"Praca, nie obietnice". Nowy spot PiS [VIDEO]

  "Praca, nie obietnice". Nowy spot PiS [VIDEO]

  Tomasz Dereszyński (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  "Praca, nie obietnice". Nowy spot PiS [VIDEO]

  ©Youtube

  W sobotę rano Marcin Mastalerek i Stanisław Karczewski przedstawili nowy spot PiS. W spocie Beata Szydło, kandydatka PiS na premiera zapewnia, że partia ma gotowy program. - Mamy pakiet ustaw, które wprowadzimy w ciągu 100 dni naszych rządów – mówi w spocie Szydło. ZOBACZ VIDEO.
  "Praca, nie obietnice". Nowy spot PiS [VIDEO]

  ©Youtube  Partia aspirująca do rządzenia po wyborach obiecuje Polakom cztery rzeczy: 500 zł na dziecko, leki za darmo dla seniorów powyżej 75. roku życia, 12 złotych brutto - jako minimalną stawkę za godzinę pracy oraz podatek CIT w wysokości 15 procent.

  Stanisław Karczewski, wicemarszałek Senatu, mówił przy okazji prezentacji spotu, że PiS zna problemy Polaków i ten pakiet ustaw wychodzi naprzeciw postulatów obywateli. - PO przedstawiła ostatnio puste obietnice. Polacy oczekują na pracę, a my jesteśmy gotowi do rządzenia - mówił.

  Marcin Mastalerek po prezentacji spotu skrytykował słowa rzecznika rządu wypowiedziane przed szczytem UE w sprawie uchodźców. - To amatorszczyzna. Jeśli przedstawia się przed wyjazdem stanowisko negocjacyjne rządu, o czym to świadczy? - pytał Mastalerek. Zacytował słowa rzecznika, że „weźmiemy na klatę każdą liczbę uchodźców”.

  Jak dodali prelegenci spotu, PiS zajmuje się programem, a Platforma Obywatelska opozycją. Ich zdaniem to istotna różnica.

  Dwa dni temu PiS pokazał pierwszy z serii spotów pt. "Wszyscy ludzie Ewy Kopacz". PiS przedstawia Janusza Lewandowskiego, doradcę premier Ewy Kopacz, jako autora programu, który jest najdroższą porażką III RP.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo