Prasówka 16.09.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 16.09.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop dla Strzelców na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?”?

Prasówka 16.09: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Horoskop dla Strzelców na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Sprawdź horoskop miesięczny dla Strzelców na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Strzelców pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Strzelców dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

Nie przegap promocji!

📢 Horoskop dla Skorpionów na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Sprawdź horoskop miesięczny dla Skorpionów na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Skorpionów pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Skorpionów dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Wag na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Wagi! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Wag czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

Prasówka 16.09: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop miesięczny dla Panien na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Sprawdź horoskop miesięczny dla Panien na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Panien pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Panien dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop miesięczny dla Lwów na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Sprawdź horoskop miesięczny dla Lwów na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Lwów pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Lwów dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Raków na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Sprawdź horoskop miesięczny dla Raków na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Raków pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Raków dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Bliźniąt na październik 2021. Sprawdź, co czeka Cię w następnym miesiącu według gwiazd

Miesięczny horoskop dla Bliźniąt na październik wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Bliźnięta to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Bliźnięciu, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na październik 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Byków na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Sprawdź horoskop miesięczny dla Byków na październik 2021. Co spotka cię w przyszłym miesiącu? Jakie porady mają gwiazdy dla Ciebie na październik? Horoskop miesięczny dla Byków pozwoli ci dobrze zaplanować następny miesiąc. Sprawdź również horoskop miesięczny dla Byków dotyczący miłości, pracy i pieniędzy.

📢 Horoskop dla Baranów na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Miesięczny horoskop dla Baranów na październik wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Barany to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Baranie, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na październik 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop dla Ryb na październik 2021. Co gwiazdy przepowiadają Twojemu znakowi zodiaku w następnym miesiącu?

Miesięczny horoskop dla Ryb na październik wyczytaliśmy w gwiazdach. Przekonaj się, co spotka cię w przyszłym miesiącu. Jeśli Ryby to twój znak zodiaku, zobacz, czego możesz się spodziewać. Jeśli zależy ci na Rybie, sprawdź, jak wygląda jego horoskop miłosny na październik 2021. Być może gwiazdy znalazły tu miejsce dla ciebie.

📢 Horoskop miesięczny dla Wodników na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Wodniki! Sprawdźcie horoskop miesięczny na październik 2021. Co przydarzy się Wam w następnym miesiącu? Jakie gwiazdy przewidują dla Was wydarzenia? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem miesięcznym dla Wodników czeka cię w październiku i przygotuje się na wydarzenia, które nadejdą w twoim życiu, zarówno miłosnym, jak i w pracy.

📢 Horoskop dzienny na 17.09 (dziś, piątek). Które znaki zodiaku powinny odpuścić sobie starania?

Zobacz horoskop na piątek dla wszystkich znaków zodiaku. Co gwiazdy przygotowały dla Twoich znajomych na dzisiaj? Przeczytaj, co według horoskopu powinno się wydarzyć w piątek 17.09.2021. Czy zmobilizuje Cię to do działania? Sprawdź horoskop na dziś (piątek, 17.09.2021) dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Miłosny horoskop dla Strzelców na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy szykują dla Twojego znaku zodiaku

Sprawdź, czy nadchodzą zmiany w Twoim życiu miłosnym! Zobacz horoskop miłosny na październik 2021 dla Strzelców. Gwiazdy mogą podpowiedzieć Ci, jaka miłosna decyzja będzie najlepsza. Jesteś w związku? Dowiedz się, jakie niespodzianki mogą Cię jeszcze spotkać. Jesteś singlem? Możesz uda Ci się znaleźć prawdziwą miłość. Sprawdź, jakie plany mają co do Ciebie gwiazdy. Może Twoje życie ulegnie zmianie? Warto dowiedzieć się, jak maluje się Twoja przyszłość. Możesz znaleźć wiele odpowiedzi w miłosnym horoskopie dla Strzelców na październik.

📢 Wyjątkowy horoskop miłosny dla Wag na październik 2021. Co szykują gwiazdy dla singli i osób w związkach?

Sprawdź, czy nadchodzą zmiany w Twoim życiu miłosnym! Zobacz horoskop miłosny na październik 2021 dla Wag. Gwiazdy mogą podpowiedzieć Ci, jaka miłosna decyzja będzie najlepsza. Jesteś w związku? Dowiedz się, jakie niespodzianki mogą Cię jeszcze spotkać. Jesteś singlem? Możesz uda Ci się znaleźć prawdziwą miłość. Sprawdź, jakie plany mają co do Ciebie gwiazdy. Może Twoje życie ulegnie zmianie? Warto dowiedzieć się, jak maluje się Twoja przyszłość. Możesz znaleźć wiele odpowiedzi w miłosnym horoskopie dla Wag na październik.

📢 Horoskop miłosny dla Panien na październik 2021. Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Dowiedz się, co może Cię spotkać w miłości! Zobacz miłosny horoskop dla Panien na październik. Jeśli szukasz odpowiedzi na miłosne rozterki i pytania, to gwiazdy mogą Ci w tym pomóc. Jesteś singlem i czekasz na wielką miłość? Może gwiazdy już mają co do Ciebie plany. Jakie miłosne przygody szykują gwiazdy dla Panien na październik 2021? Sprawdź, czego możesz się spodziewać. Jesteś w związku? Zobacz, jak potoczą się Wasze losy i co jest Wam pisane. Gwiazdy mogą wiele wyjaśnić i dać wskazówki miłosne. Może szykują się ogromne zmiany w Twoim życiu?

📢 Horoskop miłosny dla Raków na październik 2021. Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Sprawdź horoskop miłosny na październik 2021 dla Raków. Są to informacje pradawne, które wcześniej nie były dostępne dla nikogo. Możesz dowiedzieć się, jakie plany miłosne mają co do Ciebie gwiazdy. Jesteś singlem? Może już niedługo znajdziesz miłość swojego życia? Jesteś w związku? Dowiedz się, czy na horyzoncie czają się kłótnie i konflikty. Dobrze jest wiedzieć, co może Cię czekać w przyszłości. Czy szczęście się do Ciebie uśmiechnie? Gwiazdy mogą przewidzieć Twoją przyszłość!

📢 Horoskop miłosny dla Bliźniąt na październik 2021. Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku

Sprawdź, czy nadchodzą zmiany w Twoim życiu miłosnym! Zobacz horoskop miłosny na październik 2021 dla Bliźniąt. Gwiazdy mogą podpowiedzieć Ci, jaka miłosna decyzja będzie najlepsza. Jesteś w związku? Dowiedz się, jakie niespodzianki mogą Cię jeszcze spotkać. Jesteś singlem? Możesz uda Ci się znaleźć prawdziwą miłość. Sprawdź, jakie plany mają co do Ciebie gwiazdy. Może Twoje życie ulegnie zmianie? Warto dowiedzieć się, jak maluje się Twoja przyszłość. Możesz znaleźć wiele odpowiedzi w miłosnym horoskopie dla Bliźniąt na październik.

📢 Horoskop miłosny na październik 2021 dla Baranów. Co może Cię czekać w miłości?

Sprawdź horoskop miłosny dla Baranów na październik 2021. Co przewidują dla Ciebie gwiazdy? Dowiedz się, co może Cię spotkać w sprawach miłosnych. Może czekają na Ciebie zmiany? Jeśli to Twój znak zodiaku to Barany, sprawdź, co widzą dla Ciebie gwiazdy na październik. Może gwiazdy znają już Twoją przyszłość? Przekonaj się, jakie czekają Cię miłosne plany. Może dowiesz się, czego spodziewać się po aktualnej romantycznej relacji. Czy czeka na Ciebie miłość?

📢 Miłosny horoskop dla Ryb na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy szykują dla Twojego znaku zodiaku

Zobacz, co gwiazdy szykują dla Ciebie w miłości! Sprawdź horoskop miłosny na październik dla Ryb. Może czeka Cię romantyczna randka albo burzliwe rozstanie. Dowiedz się, jakie przepowiednie widać w gwiazdach. Jesteś singlem? Może gwiazdy podpowiedzą Ci najlepszy wybór ukochanej osoby. Jesteś w związku? Sprawdź, co czeka Twoją relację w przyszłości. Chcesz dowiedzieć się, czy ta osoba jest tą jedyną i na zawsze? W horoskopie miłosnym na październik 2021 możesz znaleźć odpowiedź na to pytanie.

📢 Sprawdź horoskop miłosny dla Wodników na październik 2021. Jakie niespodzianki przygotowały gwiazdy?

Zobacz, co gwiazdy szykują dla Ciebie w miłości! Sprawdź horoskop miłosny na październik dla Wodników. Może czeka Cię romantyczna randka albo burzliwe rozstanie. Dowiedz się, jakie przepowiednie widać w gwiazdach. Jesteś singlem? Może gwiazdy podpowiedzą Ci najlepszy wybór ukochanej osoby. Jesteś w związku? Sprawdź, co czeka Twoją relację w przyszłości. Chcesz dowiedzieć się, czy ta osoba jest tą jedyną i na zawsze? W horoskopie miłosnym na październik 2021 możesz znaleźć odpowiedź na to pytanie.

📢 Pensja minimalna 2022 wyższa niż planowano. Pracodawca nie może zapłacić mniej - wyliczenia netto [17.09.21]

Rząd zdecydował, ile wyniesie pensja minimalna w 2022 roku. Zgodnie z rozporządzeniem, "najniższa krajowa" od stycznia przyszłego roku wzrośnie o 210 złotych brutto. Jeśli w życie wejdą zmiany podatkowe przewidziane w programie "Nowy Ład", w kieszeniach najmniej zarabiających zostanie więcej pieniędzy. Ile wyniesie pensja minimalna netto? Jaka będzie minimalna stawka godzinowa? W galerii zamieszczamy wyliczenia dla płacy minimalnej oraz przykładowych wyższych wynagrodzeń.

📢 500 plus dla seniora. Kto otrzyma nowy dodatek? Jakie warunki muszą spełnić emeryci, by dodatkowe pieniądze do emerytury?

W tym roku seniorzy mogą wnioskować o wsparcie w postaci dodatku do emerytury w wysokości 500 zł. Jednym z czynników jest jednak kryterium dochodowe. Kto może liczyć na 500 plus dla seniora? Jakie kryteria dokładnie trzeba będzie spełnić? Sprawdźcie!

📢 Tak wygląda nowy partner Justyny Żyły - mamy zdjęcia. Kim jest tajemniczy nieznajomy? [17.09.2021]

Justyna Żyła znowu zakochana! Najpierw były tajemnicze instastory z hasłem "Kocham być z Nim", potem namiętny pocałunek na ślubie córki Adama Małysza, a teraz była żona Piotra Żyły pokazała zdjęcia swojego nowego ukochanego. Kim jest nowa miłość Justyny Żyły?

📢 Ekipa programu „Nasz nowy dom” w Lubelskiem. Wyjątkowa metamorfoza w Wożuczynie. Zobacz zdjęcia przed i po remoncie domu

Ekipa programu „Nasz nowy dom” ponownie odwiedziła województwo lubelskie. Tym razem wyremontowano dom rodziny z Wożuczyna - malowniczej wsi położonej w powiecie tomaszowskim. Zobacz zdjęcia przed i po metamorfozie! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Najnowsze informacje z ZUS (16.09.2021). Sprawdź, co ważnego dzieje się z Twoimi pieniędzmi

16.09.2021 na profilu ZUS-u pojawił się tweet: "💬 #ZUS przekazuje do @pipgip informacje w przypadkach wątpliwości co do podstawy zatrudnienia danej osoby - podsumowała prof. #Uścińska, prezes ZUS. ".

📢 Oto wnętrze tunelu do hitlerowskiego kompleksu z czasu II wojny światowej [ZDJĘCIA]

Od kilku tygodni na terenie Lubania (dolnośląskie) trwa poszukiwanie obiektów ukrytych w czasie II wojny światowej przez Niemców. Czy to "złoto Wrocławia", archiwalne dokumenty, a może technologia elektromagnetyczna? Wkrótce się o tym przekonamy.

📢 Prezydent Andrzej Duda o „lex TVN”: przede wszystkim patrzę na kwestię moich obowiązków konstytucyjnych

– To nie jest tylko kwestia stosunków polsko-amerykańskich. Oczywiście, one też mają znaczenie, bo to jest amerykański inwestor, ale przede wszystkim patrzę na kwestię moich obowiązków konstytucyjnych, bo to jest dla mnie najważniejsze – mówi polskatimes.pl prezydent Andrzej Duda, pytany o ewentualne weto w sprawie ustawy medialnej.

📢 Sejm. Zakaz handlu w niedziele. Koniec z otwieraniem sklepów jako placówek pocztowych w niedziele? Pojawiła się nowa "furtka"

  • Nowelizacja ustawy ma na celu wyeliminowanie problemu omijania zakazu handlu przez niektóre placówki- mówiła posłanka Bożena Borys- Szopa przedstawiając sprawozdanie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny o projekcie nowelizacji ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni. Z kolei opozycja jest za całkowitym zniesieniem zakazu ale stawia swoje warunki. Bez względu na to, już się pojawił nowy sposób na obejście ewentualnego zaostrzenia ustawy.

📢 Wspaniała rezydencja Andrzeja Gołoty. Zaglądamy do wnętrz pięknego domu naszej legendy boksu. Mamy prywatne zdjęcia! 14.09

Andrzej Gołota już dawno zakończył karierę, ale wciąż jest bardzo rozpoznawalny wśród kibiców. Dziś pięściarz żyje wraz z rodziną w Chicago w USA i nie planuje wracać na stałe do Polski. Jego żona, Mariola, często publikuje zdjęcia z wnętrz ich posiadłości. Kliknij w przycisk "Zobacz galerię" i przekonaj się, jak na co dzień mieszka Andrzej Gołota! Tak wypoczywa i mieszka.

📢 Awantura w Sejmie. Grzegorz Braun do Niedzielskiego: Będziesz pan wisiał

W Sejmie trwa wysłuchanie informacji bieżącej, na wniosek klubu Koalicji Polskiej, w sprawie stanu wyjątkowego w służbie zdrowia. Debata wzbudziła duże emocje. Jeden z liderów Konfederacji Grzegorz Braun zwrócił się do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego słowami „Będziesz pan wisiał”. Ostatecznie Braun został wykluczony z obrad.

📢 Tak mieszka Antek Królikowski! Aktor wziął niedawno ślub. Joanna Opozda jest w ciąży? Zobacz wnętrza mieszkania Królikowskiego

Antoni Królikowski jest najstarszym synem pary aktorskiej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Aktor ma aż czworo młodszego rodzeństwa. Zobaczcie na zdjęciach jak mieszka Antoni Królikowski! Warto zwrócić uwagę na jego charakterystyczny żółty skuter.

📢 Seks w centrum Kościerzyny. Jest wyrok w sprawie mężczyzny - czekają go prace społeczne

Sąd Rejonowy w Kościerzynie zajmował się sprawą nieobyczajnego zachowania w centrum miasta. Kamery monitoringu zarejestrowały parę w miłosnym uniesieniu, a wszystko to niemal na oczach przechodniów. Teraz, wyrokiem sądu, Janusz W. będzie musiał odpracować igraszki i to społecznie.

📢 Śmiertelny wypadek koło Rawy Mazowieckiej. W zderzeniu busa z tirem zginął tomaszowianin i trzy inne osoby. Informacje 16.09.2021

Rawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 707 w Niemgłowach. W wypadku śmierć poniosły cztery osoby, w tym 38-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego.

📢 Karolina Małysz na weselu w bajecznej sukni wartej fortunę. Córka Adama Małysza zachwyciła na ślubie w Szczyrku

Karolina Małysz na śłubie i weselu wyglądała jak księżniczka z bajki. Córka skoczka narciarskiego, Adama Małysza, wzięła ślub z przystojnym Kamilem Czyżem. Ślub w kociele i wesele w Szczyrku owiane były wielką tajemnicą. Gdy wrescie szczegóły wyszły na jaw, okazało się, że Karolina olśniła wszystkich cudowną suknią. Panna Młoda wyglądała olśniewająco w kreacji projektantki, Patrycji Kujawy. Na przyjęcie weselne młoda para i goście udali się do domu weselnego „Romeo i Julia". Impreza trwała do białego rana, a zdjęcia z przyjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych. Przedstawiamy zdjęcia kreacji.

📢 Tajemnicze kręgi pojawiły się na krakowskich Błoniach! Kto je stworzył? ZDJĘCIA

Tajemnicze kręgi i linie widać bardzo wyraźnie wśród zieleni. Gdy spojrzymy na nie z lotu ptaka przypominają słynne rysunki z peruwiańskiej pustyni Nazca. Kto, nieopodal głównego wejścia do krakowskiego parku Jordana, stworzył olbrzymie kręgi na Błoniach?

📢 Nowa piątka dla zwierząt. Sylwia Spurek chce zakazać wędkarstwa. Jej pomysł wzbudził wiele emocji

Europosłanka z frakcji Zielonych Sylwia Spurek przedstawiła postulat wprowadzenia w Unii Europejskiej od 2023 roku zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach i delfinariach, zakazu polowań oraz zakazu wędkarstwa. Ten ostatni postulat wzbudził wśród komentatorów najwięcej emocji.

📢 Koronawirus w Polsce: Ponownie ponad 720 nowych zakażeń. Bedzie kolejny lockdown? Minister Dworczyk odpowiada

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 722 nowych zakażeniach. Najwięcej pochodzi z województwa lubelskiego. Ostatniej doby zmarło 10 osób. - Zbliżamy się szybkimi krokami do tysiąca zakażeń na dobę - mówiła w środę w Sejmie Anna Goławska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia. - Nie planujemy lockdownu - zapewniał w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

📢 Lot Inspiration 4. USA: pierwsza całkowicie cywilna misja kosmiczna [WIDEO] Wśród załogi jest kobieta z tytanową protezą

Przez trzy dni czteroosobowa załoga pierwszej całkowicie cywilnej misji kosmicznej Inspiration 4 będzie okrążać Ziemię. Potem wylądują w wodach Atlantyku.

📢 Szczepionki przeciw COVID-19 mają nowe skutki uboczne. Europejska Agencja Leków zaktualizowała listę AstraZeneca i Johnson&Johnson

Nie tylko zakrzepica, zatorowość czy wstrząs anafilaktyczny, ale także zespół Guillaina-Barrego czy powiększenie węzłów chłonnych. Europejska Agencja Leków (EMA) zaktualizowała listę niepożądanych odczynów poszczepiennych występujących po podaniu dwóch spośród czterech dostępnych na polskim rynku preparatów przeciw COVID-19. Chodzi dokładnie o skutki uboczne, jakie mogą wywoływać specyfiki firm AstraZeneca i Johnson&Johnson. Szczepionki przeciw COVID-19 to jednak wciąż jedyna broń, jaką mamy przeciw SARS-CoV-2. A na ponad 36 mln wykonanych w Polsce iniekcji inspektorzy sanitarni odnotowali dotąd tylko 15 tys. 115 powikłań. Na co uważać po podaniu szczepionki, podpowiadamy w galerii.

📢 [Atlas grzybów - trujące, jadalne i niejadalne. Jak odróżnić prawdziwki od "fałszywek"? Zobacz różnice na zdjęciach! 16 września 2021

Wilgoć i ciepło - te dwa czynniki jednocześnie powodują, że w lasach pojawiają się grzyby. A razem z nimi pojawiają się grzybiarze, którzy zawsze zastanawiają się czy do koszyka trafił właśnie grzyb jadalny, niejadalny czy może nawet trujący. Jak odróżnić prawdziwki od "fałszywek"? Zapraszamy do galerii zdjęć, na których pokażemy różnice pomiędzy najczęściej mylonymi grzybami trującymi i jadalnymi.

📢 Tymi wstrząsającymi zbrodniami z Wrocławia żyła cała Polska

Oto najgłośniejsze historie kryminalne, które po 1989 roku wydarzyły się we Wrocławiu i wstrząsnęły całą Polską.

📢 Życzenia urodzinowe 2021. Najpiękniejsze życzenia na urodziny. Krótkie wierszyki, rymowanki SMS. Najlepsze życzenia na urodziny

Zbliżają się urodziny bliskiej osoby i nie masz pomysłu na życzenia? Pomożemy ci! Sprawdź najciekawsze, śmieszne życzenia urodzinowe. Zobacz też wierszyki i smsy urodzinowe.

📢 Życzenia imieninowe 2021. Najpiękniejsze wierszyki, śmieszne rymowanki. Idealne życzenia SMS i na kartkę! 16.09.2021 r.

Życzenia imieninowe, któż ich nie składa? Życzenia na imieniny 16 września 2021 r. - wykorzystajcie nasze wzory, sprawcie radość ciepłymi życzeniami. Sprawdźcie, kto ma dziś imieniny? Pokażcie, że o niej/nim pamiętacie! Podpowiadamy przykładowe wierszyki, życzenia, rymowanki. Jeśli macie też swoje fajne wzory życzeń imieninowych, podzielcie się nimi w komentarzach.

📢 Nowe leki wycofane z aptek. Pod żadnym pozorem ich nie zażywaj! Główny Inspektorat Farmaceutyczny opublikował listę WRZESIEŃ 2021

Nowe leki wycofane przez GIF (WRZESIEŃ 2021). GIF wydał kolejną decyzję dotyczącą wycofania leków ze sprzedaży. Dotyczy on popularnego leku stosowanego m.in. w zakażeniach i infekcjach bakteryjnych. Sprawdź od razu, czy nie masz w swoim domu środków znajdujących się w prezentowanej przez nas galerii. W żadnym przypadku ich nie używaj! Te lekarstwa mogą zaszkodzić zdrowiu, a nawet być groźne dla życia. Główny Inspektorat Farmaceutyczny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów nakazał wycofać lekarstwa ze sprzedaży w aptekach. Sprawdź listę wycofanych leków z aptek w całej Polsce przez GIF. Ich zażywanie może być niebezpieczne. Powody, dla których trafiły na listę leków wycofanych z obrotu w aptekach w całej Polsce, są poważne. Czasem są to zanieczyszczenia, innym razem wady jakościowe. Środki te nie spełniały norm nałożonych przez GIF, dlatego tych leków nie kupisz już w aptece.

📢 Prasówka 15.09.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 15.09.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Horoskop miesięczny dla Strzelców na październik 2021. Zobacz, co gwiazdy przygotowały dla Twojego znaku zodiaku”?

📢 Śliczna Edyta Herbuś wygina się i pręży... Gorąca sesja tancerki. ZDJĘCIA! 16.09.2021

Edyta Herbuś jest niekwestionowaną mistrzynią w tym co robi. W dodatku jest piękna, kobieca i zgrabna. To Trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych. Dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych. Półfinalistka drugiej i czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami (2005, 2006). Zwyciężczyni (z Marcinem Mroczkiem) 2. Konkursu Tańca Eurowizji (2008). Jednak większość osób kojarzy ją z udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

📢 Karolina Gilon na seksownych zdjęciach! Drapieżna prowadząca „Ninja Warrior Polska”. ZDJĘCIA 15.09.2021

Karolina Gilon jest prowadzącą program „Ninja Warrior Polska”, gdzie wysportowani uczestnicy zmagają się z trudnymi przeszkodami walcząc o nagrodę główną, 150 tysięcy złotych. Karolina Gilon "zadebiutowała" w programie Top Model. Jej uroda jest zachwycająca.

📢 Armia wzywa rezerwistów na ćwiczenia. Teoretycznie każdy może dostać wezwanie, nawet 63-latkowie

Wojsko Polskie ponownie zaczęło wzywać rezerwistów na ćwiczenia. W tym roku takich zaproszeń może spodziewać się więcej osób, gdyż z powodu pandemii koronawirusa w 2020 r. szkolenia rezerwistów zostały zawieszone. Za niestawienie się na wezwanie grozi przymusowe doprowadzenie lub kara nawet do trzech lat więzienia.

📢 Kalima, pył znad Sahary w środę nad województwem łódzkim. A potem przyjdzie arktyczny chłód. Prognoza pogody od 15 września 2021

Pył znad Sahary ma w środę (15 września) dotrzeć do Polski. Niebo stanie się mętne, a potem nadciągnie ziąb znad Arktyki.

📢 Warszawa: Manifestacja „Stop segregacji sanitarnej” [ZDJĘCIA] Protest przeciwko "przymuszaniu do szczepień i ustawie 1499"

W środę, 15 września, w Warszawie odbyła się manifestacja pod hasłem „Stop Segregacji Sanitarnej”. Protestujący sprzeciwiają się „bezprawnej segregacji sanitarnej, przymuszaniu do szczepień na COVID-19 i skandalicznej ustawie 1449”.

📢 Śmiertelny wypadek na DW 707. Zderzenie busa z tirem koło Rawy Mazowieckiej

Śmiertelny wypadek koło Rawy Mazowieckiej. W zderzeniu z busa z tirem zginęły trzy osoby. Dwie z poważnymi obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala.

📢 Pfizer i Moderna najbliżej nowej szczepionki. Kiedy zapali się zielone światło dla szczepień najmłodszych dzieci?

Pfizer i Moderna są najbliższe przygotowania szczepionek dla najmłodszych dzieci, poniżej 12 lat. Kiedy rozpoczną się szczepienia?

📢 Pogrzeb 35-letniej Kasi z Powidza, matki trojga dzieci. Nawet po śmierci zatroszczyła się o innych

Historia 35-letniej Kasi Kapczyńskiej z Powidza (woj. wielkopolskie) wstrząsnęła rzeszą ludzi. Matka trójki dzieci od dwóch lat walczyła o choć namiastkę normalności w funkcjonowaniu dla swej 3-letniej córeczki Julki. Dziewczynki -„cichego aniołka” - u której zdiagnozowano zespół Retta. Zmagająca się z codziennością i jej problemami, siebie stawiała na ostatnim miejscu. Własne, poważne problemy zdrowotne uznała za mniej ważne, czego konsekwencją była nagła i niespodziewana śmierć. 15 września na Cmentarzu Parafialnym w Powidzu odbyło się ostatnie pożegnanie Kasi.

📢 Koronawirus na banknotach. Jak długo się na nich utrzymuje? Od tych przedmiotów trzymaj się z daleka

Czy koronawirus może przenosić się na banknotach? Zgodnie z pierwotnym zaleceniem WHO należy unikać kontaktu z pieniędzmi na rzecz płatności kartą. Najnowsze badania wykazały jednak, że wirus na banknotach utrzymuje się stosunkowo krótko, choć nie wyklucza to możliwości zakażenia. Czego lepiej nie dotykać, by zminimalizować ryzyko zachorowania? Sprawdź w galerii.

📢 Koszarówka. Wjechał w pociąg pasażerski na przejeździe. Kierowca cysterny oskarżony o spowodowanie katastrofy w ruchu kolejowym

Według ustaleń prokuratury, kierowca miał czerwone światło i zakaz wjazdu na tory. Zlekceważył sygnalizację i uderzył w pociąg pasażerski z około 40 osobami na pokładzie. Doszło do wykolejenia lokomotywy. Ranny został maszynista.

📢 Cykl podcastów PGE Energia Ciepła. Odcinek 8: System ciepłowniczy bez tajemnic, cz. I - wytwarzanie

Ciepłownictwo wprowadza coraz to nowe innowacje, wykorzystując np. turbiny samolotowe! Na dodatek okazuje się, że w niektórych elektrociepłowniach możliwa jest zamiana ciepła na chłód, co jest alternatywą dla klimatyzacji. Jakie tajemnice kryje system ciepłowniczy? W ramach cyklu podcastów, których partnerem jest PGE Energia Ciepła, odkrywają je eksperci.

📢 Magdalena C. z Poznania zabiła swoje dziecko. Prokuratura bada jej poczytalność. Rozpoczęła się obserwacja psychiatryczna kobiety

Cztery tygodnie potrwa obserwacja psychiatryczna 26-letniej Magdaleny C. W maju kobieta zabiła swoją 3-letnią córkę Zuzannę. Biegli sprawdzają, czy kobieta w chwili popełnienia zbrodni była poczytalna.

📢 Limity na szczepionki od 16 września. Jedna ampułka na 180 dni. Szczepionka na grypę towarem deficytowym?

Będą limity na szczepionki na grypę. Takie kroki zdecydowało się podjąć Ministerstwo Zdrowia. Tym samym apteki muszą wdrożyć do sprzedaży ograniczenia. W ich świetle jeden pacjent będzie mógł nabyć jedynie jedną ampułkę na 180 dni. Limity dotyczą również dzieci. Sprawdź, co się zmieni. Sezon grypowy za pasem.

📢 Plebiscyt "Strażak Roku 2021" zakończony. Najlepsi strażacy w Polsce nagrodzeni podczas uroczystej gali

Strażak Roku 2021, wyniki. W plebiscycie zorganizowanym przez Polska Press Grupę nagrodzono najlepszych strażaków ochotników, jednostki OSP, młodych strażaków i orkiestry OSP w Polsce. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w sobotę, 11 września podczas ogólnopolskiej gali Floriany 2020/2021. Szczegóły i lista zwycięzców poniżej.

📢 USA: koronawirus zabił małżeństwo, osierocili pięcioro małych dzieci. Nie byli zaszczepieni

Małżeństwo z Kalifornii zmarło na koronawirusa, pozostawili pięcioro małych dzieci. Okazało się, że nie byli zaszczepieni przeciwko Covid.

📢 Takie są teraz zarobki na kasie w popularnych dyskontach. Niektórzy mogą być zaskoczeni! [STAWKI]

Zarobki kasjerów 2021. Zarobki kasjerów w dyskontach są coraz bardziej atrakcyjne. Ile zarabiają kasjerzy w najpopularniejszych sklepach w Polsce? Sprawdziliśmy. Najpopularniejsze w Polsce sieci zdradzają szczegóły. Zobacz stawki kasjerów w Biedronce, Lidlu, Kauflandzie i innych sklepach.

📢 Gwiazdy pożegnały znanego aktora z Kielc Wiesława Gołasa. Zabrakło przedstawicieli władz jego rodzinnego miasta [ZDJĘCIA]

We wtorek 14 września pożegnaliśmy Wiesława Gołasa. Znany, urodzony w Kielcach aktor został pochowany na Starych Powązkach w Warszawie. W ostatniej drodze legendarnego aktora wzięły udział tłumy osób, wśród nich były też znane gwiazdy. Zabrakło przedstawicieli władz rodzinnego miasta artysty - Kielc. Na wysokości zadania stanęli młodzi ludzie z samorządu uczniowskiego kieleckiego "Śniadka" - szkoły, którą kończył Wiesław Gołas.

📢 Minister Czarnek zapowiada kilkadziesiąt procent podwyżki dla nauczycieli

Minister edukacji Przemysław Czarnek zapowiedział walkę z biurokracją w szkołach i kilkudziesięcioprocentowe podwyżki dla nauczycieli. Tymczasem ZNP nie wierzy w zapewnienia szefa resortu i domaga się powiązania pensji pedagogów ze średnią krajową. 21 września ma odbyć się spotkanie związków z przedstawicielami MEiN.

📢 Pogrzeb Wiesława Gołasa. Popularny aktor spoczął w grobie rodzinnym na warszawskich Powązkach

Pogrzeb Wiesława Gołasa. 14 września odbył się pogrzeb Wiesława Gołasa. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 14. w kościele św. Karola Boromeusza na Powązkach. Później aktor spoczął w rodzinnym grobie na Starych Powązkach.

📢 To maszyna na miarę XXI wieku! Nowoczesny Polski Śmigłowiec Wielozadaniowy AW139W został zaprezentowany w PZL Świdnik

W klasie śmigłowców średnich wielozadaniowych, helikopter wyprodukowany we współpracy włoskich konstruktorów z PZL Świdnik jest pierwszą taką maszyną, która powstała w XXI wieku.

📢 Floriany 2020/2021, wyniki. Strażackie Oscary rozdane na uroczystej Gali Finałowej w Otrębusach

W sobotę, 11 września 2021 roku podczas uroczystej Gali Finałowej w Otrębusach rozdane zostały strażackie Oscary. Floriany to Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów. Spośród 27 nominowanych nagrodzono 12 najlepszych i najciekawszych prospołecznych inicjatyw zrealizowanych w latach 2018-2019. Podczas Gali wręczone zostały również nagrody w plebiscycie "Strażak Roku 2021" organizowanym przez Polska Press Grupę. Szczegóły i lista zwycięzców w artykule poniżej.

📢 Najlepsze i modne fryzury dla 50-latki i 60-latki. W 2021 roku to najpopularniejsze damskie fryzury dla dojrzałych kobiet [10.09.2021]

Fryzury dla 50-latek i 60-latek wcale nie muszą być nudne! Jeśli wciąż wierzysz w to, że w dojrzałym wieku pozostaje ci tylko skrócić włosy i ukrywać siwiznę, pora raz na zawsze rozprawić się z tym mitem! Fryzury dla dojrzałych pań wcale nie muszą odstawać od bieżących trendów fryzjerskich, bo te są uniwersalne, a nie skierowane tylko dla osób w konkretnym wieku. Poza tym dobrze dobrana fryzura może odjąć kilka lat i poprawić samopoczucie. Jeśli czeka cię wizyta u fryzjera, zobacz, jakie są teraz modne fryzury damskie po 50. i 60.

📢 Piękny ślub prezydenta Starachowic Marka Materka z Magdaleną Chojnacką. Uroczystość w klasztorze w Wąchocku zachwyciła (ZDJĘCIA)

W piątek, 10 września, w klasztorze cysterskim w Wąchocku odbył się ślub prezydenta Starachowic Marka Materka z Magdaleną Chojnacką. Uroczystość zachwycała.

📢 Kultura unieważniania rodziny

📢 Nie żyje Bartek Sosnowski, warszawski wokalista, muzyk bluesowy, kompozytor, lider formacji Sosnowski. Zmarł nagle w wieku zaledwie 38 lat

"Odszedł od nas Bart Sosnowski. Pirat wypłynął w najdłuższy rejs... Dla nas zawsze będzie niedaleko stąd. Oli serce pękło na milion kawałków... - tak napisano na stronie formacji Sosnowski na Facebooku. Przyjaciele i fani są w szoku. Jeszcze niedawno dawał koncert w Dolinie Charlotty...

📢 Które Biedronki są otwarte w niedziele? Lista sklepów omijających zakaz handlu: Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław i inne miasta

Biedronki otwarte w niedziele? Sieć sklepów Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską i w ten sposób ominęła zakaz handlu. Poniżej lista sklepów Biedronka, w których zrobicie zakupy w każdą niedzielę.

📢 Zmarł słynny aktor z Kielc Wiesław Gołas. Mamy wyjątkowe wspomnienia. Zobaczcie niezwykłe zdjęcia z ostatnich 20 lat

📢 Ślub Karoliny MAŁYSZ z Kamilem Czyżem. Na hucznym weselu w Szczyrku bawiła się Justyna Żyła ZDJĘCIA

Karolina Małysz wzięła ślub z Kamilem Czyżem. Uroczystość odbyła się w sobotę 4 września 2021 roku. - To już oficjalne, mam też syna! - cieszyła się Izabela Małysz, publikując zdjęcie nowożeńców na Instagramie. Na przyjęcie weselne młoda para i goście udali się do domu weselnego „Romeo i Julia” w Szczyrku. Bawiono się do białego rana, a zdjęcia z przyjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych. Możecie je obejrzeć w naszej galerii. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Marianna Schreiber w Top Model 10 w TVN. Kim jest? [ZDJĘCIA] To żona Łukasza Schreibera, ministra z PiS-u!

Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera, wzięła udział w castingu do "Top Model" w TVN. O tym pomyśle nie wiedział nawet sam minister. Jak poszło Mariannie Schreiber w "starciu" z jurorami?

📢 Na A4 pod Krapkowicami mężczyzna skoczył z wiaduktu do kabiny jadącej ciężarówki. Prawie zabił kierowcę!

Dramatyczny wypadek na 256. kilometrze autostrady A4 w pobliżu węzła Krapkowice. Mężczyzna skoczył z wiaduktu i wpadł do kabiny ciężarówki. Tragedia zdarzyła się na autostradowej nitce w kierunku Katowic.

📢 Prześlij zdjęcie do wyjątkowego kalendarza na 2022 rok! Czekają na Ciebie wspaniałe nagrody w konkursie, a w finale - samochód

Lubisz robić zdjęcia? Masz w swoich zbiorach kilka ujęć, które są dla Ciebie powodem do dumy? Pochwal się nimi i prześlij je do wielkiej galerii i konkursu. Twoje zdjęcia mogą trafić na strony limitowanego kalendarza „Polski Metropolii Warszawskiej", "Tygodnika Ostrołęckiego" i "Echa Dnia Radomskiego" na 2022 rok! Fotografie ukażą się także w gazecie, a Ty możesz wygrać vouchery na zakup sprzętu elektronicznego i awansować do finału akcji, w którym nagrodą jest samochód.

📢 Oto najpiękniejsza stewardessa świata. Każdy chciałby z nią latać! Szonja Gresa podbija przestworza i serca internautów

Najpiękniejsza stewardessa na świecie to 25-letnia Szonja Gresa. Tak przynajmniej uznali internauci. Atrakcyjna blondynka jest Węgierką i od kilku lat pracuje w WizzAir. Może kiedyś spotkałeś ją na pokładzie samolotu?

📢 Pod jakimi drzewami rosną grzyby? Gdzie szukać prawdziwków i podgrzybków? Lista miejsc, w których rośnie najwięcej grzybów

Udane grzybobranie zależy nie tylko od szczęścia, ale i od wiedzy. By wrócić do domu z pełnym koszykiem trzeba wiedzieć, gdzie i o jakiej porze szukać konkretnych gatunków. Niektóre grzyby upodobały sobie zacienione stanowiska pod drzewami, inne z kolei preferują otwarte, łąkowe tereny. Zanim udamy się do lasu warto więc przeczytać o kilku zasadach, które ułatwiają nam poszukiwania. Sprawdź w galerii, gdzie rosną poszczególne gatunki grzybów jadalnych.

