Poseł Tomasz Górski dołączył do partii KORWiN. "Mam...

  Poseł Tomasz Górski dołączył do partii KORWiN. "Mam nadzieję, że będziemy zmieniać Polskę" [VIDEO]

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Tomasz Górski

  Tomasz Górski ©Paweł Miecznik

  W poniedziałek pod Okręgową Komisją Wyborczą w Warszawie odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli Partii KORWiN. Politycy poinformowali o rejestracji list partii do zbliżających się wyborów parlamentarnych. Podczas konferencji głos zabrał również nowy poseł Partii KORWiN – Tomasz Górski.
  Tomasz Górski

  Tomasz Górski ©Paweł Miecznik  - Nasza reprezentacja parlamentarna wzrosła dzisiaj o 100 procent – rozpoczął Tomasz Sommer, rzecznik prasowy. – Mamy nadzieję, że po wyborach wzrośnie o nowe kilkaset procent, a wybory, które mamy przed sobą za 41 dni, będą przełomowe dla naszej formacji.

  - Zgłaszają się do nas posłowie, trwają rozmowy, poseł Górski jest pierwszy – mówił europoseł Janusz Korwin-Mikke.
  – Z wielką przyjemnością witamy człowieka, który docenił wreszcie, że Partia KORWiN jest jedyną, która walczy o suwerenność Rzeczpospolitej, walczy o to, żebyśmy żyli w normalnym kraju. Poseł Górski głosował przeciwko wielu wariactwom obecnego rządu, więc mamy nadzieję, że u nas będzie mógł się wykazać.

  Tomasz Górski, nowy poseł Partii KORWiN, powiedział: - Bardzo dziękuję za przyjęcie do tak zaszczytnego grona. Podziwiam Janusza Korwin-Mikkego od wielu lat za konsekwencję i upór. Ale to, co zrobił w ostatnim czasie, czyli opowiedział się za chrześcijańską tożsamością Polski, przeciwko imigrantom islamskim w Polsce – to przede wszystkim bardzo mocno mnie zbudowało. Jest jedynym politykiem, który wprost powiedział to, co Polacy o tym myślą. Oczywiście popieram również niskie podatki, dążenie do zmiany obecnego systemu, ale to właśnie stanowisko Partii KORWiN w sprawie imigrantów zmotywowało mnie najbardziej, żeby przystąpić do grona posłów Partii KORWiN. Mam nadzieję i bardzo w to wierzę, że ta partia będzie zmieniała Polskę(…. ).

  Poseł Przemysław Wipler mówił: - W najbliższych dniach zaprezentujemy innych parlamentarzystów, którzy do nas dołączają. Jesteśmy na finiszu tego ważnego etapu kampanii, jakim jest rejestracja list. Dzisiaj wszystkie okręgi Partii KORWiN zostały bądź zostaną zgłoszone. Ostatnia będzie zgłaszana o godz. 14:00 lista warszawska, której liderem jest pan prezes Janusz Korwin-Mikke(…). Listy Partii KORWiN będą w całym kraju, będziemy mieli prawie 920 kandydatów(…).

  Poseł Przemysław Wipler dodał: W tej kampanii będziemy bardzo silnie i ostro mówili: „nie” planom, by do Polski przymusowo, wbrew woli tych ludzi, ściągnąć tysiące imigrantów. Imigrantów, których jak się okazuje, już nie chce Austria, nie chcą Niemcy, ponieważ te kraje zamknęły granice(…). Partia KORWiN ma najbardziej wyrazistą, jasną postawę w tej sprawie ze wszystkich formacji politycznych w Polsce.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pan wipler osobiscie obiecuje miejsca na liscie za podpisy

  Wolna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 11

  współgra razem z jakimiś niedorobionymi mężczyznami, którzy podaja się za liderów, a wystarczy zwyczajnie poprosić i osoba,która (dotychczas) popierała partię zebralaby je z własnej inicjatywy,...rozwiń całość

  współgra razem z jakimiś niedorobionymi mężczyznami, którzy podaja się za liderów, a wystarczy zwyczajnie poprosić i osoba,która (dotychczas) popierała partię zebralaby je z własnej inicjatywy, rozumiem jeszcze tych mężczyzn z partii, którzy to na codzien ledwo wiążą koniec z końcem i chcą dopchać się do koryta, ale siwy pan poseł? ...Na koniec ta osoba usłyszała,że to jest "polityka" jeżeli na tym polegać ma ich polityka to nie będę głosować.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Demokracja, ale nie parlamentarna tylko prezydencka

  Na wzór USA (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6

  A nie Niemiecki . Wolna , suweremna Polska

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Korwin ma rację!

  spokojny

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 51

  Korwin ma rację! Idę na to i też chcę monarchii. Jeden warunek: królem będę ja a każdego błazna natychmiast pakuję do lochu a potem sam będę rządził długo i szczęśliwie, bo wybory będą już...rozwiń całość

  Korwin ma rację! Idę na to i też chcę monarchii. Jeden warunek: królem będę ja a każdego błazna natychmiast pakuję do lochu a potem sam będę rządził długo i szczęśliwie, bo wybory będą już niepotrzebne a każdy uwięziony błazen będzie miał na szyi obowiązkową tabliczkę:
  „niech żyje król, demokracja to najgłupszy ustrój świata”. zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  tfu, d***kracja!

  Ebenezer (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 27 / 2

  Na samą myśl, że tacy ubodzy umysłem prole jak ty mają prawa wyborcze ciarki przechodzą człowieka na całym ciele.

  Zdjęcie autora komentarza
  mniej niż zero

  Marcin Piekarz

  Zgłoś naruszenie treści / 50 / 1

  Przykro mi, ale tylko w demokracji takie zera jak Ty mogą stać na czele Państwa. Hitler, Kwaśniewski, Stalin czy Kaczyński w monarchii byliby nikim.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo