl. Prezydent opowiedział m.in. o swoich kontaktach z prezydentem Joe Bidenem, swojej opinii ws. ustawy medialnej, sytuacji służby zdrowia czy stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią.

📢 Krakowianie chcą się szczepić przeciwko grypie. Ale szczepionek w aptekach jest jak na lekarstwo

Chętni na szczepionkę przeciw grypie szturmują apteki. Dostępne preparaty rozchodzą się w mgnieniu oka. Zainteresowanie jest do tego stopnia duże, że niektórzy farmaceuci tworzą listy kolejkowe i wyczekują dostawy. Problem dotyczy także seniorów, dla których krakowski magistrat przygotował program darmowych szczepień. Mimo iż zapisy ruszyły dwa dni temu, w przychodniach nie ma już wolnych terminów.

📢 Wernisaż gwiazdy Big Brothera. Alicja Walczak, jakiej jeszcze nie znacie. Jej wystawę będzie można zobaczyć w Nowej Zatoce w Sopocie

O tym że jest telegeniczna, śpiewa, biegle mówi po włosku, ma zdolności aktorskie i smykałkę do zadań kreatywnych mogli przekonać się widzowie pierwszej edycji Big Brothera. W sobotę, 18 września wszyscy, którzy przyjdą na wernisaż do Nowej Zatoki w Sopocie, przekonają się o jej talencie malarskim. Alicja Walczak wpuści nas do świata pełnego mistyki, który tętni życiem, kolorem, gdzie obraz ze słowem wkraczają w głębsze pokłady świadomości.

📢 Nowy Targ. Intensywna ulewa zalała miasto. Główna ulica w mieście znalazła się pod wodą

Intensywna ulewa zalała Nowy Targ. W stolicy Podhala w czwartek pod wieczór woda zalała główną arterię miasta - Aleje 1000-lecia. Wody było tak dużo, że kanalizacja burzowa nie byłą w stanie jej pomieścić.

📢 Wypadek w Stalach. Na ulicy Spacerowej radiowóz prowadząc pościg za motocyklistą zderzył się z autem osobowym [ZDJĘCIA]

Wypadek w Stalach, w powiecie tarnobrzeskim. Na skrzyżowaniu ulic Pogodnej i Spacerowej zderzyły się radiowóz (kia ceed), volkswagen passat i motocykl junak. Bezpośrednio przez zdarzeniem policjanci prowadzili pościg za uciekającym motocyklistą. W wypadku ranne zostały cztery osoby, w tym dwóch policjantów.

📢 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie – wśród nich jest Polka i wiele kobiet

Magazyn Time opublikował listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Wśród wyróżnionych osób znalazła się wybitna polska naukowczyni, Lidia Morawska. W zestawieniu uwzględniono także wiele cenionych kobiet

📢 Seks w centrum Kościerzyny. Jest wyrok w sprawie mężczyzny - czekają go prace społeczne

Sąd Rejonowy w Kościerzynie zajmował się sprawą nieobyczajnego zachowania w centrum miasta. Kamery monitoringu zarejestrowały parę w miłosnym uniesieniu, a wszystko to niemal na oczach przechodniów. Teraz, wyrokiem sądu, Janusz W. będzie musiał odpracować igraszki i to społecznie.

📢 Nowe leki wycofane z aptek. Pod żadnym pozorem ich nie zażywaj! Główny Inspektorat Farmaceutyczny opublikował listę WRZESIEŃ 2021

Nowe leki wycofane przez GIF (WRZESIEŃ 2021). GIF wydał kolejną decyzję dotyczącą wycofania leków ze sprzedaży. Dotyczy on popularnego leku stosowanego m.in. w zakażeniach i infekcjach bakteryjnych. Sprawdź od razu, czy nie masz w swoim domu środków znajdujących się w prezentowanej przez nas galerii. W żadnym przypadku ich nie używaj! Te lekarstwa mogą zaszkodzić zdrowiu, a nawet być groźne dla życia. Główny Inspektorat Farmaceutyczny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów nakazał wycofać lekarstwa ze sprzedaży w aptekach. Sprawdź listę wycofanych leków z aptek w całej Polsce przez GIF. Ich zażywanie może być niebezpieczne. Powody, dla których trafiły na listę leków wycofanych z obrotu w aptekach w całej Polsce, są poważne. Czasem są to zanieczyszczenia, innym razem wady jakościowe. Środki te nie spełniały norm nałożonych przez GIF, dlatego tych leków nie kupisz już w aptece.

📢 Warszawa: Manifestacja „Stop segregacji sanitarnej” [ZDJĘCIA] Protest przeciwko "przymuszaniu do szczepień i ustawie 1499"

W środę, 15 września, w Warszawie odbyła się manifestacja pod hasłem „Stop Segregacji Sanitarnej”. Protestujący sprzeciwiają się „bezprawnej segregacji sanitarnej, przymuszaniu do szczepień na COVID-19 i skandalicznej ustawie 1449”.

📢 Pfizer i Moderna najbliżej nowej szczepionki. Kiedy zapali się zielone światło dla szczepień najmłodszych dzieci?

Pfizer i Moderna są najbliższe przygotowania szczepionek dla najmłodszych dzieci, poniżej 12 lat. Kiedy rozpoczną się szczepienia?

📢 Chcesz zaoszczędzić? Wyjmij to z gniazdka! Te urządzenia pochłaniają najwięcej prądu (LISTA) Ile zapłacisz w ciągu roku?

Są takie urządzenia, które pochłaniają znacznie więcej energii elektrycznej, niż inne. Koszty, które generują, mogą sięgać nawet kilkuset złotych rocznie! Przejdź do galerii i sprawdź, ile prądu w skali roku zużywają poszczególne sprzęty domowe - i ile będzie cię to kosztowało.

📢 Koronawirus na banknotach. Jak długo się na nich utrzymuje? Od tych przedmiotów trzymaj się z daleka

Czy koronawirus może przenosić się na banknotach? Zgodnie z pierwotnym zaleceniem WHO należy unikać kontaktu z pieniędzmi na rzecz płatności kartą. Najnowsze badania wykazały jednak, że wirus na banknotach utrzymuje się stosunkowo krótko, choć nie wyklucza to możliwości zakażenia. Czego lepiej nie dotykać, by zminimalizować ryzyko zachorowania? Sprawdź w galerii.

📢 Cykl podcastów PGE Energia Ciepła. Odcinek 8: System ciepłowniczy bez tajemnic, cz. I - wytwarzanie

Ciepłownictwo wprowadza coraz to nowe innowacje, wykorzystując np. turbiny samolotowe! Na dodatek okazuje się, że w niektórych elektrociepłowniach możliwa jest zamiana ciepła na chłód, co jest alternatywą dla klimatyzacji. Jakie tajemnice kryje system ciepłowniczy? W ramach cyklu podcastów, których partnerem jest PGE Energia Ciepła, odkrywają je eksperci.

📢 Plebiscyt "Strażak Roku 2021" zakończony. Najlepsi strażacy w Polsce nagrodzeni podczas uroczystej gali

Strażak Roku 2021, wyniki. W plebiscycie zorganizowanym przez Polska Press Grupę nagrodzono najlepszych strażaków ochotników, jednostki OSP, młodych strażaków i orkiestry OSP w Polsce. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w sobotę, 11 września podczas ogólnopolskiej gali Floriany 2020/2021. Szczegóły i lista zwycięzców poniżej.

📢 Śmiertelny wypadek niedaleko Lublina. Zginęło dziecko

Do tragicznego wypadku doszło w powiecie lubelskim. Nie żyje dziecko potrącone przez samochód osobowy.

📢 Pogrzeb Wiesława Gołasa. Popularny aktor spoczął w grobie rodzinnym na warszawskich Powązkach

Pogrzeb Wiesława Gołasa. 14 września odbył się pogrzeb Wiesława Gołasa. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 14. w kościele św. Karola Boromeusza na Powązkach. Później aktor spoczął w rodzinnym grobie na Starych Powązkach.