📢 Mieszkanie jak wagon i korytarz za ćwierć miliona, czyli patodeweloperka. Te absurdy trzeba zobaczyć

Niektórzy deweloperzy zdają się sądzić, że klient kupi wszystko. Oto najdziwniejsze mieszkania, jakie trafiły w ostatnim czasie na rynek.

📢 Gotowe domy z AliExpress za 60 tys. zł? Sprawdź te projekty! Docierają z Chin nawet w kilkanaście dni. Zobacz najtańsze domy modułowe

Domy modułowe w chińskim serwisie aukcyjnym można kupić już za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wraz z dostawą. Stworzone z prefabrykowanych elementów kontenery mieszkalne, domki jednopiętrowe, a nawet całe wille, są przeznaczone do szybkiego złożenia na miejscu. Zamówienie potrafi dotrzeć do Polski nawet w ciągu 15 dni! Jak wyglądają najciekawsze i najtańsze projekty? Zobacz w galerii.

📢 Najdroższe grzyby świata: za te okazy można zbić fortunę! Gdzie rosną? Niektóre w Polsce

Są takie rzeczy na świecie, które potrafią osiągnąć niebotyczną cenę. O ile łatwo zrozumieć, że dzieła sztuki czy przedmioty kolekcjonerskie są sprzedawane za dziesiątki tysięcy, o tyle ciężej sobie wyobrazić, iż podobnie drogocenne bywają... grzyby! Oto 10 najdroższych okazów świata. Gdzie rosną? Niektóre nawet w Polsce.

📢 Kapuś, świr czy mściciel: wiesz co oznaczają więzienne tatuaże? Te znaki symbolizują role, zdolności i cechy charakteru

Więzienne tatuaże przeważnie niosą w sobie specjalne przesłanie. W zależności od tego, w którym miejscu zostały wykonane - mają zupełnie inne znaczenie. Czy będzie to kropka na środku czoła, czy też między brwiami - przekaz diametralnie się od siebie różni. Sprawdźcie, co znaczą więzienne tatuaże wykonane na twarzy i co mówią o swoim posiadaczu.

📢 Plan lekcji 2021/2022 do pobrania za darmo (PDF) różne wzory. Wybierz ulubiony i wydrukuj

Plan lekcji 2020/2021 do pobrania za darmo - pliki PDF do wydruku. Przygotowaliśmy dla Was kilka wersji planu lekcji na nowy rok szkolny. Wystarczy wybrać ulubiony i wydrukować, aby mieć zawsze przy sobie pełny rozkład zajęć. W galerii dostępne są różne wzory - wybierzcie ten, który najbardziej wam odpowiada, wydrukujcie i bądźcie zawsze przygotowani do lekcji!

📢 Wstrząsające słowa pilotów nagrane tuż przed katastrofą. Zapisy z czarnych skrzynek z ostatnim przesłaniem

Katastrofa lotnicza to ogromna tragedia, która dotyka bezbronnych ludzi i ich bliskich. Ostatnie słowa wypowiedziane przez pilotów chwytają za serce. Dzięki czarnym skrzynkom możemy odtworzyć zapis rozmów z kabiny. Ci, którzy mają świadomość nadchodzącej katastrofy, często żegnają się z bliskimi. W tych kilku słowach zawiera się ogromna miłość i troska o tych, którzy czekali na szczęśliwe lądowanie. Oto jedne z najbardziej wzruszających słów, jakie kiedykolwiek wypowiedział człowiek chwilę przed katastrofą lotniczą.

📢 Dzwonią do ciebie te numery? Nie oddzwaniaj - możesz słono zapłacić. Tajemnicze telefony z Senegalu, Kuby, RPA to próba oszustwa

Jednym ze sposobów na oszustwo jest wykonanie połączenia z numeru o podwyższonej płatności. Niebezpieczeństwo pojawia się wtedy, gdy postanowimy na nieodebrane połączenie oddzwonić. Każda sekunda "rozmowy" może nas sporo kosztować. Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega, że często naciągacze celowo przedłużają połączenia, emitując sygnał rozłączania. Połączenie zostaje przerwane dopiero w momencie, w którym sami naciśniemy czerwoną słuchawkę. Zobaczcie w galerii najczęstsze numery kierunkowe, z których dzwonią oszuści - i w żadnym wypadku na nie nie oddzwaniajcie!

📢 GŁOSOWANIE TRWA! Prześlij zdjęcie do wielkiej galerii dziecięcych uśmiechów. Szukamy dzieci na okładkę! Czeka mnóstwo nagród

Tworzymy wielką galerię dziecięcych uśmiechów! Wszystkie zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku do gazety. Nasi Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze dziecięce uśmiechy, które trafią na okładkę dodatku. Na dzieci czeka mnóstwo nagród m.in. rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepie SMYK, wyjazdy do Energylandii oraz udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej.

📢 Plaże nudystów w Polsce [18+] Jak tam wygląda? [WIDEO] Jak dojechać? [MAPA] Gdzie są najlepsze plaże naturystów? Sprawdź

Plaże nudystów w Polsce mają się świetnie. Gdzie są? Praktycznie w każdym regionie kraju znajdziesz plażę nudystów, gdzie możesz swobodnie opalać się nago. Golasy jednak największy wybór mają nad morzem. Przygotowaliśmy listę TOP 10 plaż nudystów w Polsce wraz z mapą, jak dojechać na plażę.

📢 Jak widzą świat osoby z wadą wzroku? Zobacz wizualizacje

Zastanawialiście się kiedyś, jak widzi osoba z wadą wzroku? Stosunkowo łatwo jest sobie wyobrazić, że można mieć zamazany bliższy lub dalszy plan - ale co z innymi chorobami, takimi jak jaskra, zaćma, czy daltonizm? Oczywiście nigdy nie będziemy w stanie odgadnąć z pełną dokładnością cudzego widzenia, jednak możemy spróbować je zrekonstruować. Zobaczcie, jak w przybliżeniu patrzą na świat osoby z różnymi wadami wzroku.

📢 Tych owoców nie zbieraj! Poznaj trujące owoce rosnące w lesie i ogrodzie

Latem dojrzewają różne owoce – w tym bardzo trujące. Poznaj trujące jagody, na które trzeba uważać.

📢 Przyłapani na gorącym uczynku przez Google Street View w Warszawie. Nietypowe zdjęcia i kamery, które widziały za dużo

Pojazdy firmy Google wyposażone w kamery panoramiczne fotografują Warszawę już od 2009 roku. Opcja Street View to narzędzie niezwykle pomocne przy wyszukiwaniu konkretnych adresów lub budynków. Dzięki dostępnej osi czasu możemy też monitorować, jak w ciągu ostatnich lat zmieniało się nasze miasto. Zdarza się jednak, że kamery przypadkowo zaskakują przechodniów w nietypowych sytuacjach. Przejdź do galerii, aby zobaczyć dziwne zdjęcia z warszawskich ulic.

📢 Zaginione dzieci w Polsce. Pomóż im wrócić do domu! Policja i rodziny apelują o pomoc [Zdjęcia]

Publikujemy bazę dzieci zaginionych w Polsce. Sprawdź, czy któreś z nich widziałeś. Pomóż rodzicom w odnalezieniu ich pociech! Co roku aż 5 proc. dzieci zaginionych w Polsce nie udaje się odnaleźć. Sprawdź ogłoszenia Fundacji ITAKA. Pomóż dzieciom wrócić do domu, ich rodziny wciąż czekają!

📢 Nie uwierzysz! Tak kiedyś wyglądały "Królowe Życia": Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Izabela Macudzińska, Kasia Alexander [17.05.2021]

„Królowe życia” cieszą się niesłabnącą popularnością. Fanom tego programu nie trzeba przedstawiać barwnych bohaterek, które zdecydowały się zaprosić widzów do swoich domów i swojego życia. Jak przez lata zmieniały się niektóre gwiazdy telewizyjnego hitu: Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Izabela Macudzińska-Borowiak i Katarzyna Alexander? Zobaczcie zdjęcia.

📢 Tekst i formuła spowiedzi. Kiedy trzeba się spowiadać? 5 warunków dobrej spowiedzi. Czy możliwa jest spowiedź online?

Formuła spowiedzi. Jak powinna wyglądać spowiedź? Kiedy i z jakich grzechów trzeba się wyspowiadać? Czy możliwa jest spowiedź online? 5 warunków dobrej spowiedzi. Jaki jest TEKST SPOWIEDZI? Zobaczcie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące spowiedzi.

📢 Te fryzury odejmą ci lat. Jak się czesać, by się odmłodzić? Dzięki tym trikom cofniesz się w czasie i podkreślisz naturalne atuty

Przepisów na odmładzające cięcie jest całe mnóstwo, jednak kluczem do dobrego wyglądu jest odpowiednie dobranie fryzury do kształtu twarzy. Jak określić własny typ? Oto krótki poradnik modnych, odmładzających stylizacji dla każdego.

📢 Fryzury wyszczuplające, które optycznie wysmuklą twarz. Te uczesania odejmą ci kilka kilogramów. Trendy na 2021 rok

By wyglądać szczuplej, wcale nie musisz katować się rygorystyczną dietą. Istnieje kilka trików, dzięki którym efekt będzie natychmiastowy! Mowa o fryzurach wyszczuplających. Okazuje się, że dobrze dobrana fryzura może odjąć nam nawet kilka kilogramów. Jak się czesać, by optycznie wysmuklić rysy twarzy? Oto najbardziej przydatne wskazówki.

📢 Przepowiednie na 2021 rok. Proroctwa z całego świata, które pewnie się nie sprawdzą. Co przepowiedzieli Nostradamus i Baba Wanga?

Koniec roku to świetny czas na noworoczne przepowiednie. Jak doskonale wiemy, żadna z rewolucyjnych teorii się do tej pory nie sprawdziła. Nie było końca świata ani na przełomie tysiącleci, ani w 2012 roku, zaś aneksja Krymu w 2014 roku nie rozpętała III wojny światowej. Mimo tego złowróżbne przepowiednie, szczególnie autorstwa owianych legendą jasnowidzów, są cały czas w cenie. Jakie proroctwa wiążą się z 2021 rokiem, kim byli Nostradamus i Baba Wanga oraz dlaczego nie należy się tym wszystkim przejmować - wyjaśniamy w artykule. By zobaczyć przepowiednie na 2021 rok (i nie tylko), przejdź do galerii.

📢 Jeśli ci się to śniło - lepiej uważaj! Znasz znaczenie snów? Czy intuicji warto ufać? SENNIK

Jakie jest znaczenie snów? Czy uporczywie powracając koszmar może coś dla nas oznaczać? To, co dzieje się w naszej głowie jest wciąż niezbadane. Naukowcy są przekonani, iż sen jest momentem segregowania pamięci ludzkiej, także tej podświadomej. Na tej zasadzie obrazy senne stają się odzwierciedleniem przeżytych sytuacji i emocji. Jak je odczytywać? Nie ma na to jednoznacznej recepty, jednak można posiłkować się gotowymi interpretacjami. Oto one!

📢 Kto zmarł w 2020 roku? Ich pożegnaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Zmarli artyści, sportowcy, aktorzy, muzycy, politycy...

W 2020 roku pożegnaliśmy zaskakująco wielu wybitnych artystów, polityków, sportowców i dziennikarzy. Przypominamy sylwetki tych, którzy zmarli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

📢 Z tymi pamiątkami nie wrócisz do domu: zabiorą ci je na lotnisku albo... wsadzą cię do więzienia - LISTA

Planując urlop coraz chętniej decydujemy się na egzotyczne kraje. Udając się w daleką podróż, równie chętnie przywozimy nietypowe pamiątki. Czy będzie to muszla znaleziona na plaży, czy oryginalna biżuteria wyszukana na lokalnym bazarze - egzotyczny suwenir z pewnością wspaniale zaprezentuje się w naszym domu. Zanim jednak zdecydujecie się na zakup sprawdźcie, czy będziecie mogli legalnie wywieźć pamiątkę z danego kraju. Nie zawsze jest to tak oczywiste, jak się wydaje!

📢 Kochani sąsiedzi - zobacz najlepsze ogłoszenia z klatek schodowych [GALERIA ZDJĘĆ]

Zbyt głośno uprawiają seks, hałasują, śmiecą, palą na klatce schodowej itd., itp... W takich sytuacjach wielu sąsiadów postanawia napisać list i powiesić go w widocznym miejscu na klatce schodowej, w windzie. Zobacz najlepsze ogłoszenia sąsiadów, klikając w galerię zdjęć. Na kolejne slajdy możecie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów.

ZOBACZ KONIECZNIE

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie