Pożar w Sun Garden w Malanowie. Paliła się hala produkcyjna, w której wytwarza się piankę do mebli ogrodowych. Ewakuowano 750 osób [ZDJĘCIA]

AM, SZKI
We wtorek o godz. 15.39 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze hali produkcyjnej firmy Sun Garden w Malanowie. Płonie hala, w której odbywa się proces przetwarzania pianki wykorzystywanej przy produkcji mebli ogrodowych. Z całego zakładu ewakuowano 750 osób. Udało się go ugasić dopiero wieczorem. Przejdź do kolejnego zdjęcia --->Wiesław Karbowy
We wtorek, 14 stycznia po południu zapaliła się hala produkcyjna firmy Sun Garden w Malanowie w powiecie tureckim. Na miejsce wezwano strażaków ze wszystkich okolicznych jednostek. Pożar udało się ugasić dopiero wieczorem.

Aktualizacja - godz. 21.15:
Pożar został opanowany przez strażaków. Trwa dogaszanie ognia. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nikt nie ucierpiał w pożarze.


We wtorek o godz. 15.39 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze hali produkcyjnej firmy Sun Garden w Malanowie. Płonie hala, w której odbywa się proces przetwarzania pianki wykorzystywanej przy produkcji mebli ogrodowych.

Czytaj też: Afera kosmetyczna. Kobiety chciały powiększyć usta u kosmetyczki z Poznania. Potem musiał je ratować lekarz. "Druty w twarzy i twarde usta"

Z całego zakładu ewakuowano 750 osób. Cały czas trwa akcja gaszenia ognia.

- Sytuacja jest rozwojowa. Cały czas dosyłamy kolejne jednostki. Na razie nie mamy informacji o osobach poszkodowanych. W momencie wybuchu pożaru w samej hali pracowało 12 osób. Udało im się ewakuować - mówi dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej.W akcji gaszenia ognia w hali produkcyjnej firmy Sun Garden bierze udział ponad 50 jednostek straży pożarnej m.in z Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza i powiatu tureckiego.

W okolicy zakładu w Malanowie - na drodze nr 470 - utworzyły się ogromne korki.

Firma Sun Garden to jeden z największych pracodawców w regionie. Firma produkuje między innymi poduszki, kołdry, parasole przeciwsłoneczne, meble ogrodowe oraz materace i łóżka. Posiada swoje zakłady w Polsce, Niemczech, Rumunii i na Ukrainie.

Pożar w Sun Garden w Malanowie. Paliła się hala produkcyjna,...

Zakład w Malanowie powstał w 1991 roku. Pracuje tutaj 1800 osób. Roczne obroty firmy sięgają 170 milionów złotych.

ZOBACZ TEŻ:

12 najmniej atrakcyjnych zawodów mężczyzn. Uważaj, bo one od...

Sprawdź też:

Jak należy zachować się podczas pożaru?

Wideo

Materiał oryginalny: Pożar w Sun Garden w Malanowie. Paliła się hala produkcyjna, w której wytwarza się piankę do mebli ogrodowych. Ewakuowano 750 osób [ZDJĘCIA] - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

❤ Kiedy człowiek jest żywy? Kiedy jest w nim życie.

Dlaczego życie wieczne jest Tobie potrzebne?

Bo Bóg patrząc na ludzkość, dzieli ją na dwie grupy: na żywych i umarłych.

W tym momencie należysz do jednej bądź drugiej kategorii.

Spoglądamy na człowieka idącego po ulicy i powiadamy: „Ten człowiek na pewno żyje".

Co to znaczy? Że jego ciało jest po prostu żywe. Człowiek ten posiada życie fizyczne, lecz duch jego może być zupełnie martwy. I jeśli tak jest, jeśli ten człowiek nigdy nie narodził się na nowo z Ducha, to w oczach Bożych jest on martwy.

(Ew. Jana 3:3)

"Jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego"

(1 Jan 5:12)

Dlatego: "Ten, kto ma Syna, MA ŻYCIE, a kto nie ma Syna Bożego, NIE MA też i ŻYCIA."

(Efezjan 2:1)

"Byliście UMARŁYMI na skutek waszych występków i grzechów."

Tytusa 3:4-7)

"4 Gdy zaś ukazała się dobroć i miłość Zbawiciela, naszego Boga, do ludzi, 5 NIE ZE WZGLĘDU NA SPRAWIEDLIWE UCZYNKI, JAKIE SPEŁNILIŚMY, lecz z miłosierdzia swego zbawił nas przez obmycie odradzające i odnawiające w Duchu Świętym, 6 którego wylał na nas OBFICIE PRZEZ JEZUSA CHRYSTUSA, Zbawiciela naszego, 7 abyśmy, USPRAWIEDLIWIENI JEGO ŁASKĄ, stali się w nadziei dziedzicami ŻYCIA WIECZNEGO. "

A Ty?

Czy narodziłeś sie na nowo?

Czy masz w sobie życie wieczne?

Czy jesteś zbawiony?

Czy masz więź z Jezusem?

Czy przyjąłeś Go?

Czy chodzisz w Nim?

Przyjdźcie do Boga, w Jego Ojcowskie ramiona. On przyjmie Was.

Wasz dług pełen grzechów i win został spłacony, bo Jezus ZA WAS własne życie dał.

Miłego dnia :) ❤

❤ ❤ ❤ ❤ Prawda, czy Fałsz?

Wybierz: www. GrupaDomowa .pl

Dodaj ogłoszenie