Polska - USA Siatkówka na żywo - 3:1 - Puchar Świata 21.09.2015 (TRANSMISJA TV, WYNIK ONLINE)

MH
Polska - USA Siatkówka na żywo - Puchar Świata online - gdzie w TV? Wynik meczu na żywo Fot. Sylwia Dąbrowa/zdjęcie ilustracyjne
Polska - USA Siatkówka 2015. Aktualizacja: Polacy wygrali ze Stanami Zjednoczonymi. Piękny mecz naszej reprezentacji! WYNIK MECZU NA ŻYWO - 3:1 (17:25; 25:19; 25:23; 25:15). Dzisiaj, 21 września (21.09.2015) Polacy rozegrali swój najważniejszy mecz w dotychczasowych rozgrywkach. Polscy siatkarze odnieśli już 9 sukcesów wygrywając wszystkie mecze w ramach PŚ w Japonii. Dzisiaj zmierzyli się ze Stanami Zjednoczonymi, które do tej pory nie straciły ani jednego punktu. Fenomenalne zwycięstwo nad drużyną USA sprawia, że polscy siatkarze jako jedyni nie przegrali do tej pory ani jednego meczu!

POLSKA - USA SIATKÓWKA 2015. POLACY POZOSTAJĄ NIEZWYCIĘŻENI!

Mecz Polska - USA zakończył się pięknym zwycięstwem naszej reprezentacji. Polacy rozgromili Stany Zjednoczone 3:1. W pierwszym secie, co staje się pewną tradycją naszej drużyny, polscy siatkarze przegrali 17:25. W kolejnym secie początkowo również nie radzili sobie najlepiej. Jednak kontra była mocna. A po wygranym drugim i trzecim secie rywale mogli tylko ze smutkiem spoglądać na oddalające się od nich zwycięstwo.

Polska ma przed sobą jeszcze dwa mecze: z Japonią i Włochami. Najtrudniejsze będzie jednak to drugie spotkanie. Włosi zaliczyli jak na razie tylko jedną porażkę. Mecz będzie więc sporym wyzwaniem. Patrząc jednak na formę drużyny Stephane'a Antigi w meczu z USA, możemy być dobrej myśli. Polscy siatkarze są coraz bliżej awansu do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Podopieczni Antigi potrzebują (przy założeniu, że najgroźniejsi rywale nie pogubią punktów) pięciu wygranych setów w meczach z Japonią i Włochami.

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ:

POLSKA - USA NA ŻYWO. SIATKÓWKA 2015. KIEDY PUCHAR ŚWIATA? GDZIE W TV? TRANSMISJA ONLINE

Polska - USA na żywo do obejrzenia już dzisiaj, w poniedziałek (21.09.15) o godz. 10.10. Transmisja telewizyjna będzie dostępna na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra. W internecie stream znajdziecie na platformie Ipla.tv. Niestety, jest to jedyna legalna transmisja online i jest ona płatna. Natomiast wynik na żywo możecie śledzić na naszym portalu GazetaWroclawska.pl

POLSKA -USA SIATKÓWKA 2015. PUCHAR ŚWIATA W JAPONII. ZAPOWIADA SIĘ OSTRA WALKA

Polska pokonała przed weekendem Australię 3:0 w meczu Pucharu Świata. Przypomnijmy, że było to ósme zwycięstwo w wykonaniu siatkarzy Stephane'a Antigi. Nasi reprezentanci nie przegrali jak do tej pory żadnego meczu. W porównaniu z USA mamy jednak jeden punkt mniej. Polacy są coraz bliżej triumfu w turnieju i awansu na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. Jaki będzie wynik meczu? Przekonamy się już wkrótce.