📢 Wojsko tanio i szybko sprzedaje auta dostawcze. Jest też autobus i samojezdna kosiarka. Najnowszy przetarg AMW 16.09.2021

Wojsko wyprzedaje sprzęt wojskowy z demobilu. Samochody z powodzeniem będą służyć nowym właścicielom. Przetarg Agencji Mienia Wojskowego ma nastąpić szybko. Samochody dostawcze, autobusy, sprzęt ogrodniczy i artykuły AGD zmienią właścicieli. Agencja Mienia Wojskowego organizuje nowy przetarg sprzętu wojskowego z demobilu. Tym razem sprzęt i materiały użytkowane dotąd przez Wojsko Polskie wystawia jednostka w Lublinie. Oferta jest naprawdę bogata. Znajdziemy tu wykorzystywane przez wojsko samochody cywilnych typów (m.in. samochody dostawcze) oraz wiele innych artykułów.

📢 Żaneta Stanisławska - poznaj żonę Marcina Gortata, były gwiazdor NBA w końcu przyznał się, że wziął ślub

Marcin Gortat nie jest osobą skorą do opowiadania o swoim życiu prywatnym, ale w końcu oficjalnie potwierdził, że wziął ślub z Żanetą Stanisławską (od teraz Gortat-Stanisławską, bo zmieniła się również nazwa jej konta na Instagramie). Wybranka byłego gwiazdora NBA jest znaną trenerką biznesu, członkinią Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Występuje jako prelegentka w kosmetologicznych konferencjach, seminariach i pokazach. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach Beauty&SPA, a także z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej.

Przede wszystkim jednak pani Żaneta jest piękną kobietą. Sami zresztą zobaczcie...

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Piękny ślub prezydenta Starachowic Marka Materka z Magdaleną Chojnacką. Uroczystość w klasztorze w Wąchocku zachwyciła (ZDJĘCIA)

W piątek, 10 września, w klasztorze cysterskim w Wąchocku odbył się ślub prezydenta Starachowic Marka Materka z Magdaleną Chojnacką. Uroczystość zachwycała.

📢 Nie żyje Bartek Sosnowski, warszawski wokalista, muzyk bluesowy, kompozytor, lider formacji Sosnowski. Zmarł nagle w wieku zaledwie 38 lat

"Odszedł od nas Bart Sosnowski. Pirat wypłynął w najdłuższy rejs... Dla nas zawsze będzie niedaleko stąd. Oli serce pękło na milion kawałków... - tak napisano na stronie formacji Sosnowski na Facebooku. Przyjaciele i fani są w szoku. Jeszcze niedawno dawał koncert w Dolinie Charlotty...

📢 Które Biedronki są otwarte w niedziele? Lista sklepów omijających zakaz handlu: Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław i inne miasta

Biedronki otwarte w niedziele? Sieć sklepów Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską i w ten sposób ominęła zakaz handlu. Poniżej lista sklepów Biedronka, w których zrobicie zakupy w każdą niedzielę.

📢 Ślub Karoliny MAŁYSZ z Kamilem Czyżem. Na hucznym weselu w Szczyrku bawiła się Justyna Żyła ZDJĘCIA

Karolina Małysz wzięła ślub z Kamilem Czyżem. Uroczystość odbyła się w sobotę 4 września 2021 roku. - To już oficjalne, mam też syna! - cieszyła się Izabela Małysz, publikując zdjęcie nowożeńców na Instagramie. Na przyjęcie weselne młoda para i goście udali się do domu weselnego „Romeo i Julia” w Szczyrku. Bawiono się do białego rana, a zdjęcia z przyjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych. Możecie je obejrzeć w naszej galerii. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Marianna Schreiber w Top Model 10 w TVN. Kim jest? [ZDJĘCIA] To żona Łukasza Schreibera, ministra z PiS-u!

Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera, wzięła udział w castingu do "Top Model" w TVN. O tym pomyśle nie wiedział nawet sam minister. Jak poszło Mariannie Schreiber w "starciu" z jurorami?

📢 Na A4 pod Krapkowicami mężczyzna skoczył z wiaduktu do kabiny jadącej ciężarówki. Prawie zabił kierowcę!

Dramatyczny wypadek na 256. kilometrze autostrady A4 w pobliżu węzła Krapkowice. Mężczyzna skoczył z wiaduktu i wpadł do kabiny ciężarówki. Tragedia zdarzyła się na autostradowej nitce w kierunku Katowic.

📢 Pod jakimi drzewami rosną grzyby? Gdzie szukać prawdziwków i podgrzybków? Lista miejsc, w których rośnie najwięcej grzybów

Udane grzybobranie zależy nie tylko od szczęścia, ale i od wiedzy. By wrócić do domu z pełnym koszykiem trzeba wiedzieć, gdzie i o jakiej porze szukać konkretnych gatunków. Niektóre grzyby upodobały sobie zacienione stanowiska pod drzewami, inne z kolei preferują otwarte, łąkowe tereny. Zanim udamy się do lasu warto więc przeczytać o kilku zasadach, które ułatwiają nam poszukiwania. Sprawdź w galerii, gdzie rosną poszczególne gatunki grzybów jadalnych.

📢 Mieszkanie jak wagon i korytarz za ćwierć miliona, czyli patodeweloperka. Te absurdy trzeba zobaczyć

Niektórzy deweloperzy zdają się sądzić, że klient kupi wszystko. Oto najdziwniejsze mieszkania, jakie trafiły w ostatnim czasie na rynek.

📢 Gotowe domy z AliExpress za 60 tys. zł? Sprawdź te projekty! Docierają z Chin nawet w kilkanaście dni. Zobacz najtańsze domy modułowe

Domy modułowe w chińskim serwisie aukcyjnym można kupić już za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wraz z dostawą. Stworzone z prefabrykowanych elementów kontenery mieszkalne, domki jednopiętrowe, a nawet całe wille, są przeznaczone do szybkiego złożenia na miejscu. Zamówienie potrafi dotrzeć do Polski nawet w ciągu 15 dni! Jak wyglądają najciekawsze i najtańsze projekty? Zobacz w galerii.

📢 Najdroższe grzyby świata: za te okazy można zbić fortunę! Gdzie rosną? Niektóre w Polsce

Są takie rzeczy na świecie, które potrafią osiągnąć niebotyczną cenę. O ile łatwo zrozumieć, że dzieła sztuki czy przedmioty kolekcjonerskie są sprzedawane za dziesiątki tysięcy, o tyle ciężej sobie wyobrazić, iż podobnie drogocenne bywają... grzyby! Oto 10 najdroższych okazów świata. Gdzie rosną? Niektóre nawet w Polsce.

📢 Kapuś, świr czy mściciel: wiesz co oznaczają więzienne tatuaże? Te znaki symbolizują role, zdolności i cechy charakteru

Więzienne tatuaże przeważnie niosą w sobie specjalne przesłanie. W zależności od tego, w którym miejscu zostały wykonane - mają zupełnie inne znaczenie. Czy będzie to kropka na środku czoła, czy też między brwiami - przekaz diametralnie się od siebie różni. Sprawdźcie, co znaczą więzienne tatuaże wykonane na twarzy i co mówią o swoim posiadaczu.

📢 Wstrząsające słowa pilotów nagrane tuż przed katastrofą. Zapisy z czarnych skrzynek z ostatnim przesłaniem

Katastrofa lotnicza to ogromna tragedia, która dotyka bezbronnych ludzi i ich bliskich. Ostatnie słowa wypowiedziane przez pilotów chwytają za serce. Dzięki czarnym skrzynkom możemy odtworzyć zapis rozmów z kabiny. Ci, którzy mają świadomość nadchodzącej katastrofy, często żegnają się z bliskimi. W tych kilku słowach zawiera się ogromna miłość i troska o tych, którzy czekali na szczęśliwe lądowanie. Oto jedne z najbardziej wzruszających słów, jakie kiedykolwiek wypowiedział człowiek chwilę przed katastrofą lotniczą.

📢 Dzwonią do ciebie te numery? Nie oddzwaniaj - możesz słono zapłacić. Tajemnicze telefony z Senegalu, Kuby, RPA to próba oszustwa

Jednym ze sposobów na oszustwo jest wykonanie połączenia z numeru o podwyższonej płatności. Niebezpieczeństwo pojawia się wtedy, gdy postanowimy na nieodebrane połączenie oddzwonić. Każda sekunda "rozmowy" może nas sporo kosztować. Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega, że często naciągacze celowo przedłużają połączenia, emitując sygnał rozłączania. Połączenie zostaje przerwane dopiero w momencie, w którym sami naciśniemy czerwoną słuchawkę. Zobaczcie w galerii najczęstsze numery kierunkowe, z których dzwonią oszuści - i w żadnym wypadku na nie nie oddzwaniajcie!

📢 Plaże nudystów w Polsce [18+] Jak tam wygląda? [WIDEO] Jak dojechać? [MAPA] Gdzie są najlepsze plaże naturystów? Sprawdź

Plaże nudystów w Polsce mają się świetnie. Gdzie są? Praktycznie w każdym regionie kraju znajdziesz plażę nudystów, gdzie możesz swobodnie opalać się nago. Golasy jednak największy wybór mają nad morzem. Przygotowaliśmy listę TOP 10 plaż nudystów w Polsce wraz z mapą, jak dojechać na plażę.

📢 Jak widzą świat osoby z wadą wzroku? Zobacz wizualizacje

Zastanawialiście się kiedyś, jak widzi osoba z wadą wzroku? Stosunkowo łatwo jest sobie wyobrazić, że można mieć zamazany bliższy lub dalszy plan - ale co z innymi chorobami, takimi jak jaskra, zaćma, czy daltonizm? Oczywiście nigdy nie będziemy w stanie odgadnąć z pełną dokładnością cudzego widzenia, jednak możemy spróbować je zrekonstruować. Zobaczcie, jak w przybliżeniu patrzą na świat osoby z różnymi wadami wzroku.

📢 Tych owoców nie zbieraj! Poznaj trujące owoce rosnące w lesie i ogrodzie

Latem dojrzewają różne owoce – w tym bardzo trujące. Poznaj trujące jagody, na które trzeba uważać.

📢 Jak ładować telefon? Myślisz, że to proste? Zobacz, co robisz źle i jak niszczysz baterię w smartfonie

Ładujesz telefon? Na pewno to robisz! Nie uwierzymy przecież, że go nie posiadasz. Założymy się też, że robisz to źle - bo mało kto robi to dobrze. W najlepszym wypadku doprowadzisz do tego, że twój telefon będzie się szybciej rozładowywał, ale w najgorszym - będziesz zmuszony do zakupu nowego. Z kolei dobre nawyki wydłużą żywotność baterii. Brzmi nieźle? W takim razie sprawdź, które nawyki związane z ładowaniem telefonu lepiej zmienić!

📢 Katowice we łzach. Pogrzeb 11-letniego Sebastiana. Porwanego i zamordowanego chłopca żegnały tłumy mieszkańców

Łzy bólu i rozpaczy polały się nad białą trumną 11-letniego Sebastiana z Katowic. W kościele pod wezwaniem św. Antoniego w Dąbrówce Małej odbyła się msza święta pogrzebowa, po czym zamordowany chłopiec został odprowadzony na cmentarz. Oprócz rodziny, koleżanek i kolegów, 11-latka żegnały tłumy mieszkańców poruszonych tragedią. Wiele osób trzymało w dłoniach symboliczne białe róże.

📢 Nie uwierzysz! Tak kiedyś wyglądały "Królowe Życia": Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Izabela Macudzińska, Kasia Alexander [17.05.2021]

„Królowe życia” cieszą się niesłabnącą popularnością. Fanom tego programu nie trzeba przedstawiać barwnych bohaterek, które zdecydowały się zaprosić widzów do swoich domów i swojego życia. Jak przez lata zmieniały się niektóre gwiazdy telewizyjnego hitu: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Izabela Macudzińska-Borowiak i Katarzyna Alexander? Zobaczcie zdjęcia.

📢 Tekst i formuła spowiedzi. Kiedy trzeba się spowiadać? 5 warunków dobrej spowiedzi. Czy możliwa jest spowiedź online?

Formuła spowiedzi. Jak powinna wyglądać spowiedź? Kiedy i z jakich grzechów trzeba się wyspowiadać? Czy możliwa jest spowiedź online? 5 warunków dobrej spowiedzi. Jaki jest TEKST SPOWIEDZI? Zobaczcie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące spowiedzi.

📢 Najpiękniejsze kobiety na świecie - zobacz ranking 20 krajów, gdzie najczęściej rodzą się piękności. Udało się to obliczyć

W którym kraju mieszkają najpiękniejsze kobiety? Uroda to rzecz względna, ale jednak udało się na podstawie obliczeń sprawdzić, w których krajach rodzą się najpiękniejsze kobiety świata. Serwis Missology.com przeanalizował wyniki konkursów piękności i na tej podstawie sporządził ranking 20 krajów, z których wywodzą się najpiękniejsze kobiety. W zestawieniu są też Polki. Zobacz ranking.

📢 Te fryzury odejmą ci lat. Jak się czesać, by się odmłodzić? Dzięki tym trikom cofniesz się w czasie i podkreślisz naturalne atuty

Przepisów na odmładzające cięcie jest całe mnóstwo, jednak kluczem do dobrego wyglądu jest odpowiednie dobranie fryzury do kształtu twarzy. Jak określić własny typ? Oto krótki poradnik modnych, odmładzających stylizacji dla każdego.

📢 Fryzury wyszczuplające, które optycznie wysmuklą twarz. Te uczesania odejmą ci kilka kilogramów. Trendy na 2021 rok

By wyglądać szczuplej, wcale nie musisz katować się rygorystyczną dietą. Istnieje kilka trików, dzięki którym efekt będzie natychmiastowy! Mowa o fryzurach wyszczuplających. Okazuje się, że dobrze dobrana fryzura może odjąć nam nawet kilka kilogramów. Jak się czesać, by optycznie wysmuklić rysy twarzy? Oto najbardziej przydatne wskazówki.

📢 Oni mogą grać dla reprezentacji Polski! Piłkarze z polskim paszportem, ściągawka dla Brzęczka? (Zdjęcia)

Jeszcze rok temu wiele mówiło się o Sonnym Kittelu. Niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia bardzo dobrze radził sobie w HSV Hamburg, co odbiło się szerokim echem również nad Wisłą. Angielskie media podają, że Matty Cash - który teraz wzmocnił Aston Villę - jest od dłuższego czasu obserwowany przez skautów Jerzego Brzęczka. Kto może być jeszcze obiektem zainteresowań kadry? O kim mówiło się kilka lat temu? Przegląd piłkarzy z polskim paszportem. Czy to będą w przyszłości "Farbowane Lisy"?

📢 Jeśli ci się to śniło - lepiej uważaj! Znasz znaczenie snów? Czy intuicji warto ufać? SENNIK

Jakie jest znaczenie snów? Czy uporczywie powracając koszmar może coś dla nas oznaczać? To, co dzieje się w naszej głowie jest wciąż niezbadane. Naukowcy są przekonani, iż sen jest momentem segregowania pamięci ludzkiej, także tej podświadomej. Na tej zasadzie obrazy senne stają się odzwierciedleniem przeżytych sytuacji i emocji. Jak je odczytywać? Nie ma na to jednoznacznej recepty, jednak można posiłkować się gotowymi interpretacjami. Oto one!

📢 Kto zmarł w 2020 roku? Ich pożegnaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Zmarli artyści, sportowcy, aktorzy, muzycy, politycy...

W 2020 roku pożegnaliśmy zaskakująco wielu wybitnych artystów, polityków, sportowców i dziennikarzy. Przypominamy sylwetki tych, którzy zmarli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

📢 Miss Warszawy 2019: Zobaczcie zdjęcia z castingu! Najpiękniejsza warszawianka powalczy o koronę Miss Polski 2019

17 lutego w Teatrze Kamienica odbył się casting do konkursu Miss Warszawy 2019. Chętnych, by powalczyć o tytuł najpiękniejszej warszawianki, nie brakowało. Zobaczcie zdjęcia! Być może wśród tych pięknych kobiet jest przyszła Miss Polski...

📢 Żory Be Fashion 2015: Piękne modelki na wybiegu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Najnowsze kolekcje znanych projektantów mody, a także ciekawe prace dyplomowe absolwentów Wyższej Szkoły Technicznej z katedry Wzornictwa w Katowicach zaprezentowano podczas Żory Be Fashion 2015. Żory na jeden wieczór stały się śląską stolicą mody.

ZOBACZ KONIECZNIE

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie