Praca w Wizz Air dla stewardess i stewardów w Katowicach ZAROBKI + WARUNKI

Magdalena Hoła
Wizz Air oferuje pracę w Katowicach
Linia lotnicza Wizz Air poszukuje kandydatów na stanowisko stewardessy i stewarda. Miejsce pracy w Wizz Air to Warszawa, Katowice, Gdańsk, Lublin, Poznań i Wrocław. Chodzi o obsługę samolotu typu Airbus A320. Wizz Air oferuje bardzo ciekawa prace i dobre zarobki. Termin następnej rekrutacji do Wizz Air już w lipcu w Katowicach.

Praca w Wizz Air Poszukiwane stewardessy i stewardzi w Katowicach

Na otwarte spotkania rekrutacyjne może przyjść każdy. Odbędą się one w Katowicach (02.08.2017, godz. 9:00, Novotel Katowice Centrum, al. Roździeńskiego 16, 40-202 ) i Warszawie (5.08.2017, godz: 9:00, Hampton by Hilton Warsaw Airport, 17 Stycznia 39F, 02-148). Rekrutacja może potrwać do późnych godzin popołudniowych.

WizzAir REKRUTACJA

Doświadczenie nie jest wymagane.

Wizz Air przedstawia konkretne wymagania na stanowiska Flight Attendant / Cabin Crew:

  1. Minimum 18 lat
  2. Ukończona szkoła średnia
  3. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, a także znajomość innego języka używanego w Europie Środkowej: rumuńskiego, bułgarskiego, polskiego, węgierskiego, litewskiego, łotewskiego, słowackiego, czeskiego, macedońskiego, serbskiego, ukraińskiego, gruzińskiego, bośniackiego (każdy dodatkowy język będzie atutem)
  4. Umiejętność pływania - w przypadku awaryjnego lądowania załoga musi zadbać o bezpieczeństwo swoje i pasażerów
  5. Wzrost - Panie: 165cm, Panowie: 175cm - trzeba umieć dosięgnąć do półek na bagaż podręczny
  6. Ważny paszport (minimum przez 6 miesięcy)
  7. Umiejętność pracy w grupach oraz komunikatywność
  8. Brak tatuaży w widocznych miejscach oraz piercingu (nie mogą być one widoczne po założeniu służbowego uniformu)
  9. Bardzo dobry stan zdrowia
Pierwsza rekrutacja personelu pokładowego na stanowiska: flight attendant/cabin crew w Europie Środkowo-Wschodniej linii Wizz Air odbyła się 27 maja 2017 w Katowicach (hotel Novotel, aleja Roździeńskiego 16). Druga rekrutacja 13 czerwca 2017 w Dąbrowie Górniczej (Holiday Inn Dąbrowa Górnicza , Aleja Róż 1 A). Teraz w Katowicach 02.08.2017, godz. 9:00, Novotel Katowice Centrum, al. Roździeńskiego 16. Jak wynika z ogłoszenia, rekrutacja może potrwać aż do późnego popołudnia, więc trzeba mieć sporo wolnego czasu tego dnia. Należy przynieść ze sobą CV w języku angielskim, referencje od poprzedniego pracodawcy i dwie fotografie – twarzy i całej sylwetki. Rekrutacja składa się z pięciu etapów: Prezentacja swojej osoby (kilka minut, po tym etapie jest już pierwsza selekcja). Scenki; Praca w grupie . Prezentacja zarobków, warunków pracy. Rozmowa z rekruterem. Uwaga, rozmowy są w języku angielskim.

Wizz Air szuka stewardess. Wkrótce rekrutacja w Katowicach

Jeśli ktoś nosi okulary lub soczewki, lecz wada jest większa niż plus lub minus 4 dioptrie, trzeba będzie przejść testy medyczne. Wymagane są: punktualność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole. Trzeba być dostatecznie wypoczętym i zadbanym, by prowadzić lot. Należy przestrzegać bardzo wysokich standardów etycznych.

Linia lotnicza Wizz Air w szczególności poszukuje osób pozytywnie nastawionych, pogodnych i energicznych.

Na spotkanie należy zabrać CV w języku angielskim, referencje od poprzedniego pracodawcy i dwa zdjęcia: sylwetki oraz twarzy w formacie paszportowym.

PORÓWNAJ KONIECZNIE
PRACA W RYANAIR W POLSCE

Rekrutacja do Wizz Air ETAPY

Rekrutacja składa się z czterech etapów i prowadzona jest w języku angielskim.

Etap pierwszy to krótka prezentacja firmy (ok. 15-20 minut). Po przedstawieniu wymagań względem załogi pokładowej i ogólnej działalności linii lotniczej, kandydaci dostają do wypełnienia formularze, które później wraz z CV i zdjęciami wręczają rekrutującym. W formularzach trzeba odpowiedzieć m.in. na takie pytania: którymi bazami jesteśmy zainteresowani, jakie mamy doświadczenie, dlaczego chcielibyśmy pracować dla Wizz Air, czy posiadamy tatuaże, itp.

Następnie rekrutujący proszą po kolei każdego z kandydatów na krótką autoprezentację (max. 60 sekund). Na tym etapie ma miejsce pierwsza selekcja. Wybrane przez rekruterów osoby przechodzą dalej.

Etap drugi polega na losowaniu scenki związanej z problematyczną sytuacją, jaka może zdarzyć się na pokładzie samolotu. W rolę kłopotliwych pasażerów wcielą się osoby rekrutujące. Kandydaci, które najlepiej poradzą sobie z tym zadaniem, przechodzą do kolejnego etapu.

Etap trzeci to praca w grupach. Kandydaci zostaną podzieleni na grupy i otrzymają zadanie do wykonania. Rekrutujący uważnie przyjrzą się umiejętności pracy w grupie. Zwrócą uwagę na to, kto stał się liderem grupy i kto potrafi przejść na kompromis. Osoby, które nie będą miały własnych propozycji i zgodzą się na wszystko najpewniej nie dostaną się do kolejnego etapu.

Później następuje chwila relaksu: kandydaci oglądają prezentacje o firmie i poznają warunki pracy.

Czwarty etap, czyli Final Interview, to indywidualna rozmowa. Rekrutujący poruszą temat CV i formularza z pierwszego etapu.
Choć Wizz Air oficjalnie nie ujawnia swoich stawek, na początku prawdopodobnie wynoszą one ok. 2800 zł.

Co wchodzi w zakres obowiązków stewardessy i stewarda?

Muszą oni dbać o bezpieczeństwo pasażerów i egzekwować wymogi bezpieczeństwa w samolotach Airbus 320 i 321. Dbać o „domową atmosferę” na pokładzie. Asystować pasażerom, którzy wymagają specjalnej uwagi. Prowadzić sprzedaż pokładową. Utrzymywać czystość i porządek na pokładzie. Harmonogram pracy ustalany jest co miesiąc.

W zamian za to Wizz Air oferuje stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie, przyjazną i multikulturową atmosferę w pracy. Możliwości rozwoju kariery zawodowej. Kompletne i darmowe szkolenie. Dodatkowo rodzina i przyjaciele personelu pokładowego będą mieć możliwość podróżowania w niższych cenach i szansę na bonusowe bilety lotnicze.

Tour de Pologne 2017 ETAPY, TRASA, GDZIE KIBICOWAĆ

Uber helikopter w Katowicach remedium na korki INSTRUKCJA

Czesław Lang zaprasza na Tour de Pologne 2017

Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Praca w Wizz Air dla stewardess i stewardów w Katowicach ZAROBKI + WARUNKI - Dziennik Zachodni

Komentarze 6

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

p
poko
ta w lidlu jest sie w domu a tam nigdy niewiesz czy piwo otworzyc wyzysk za grosze
s
szymko
Ktoś tu niedokładnie czyta. Tam jest napisane wyraźnie jak wół: "Choć Wizz Air oficjalnie nie ujawnia swoich stawek, na początku prawdopodobnie wynoszą one ok. 2800 zł."

Zwróćcie uwagę na słowo PRAWDOPODOBNIE, co wcale nie oznacza, że to musi być 2800zł. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pozdrawiam.
777
SAME BARBI I KE NY PO STUDIACh U BALCYRKA A JAM PLaJBOY ZE POlACTWA LIBER SLUM SÓW cieMnego LUDU
p
patriota
a wyplata jak dla murzynow z trzeciego swiata...
O
Ona
W ktorej biedronce tyle dają ? To przynajmniej nie będe musiała stać na tej jebanej autostradzie A4 z plastikową litrową butelką do podmywania sie!!!
ż
żart
2800 to płacą w lidlu i biedrze, szukajcie dalej frajerów